eos-m50-kit-lifestyle-001

Службова програма Canon EOS Webcam Utility

З нашими преміальними комплектами для відео та службовою програмою Canon EOS Webcam Utility у вас буде все необхідне для проведення відеозустріч, викликів і конференцій без будь-яких обмежень. Дізнайтеся більше про програму Canon для веб-камер.

Не втрачайте зв’язок

Відеодзвінки й потокова трансляція щойно стали зручнішими. Перетворивши свою камеру Canon на веб-камеру, ви зможете насолоджуватися професійною якістю зображення під час відеоконференцій. Влаштовуйте зустрічі з колегами, спілкуйтеся з друзями й родичами та завжди залишайтеся на зв’язку навіть під час подорожі. Щоб розпочати, завантажте службову програму EOS Webcam Utility.

Розпочнемо!

Заповніть форму, щоб завантажити службову програму Canon EOS Webcam Utility для Windows та Mac.

Завантажити для Windows

Завантажити для Mac

Сумісні продукти

Відкрийте для себе наш діапазон преміальних камер EOS та PowerShot. Усі ці моделі сумісні зі службовою програмою Canon EOS Webcam Utility.


Потокова трансляція з Canon

Дізнайтеся більше про те, як перетворити веб-камеру на високоякісний пристрій для потокової трансляції та відеоконференцій, з нашого покрокового посібника.

Докладніше

Потрібна допомога?

Службова програма працює з певними моделями з наших лінійок камер EOS та PowerShot, але щоб усе спростити, ми підготували посібник покупця, що допоможе вам підібрати камеру саме для себе.

Посібник покупця

eos-m6-mark-ii-kit-lifestyle

Вас також можуть зацікавити…Відкрийте для себе камери й програми Canon, що допоможуть вам залишатися на зв’язку в будь-якій точці світу.