eos-m50-kit-lifestyle-001

Службова програма Canon EOS Webcam Utility

З нашими преміальними комплектами для відео та службовою програмою Canon EOS Webcam Utility у вас буде все необхідне для проведення відеозустріч, викликів і конференцій без будь-яких обмежень. Дізнайтеся більше про програму Canon для веб-камер.

Не втрачайте зв’язок

Відеодзвінки й потокова трансляція щойно стали зручнішими. Перетворивши свою камеру Canon на веб-камеру, ви зможете насолоджуватися професійною якістю зображення під час відеоконференцій. Влаштовуйте зустрічі з колегами, спілкуйтеся з друзями й родичами та завжди залишайтеся на зв’язку навіть під час подорожі. Щоб розпочати, завантажте службову програму EOS Webcam Utility.

Розпочнемо!

Заповніть форму, щоб завантажити службову програму Canon EOS Webcam Utility для Windows та Mac.

Завантажити для Windows

Завантажити для Mac

Поради Canon: робота зі службовою програмою EOS Webcam Utility

  • Якщо програмне забезпечення EOS Webcam Utility Beta вже встановлено на вашому комп’ютері, видаліть бета-версію, перш ніж намагатися встановити програмне забезпечення EOS Webcam Utility.
  • Камера може одночасно працювати тільки з однією програмою на комп’ютері. Якщо програма для відеоконференцій або потокової передачі даних, яку ви намагаєтеся використовувати, не може приймати відеопотік із камери, закрийте всі інші програми на комп’ютері, які можуть бути підключені до камери.
  • У разі використання програмного забезпечення EOS Webcam Utility з Messenger у браузері Firefox службова програма EOS Webcam Utility не буде доступною як функція на вашому пристрої. Ми рекомендуємо використовувати настільну версію Messenger або інший браузер.
  • Ми не можемо гарантувати сумісність EOS Webcam Utility з усіма доступними на ринку програмами для відеоконференцій та (або) потокової передачі даних. Якщо у вас виникнуть проблеми, ми рекомендуємо використовувати альтернативну програму для відеоконференцій та (або) потокової передачі даних.

Сумісні продукти

Відкрийте для себе наш діапазон преміальних камер EOS та PowerShot. Усі ці моделі сумісні зі службовою програмою Canon EOS Webcam Utility.


Потокова трансляція з Canon

Дізнайтеся більше про те, як перетворити веб-камеру на високоякісний пристрій для потокової трансляції та відеоконференцій, з нашого покрокового посібника.

Докладніше

Потрібна допомога?

Службова програма працює з певними моделями з наших лінійок камер EOS та PowerShot, але щоб усе спростити, ми підготували посібник покупця, що допоможе вам підібрати камеру саме для себе.

Посібник покупця

eos-m6-mark-ii-kit-lifestyle

Вас також можуть зацікавити…

Відкрийте для себе камери й програми Canon, що допоможуть вам залишатися на зв’язку в будь-якій точці світу.

Windows, Microsoft, Teams є зареєстрованими торговими марками Microsoft Corporation у Сполучених Штатах Америки та (або) інших країнах.
Google Chrome™ є торговою маркою корпорації Google Inc.
Messenger — торгова марка, що належить Facebook.
Firefox — торгова марка, що належить Mozilla Foundation.