РІШЕННЯ В ГАЛУЗІ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

Біометрія

Зйомка облич для документів, що посвідчують особу, перепусток служб безпеки та програм управління персоналом, покладається на точність і надійність інформації. Камери Canon із сенсорами високої роздільної здатності та підтримкою широкого асортименту об’єктивів спрощують цей процес і підвищують його ефективність завдяки впровадженню відповідних рішень з організації робочого процесу.
Canon Camera

Ідентифікація та автентифікація

Біометричну інформацію, на відміну від паролів, неможливо забути, обміняти чи підробити. Успішна зйомка людського обличчя залежить від поєднання перевірених технологій візуалізації і чудового програмного забезпечення, що забезпечує швидке отримання результатів одним натисканням кнопки. Із цієї причини камери, системи спалахів Canon, принтери та об’єктиви SELPHY використовуються багатьма організаціями та підприємствами в усьому світі для отримання даних про обличчя для відділів кадрів, карток-перепусток та перепусток відвідувачів, а також сканерів для сканування документів, що посвідчують особу, які разом інтегруються в рішення для організації робочого процесу, щоб максимально спростити всі процедури.

 • ПЕРЕВАГИ

  Отримати всі відомості.

  Робіть зображення з точними кольорами, винятковою чіткістю та реалістичними деталями завдяки нашим сенсорам високої роздільної здатності та з точністю друкуйте матеріали на принтерах SELPHY

 • ПЕРЕВАГИ

  Чудові рішення для організації робочого процесу

  Відмінна інтеграція в існуючий робочий процес завдяки нашим рішенням SDK, які адаптують камеру до ваших потреб.

 • ПЕРЕВАГИ

  Підключення з легким керуванням

  Насолоджуйтеся безперебійним керуванням камерою за допомогою сумісного комплекту розроблення програмного забезпечення (SDK) з відкритим вихідним кодом через USB з точною синхронізацією та віддаленим керуванням через смартфон за допомогою нашого API керування камерою (CCAPI).

Як біометрія може допомогти вашому бізнесу

Дізнайтеся про численні сфери застосування, де наші камери можуть використовуватися для знімання біометричних зображень та підвищення рівня безпеки.

 • СЕКТОР

  Перепустки служб безпеки

  Виготовляйте деталізовані та чіткі зображення персоналу й відвідувачів для міток служб безпеки.

 • ПЕРЕВАГИ

  Документи, що посвідчують особу

  Просте рішення з візуалізації, яке легко інтегрується в ширший робочий процес фіксації біометричних даних та забезпечує дотримання чинних норм і вимог.

 • ПЕРЕВАГИ

  Послуги ідентифікації за фотографіями

  Від паспортів до водійських прав і всього іншого — принтери Canon і SELPHY пропонують рішення з ідентифікації для галузі роздрібної торгівлі.

 • ПЕРЕВАГИ

  Перепустки на заходи

  Виготовляйте перепустки на заходи завдяки можливостям камер і принтерів Canon, а також об’єктивам, які працюють за будь-якої погоди.

 • Чому Canon?

  Canon займає передові позиції в галузі обробки зображень уже більше 80 років. Ми є постачальником номер один цифрової продукції в галузі візуалізації для приватних споживачів, корпоративних клієнтів і промислових компаній, починаючи від програм SDK для комерційних, державних і медичних установ до професійних камер і об’єктивів із неперевершеним рівнем підтримки та сервісного обслуговування.

  Пов’язані рішення

  Компанія Canon має величезний досвід у всіх аспектах промислової, корпоративної та комерційної фотографії — від повністю автоматизованих робочих процесів «усе-в-одному» до медичної візуалізації і сканування.

 • РІШЕННЯ В ГАЛУЗІ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

  Програма підтримки розробників Canon

  Остання версія веб-сайту підтримки Canon має багато корисної інформації для розробників програмного забезпечення, як для бізнес рішень, так і для рішень з обробки зображень.

 • РІШЕННЯ В ГАЛУЗІ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

  3D фотограмметрія

  3D-фотограмметрія — це процес вимірювання на основі фотографій, який дозволяє швидко та легко сканувати, редагувати й відтворювати фізичні об’єкти.

 • РІШЕННЯ В ГАЛУЗІ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

  Фотобудка

  Це універсальний інструмент знімання, який пропонує швидкий і простий спосіб зйомки портретів для різноманітних подій та функціональних потреб. Просто прийміть позу, натисніть кнопку та за лічені секунди отримайте знімок.

 • РІШЕННЯ В ГАЛУЗІ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

  Комерційна фото- та відеозйомка

  Дізнайтеся, як індустрія моди щодня створює тисячі фотографій продуктів, які справляють сильне враження.

 • РІШЕННЯ В ГАЛУЗІ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

  Canon Medical

  Canon Medical Europe пропонує повний спектр діагностичних рішень для медичної візуалізації, включно з КТ, МРТ, рентгенографії, ультразвуковими дослідженнями та медичною інформатикою.

 • Подібна продукція

 • Цифрові дзеркальні фотоапарати

  EOS 2000D

  Робіть чудові фотографії 24,1 МП та знімайте відео Full HD. Розширте свої творчі можливості за допомогою цієї легкої та зручної цифрової дзеркальної камери.
 • Домашні принтери

  SELPHY CP1300

  Стильний і портативний — для бездротового друку чудових відбитків і фото на документи із сумісних смартфонів, планшетів і камер.
 • Canon Camera

  ЧОРНИЛА ТА ПАПІР

  Друкуйте за допомогою високоякісних кольорових чорнил та паперу розміру листівки для принтера SELPHY.
 • Об’єктиви для цифрових дзеркальних камер

  EF-S 18-55mm f/4-5.6 IS STM

  Надзвичайно портативний стандартний варіооб’єктив для камери серії EOS.
 • Canon Camera

  СКАНЕР ДЛЯ БІЗНЕСУ

  Компактний, доступний і зручний: CanoScan LiDE 300 — це ідеальне рішення для дому та офісу Легкий сканер планшетного типу пропонує стильний дизайн, 4 функціональні EZ-кнопки, технологію Auto Scan для спрощеної обробки документів.
 • БАЖАЄТЕ ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ?

  Потрібна додаткова інформація?

  Якщо ви хочете детальніше ознайомитися з бізнес-рішеннями Canon, перейдіть за посиланням, введіть потрібну інформацію і з вами зв’яжеться член нашої спеціальної команди сегменту корпоративних рішень для професійної обробки зображень.