imagePRESS V1000

Настав час для нового погляду на виробничий друк із запуском нової цифрової кольорової друкарської машини imagePRESS V1000 для форматованого паперу.

Актуальне від Canon

Дізнайтеся про нові шляхи вдосконалення якості власної роботи, досліджуючи мінливий світ візуалізації та інформації.

 • Архів продукції для бізнесу

  Перегляньте архів принтерів Canon для бізнесу. Знайдіть будь-яку інформацію або підтримку для офісних принтерів, широкоформатних принтерів, сканерів та багатьох інших моделей принтерів.

 • Принтери для малого бізнесу

  Шукаєте найкращий принтер для свого бізнесу? Досягніть своїх цілей продуктивності за допомогою струменевих і лазерних принтерів, які ідеально підходять для будь-якого робочого простору, у тому числі домашніх офісів.

 • Canon imagePROGRAF TC-20

  Відкрийте для себе економічний і професійний друк із Canon imagePROGRAF TC-20 — простим у використанні 24-дюймовим настільним принтером для задоволення потреб невеликих офісів, роздрібних магазинів, освітніх установ або навіть роботи з дому.

 • Серія imagePRESS C270

  Розширте можливості друку за допомогою кольорових багатофункціональних пристроїв формату A3, що поєднують оптимальну офісну функціональність і професійну якість друку.

 • Microsoft Universal Print

  Хмарне рішення для простого та захищеного друку.

 • Аналітика

  Працюючи над створенням більш інтелектуальних робочих просторів, дійте на випередження — вивчайте наші експертні дані, тематичні дослідження тощо. Трансформуйте свій робочий простір за допомогою цифрових рішень.

 • СТАТТЯ

  Цифрова трансформація в основі дистанційної роботи

  Сьогодні для багатьох із нас дистанційна робота — це необхідність, що вимагає прискорення цифрової трансформації.

  16 Jul 2020

 • imageRUNNER Advance DX

  Розширюйте можливості своїх робочих ресурсів і прискорюйте цифрову трансформацію.
  Докладніше
  Canon imageRUNNER ADVANCE DX
  Чоловік і жінка, посміхаючись, дивлячись на планшет.

  ПАРТНЕРСЬКА ПРОГРАМА CANON

  Станьте партнером Canon

  Із партнерською програмою Canon у вас буде структурований план, зоснований на попередніх досягненнях та досвіді. Спільна робота, спрямована на підтримку зростання, найважливіша цінність яку ми надаємо нашим партнерам.

  Потрібна підтримка?

  Завантажте драйвери, програмне забезпечення, посібники, програми, мікропрограму, поширені запитання та отримайте доступ до порталу самообслуговування Canon.

  work professionals reviewing documents

  Дізнайтеся більше про наш асортимент продуктів і рішень для бізнесу