Hero image
alt text goes here

ПРОФЕСІЙНІ
ДИСПЛЕЇ

Професійні контрольні 4K-монітори Canon із підтримкою широких колірної гами й динамічного діапазону для кіновиробництва та трансляції кінофільмів.

Неперевершена якість

Унікальний досвід Canon з обробки зображення та сучасні технології візуалізації забезпечують точне відтворення кольорів і отримання 4K-матеріалів із високою роздільною здатністю.

DP-V3120

Canon DP-V3120

31-дюймовий професійний дисплей 4K HDR з одним з найвищих у галузі значень яскравості у 2000 кд/м2, що підвищує гнучкість робочих процесів з використанням формату HDR.

DP-V3120

Уся лінійка

Exceptional 4K capability

Виняткові 4K-можливості

Ці дисплеї вирізняються високою яскравістю, глибоким чорним, точним відтворенням кольорів і підтримкою широкого динамічного діапазону, а тому слугують ідеальним рішенням для трансляції та кіновиробництва у форматі 4K UHD.

Підтримка широких динамічного діапазону й колірної гами

Підтримка функцій EOTF для широкого динамічного діапазону (функції PQ та Hybrid Log-Gamma) і широкої колірної гами, як-от ITU-R BT.2020 і DCI-P3, невід’ємна на багатьох етапах виробництва 4K-фільмів.

HDR and wide colour gamut support

Точне відтворення кольорів

Інноваційний механізм Canon обробки зображення з високою розрядністю й система керування підсвічуванням IPS-панелі забезпечують точне відтворення кольорів із рівномірною яскравістю в усій площині екрана та з усіх кутів огляду.

Faithful colour reproduction

Просте використання та численні можливості для підключення

Вбудована панель керування з поворотним перемикачем і настроювані кнопки спрощують роботу, а широкі можливості підключення сприяють органічній інтеграції монітора в наявні процеси кіновиробництва.

Simple operation and wide connectivity

Подібна продукція

Discover Canon Pro Video and re-think what you can do with video

Відкрийте для себе професійні рішення Canon для відео та переосмисліть свої творчі можливості.

Вразливі документальні фільми, цікаві камерні драми, відзначені нагородами повнометражні фільми — професійні рішення Canon для відео виведуть будь-який творчий продукт на нову висоту.