Small Office Printers

Принтери для невеликого офісу

Дозвольте нашим принтерам для невеликого офісу підняти ваш бізнес на новий рівень.

Усюди, де б ви не працювали

Відкрийте для себе можливості продуктивного друку за допомогою домашніх принтерів Canon.

ДОКЛАДНІШЕ

Фільтр принтерів для невеликого офісу

Шукаєте щось конкретне? Уточніть умови пошуку
Фільтр за:

canon-camera

Скористайтесь перевагами зручного підключення та великого ресурсу паперу завдяки компактному й доступному за ціною пристрою

Докладніше

canon-camera

Дізнайтеся про те, як функція бездротового друку, АПД на 20 аркушів та можливість роботи з документами формату A3 стануть у нагоді вашому бізнесу.

Докладніше

PIXMA TS9541C

Дізнайтеся, як компактний розмір, бездротове підключення, обробка документів формату A3 та мультимедійні функції дозволять розкрити ваш творчий потенціал

Докладніше

PIXMA TR150

PIXMA TR150

Покладіть принтер до своєї сумки й завжди майте ресурси реального офісу під рукою. Завдяки гнучким можливостям підключення і високій якості він стане ідеальним вибором для ділових людей, які постійно в русі

PIXMA TR150 With Battery

Бездротове рішення, яке характеризується гнучкими можливостями підключення, забезпечує відмінну якість і з легкістю поміщається в сумці, — ідеальний вибір для працюючих людей, які постійно в русі

Докладніше

Canon PIXMA G5040

Збільшена тривалість і зниження витрат без клопоту завдяки принтеру із багаторазовими чорнильницями

Докладніше

PIXMA G6040

Принтер із багаторазовими чорнильницями забезпечує визначні показники продуктивності при низькому рівні витрат на одну сторінку.

Докладніше

PIXMA G7040

Роздрукуйте до 18 000 сторінок і забезпечте безперебійність виробництва з 35-аркушним АПД для високої якості з низькими експлуатаційними витратами.

Докладніше

canon-camera

Із цими надійними принтерами MegaTank із багаторазовими чорнильницями, що здатні щодня друкувати документи бізнесової якості, середня економія становитиме 85 % від загальної вартості володіння (порівняно з 10 кращими лазерними та струменевими принтерами).

Докладніше

canon-camera

Із цими надійними принтерами MegaTank із багаторазовими чорнильницями, що здатні щодня друкувати документи бізнесової якості, середня економія становитиме 85 % від загальної вартості володіння (порівняно з 10 кращими лазерними та струменевими принтерами).

Докладніше

MAXIFY iB4140

Швидкий економний кольоровий струминний принтер із Wi-Fi, чорнильницею на 2500 сторінок і швидкістю друку 15,5 зобр/хв.

Докладніше

MAXIFY MB2150

Винятковий багатофункціональний пристрій (кольоровий струменевий принтер, сканер, копір і факс) з підтримкою сканування та друку з мобільних пристроїв і хмарних служб, монохромним друком зі швидкістю 19 зобр/хв й низкою мережевих функцій.

Докладніше

MAXIFY MB2750

Багатофункціональний пристрій із кольоровим струменевим друком для домашніх офісів. Canon MAXIFY MB2740 забезпечує друк із мобільних пристроїв та інтеграцію з хмарою, а також високу продуктивність завдяки місткій касеті на 500 аркушів і швидкості монохромного друку 24 зобр/хв.

Докладніше

MAXIFY MB5150

Потужний багатофункціональний пристрій (кольоровий струменевий принтер, сканер, копіювальний апарат і факс) з підтримкою мобільних пристроїв і хмарних служб, швидким друком (24 зобр/хв в монохромному режимі) і простою інтеграцією в мережу.

Докладніше

MAXIFY MB5440

Багатофункціональний пристрій (кольоровий принтер, сканер, копіювальний апарат і факс) зі швидкістю друку 24 зобр/хв (у монохромному режимі) і 15,5 зобр/хв (у кольоровому режимі). Canon MAXIFY MB5440 — потужний принтер, який вирізняється продуктивністю, якістю й надійністю.

Докладніше

PIXMA GM2040

Принтер із багаторазовими чорнильницями: максимізація продуктивності завдяки низьким потребам в обслуговуванні

Докладніше

PIXMA GM4040

Висока потужніть та скорочення витрат на сторінку з ресурс картриджа на 18000 сторінок, 35-аркушним ADF та великим завантаженням простого паперу на 350 аркушів.

Докладніше

canon-camera

Однофункційний принтер із шістьма чорнильницями із чорнилами на основі барвників для високоякісного друку фотографій із підтримкою друку великих обсягів за надзвичайно низьких витрат.

Докладніше

canon-camera

PIXMA G640 — перший багатофункціональний принтер у лінійці PIXMA G із шістьма чорнильницями із чорнилом на основі барвників — поєднує в собі можливості для друку фотографій неперевершеної якості у великих обсягах за надзвичайно низьких витрат.

Докладніше

PIXMA iX6840

Надкомпактний високопродуктивний принтер формату A3+ із 5 чорнильницями, підтримкою Wi-Fi і Ethernet.

Докладніше

PIXMA TR4540

Друк, сканування, копіювання, передавання факсів і АПД на 20 аркушів в одному універсальному пристрої зі зручними функціями бездротового зв’язку

Докладніше

Canon PIXMA TR7540

Продуктивний компактний БФП з підтримкою Wi-Fi для ефективного домашнього офіса

Докладніше

Canon PIXMA TR8540

Компактний інтелектуальний багатофункціональний принтер із широкими можливостями підключення для максимальної продуктивності

Докладніше

Do you need help finding a printer?

Не можете вибрати принтер?

Скористайтеся засобом для вибору принтерів і знайдіть свою ідеальну модель.

ВИБЕРІТЬ СВІЙ ВИРІБ

Підтримка вашого принтера Canon

Завантажуйте драйвери, мікропрограми й посібники та отримуйте доступ до онлайн-служби надання технічної підтримки, ресурсів і порад щодо усунення неполадок вашого принтера Canon.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Вас також можуть зацікавити…