ДРУК

Інтелектуальне використання бездротового принтера

З допомогою бездротового принтера Canon та застосунків до нього можна друкувати що завгодно та звідки завгодно через Wi-Fi та задовольняти робочі, навчальні чи домашні потреби щодо друку документів — усе з вашого смартфона. Дізнатися про безліч можливостей.
Людина використовує Easy-PhotoPrint Editor на планшеті для бездротового друку зображення родини на принтері Canon PIXMA, що стоїть на столі.

Принтер потрібен у кожному офісі та класі, але часи змінюються, і багато хто з нас починає працювати й навчатися з дому, тож принтер потрібен й у кожній оселі.

Одна з найкращих переваг роботи з дому — можливість вибрати кімнату, що найбільше відповідає вашому настрою саме в цей момент. З бездротовим принтером із підтримкою підключення до хмарних служб вам також не доведеться сидіти біля нього: ви можете друкувати звідки завгодно. Тож уранці ви можете працювати лежачи на дивані, а коли з’явиться сонечко — переміститися в сад. Надсилайте документи на друк, коли будете готові, а потім забирайте їх із принтера, коли вони будуть потрібні.

Користувач тримає смартфон, підключений до принтера Canon PIXMA G3570 через Wi-Fi.

Бездротові принтери Canon дуже просто налаштувати та використовувати. А з Wi-Fi та застосунками, як то Canon PRINT, можна керувати принтером як зі смартфона, так і з планшета. Детальніше про це читайте нижче. Налаштувати принтер просто: відкрийте застосунок на смартфоні чи онлайн інструкцію Canon, знайдіть модель свого принтера та виконуйте вказівки.

Бездротовий друк для «розумного» дому

Людина розглядає документ, надрукований на принтері Canon PIXMA, що стоїть на столі.

Принтер PIXMA TR4640 — це компактне та універсальне рішення для бездротового друку вдома. Економічні та місткі варіанти доступні для чорного та триколірного картриджів. Друк, сканування, копіювання та навіть надсилання і отримання факсів ніколи не були настільки простими завданнями.

Принтер Canon MegaTank стоїть на білому столі поруч із ноутбуком, горщиком із рослиною та канцтоварами.

Як удома, так і в офісі — принтер MegaTank серії MAXIFY GX6040 із місткими чорнильницями забезпечує низьку вартість обслуговування порівняно зі звичайними лазерними та струменевими принтерами. Чорнильниці з індивідуальним маркуванням, які не потрібно видавлювати, забезпечують швидкість, простоту та чистоту процесу заміни чорнил.

Сьогодні неможливо уявити дім без Wi-Fi. Пари, сім’ї чи просто мешканці використовують комп’ютери, ноутбуки, планшети й смартфони щодня. Підключіть до своєї мережі Wi-Fi принтер Canon і друкуйте з будь-яких пристроїв будь-де вдома й без жодних дротів. Більш того, з допомогою застосунків Canon друкувати та сканувати документи можна навіть поза домом за умови підключення до Wi-Fi. Наприклад, надрукувати документи чи фото з домашнього принтера можна навіть із потягу чи кафе.

Окрім друкування бланків або ярликів для поточних потреб, принтер також допомагає підвищити продуктивність та ефективність робочого процесу. Коли читаєш текст із друкованого документа, не відволікаєшся на повідомлення на екрані або електронні листи. Також не забувайте, що очам треба регулярно відпочивати від комп’ютерного монітора.

Принтери серії PIXMA G3470 з підтримкою Wi-Fi (див. відео вище) — це ідеальний вибір для сім’ї, у якій усі працюють. У пристрої поєднано функції друку, сканування та фотокопіювання, а завдяки містким картриджам можна надрукувати до 6000 монохромних та 7700 кольорових документів.1 Система Canon MegaTank забезпечує легкість і чистоту процесу заправки завдяки простим та ефективним чорнильницям. PIXMA G4470 також має функцію автоматичної подачі документів для легкого сканування та копіювання кількох документів.

Підліток сидить, схрестивши ноги на ліжку, з підручником у руках. На столику біля ліжка стоїть принтер Canon PIXMA.

Бездротовий принтер є незамінним інструментом для школярів і студентів, які можуть використовувати його для друку завдань або перевірки своїх робіт. PIXMA Cloud Link також підтримує Google Classroom — вебсервіс, що спрощує учням і студентам спілкування з викладачами під час домашнього навчання.

Бездротовий принтер удома стане на користь не лише професіоналам. PIXMA Cloud Link також підтримує Google Classroom, завдяки чому є корисним інструментом для шкіл та університетів. Google Classroom спрощує спілкування між викладачами й студентами. Завдяки поєднанню PIXMA Cloud Link і Google Classroom студенти можуть друкувати розклади занять і завдання безпосередньо з екрана принтера або зі свого інтелектуального пристрою через Canon PRINT. Додатковою перевагою для викладачів є можливість друкувати списки студентів, щоб точно знати, для кого вони проводять заняття.

Застосунки Canon дозволяють робити більше

Людина тримає документ, що друкується на принтері Canon PIXMA. На столі поруч із принтером лежать інші надруковані документи.

Застосунок Canon PRINT — це ваш найкращий помічник із друку для всієї сім’ї чи офісу. З його допомогою можна сканувати, копіювати та навіть підключатися до хмарних служб.

Людина тримає планшет, на якому відкрито фото з друзями. На фоні принтер Canon PIXMA друкує те ж саме зображення.

Низка застосунків Canon, зокрема Easy-PhotoPrint Editor та онлайн-програма PosterArtist, забезпечують простоту друку та дають змогу розкрити ваш творчий потенціал.

Безкоштовні застосунки та програмне забезпечення Canon забезпечують простоту, універсальність і креативність для кращого та приємнішого друку. Застосунок Canon PRINT дозволяє друкувати, копіювати та сканувати будь-де з інтелектуальних пристроїв, а також змінювати налаштування друку, перевіряти рівень чорнил і виконувати технічне обслуговування.

Отже, застосунки Canon дозволяють легко друкувати одразу з телефона за допомогою бездротового принтера. Де б ви не працювали, з дому або на виїзді, з допомогою Canon PRINT і PIXMA Cloud Link можна віддалено підключитися до принтера в офісі та поділитися документами з колегами. Ви також можете сканувати документи віддалено за допомогою камери смартфона та роздруковувати їх в офісі або сканувати документи на принтері й надсилати їх на смартфон. Це працює в будь-якому порядку.

Додайте творчих штрихів в Easy-PhotoPrint Editor і перетворюйте свої цифрові фото на стильні та унікальні подарунки з шаблонами під календарі, картки, плакати тощо.

З допомогою онлайн-програми PosterArtist можна також створювати особисті плакати, банери та листівки. Принтери MAXIFY GX3040 та MAXIFY GX4040 MegaTank чудово підходять для цієї задачі завдяки плоскому вхідному лотку, що дозволяє друкувати банери довжиною до 1,2 м та товщиною до 0,7 мм.

Для комп’ютерів з Windows доступна програмаEasy-Layout Editor, що слугує чудовим розширенням функціоналу принтера та забезпечує можливість попереднього перегляду на екрані й друку кількох зображень. Навіть якщо не завантажувати застосунки, принтери Canon сумісні з Chromebook, Apple AirPrint та Mopria® для Android, що дозволяє з легкістю підключатися до них і друкувати віддалено через вбудовані протоколи друку прямо зі смартфона чи планшета.

Простота використання

Принтер Canon PIXMA на столі друкує шаблон соняшника, а на фоні батько з дочкою роблять ті ж соняшники.

Бездротовий друк дозволяє вам не сидіти біля принтера та не влаштовувати спеціальне робоче місце у своїй оселі, і ви можете працювати та відпочивати де завгодно.

Принтери Canon із підтримкою Wi-Fi та застосунки до них створені з акцентом на максимально просте використання. Від фізичних панелей керування принтерами до функцій та інтерфейсів застосунків — усе спроєктовано таким чином, щоб було простим та інтуїтивно зрозумілим у використанні, водночас даючи свободу виконувати будь-які завдання сканування і друку якомога швидше та без зусиль. Бездротовий друк із принтером Canon — це надзвичайно просто.


Автори: Анджела Нікольсон (Angela Nicholson) і Метью Річардс (Matthew Richards)

  1. Ресурс картриджа — це значення, отримане в результаті індивідуального випробування Canon на основі таблиці ISO/IEC 24712 і методу симуляції безперервного друку із заміненим картриджем після початкового настроювання.

Пов’язана продукція

Схожі статті