Об’єктиви RF та RF-S

Об’єктиви RF та RF-S забезпечують кращі якість, швидкість та експлуатаційні характеристики завдяки відмінній оптичній технології та дизайну. Вони створені для задоволення майбутній потреб і можуть похвалитися вдосконаленими можливостям відеозйомки, а також цікавими доповненнями,такими як кільце керування, і компактнішим розміром.

Ми допоможемо вам знайти ідеальний об’єктив Canon

Наш засіб для вибору об’єктива відобразить вам асортимент наших об’єктивів і допоможе знайти серед них той, що ідеально підходить для вас і вашої камери EOS.

Асортимент об’єктивів RF та RF-S

Більш швидкі об’єктиви RF та RF-S, які дарують ще більший рівень оптичної чіткості, яка вже стала стандартом системи EOS R.

41 Продукти

  41 Продукти

  Застосовані фільтри

  • Надширококутний об’єктив

   RF 10-20mm F4L IS STM

   Діапазон надшироких фокусних відстаней у портативному професійному варіоб’єктиві.

  • Об’єктиви RF

   RF 100-300mm F2.8L IS USM

   Компактний і легкий професійний телеоб’єктив зі змінною фокусною відстанню і діафрагмою f/2,8, який забезпечує виняткову різкість і швидкість із неперевершеною гнучкістю.

  • Телеоб’єктив зі змінною фокусною відстанню

   RF 100-400mm F5.6-8 IS USM

   Універсальний, компактний і легкий об’єктив RF 100-400 мм з 5,5-ступеневим стабілізатором зображення для зйомки дикої природи й динамічних сюжетів без зайвих зусиль.

  • Об’єктиви RF

   RF 100-500MM F4.5-7.1 L IS USM

   У компактному супертелеоб’єктиві RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM виняткова різкість знімків та універсальність поєднуються з неперевершеною потужністю і збільшенням та 5-ступеневою стабілізацією зображення.

  • Макрооб’єктиви

   RF 100mm F2.8L Macro IS USM

   Професійний макрооб’єктив RF 100mm F2.8L MACRO IS USM ідеально підходить для зйомки з рук у реальному масштабі з 1,4-кратним збільшенням і зйомки приголомшливих портретів із якістю, притаманною об’єктивам серії L.

  • Об’єктиви RF

   RF 1200mm F8L IS USM

   Супертелеоб’єктив серії RF із фокусною відстанню 1200 мм та вдосконаленим керуванням і дизайном для захоплюючих результатів знімання дикої природи, спортивних подій та деталей на відстані.

  • Надширококутний варіооб’єктив

   RF 14-35mm F4L IS USM

   Надширококутний RF-об’єктив Canon — це точність серії L, діапазон фокусних відстаней від 14 до 35 мм та зручність знімання з рук завдяки 5,5-ступеневій стабілізації зображення.

  • Об’єктиви для EOS R

   RF 15-35mm F2.8L IS USM

   Надширококутний формат і неймовірна чіткість завдяки досконалим оптичним технологіям у серії L та 5-ступеневій стабілізації зображення для динамічних кутів навіть в обмеженому просторі

  • Об’єктиви RF

   RF 200-800mm F6.3-9 IS USM

   Потужний супертелеоб’єктив зі змінною фокусною відстанню 200–800 мм ідеально підходить для зйомки спортивних подій, дикої природи та динамічних сцен.

  • Система Hybrid RF

   RF 24-105mm F2.8L IS USM Z

   Універсальний професійний варіооб’єктив із фокусною відстанню 24–105 мм, який поєднує передову гібридну конструкцію з винятковою різкістю, ідеально підходить для відео- та фотозйомки.

  • Об’єктиви RF

   RF 24-105mm F4-7.1 IS STM

   Ідеальний об’єктив для щоденної зйомки для власників повнокадрових бездзеркальних камер. Надзвичайно зручна у користуванні, камера RF 24-105mm F4-7.1 IS STM надзвичайно легка та компактна, здатна вивести вашу зйомку на новий рівень.

  • Об’єктиви для EOS R

   RF 24-105mm F4L IS USM

   Легкий та універсальний об’єктив серії L з фокусом 24–105 мм і діафрагмою f/4 із швидким і безшумним автофокусом та 5-точковою системою стабілізацією зображення.

  12 / 41 результати

  Посібник із сумісності об’єктивів

  Дізнайтеся більше про різні типи об’єктивів Canon для камер і про те, як з’ясувати, чи підходять вони для вашої фотокамери.

  Система камер EOS R

  Завдяки технології інтелектуального автофокусування і неймовірному асортименту об’єктивів RF відзначена нагородами система EOS R пропонує абсолютно інтуїтивний підхід до фото- та відеозйомки, спрощуючи вам виконання всіх технічних завдань і дозволяючи зосередитися на вашому об’єкті.

  EOS R BK FSL
  Скористайтеся потужністю системи EOS R для розвитку свого бізнесу

  Скористайтеся потужністю системи EOS R для розвитку свого бізнесу

  Дізнайтеся, як наша система бездзеркальних камер може допомогти вам збільшити бізнес-потенціал за рахунок повної інтеграції в різних галузях застосування.

  Збільште зону свого охоплення

  Подовжувачі Canon (також відомі як перехідники об’єктивів) збільшують ефективну фокусну відстань вашого об’єктива. Виберіть правильний подовжувач для свого об’єктива та дізнайтеся більше про те, навіщо та як використовувати перехідники.

  Сумісність із:
  RF 600mm F11 IS STM, RF 800mm F11 IS STM, RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM

  RF-телеконвертери
  Клуб Canon Club

  Приєднатися до Canon Club

  Продовжуйте займатися улюбленою справою і не проґавте шанс отримати додаткову підтримку, знайти натхнення та скористатися доступними перевагами.