Beautiful image of trees on sand dunes at sunset taken on Canon EOS-R

Найновіша продукція

Зустрічайте новинки Canon, покликані зробити ваші спогади незабутніми

Камери миттєвого друку

Роби знімки, друкуй та прикріплюй фото разом із камерою миттєвого друку. Ідеальне рішення для шанувальників селфі, адже ці компактні камери, з функцією принтера, оснащено системою дзеркал, яка дозволяє обрати кращу позицію для знімку, а можливість швидкого, безчорнильного друку здатна задовольнити потреби найвибагливіших користувачів.

Бездзеркальні камери

Відтворюйте історії майбутнього вже сьогодні на фотографіях і відеозаписах неперевершеної якості. Наші нові портативні бездзеркальні камери в компактному корпусі зі змінними об’єктивами втілюють у собі найкращі характеристики цифрових дзеркальних фотокамер.

Об’єктиви

Ми об’єднали найсучасніші оптичні технології та найвитонченіші матеріали в наших нових об’єктивах, щоб ви отримували винятково якісні фото та відео. Ми продовжуємо розширювати нашу унікальну й виняткову лінійку, щоб ви знайшли свій ідеальний об’єктив.

Камери та спалахи

Завдяки невпинному інвестуванню в дослідження й розробку наші нові фотокамери підтримують найсучасніші технології обробки зображення. Крім того, наші останні спалахи Speedlite допоможуть вам побачити світ в іншому світлі.

*250D (чорний/сірий) цифрова фотокамера зі змінними об’єктивами APS-C та зручним поворотним екраном. Камеру оснащено акумулятором і картою пам’яті, відповідно до вимог CIPA. Станом на 9 квітня 2019 р. (дослідження було проведено Canon).

Аксесуари

Системи Cinema EOS

Професійні відеокамери

Універсальні камери

PTZ-камери

Камери початкового рівня

Принтери

Наші нові ергономічні принтери й багатофункціональні пристрої з найсучаснішими функціями забезпечують неперевершену якість і широкі можливості підключення для друку й сканування дивовижних кольорових фотографій або чітких високоякісних документів.

Біноклі

Нові моделі лінійки біноклів Canon зі стабілізацією зображення додають зручності під час відстеження динамічних подій і спостереження за природою з рук.

Професійні дисплеї

Інші продукти

Невпинний розвиток технологій дає змогу доповнювати наш модельний ряд Canon найновішими біноклями зі стабілізацією зображення, автономними сканерами фотографій і документів, лазерними вказівниками й калькуляторами.