Home Printers

Домашні принтери

Почніть використовувати найкращі домашні принтери, які забезпечують приголомшливу чіткість друку документів і фотографій.

Стильні рішення

Дайте волю своїй уяві та створіть власний невеликий домашній офіс. Щоб ви не робили — навчалися вдома, працювали або займалися творчістю, принтери Canon розроблені спеціально для того, щоб відповідати стилю вашого життя.

ДОКЛАДНІШЕ

Фільтр принтерів для дому

Шукаєте щось конкретне? Уточніть умови пошуку
Фільтрувати за

canon-camera

Enjoy hassle-free printing at vivid photos and sharp documents at home with this affordable compact printer

Докладніше

canon-camera

Економічний високоякісний бездротовий друк зі смартфонів, планшетів і соціальних мереж

Докладніше

canon-camera

Недорогий БФП з підтримкою Wi-Fi для друку чітких документів і чудових фото без полів

Докладніше

canon-camera

Багатофункціональність із вражаючими можливостями підключення, можливістю друку без полів та опціональними картриджами XL — усе це за доступною ціною.

Докладніше

canon-camera

Простий у використанні багатофункціональний пристрій легко налаштовується і є сумісним із вашим смартфоном, за рахунок чого забезпечується повна функціональність у найкоротші терміни.

Докладніше

canon-camera

Компактний кольоровий БФП високої якості з РК-дисплеєм діагоналлю 7,5 см (3 дюйми) і можливостями підключення до Wi-Fi і хмари.

Докладніше

canon-camera

Інтелектуальний компактний недорогий БФП для простого друку й сканування вдома з можливостями підключення.

Докладніше

canon-camera

Продемонструйте свої дизайнерські здібності за допомогою PIXMA TS5340 із широкою підтримкою різних типів носіїв, великою кількістю творчих програм та надзвичайно простим підключенням до смартфону.

Докладніше

canon-camera

Витончений універсальний принтер зі зручним дизайном і багатофункціональністю з 5 окремими чорнилами для друку високоякісних документів і фотографій.

Докладніше

canon-camera

Скористайтесь перевагами зручного підключення та великого ресурсу паперу завдяки компактному й доступному за ціною пристрою

Докладніше

canon-camera

Розкрийте свій творчий потенціал завдяки широкому вибору носіїв і робіть яскравіші й цікавіші роздруківки завдяки підтримці технології FINE і 6 окремим чорнилам.

Докладніше

canon-camera

Високоякісний компактний фотопринтер для дому із 6 чорнильницями та інтелектуальними варіантами підключення

Докладніше

canon-camera

Дізнайтеся про те, як функція бездротового друку, АПД на 20 аркушів та можливість роботи з документами формату A3 стануть у нагоді вашому бізнесу.

Докладніше

PIXMA TS9541C

Дізнайтеся, як компактний розмір, бездротове підключення, обробка документів формату A3 та мультимедійні функції дозволять розкрити ваш творчий потенціал

Докладніше

PIXMA TS7440

Стильний багатофункціональний пристрій для технічно підкованих користувачів із широким спектром можливостей для творчого друку, а також технологією АПД, що спрощує процес копіювання і сканування кількох різних аркушів.

Докладніше

canon-camera

Спеціалізований принтер із багаторазовими чорнильницями, що є економічним, зручним і неймовірно надійним.

Докладніше

canon-camera

Продуктивне, економічне та універсальне рішення, що є надійним і зручним, а також розширює ваші творчі можливості.

Докладніше

canon-camera

Неймовірна швидкість і зручність цього продуктивного універсального рішення дозволяє створювати стабільно чіткі документи й барвисті фото кожного дня.

Докладніше

canon-camera

Продуктивний економічний та універсальний принтер із підтримкою Wi-Fi, що гарантує стабільну надійність і допомагає розкрити творчі можливості

Докладніше

canon-camera

Підключайтеся та заощаджуйте зі стабільно продуктивним і економічним друком

Докладніше

Canon Zeomini

Робіть знімки, редагуйте та роздруковуйте їх, де б ви не були, за допомогою цього кишенькового мобільного аксесуара.

Докладніше

Canon Zoemini C

Фотографуйте друзів і друкуйте свої селфі за допомогою кишенькового принтера, який допомагає миттєво зберігати незабутні моменти.

Докладніше

Canon Zoemini S

Створюйте неперевершені селфі: фотографуйте, налаштовуйте й друкуйте знімки, де б ви не були, за допомогою дзеркала для селфі, кільцевого спалаху та функції дистанційного керування затвором

Докладніше

canon-camera

Винятковий багатофункціональний пристрій (кольоровий струменевий принтер, сканер, копір і факс) з підтримкою сканування та друку з мобільних пристроїв і хмарних служб, монохромним друком зі швидкістю 19 зобр/хв й низкою мережевих функцій.

Докладніше

canon-camera

Висока потужніть та скорочення витрат на сторінку з ресурс картриджа на 18000 сторінок, 35-аркушним ADF та великим завантаженням простого паперу на 350 аркушів.

Докладніше

canon-camera

Однофункційний принтер із шістьма чорнильницями із чорнилами на основі барвників для високоякісного друку фотографій із підтримкою друку великих обсягів за надзвичайно низьких витрат.

Докладніше

canon-camera

PIXMA G640 — перший багатофункціональний принтер у лінійці PIXMA G із шістьма чорнильницями із чорнилом на основі барвників — поєднує в собі можливості для друку фотографій неперевершеної якості у великих обсягах за надзвичайно низьких витрат.

Докладніше

canon-camera

Можливість легкого підключення, висока швидкість та якість друку, копіювання та сканування в одному доступному пристрої

Докладніше

canon-camera

Друк, сканування, копіювання, передавання факсів і АПД на 20 аркушів в одному універсальному пристрої зі зручними функціями бездротового зв’язку.

Докладніше

canon-camera

Друк, копіювання, сканування та факс — за допомогою цього компактного та простого у використанні універсального пристрою, призначеного для тих, хто працює вдома, робити все це дуже просто.

Докладніше

canon-camera

Продуктивний компактний БФП з підтримкою Wi-Fi для ефективного домашнього офіса

Докладніше

canon-camera

Компактний інтелектуальний багатофункціональний принтер із широкими можливостями підключення для максимальної продуктивності

Докладніше

Selphy CP1000

Друкуйте відбитки професійної якості на цьому компактному й елегантному фотопринтері скрізь і повсякчас.

Докладніше

Selphy CP1200

Матеріалізуйте спогади, роздрукувавши зі смартфона бездоганні знімки, що будуть як нові впродовж усього вашого життя.

Докладніше

SELPHY CP1300

Стильний і портативний — для бездротового друку чудових відбитків і фото на документи із сумісних смартфонів, планшетів і камер.

Докладніше

Do you need help finding a printer?

Не можете вибрати принтер?

Скористайтеся засобом для вибору принтерів і знайдіть свою ідеальну модель.

ВИБЕРІТЬ СВІЙ ВИРІБ

Підтримка вашого принтера Canon

Завантажуйте драйвери, мікропрограми й посібники та отримуйте доступ до онлайн-служби надання технічної підтримки, ресурсів і порад щодо усунення неполадок вашого принтера Canon.

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ

Вас також можуть зацікавити…