Canon PIXMA iX6840

PIXMA iX6840

Цей високопродуктивний офісний принтер A3+ забезпечує підключення до Wi-Fi та Ethernet, а також друк із мобільних пристроїв. 5 роздільних чорнильниць ефективно забезпечують неперевершену якість робочих документів і фотографій.

/Images/iX6840_Extra_tcm212-1108712.jpg

Переваги

  • Високопродуктивний надкомпактний принтер A3+ для підприємців
  • Проста передача даних завдяки можливості безпроводового зв’язку й підключення до Ethernet
  • Неперевершена якість друку та відсутність відходів завдяки використанню системи з 5 окремими змінними чорнильницями
  • Надзвичайна швидкість друку сторінок формату A4 відповідно до стандарту ISO ESAT становить 14,5 зобр./хв для чорно-білих документів і 10,4 зобр./хв — для кольорових
  • Друкуйте більше, витрачаючи менше, завдяки додатковим чорнильницям XL і XXL

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками Canon PIXMA iX6840

Компактний офісний принтер A3+


Стильний і надкомпактний, цей високопродуктивний принтер A3+ із 5 роздільними чорнильницями забезпечує виняткову якість друку документів і фотографій. Він є ідеальним рішенням для робочого столу, здатним друкувати великоформатні електронні таблиці, робочі плакати й фотографії.

Інтелектуальне підключення


Завдяки можливості підключення до Wi-Fi та Ethernet можна легко надавати спільний доступ до нього декільком комп’ютерам через офісну мережу. Завантажте програму Canon PRINT, щоб виконувати друк зі смартфонів і планшетів. Також надається підтримка Apple AirPrint і Google Cloud Print.

Неперевершена якість


5-колірна роздільна система подавання чорнил містить чорне пігментне чорнило для чіткого друку тексту та кольорові чорнила на основі барвників для друку зображень фотолабораторної якості. Крім того, щоб підвищити ефективність друку, потрібно лише замінювати чорнило, яке закінчується.

Швидкий друк


Не треба чекати на чудові знімки. Завдяки використанню технології FINE (FINE technology) компанії Canon швидкість друку документів формату A4 цього принтера становить 14,5 зобр./хв для монохромних роздруківок і 10,4 зобр./хв — для кольорових, а друк знімка фотолабораторної якості розміром 10 x 15 см без полів виконується приблизно за 36 секунд.

Заощаджуйте за допомогою чорнил XL


Друкуйте більше, витрачаючи менше. Додаткові чорнильниці XL забезпечують друк значно більшої кількості сторінок. До того ж, це заощаджує до 30 % чорнила на кожному аркуші порівняно з чорнильницями стандартного розміру. Додаткова чорнильниця XXL для чорного пігментного чорнила дає змогу роздрукувати до 1000 чорно-білих сторінок.

Ексклюзивні матеріали


Насолоджуйтесь доступом до широкого діапазону творчих доробків професійної якості за допомогою служби CREATIVE PARK PREMIUM. Легко створюйте та друкуйте плакати й робочі документи, використовуючи шаблони з ексклюзивної служби Solution Templates.

Технічні характеристики

Дізнайтеся більше про Canon PIXMA iX6840, функції та можливості цієї камери.

Superb photolab-quality print head

Друкуюча голівка, яка забезпечує неперевершену фотолабораторну якість

Only change the ink which runs out

Замінюйте чорнило, лише коли воно закінчується

Prints up to A3+ (329x483mm)

Друк у розмірі до A3+ (329 x 483 мм)

Use and share wirelessly

Безпроводове використання та спільне використання

Canon PRINT app

Програма Canon PRINT

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

Optional high yield inks

Додаткові високопродуктивні чорнила

Downloadable business templates

Завантажувані робочі шаблони

PIXMA iX6840 kit
  • Принтер A3+ — PIXMA iX6840
  • Встановлення чорнильниць (PBK, BK, C, M, Y)
  • Шнур живлення
  • Компакт-диск із програмою встановлення
  • Посібник та інші документи

PIXMA iX6840 Video

AirPrint-Printers

Бездротовий друк

Завдяки з’єднанню Wi-Fi і підтримці технології AirPrint можна виконувати друк зі смартфонів, планшетних ПК та пристроїв Apple.

Докладніше

Принтери найвищої якості

Унікальні технології друку й використання чорнил, які підтримують принтери PIXMA, забезпечують винятково високу якість друку.

Докладніше

quality-banner-310x180_v2.png

Ознайомлюйтесь

Навчальні матеріали

Відомості про доступність функцій див. у технічних характеристиках відповідного виробу

Початок роботи

getting-started-image

Початок роботи

У цьому короткометражному фільмі широкому загалу представлено пристрої серії PIXMA MG. За допомогою юнака, який працює на дому, у фільмі продемонстровано роботу основних функцій.

Перегляд відео

Будьте творчими

be-creative-image

Будьте творчими

Цей короткометражний фільм складається із 4 частин, у кожній із яких різні демонстратори показують нам, як просто за допомогою функцій і програмного забезпечення PIXMA розширити творчі можливості вдома.

Перегляд відео

Підключайтеся

Get Connected-image

Підключайтеся

Цей короткометражний фільм складається із 5 частин, у кожній із яких різні демонстратори показують нам, як просто друкувати з популярних моделей смартфонів і планшетів і сканувати в них за допомогою безпроводового принтера PIXMA.

Перегляд відео
Online manual and download

Електронний посібник та налаштування

Відобразіть веб-посібник для цього принтера, не завантажуючи й не встановлюючи жодних файлів на комп’ютер, смартфон або планшет. Ознайомтеся з процедурою налаштування принтера й операційної системи на вашому пристрої і завантажте потрібне програмне забезпечення.

Електронний посібник і настроювання — сайт

Налаштування бездротового підключення

Тут описано вимоги щодо налаштування бездротового підключення на цьому принтері, доступні методи підключення, покрокові інструкції, а також спосіб скидання параметрів принтера до значень за промовчанням.

Сторінка налаштування безпроводового підключення

New Wi-Fi Module Image.png