Всі об’єктиви

Майстерність і неперевершені оптичні характеристики виробів Canon гарантують приголомшливу якість фотографій та відеозаписів.
Canon Camera

Всі об’єктиви

Рішення для будь-якої ситуації

Ознайомтеся із широким асортиментом об’єктивів Canon і знайдіть модель, яка підходить саме вам.
 • Чоловік тримає камеру EOS R

  ШВИДКІСТЬ ТА ІНТУЇТИВНІСТЬ

  Об’єктиви для EOS R

  Об'єктиви RF та RF-S, оптимізовані для камери EOS R, пропонують ще вищу якість і швидкість. Унікальні характеристики забезпечують максимальний рівень інтуїтивно зрозумілого керування.

 • ШИРОКИЙ ДІАПАЗОН

  Об’єктиви для цифрових дзеркальних камер

  Широкий асортимент легких об’єктивів EF-S та об’єктивів EF з фіксованою фокусною відстанню, варіооб’єктивів, а також спеціалізованих моделей дозволяють створювати неперевершені знімки за допомогою цифрової дзеркальної камери.

 • ПОРТАТИВНІСТЬ І ЛЕГКІСТЬ

  Об’єктиви для EOS M

  Легкі й портативні об’єктиви для камер EOS M. Від надширококутних пристроїв до телеоб’єктивів і крихітних пласких моделей — ці об’єктиви допоможуть вам втілити в життя свої творчі ідеї.

 • ШИРОКОФОРМАТНІ РІШЕННЯ

  Об’єктиви для кіновиробництва

  Кінооб’єктиви, розроблені компанією Canon, відповідають високим стандартам кінематографії.

 • ПРЕМІУМ-ОБ’ЄКТИВИ 4K

  Об’єктиви для трансляції

  Неперевершена якість для будь-якої зйомки — від документальних фільмів до кінострічок.

 • Кілька об’єктивів Canon EF та RF на сіруватому фоні.

  ПОСІБНИК ІЗ СУМІСНОСТІ

  Сумісність об’єктивів

  Дізнайтеся більше про різні типи об’єктивів Canon для камер і про те, як з’ясувати, чи підходять вони для вашої фотокамери.

Наші об’єктиви й аксесуари

Відкрийте для себе повний спектр змінних об’єктивів та аксесуарів компанії Canon для цифрових дзеркальних і бездзеркальних камер EOS.

Шукайте об’єктив Canon за типом

Ізолюйте в кадрі потрібного вам спортсмена з великої відстані. Уміщайте природні й вуличні пейзажі в кадр на ширококутному об’єктиві. Відкривайте для себе неймовірні деталі на макрофотографіях дикої природи. У нас є об’єктиви для будь-якого стилю фотографування, що допоможуть вам вивести свої результати на новий рівень і втілити цікаві сюжети.

 • Ширококутні об’єктиви

  Завдяки ширшому полю огляду з нашими ширококутними об’єктивами ви зможете закарбувати кожен момент.

 • Телеоб’єктиви

  З телеоб’єктивом ви можете знімати спортивні та інші події або дику природу з відстані, не втручаючись у композицію. Відкрийте для себе телеоб’єктиви Canon і подивіться, куди вас заведе ваша уява.

 • RF85mm F2 MACRO IS STM

  Макрооб’єктиви

  Робіть неймовірні знімки комах, крапель води на траві та інших вражаючих деталей звичайних об’єктів. Відкрийте для себе геть новий світ із нашим асортиментом макрооб’єктивів.

Джерела натхнення

Виберіть одну з категорій фотографій нижче, щоб дізнатися більше про кожен жанр та отримати рекомендації, які допоможуть дібрати ідеальний об’єктив для вдалих знімків.

 • ІДЕАЛЬНІ ПРОФІЛІ

  Портрет

  Відкрийте для себе унікальні можливості портретних об’єктивів. Ідеальне рішення для зйомки друзів і родичів на весіллях, святкових заходах і вечірках.

 • ЧУДОВІ КРАЄВИДИ

  Пейзаж

  Якщо ви полюєте за красою природи й чудовими пейзажами зі своєю фотокамерою, вам слід серйозно замислитися про вибір об’єктивів для різних видів місцевості.

 • ПОРАДИ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ

  Подорожі

  Збираєтеся вибратися з міста або прямуєте в гори? Знайдіть джерело натхнення в порадах туристичних фотографів і скористайтеся їхніми рекомендаціями, які зроблять вашу подорож незабутньою.

 • Street photography

  МІСЬКІ ІСТОРІЇ

  Вулиця

  Цікаві сюжети під землею, вуличні портрети й знімки міського життя — в цьому немає нічого складного. Зануртеся у світ вуличної фотографії з нашими спеціалістами та історіями, що надихають, щоб відкрити для себе інший бік життя.

Вас також можуть зацікавити…