РІШЕННЯ В ГАЛУЗІ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

Рішення для обробки фотографій та відео

Дізнайтеся, у яких чисельних галузях промисловості та торгівлі можна використовувати наші рішення для обробки фотографій для покращення продуктивності та ефективності бізнесу.
alt text

Комерційна фотографія

Дізнайтеся, як у великому обсязі створювати творчі зображення товарів для вебсайтів або каталогів, виготовляючи рентабельний і високоякісний контент, який дозволить дати життя продуктам та розвивати бренди.

3D фотограмметрія

3D фотограмметрія — це процес вимірювання на основі фотографій. Дізнайтеся, як швидко та легко сканувати, редагувати й відтворювати фізичні елементи в цифровому середовищі.

alt text
GettyImages-1187651037

Фотобудка

Фотобудка — це універсальний інструмент знімання, який пропонує швидкий і простий спосіб зйомки портретів для різноманітних подій та функціональних потреб. Просто прийміть позу, натисніть кнопку та за лічені секунди отримайте знімок. Завдяки Canon використання фотобудки є економічно вигідним для власників та надзвичайно цікавим для користувачів.

Комплект розроблення програмного забезпечення (SDK)

Можливість інтегрувати функції керування камерою в комерційне програмне забезпечення означає, що керування камерою та принтером можна здійснювати автоматично. Дізнайтеся, як таке спрощення наскрізних процесів знижує витрати та економить час.

Inspection SDK Fashion
Inspection Wind Turbines

Контроль

Багато організацій у значній мірі покладаються на обладнання Canon у справах, пов’язаних з ідентифікацією та записуванням різноманітних важливих контрольних даних. Дізнайтеся, як спеціалізоване програмне забезпечення і рішення на основі камер Canon підвищують ефективність виробничого процесу та багатьох різних автоматизованих систем.

Корпоративні рішення для фото- та відеозйомки

Високоякісний фото- та відеоконтент є важливим комунікаційним інструментом, який відіграє ключову роль у підвищенні пізнаваності бренду та поширенні в правильний спосіб бачення компанії серед клієнтів. Дізнайтеся про ефективні та рентабельні способи передачі вашого повідомлення світу, які пропонує Canon

Corporate photography and video
Canon Camera

Біометрія

Електронні перепустки, документи, що посвідчують особу, перепустки на заходи та інше — рішення Canon у галузі візуалізації пропонують бізнес-установам ефективніші способи гарантування безпеки співробітників.

Контактні дані

Дізнайтеся більше про наш повний асортимент продуктів і послуг, які відповідають потребам вашого бізнесу