РІШЕННЯ В ГАЛУЗІ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ

Рішення для обробки фотографій та відео

Дізнайтеся, у яких чисельних галузях промисловості та торгівлі можна використовувати наші рішення для обробки фотографій для покращення продуктивності та ефективності бізнесу.

Рішення для обробки фотографій та відео

Canon Camera

Комерційна фотографія

Дізнайтеся, як у великому обсязі створювати творчі зображення товарів для вебсайтів або каталогів, виготовляючи рентабельний і високоякісний контент, який дозволить дати життя продуктам та розвивати бренди.

3D фотограмметрія

3D фотограмметрія — це процес вимірювання на основі фотографій. Дізнайтеся, як швидко та легко сканувати, редагувати й відтворювати фізичні елементи в цифровому середовищі.

Canon Camera
Canon Camera

Фотобудка

Фотобудка — це універсальний інструмент знімання, який пропонує швидкий і простий спосіб зйомки портретів для різноманітних подій та функціональних потреб. Просто прийміть позу, натисніть кнопку та за лічені секунди отримайте знімок. Завдяки Canon використання фотобудки є економічно вигідним для власників та надзвичайно цікавим для користувачів.

Комплект розроблення програмного забезпечення (SDK)

Можливість інтегрувати функції керування камерою в комерційне програмне забезпечення означає, що керування камерою та принтером можна здійснювати автоматично. Дізнайтеся, як таке спрощення наскрізних процесів знижує витрати та економить час.

Canon Camera
Canon Camera

Контроль

Багато організацій у значній мірі покладаються на обладнання Canon у справах, пов’язаних з ідентифікацією та записуванням різноманітних важливих контрольних даних. Дізнайтеся, як спеціалізоване програмне забезпечення і рішення на основі використання камер Canon підвищують ефективність виробничого процесу та багатьох різних автоматизованих систем.

Контактні дані

Дізнайтеся більше про наш повний асортимент продуктів і послуг, які відповідають потребам вашого бізнесу