Раціональне використання ресурсів і сталий розвиток у Canon

Ми змінюємо методи роботи та виробництва, щоб створити більш екологічно раціональний світ для людей і нашої планети.

Ми також прагнемо бути відповідальним партнером для наших клієнтів, допомагаючи їм виконувати свої зобов’язання у сфері сталого розвитку.

Canon Picturing a Sustainable Future
Сталий світ

Скорочення викидів CO2

Ми прагнемо досягти нульового рівня викидів вуглекислого газу до 2050 року відповідно до вимог Паризької угоди. Це передбачає послідовні дії в усіх сферах нашої діяльності — від операційних процесів, виробництва та транспортування до дизайну та пакування товарів.

Ми визначили короткострокові цілі на 2030 рік і надіслали їх для підтвердження прозорості та перевірки в межах SBTi (Ініціатива науково обґрунтованих цілей).

Циркулярний бізнес

Наша мета — стати компанією із циркулярним виробництвом. Де кожен виріб і матеріал розробляється, створюється, повторно використовується, ремонтується та переробляється в замкненому циклі.

Завдяки інноваційному виробництву ми уникаємо відходів і продовжуємо термін служби нашої продукції та матеріалів.

20220331 MK

Освітні та молодіжні програми

Молодь заслуговує і повинна мати право голосу у формуванні майбутнього нашої планети.

Ми надаємо молодим людям можливість поділитися своєю історією через фотографію у співпраці з неурядовими організаціями (НУО) і за підтримки наших посланців Canon, які виступають партнерами в реалізації програм.

Підтримка місцевих громад

Наша діяльність у сфері сталого розвитку також зосереджена на ініціативах, спрямованих на створення позитивного соціального та екологічного впливу на місцеві громади.

Зверніться до нашої команди зі сталого розвитку

Поділіться своїми думками та поставте питання нашій команді зі сталого розвитку

Партнерство та програми

Ми співпрацюємо з нашими клієнтами, діловими та галузевими партнерами, щоб зробити позитивний внесок у боротьбу зі зміною клімату.

 • Крихітний ліс

  У межах проєкту, реалізованого організацією Earthwatch Europe, невеликі ділянки землі по всій Великобританії перетворюються на так звані «крихітні ліси» за підтримки компанії Canon.

 • Лабораторія нересту коралів

  Лабораторія нересту коралів (Coral Spawning Lab) спільно з міжнародними партнерами очолює інноваційний проєкт із дослідження розмноження коралів, метою якого є розробка методів стимулювання розмноження коралів. Вони хочуть розвивати ці провідні світові наукові дослідження задля отримання реальної екологічної вигоди. Своєю роботою вони рятуватимуть зникаючі корали, захищатимуть коралові рифи у всьому світі та навчатимуть фахівців з охорони природи.

Нашу компанію було внесено до списку «А» організації CDP

 • У 2023 році Canon отримала оцінку «A» у сфері зміни клімату від CDP. Це втретє, коли нашу компанію було включено до найавторитетнішого списку «А», який охоплює 2 % найкращих компаній у цій категорії.

  CDP — це міжнародна екологічна некомерційна організація, яка оцінює ініціативи великих компаній і організацій у всьому світі щодо вирішення екологічних проблем.

 • Більшість продукції Canon має екологічне маркування «Блакитний ангел» від Федерального уряду Німеччини

 • З 2020 року Canon Inc., а також 124 компанії групи в 40 країнах (593 виробничі об’єкти) і регіонах по всьому світу отримали сертифікацію за стандартом ISO 14001

Дивитися далі

Приєднайтеся до розмови на наших соціальних каналах

КОНТАКТНІ ДАНІ

Зв’язатися

Поділіться своїми думками та поставте питання нашій команді зі сталого розвитку