ДИСТАНЦІЙНО КЕРОВАНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ВІДЕОТРАНСЛЯЦІЙ

PTZ-камери та дистанційно керовані мережеві камери Canon

Модельний ряд камер 4K з дистанційним керуванням панорамуванням, нахилом та масштабуванням (PTZ), що забезпечують виняткову якість зображення і точність контролю та призначені для багатьох цілей і умов застосування.
PTZ-камера Canon CR-N500

PTZ-камери та дистанційно керовані мережеві камери Canon

ЗЙОМКА ТА ТРАНСЛЯЦІЯ

Неперевершена чіткість навіть із малої відстані

Представляємо нове покоління дистанційно керованих PTZ-камер і контролерів Canon. Рішення Canon включає низку функцій для дистанційно керованої зйомки у форматі 4K для будь-яких ситуацій, забезпечуючи плавне панорамування та нахил разом із винятковою якістю зображення, і може використовуватися як у приміщенні, так і поза ним. А наш апаратний контролер і безкоштовний програмний контролер надають можливості для дистанційного управління камерами та їхнього налаштування. Компанія Canon також підтримує новітні інноваційні програми, як-от для автоматичного відстеження*, які дозволять автоматизувати ваш процес зйомки.

* Доступно на деяких моделях. Потрібна платна ліцензія.

Відкрийте для себе можливості, що надає досвід компанії Canon у галузі оптичних технологій, і створюйте високоякісні матеріали в самих різних ситуаціях.

Повний модельний ряд PTZ-камер Canon

2-річна гарантія на PTZ-камери >

 • PTZ-камери

  CR-N700

  Виняткова професійна PTZ-камера, що знімає у форматі 4K 60 кадр/c з підключенням через інтерфейс 12G-SDI і найкращим у своєму класі автоматичним фокусуванням з інтелектуальною функцією автоматичного відстеження Auto Tracking.
 • PTZ-камери

  CR-X300

  Компактна PTZ-камера з класом захисту IP65, яка підтримує знімання у форматі 4K, 20-кратне оптичне збільшення та потокову IP-передачу даних та керування нею, завдяки чому вона підходить для широкого спектра застосувань.
 • PTZ-камери

  CR-X500

  Завдяки надійному та водонепроникному корпусу, роздільній здатності 4K UHD, 15-кратному оптичному збільшенню, інтерфейсу 12G-SDI та технології автофокусування Dual Pixel CMOS AF, CR-X500 є ідеальною PTZ-камерою для дистанційно керованої зйомки та спостереження.
 • PTZ-камери

  CR-N500

  Завдяки 15-кратному оптичному збільшенню, можливостям зйомки у форматі 4K UHD, технології автофокусування Dual Pixel з опцією інтелектуального автоматичного відстеження Auto Tracking камера CR-N500 забезпечує точне управління і плавну потокову IP-передачу для отримання неперевершених результатів.
 • PTZ-камери

  CR-N300

  З підтримкою формату 4K UHD, 20-кратним оптичним збільшенням, системою гібридного автофокусування з опцією інтелектуального автоматичного відстеження Auto Tracking, численними протоколами для потокової IP-передачі даних і керування нею ви можете здивувати свою аудиторію чимось новим.
 • PTZ-камери

  CR-N100

  Зручна камера 4K PTZ із вдосконаленим автофокусом, 20-кратним оптичним масштабуванням і і кількома IP-протоколами з функцією інтелектуального автоматичного стеження.
 • Рішення для будь-яких ситуацій

  Дізнайтеся, як PTZ-рішення Canon можна використовувати в широкому спектрі застосувань за допомогою нашої чудової технології обробки зображень.

 • Радіомовні студії і телестудії

  Радіомовні студії і телестудії

 • Живі та музичні виступи

  Живі та музичні виступи

 • Корпоративні заходи та презентації

  Корпоративні заходи та презентації

 • Заклади вищої освіти

  Заклади вищої освіти

 • Релігійні установи та організації, церква

  Релігійні установи та організації

 • Позастудійне мовлення і трансляція спортивних подій

  Позастудійне мовлення і трансляція спортивних подій

 • Найважливіші аксесуари

  Керуйте своєю PTZ-камерою Canon дистанційно або на місці за допомогою нашого апаратного та безкоштовного програмного контролерів для зйомки на відстані без жодних перешкод.

  • Контролер PTZ-камер

   RC-IP1000

   Професійний контролер PTZ-камер із 7-дюймовим кольоровим сенсорним екраном, який забезпечує точне керування та моніторинг IP-відео для до 200 каналів
  • Контролер PTZ-камер

   RC-IP100

   Високоякісний контролер із багатофункціональним джойстиком і інтуїтивно зрозумілим сенсорним екраном для зручного управління до 100 підключеними камерами.
  • Програмний контролер PTZ-камер

   Програма для дистанційного керування камерами Canon

   Безкоштовно завантажте програмне забезпечення Canon для управління і настройки до 20 камер PTZ із ПК або планшета.
  CR-S700R

  Рекомендований продукт

  Система роботизованих камер Canon CR-S700R

  Професійне рішення для дистанційного управління нахилом, поворотом та масштабуванням під час фотозйомки, яке сумісне з камерами зі змінними об’єктивами.

  Спосіб усунення

  Див. модельний ряд мережевих PTZ-камер Canon

  Коли спостереження вирішує все, скористайтеся мережевими камерами Canon, які задовольнять будь-які потреби. Компактні, але потужні, вони забезпечують приголомшливу якість зображення навіть за слабкого освітлення, коли загрози безпеці підвищуються.

  Простота налаштування і широке поле охоплення

  Модельний ряд PTZ-камер Canon для спостереження ідеально підходить для застосування, наприклад, у системах управління дорожнім рухом, системах міського спостереження і системах спостереження торговельних об’єктів.

  vb-m50b
  Canon Camera

  Відкрийте для себе професійні рішення Canon для відео та переосмисліть свої творчі можливості.

  Вразливі документальні фільми, цікаві камерні драми, відзначені нагородами повнометражні фільми — професійні рішення Canon для відео виведуть будь-який творчий продукт на нову висоту.

  Підписатися зараз

  Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

  Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.