Canon Zoemini 2 in navy blue and Canon Zoemini S2 in white on a teal surface surrounded by tape, stamps and paper packaging.

Камери миттєвого друку та мініпринтери

Вражаючі та повністю портативні, ці кишенькові моделі завжди готові до роботи – ідеально підходять для зйомки особливих моментів та створення миттєвих знімків

Швидка зйомка та можливість поділитись отриманим знімком

Робіть знімки та роздруковуйте їх за допомогою кишенькового принтера. Обирайте між моделями 2-в-1: фотоапаратом, який оснащено зручними дзеркалами для автопортретів або елегантним портативним принтером, який швидко й легко підключається до ваших смарт-пристроїв – магія друку, яка розміститься у ваших долонях

Canon Zoemini S2

Canon Zoemini S2

Виведіть свої селфі на новий рівень із кишеньковою камерою миттєвого друку, що обладнана дзеркальцем, кільцевим спалахом, дистанційним спуском і має режим інтерактивного перегляду.

Показати більше

Canon Zoemini S2
Canon Zoemini 2

Canon Zoemini 2

Миттєво друкуйте зі свого смартфона в будь-який час і в будь-якому місці за допомогою кишенькового акумуляторного принтера Zoemini 2.

Показати більше

Canon Zoemini 2

Робіть знімки, друкуйте та прикріплюйте фото за допомогою кишенькових та безчорнильних принтерів

Завдяки безчорнильній технології друку, можливості друку до 10 аркушів, стильному та легкому корпусу, ці камери миттєвого друку та кишенькові принтери – ідеальне рішення для творчих особистостей

Canon Zoemini S

• Дзеркало для селфі та слот для картки Micro SD доступні тільки в Canon Zoemini S2

 canon-zoemini

Дивись, знімай та роздруковуй

Магія фотозйомки у ваших руках із камерою миттєвої зйомки та портативному принтеру

Переглянути відео

Миттєвий знімок

Скористайтеся перевагами швидкого підключення та насолоджуйтесь можливістю миттєвої роздруківки фотографій просто зі свого смартфона за допомогою Canon Zoemini. Камера Canon Zoemini S2 з вбудованими дзеркалами для селфі — це пристрої «2-в-1», які здатні задовольнити ваші вимоги щодо зйомки та друку, і все це втілено в одній стильній моделі.

Instant capture

Творчі налаштування

Перейдіть у програму Canon Mini Print за допомогою Canon Zoemini або Canon Zoemini S2, щоб додати трохи магії вашим знімкам. Додайте фільтри, рамки, ефекти AR або написи, чи перетворіть ваші фотографії на чудовий колаж, або плакат, для дійсно виняткових роздруківок.

Creative customisation
Canon Zoemini

Визначення

Швидко друкуйте та діліться своїми особливими моментами

Переглянути відео

Connect Canon Zoemini to your phone

Програма Canon Mini Print

Підключіть принтер Canon Zoemini до смартфона за допомогою програми Canon Mini Print, яку можна безкоштовно завантажити з магазину App Store або Google Play. Створюйте власні знімки або завантажуйте їх прямо з Facebook, Instagram, Google Фото, Dropbox чи iCloud. Після цього ви можете додавати на них фільтри, елементи доповненої реальності, спотворення, малюнки або текст, щоб персоналізувати їх собі до вподоби. 

Завантажити на сайті App Store
Завантажити з магазину Google Play

Фотопапір Canon ZINK™

Папір ZINK™ вкритий шарами мікрокристалів, які під час нагрівання вступають у реакцію і створюють стійке до забруднень, пошкоджень і води зображення без використання чорнил.

Придбати 20 аркушів

Придбати 50 аркушів

Smudge-Proof, Tear-Proof and Water Resistant Images

#FreeYourStory (#Дайтесвободусвоїйтворчості)

Не бійся експериментувати. Не стримуйте себе. Будьте оригінальними. Покажіть нам життя таким, яким ви бачите його через об’єктив. Будь то знімок, роздруківка чи відео – ми хочемо побачити ваш унікальний погляд на світ.

Докладніше

Free Your Story Canon PowerShot G7 X Mark III

Подібна продукція

Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.

Підписатися зараз