ПРИНТЕРИ МИТТЄВОГО ДРУКУ

Мініатюрна камера миттєвого друку, яка надає свободу творчості: самовиражайтеся за допомогою камери Canon Zoemini S2

Фешн-блогер Іззі Мануель використовує Canon Zoemini S2, щоб підкреслити свій вінтажний стиль за допомогою миттєвих знімків.
Три камери Canon Zoemini S2 трьох кольорів — білого, зеленого та кольору «рожеве золото» — лежать на столі в оточенні одягу та роздрукованих селфі.

Коли ви востаннє переглядали знімки на своєму смартфоні? Швидше за все, ви знайшли там щось несподіване — зустрічі, про які ви забули і які раптово спливли в пам’яті. «У мене на телефоні близько 24 000 фотографій, — розповідає лайфстайл-блогер Іззі Мануель (Izzy Manuel), прихильниця стійкої моди, яка любить вінтажний одяг. — Половина із них — селфі. Але інша половина — це спогади, які мені б хотілося бачити частіше: різдвяні вечері або випадкові вечірки з університетськими друзями». «Не лише важливі події, але й дрібниці роблять життя особливим, ми всі усвідомили це під час пандемії коронавірусу», — додає вона.

Сьогодні, маючи із собою смартфони та портативні камери, ми робимо більше знімків, ніж будь-коли. Щорічно люди роблять мільярди фотографій, але багато з них зберігаються на SD-картах або в галереях телефонів, припадаючи «цифровим пилом».

Жінка лежить на ліжку, сміється і дивиться у свій смартфон.

Фешн-блогер Іззі Мануель, яка любить вінтажний стиль, використала Canon Zoemini S2 і Canon Zoemini для вираження свого стилю, і додавала рамки та фільтри для створення персоналізованих кадрів.

Жінка, що сидить на синій шафі, а на передньому плані — її Canon Zoemini S2, який встановлено на стопці книг.

«Ви можете підключити Canon Zoemini S2 до свого смартфона, покласти його на стопку книг, наприклад установити таймер, а потім подивитися, що в кадрі, на екрані свого телефона», — каже Іззі.

Відкиньте всі суперечки про телефон і камеру — їх можна використовувати разом. Для використання камери Canon Zoemini S2 і програми Canon Mini Print не потрібен спеціальний пристрій, а зображення можна завантажувати безпосередньо в програму через смартфон. Ви навіть можете завантажувати зображення із цифрової камери, наприклад Canon PowerShot G7 X Mark III, на смартфон і друкувати таким чином за допомогою програми. Ви також можете отримати доступ до знімків, збережених у Facebook, Instagram, Google Фото, Dropbox або iCloud, перш ніж швидко роздрукувати їх.

За допомогою портативних принтерів Canon Іззі демонструє, що ви можете проявити творчий підхід, вдихнути нове життя в старі знімки та зробити нові, на які захочеться дивитися знову й знову, фотографії, які можна зберігати та плекати.

1. Надайте унікальності роздрукованим знімкам

Жінка зі смартфоном додає значки та фільтри до зображення в програмі Canon Mini Print.

За допомогою Bluetooth® ви можете прив’язати програму Canon Mini Print до ваших облікових записів у соціальних мережах, щоб отримувати знімки та персоналізувати їх за допомогою вбудованих фільтрів, рамок і стікерів.

Жінка розглядає різні значки та стікери в програмі Canon Mini Print.

Крім значків і емодзі, ви можете додавати текст на знімки, зроблені на Canon Zoemini S2 та Canon Zoemini.

Іззі належить тому поколінню, що виросло на цифрових технологіях, але вона також цінує друк і автентичний вигляд аналогової фотографії. Візуально цей ретро-стиль поєднується з її любов’ю до вінтажної і стійкої моди, і Canon Zoemini S2 — ідеальний інструмент для досягнення цього поєднання сучасності й вінтажу.

Камера Canon Zoemini S2 доступна в кількох кольорах, вона невелика й інтуїтивно зрозуміла у використанні, має три режими — зйомка надворі, портретна зйомка та селфі — і дозволяє робити яскраві знімки в ретро-стилі з можливістю додавання рамок. «Ззовні вона оснащена дзеркалом і кільцевим підсвічуванням для ідеальних селфі», — говорить Іззі.

З Canon Zoemini S2 ви також можете переглядати фотографії в режимі Live View, щоб перед друком переконатися, що ви та ваші близькі у фокусі.

Рамки, стікери, різноманітні фігури й макети — програма Canon Mini Print пропонує безліч способів персоналізувати знімки.

«Я не дуже розбираюся в техніці, але програма виявилася надзвичайно простою у використанні, — говорить Іззі. — Фільтри створюють дуже гарні ефекти, і мені сподобалося додавати стікери із сердечками та емодзі на селфі, які я знімала з друзями, щоб відобразити те, що відбувається на фотографії у грайливій формі. Вони такі милі й нагадують мені японський стиль каваї».

2. Використовуйте роздруковані знімки для планування вбрання

Жінка в яскравому кольоровому джемпері дістає куртку із шафи.

Як фешн-блогер Іззі має цілий гардероб різних яскравих нарядів, які вона використовує для зйомок і із задоволенням фотографує на камеру Canon Zoemini S2.

Жінка фотографує себе в дзеркалі на камеру Canon Zoemini S2.

Друк знімків різних нарядів допоміг Іззі створювати різноманітні комбінації одягу та демонструвати свій стиль.

У роботі Іззі фешн-блогером портативні принтери Canon виявилися ідеальним інструментом для планування образів. «Якщо в мене масштабна зйомка, де мені треба буде змінити кілька різних нарядів, я можу заздалегідь зняти себе у всіх нарядах і роздрукувати знімки, щоб запам’ятати, що саме мені треба надягати», — говорить вона. «Камеру Canon Zoemini S2 оснащено автопуском, що значно спрощує процес знімання, а завдяки елегантному й витонченому зовнішньому вигляду вона сама по собі є модним аксесуаром», — додає Іззі. «Ефект "металік", і такі приємні кольори. Якби я знімалася, я б тримала її в руці як реквізит!».

Чим би ви не захоплювалися, камера миттєвого друку Canon Zoemini S2 втілить це в життя. «Ви можете роботи фото саду або улюбленого куточку на природі протягом року, щоб показати, як він змінюється з плином пір року», — говорить Іззі.

3. Демонструйте знімки креативно

Жінка демонструє роздруківки на дошці-органайзері.

Кадрами, зробленими на Canon Zoemini S2, можна поділитися в соціальних мережах або роздрукувати їх і подарувати друзям на згадку.

Людина тримає зображення, роздруковане на принтері Canon Zoemini.

Білі рамки, які можна додати на Canon Zoemini S2, надають знімкам ностальгічного класичного вигляду, що відповідає вінтажному стилю Іззі. Ви можете додати рамки в програмі Canon Mini Print, якщо користуєтеся Canon Zoemini, а також зробити це на камері Canon Zoemini S2 за допомогою кнопки «Назад».

«Коли я навчалася в університеті, у мене була ціла стіна з фотографіями моїх друзів», — згадує Іззі. З принтером Canon Zoemini та камерою Canon Zoemini S2 усе дуже легко — за лічені хвилини цифрові знімки «перетворюються» на довговічні роздруківки розміром 2 х 3 дюйми з клейкою основою. Кожна фотографія друкується за допомогою технології ZINK™, що захищає її від розмазування, робить стійкою до розривів і поглинання вологи. Ви також можете використовувати інструмент колажу для створення клейких плакатів із чотирьох або дев’яти окремих зображень. З портативними принтерами Canon ви зможете закарбувати несподіваний момент, моментально зробити знімок і роздрукувати його.

Ця можливість, а також портативність робить їх відмінним помічником на вечірці або весіллі, немов у вас є особиста фотобудка. «Ви можете створити хронологію подій у реальному часі або розповісти історію свого життя за рік, роблячи по два знімки на місяць», — говорить Іззі. Після того як роздрукуєте знімки, ви можете оформити їх у вигляді творів мистецтва або історій в альбомах, на стінах або в будь-якому іншому місці — від дверей холодильника до листівок на день народження.

Людина кладе камеру Canon Zoemini S2 блакитного кольору в сумку.

Камера миттєвого друку Canon Zoemini S2 має розмір приблизно зі смартфон, її легко покласти в сумку або кишеню і взяти із собою, куди б ви не відправилися, щоб робити максимально спонтанні знімки.

Людина робить селфі на камеру Canon Zoemini S II, дивлячись у дзеркало та використовуючи кільцеве підсвічування.

Дзеркало та кільцеве підсвічування на передній панелі камери Canon Zoemini S2 ідеально підходять для створення бездоганних селфі.

Як пояснює Іззі, можливість додавати текст на зображення і роздруковувати їх на ходу має і інші переваги. «Це також зручно для створення візуальних нотаток у дорозі. Я б робила це по принципу Pinterest, але без потреби постійно дивитися на екран. Якщо я проходжу повз чогось, що мене надихнуло, я можу зробити фотографію, зберегти її про всяк випадок, а потім повернутися до неї, коли буду купувати вінтажний одяг, щоб відтворити той самий образ у більш доступний і екологічний спосіб.

Ніколи не соромтеся бажання фотографувати. Якщо ми чогось і навчилися за останні півтора року, то це того, що потрібно використовувати будь-яку можливість». Озброївшись багатофункціональною камерою і принтером, такою як Canon Zoemini S2, або комбінацією «камера та принтер», наприклад смартфоном або камерою для влогінгу й принтером Canon Zoemini, ви зможете перетворити ці повсякденні моменти на чарівні спогади. Єдине обмеження, яке ви маєте, — це ваша власна уява.

Дізнайтеся, як розкрити власні таланти й дати свободу творчості.Автор: Рейчел Сігал Гамільтон (Rachel Segal Hamilton)

Пов’язана продукція

  • Домашні принтери

    Canon Zoemini 2

    Миттєво друкуйте зі свого смартфона в будь-який час і в будь-якому місці за допомогою кишенькового акумуляторного принтера Zoemini 2.
  • Принтер кишенькового розміру для миттєвого друку

    Canon Zoemini S2

    Виведіть свої селфі на новий рівень із кишеньковою камерою миттєвого друку, що обладнана дзеркальцем, кільцевим спалахом, дистанційним спуском і має режим інтерактивного перегляду.

Схожі статті