Canon Zoemini C and Canon Zoemini S on a table with a notebook with pictures stuck to it.

Захопи кадр, відредагуй його та надрукуй — занурся у світ творчості разом із лінійкою пристроїв Canon Zoemini

Розкрий творчий потенціал зйомки на ходу з камерою миттєвої зйомки та портативному принтеру

Знімки, якими варто поділитися не тільки заради лайків. З камерами Canon Zoemini, Canon Zoemini S або Canon Zoemini C ви можете знімати*, редагувати та роздруковувати знімки де б ви не були, вони завжди поруч щоб ви могли поділитись власним творчим чуттям.

Ваш новий друг на всі часи

Нехай ваш кишеньковий друг буде завжди поруч — тонкий стиль означає, що ви можете покласти його в сумку або кишеню, щоб бути готовими до всього.

Оберіть колір, який пасуватиме вашому стилю, — підкресліть його пристроєм Canon Zoemini або Canon Zoemini S у рожево-золотому (Rose Gold), чорному (Black) або білому (White) кольорах, або ж Canon Zoemini C у унікальному жовтому (Bumble Bee Yellow), зеленому (Mint Green), синоьму (Seaside Blue) та рожевому (Bubble Gum Pink) кольорах.

3 different colours of Canon Zoemini S and Canon Zoemini C on a table.

Після того, як ми знайшли аксесуар, який пасуватиме вам, настав час максимально використати потенціал Canon Zoemini, ознайомтесь із цима ідеями, які надихають.

1. Захопи кадр

2 young women - one taking a photo with Canon Zoemini S, one taking a selfie in a bathtub filled with colourful balls.

Створюй ідеальні знімки щоразу, коли користуєшся Canon Zoemini S та Canon Zoemini C за допомогою спеціального дзеркала для селфі. Виберіть позу, сфокусуйтеся на обличчі або запросіть друга для групового фото або виняткового несподіваного фото. Треба додати світла? Скористайтеся кільцевим спалахом Canon Zoemini S та створюйте селфі, якими не соромно поділитися.

Для чудових групових фото скористайтеся додатком Canon Mini Print із функцією віддаленого керування сумісного з камерою Canon Zoemini S. Виберіть вдалу позицію та роздрукуйте знімки для всіх друзів.

2. Запаліть іскру

A picture of 4 young people jumping in the air with speech bubbles and other AR text added.

Скористайтеся додатком Canon Mini Print** разом із камерою Canon Zoemini та Canon Zoemini S щоб додати вашим знімкам винятковості. Спробуйте різні рамки та фільтри для стилізації друку, або додайте елементи доповненої реальності, дудли чи скрібли до ваших фото, такі, які викличуть посмішку на вашому обличчі.

3. Збережіть

2 girls sticking printed pictures on a board.

Дуже зручні кишенькові камери Canon Zoemini S та Canon Zoemini C завжди напоготові зробити влучний знімок. Переживіть цінні моменти знову і знову завдяки мініатюрним знімкам формату 2x3", вони ідеально підійдуть щоб ви розташували їх у своєму гаманці або щоденнику.

Нехай ці камери миттєвого друку стануть вашим вірним помічником у подорожах. Робіть знімки ваших улюблених місць і визначних пам'яток, зберігайте їх поруч з іншими сувенірами щоб створити унікальну та барвисту книгу подорожей. Створюй власну капсулу часу зі спогадами та примітками, та ділися ними з друзями.

Як оформити спогади з вечірки з нагоди дня народження? Налаштуй дошку для спогадів і нехай всі друзі додають та прив'язують цікаві фото. Кожен матиме змогу роздивитись всі фото, а коли вечірка добігатиме кінця, зможе взяти його додому.

4. Редагуй знімки

Guitar case with a picture of 4 young people stuck to it.

Додайте унікальності власним роботам за допомогою унікальних стікерів. Зніміть липку підкладку з обраних селфі та групових знімків, щоб прикрасити стіни вашої спальні, прикрасьте ними дзеркало або додайте родзинку до зовнішнього вигляду ноутбуку, сумки чи телефону.

Для веселого та творчого проекту створіть колаж або дошку-емоцій, з фотографіями себе та своїх найкращих друзів, або додайте улюблені фотографії до фону з яскравими вогнями для неймовірного відображення.

5. Помічайте

Young woman sitting and holding Canon Zoemini S and a girl holding Canon Zoemini C and a colourful doughnut.

Перетворіть звичайні ярлики в унікальні іменні позначки для подарунків на Різдво чи день народження. Зберіть власні та колективні знімки та додайте їх на подарунки, щоб зробити стильну та ефектну обгортку. Для особливих випадків використовуйте оригінальні знімки та спільні селфі, щоб прикрасити ними створити свої власні карти, або вставити деякі спеціальні знімки, щоб зробити індивідуальні запрошення.

Ваші миттєві міні-знімки можуть також допомогти вам у самоорганізації. Додайте ці наліпки до коробок із прикрасами чи одягу. Щоб не забути, що в коробці, додайте знімок із тим, що в середині. І готово!

6. Висловлюйся за допомогою фотографії

Person holding a smartphone with a picture and another one printing pictures on Canon Zoemini.

Бажаєте щось сказати? Зніміть та одразу роздрукуйте фото яким ви дякуєте за щось чи зізнаєтесь у коханні! Виберіть формат 2x2” та зробіть портретний знімок за допомогою Canon Zoemini S або Canon Zoemini C. Залиште повідомлення за допомогою чуттєвої примітки, дудла або скрібла.

7. Надайте нового вигляду

A girl taking a selfie with Canon Zoemini C in her room.

Вдосконалюйте власний стиль за допомогою власних каталогів. Зробіть селфі у образі, який вам подобається та прикріпіть його у гардеробі, щоб завжди знати, що надягти. Поекспериментуйте з зачіскою — елегантний або вінтажний стиль, дивовижні локони чи чарівна коса, роздрукуйте себе у різних образах та оберіть ваш новий стиль. Також можна поділитись із друзями, щоб дізнатись їх думку!

8. Бажаєте чогось

Знайшли щось, що ви давно хотіли? Зробіть фото пари взуття, про яке ви завжди мріяли та створіть власний список побажань та поділіться ним із друзями, і ви матимете перелік речей якими можна побавити себе, або дати натяк близьким та рідним, щодо подарунку на день народження!

*Canon Zoemini S та Canon Zoemini C мають вбудовану камеру

**Відмова від зобов’язань: для з’єднання з принтером Canon ZoeMini через Bluetooth® потрібний мобільний пристрій, а також програма Canon Mini Print, яку можна безкоштовно завантажити в магазині App Store або Google Play. Підтримуються мобільні пристрої iOS з операційною системою iOS 9.0 або новішою, а також пристрої Android з Android 4.4 або новішою системою.

Підготувала Клер Прайс (Claire Price)

Схожі статті
Express your style with print

ПРИНТЕРИ МИТТЄВОГО ДРУКУ

Проявіть свій стиль за допомогою друку

Дізнайтеся, як фешн-блогер Іззі Мануель використовує Canon Zoemini S2 для втілення своїх образів у життя.

A person writing in a scrapbook, the pages filled with photos and stickers.

ТВОРЧИЙ ДРУК

Самовиражайтеся за допомогою творчого журналінгу

Журналінг може стати способом творчого вираження, а також покращення психічного здоров’я.

Подібна продукція

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів