ТВОРЧИЙ ДРУК

Захопи кадр, відредагуй його та надрукуй — занурся у світ творчості разом із лінійкою пристроїв Canon Zoemini

Розкрийте творчий потенціал зйомки на ходу з камерою миттєвої зйомки та портативному принтеру.
Canon Zoemini 2 та упаковка клейкого паперу лежать на столі разом із різними матеріалами для щоденника.

Знімки, якими варто поділитися не тільки заради лайків. За допомогою камери миттєвого друку та принтера Canon Zoemini S2 ви можете робити ідеальні знімки або селфі завдяки вбудованому дзеркалу й кільцевому підсвічуванню. Де б ви не були, редагуйте та друкуйте знімки в програмі Canon Mini Print 1, а після цього діліться ними з друзями.

За допомогою мініфотопринтера Canon Zoemini 2 ви можете редагувати фотографії, що були зроблені на смартфон, використовуючи Bluetooth і програму Canon Mini Print, а потім оживити ці спогади, роздрукувавши їх за допомогою бездротового зв’язку й поділившись ними з друзями.

Обидва принтери використовують папір Canon ZINK та технологію друку без чорнил для зручного, надійного й акуратного друку.

Три принтери Canon Zoemini 2 рожево-золотого, перлинно-білого та темно-блакитного кольору розкладені на різнокольорових аркушах зім’ятого паперу, кожен із них друкує різні знімки.

Принтер Canon Zoemini 2 доступний у трьох стильних кольорах і оснащений роз’ємом USB-C для високошвидкісного заряджання — ви можете друкувати навіть під час заряджання, а значить, ви не пропустите жодної можливості закарбувати спогади на ходу.

Ваш новий друг на всі часи

Який би принтер ви не вибрали, нехай ваш кишеньковий друг буде завжди поруч. Завдяки компактному дизайну обох пристроїв їх можна покласти в сумку або кишеню, щоб бути готовим до будь-чого.

Оберіть кишеньковий принтер в одному з трьох кольорів, який пасуватиме вашому стилю — елегантний принтер рожево-золотого або перлинно-білого кольору або стильний темно-блакитний.

Після того як ви знайшли аксесуар, який пасуватиме вам, настав час максимально використати потенціал Canon Zoemini 2 або Canon Zoemini S2 — ознайомтеся з наведеними далі надихаючими ідеями.

На задньому плані стоять два друга, які тримають Canon Zoemini S2 та роблять селфі за допомогою дзеркала.

Вбудоване кільцеве підсвічування Canon Zoemini S2 дозволяє робити селфі з ідеальною експозицією, в очах відбивається світлове кільце, роблячи образ людини особливо привабливим.

1. Визначтеся з кадром

Створюйте ідеальні знімки щоразу, коли користуєтеся Canon Zoemini S2 за допомогою спеціального дзеркала для селфі. Виберіть позу, сфокусуйтеся на обличчі або запросіть друга для групового фото або виняткового несподіваного фото. Треба додати світла? Вбудоване кільцеве підсвічування Canon Zoemini S2 надасть блиску очам, щоб зробити селфі, яким не соромно поділитися.

Щоб зняти групове фото, скористайтеся функціями дистанційного керування затвором та автоспуску в програмі Canon Mini Print на камері Canon Zoemini S2. Займіть вдалу позу в режимі Live View, закарбуйте цю атмосферу та роздрукуйте знімки для всіх друзів.

Закінчився папір? Нічого страшного. Ви можете зберегти всі знімки на картці Micro SD Canon Zoemini S2, щоб переглянути, роздрукувати й ділитися ними пізніше.

Пара рук тримає телефон із відкритою програмою Canon Mini Print, додаючи за її допомогою ефекти на селфі.

Програма Canon Mini Print надає доступ до різних творчих інструментів, від інструментів для створення колажів та кадрування до засобів регулювання яскравості, контрастності й насиченості, за допомогою яких ви можете персоналізувати знімки та миттєво роздрукувати їх зі смартфона.

2. Редагуйте знімки

Скористайтеся програмою Canon Mini Print разом із камерою Canon Zoemini 2 та Canon Zoemini S2, щоб надати знімкам винятковості. Незалежно від того, чи це фотографії, зроблені на Canon Zoemini S2, селфі із соціальних мереж або фотографія собаки з галереї камери смартфона, зробіть знімки ще привабливішими, налаштувавши в програмі яскравість, контрастність і насиченість.

Спробуйте також різні рамки та фільтри для стилізації друку або додайте елементи доповненої реальності, малюнки чи написи до фото, які викличуть посмішку на вашому обличчі. Для веселого та творчого проекту створіть колаж або дошку-емоцій, з фотографіями себе та своїх найкращих друзів, або додайте улюблені фотографії до фону з яскравими вогнями для неймовірного відображення.

Пара рук тримає круглу наклейку з фотографією над щоденником подорожей, заповненим нотатками та фотографіями.

Круглі наклейки ZINK розміром 2 х 3 дюйми ідеально підходять для скрапбукінгу.

3. Збережіть

Переживайте найкращі моменти життя за допомогою знімків, роздрукованих на клейкому фотопапері ZINK розміром 2 х 3 дюйми круглої форми. Високоякісні стійкі до води, пошкоджень і забруднень наклейки, які створені без використання чорнила, ідеально підходять для бездротового друку улюблених знімків зі смартфона та соціальних мереж через програму Canon Mini Print на Canon Zoemini 2. Крім того, на них можна миттєво надрукувати фотографії за допомогою Canon Zoemini S2.

Прикрасьте чохол для телефону, канцелярське приладдя або інші речі, щоб ваші спогади завжди були на виду. Робіть кумедні фотографії домашніх тварин, щоб прикрасити переноску кішки/собачки свого найкращого друга, а також друкуйте селфі й групові знімки зі смартфона, щоб прикрасити стіни спальні чи дзеркало або додати родзинку своїм речам.

Нехай камера миттєвого друку Canon Zoemini 2 стане вашим вірним помічником у подорожах. Робіть знімки улюблених місць і визначних пам’яток, зберігайте їх поруч з іншими сувенірами, щоб створити яскравий щоденник подорожей. Створіть власну капсулу часу зі спогадами та примітками й діліться ними з друзями.

Як оформити спогади з вечірки з нагоди дня народження? Налаштуй дошку для спогадів і нехай всі друзі додають та прив'язують цікаві фото. Створіть фотобудку й станцію друку за допомогою смартфона та Canon Zoemini 2 або багатофункціонального пристрою Canon Zoemini S2. Кожен матиме змогу роздивитися всі надруковані фото, а коли вечірка добігатиме кінця, зможе забрати їх додому.

4. Діліться знімками

Бажаєте щось сказати? Зніміть та одразу роздрукуйте знімок, яким ви дякуєте за щось чи зізнаєтеся в коханні. Просто зробіть портрет на камеру Canon Zoemini S2 або телефон, а потім відкрийте зображення в програмі Canon Mini Print. Залиште повідомлення за допомогою чуттєвої примітки, малюнка або напису внизу, роздрукуйте знімок і поділіться з тим, кому ви хочете підняти настрій.

Ви можете залучити й інших людей. Просто попросіть друзів надіслати вам знімки зі їхніх телефонів, потім відкрийте програму Canon Mini Print і роздрукуйте персоналізовані наклейки за допомогою Canon Zoemini 2

На ліжку розкладено одяг та аксесуари, поруч лежать камери миттєвого друку й принтери Canon і добірка маленьких фотографій.

Надрукуйте на Canon Zoemini S2 кумедні наліпки, коли пакуєте несезонний одяг, щоб позначити, що знаходиться всередині кожного контейнера.

5. Клейте етикетки

Стійкий до води та пошкоджень папір ZINK, що використовується для друку етикеток на Canon Zoemini 2 та Canon Zoemini S2, чудово підходить для підтримання порядку в оселі. Розставте книжки та платівки в алфавітному порядку або наведіть лад у кухонних шафах, розклавши все по банках з етикетками. Додайте ці наліпки до коробок із взуттям, прикрасами або несезонним одягом. Щоб не забути, що в коробці, додайте знімок із тим, що в середині. Готово!

Перетворіть звичайні ярлики в унікальні іменні позначки для подарунків на Різдво чи день народження. Зберіть власні та колективні знімки та додайте їх на подарунки, щоб зробити стильну та ефектну обгортку. Для особливих випадків використовуйте оригінальні знімки та спільні селфі, щоб прикрасити ними створити свої власні карти, або вставити деякі спеціальні знімки, щоб зробити індивідуальні запрошення.

Canon Zoemini 2 може допомогти й у навчанні. Використовуйте наклейки для позначення сторінок у підручниках або впорядкування записів, щоб ви могли легко переглянути їх перед важливим іспитом.

Canon Zoemini 2 стоїть зверху пам’ятного альбому, прикрашеного маленькими фотографіями, і друкує дві круглі наклейки із селфі.

Закарбуйте свої улюблені образи та стилі, зробивши селфі, щоб пам’ятати, як добре ця зачіска виглядала із цим вбранням.

6. Надайте нового вигляду

Вдосконалюйте власний стиль за допомогою власних каталогів. Зробіть селфі в образі, який вам подобається, і прикріпіть його в гардеробі, щоб завжди знати, що надягати. Таким чином можна навіть обирати вбрання для відпустки або фестивалю, щоб заздалегідь знати, що брати із собою.

Поекспериментуйте із зачіскою — елегантний або вінтажний стиль, дивовижні локони чи чарівна коса, роздрукуйте себе в різних образах і оберіть свій новий стиль. Також можна поділитись із друзями, щоб дізнатись їх думку!

Знайшли щось, що ви давно хотіли? Зробіть фото пари взуття, про яке ви завжди мріяли, створіть власний список бажань і діліться ним із друзями. Так ви матимете перелік речей, які б хотіли придбати, або зможете натякнути близьким і рідним на подарунок на день народження.

Автор: Клер Прайс (Claire Price) і Петер Волінські (Peter Wolinski)

 1. Відмова від зобов’язань. Для з’єднання з принтером Canon Zoemini 2 та Canon Zoemini S2 через Bluetooth® потрібний мобільний пристрій, а також програма Canon Mini Print, яку можна безкоштовно завантажити в магазині App Store або Google Play. Підтримуються мобільні пристрої iOS з операційною системою iOS 9.0 або новішою, а також пристрої Android з Android 4.4 або новішою системою.

Пов’язана продукція

Схожі статті

 • У витягнутих руках — кілька фотокамер Canon Zoemini S2, одна з яких друкує зображення; інша людина також тримає чорно-білий відбиток.

  ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

  Важливі життєві моменти на відбитках

  Дізнайтеся, як група молодих людей зберегла важливі моменти свого життя за допомогою Canon Zoemini S2.

 • Подорожній щоденник лежить відкритий на темному дерев’яному столі поруч з кількома фотовідбитками, ручкою, стрічкою "васі" й печатками. Сторінки заповнені барвистими записами, малюнками й фотографіями.

  ТВОРЧИЙ ДРУК

  Подорожній щоденник, як у професіонала

  Перетворіть зроблені на камеру Canon Zoemini S2 знімки з відпустки на власний стильний щоденник.

 • ПРИНТЕРИ МИТТЄВОГО ДРУКУ

  Проявіть свій стиль за допомогою друку

  Дізнайтеся, як фешн-блогер Іззі Мануель використовує Canon Zoemini S2 для втілення своїх образів у життя.

 • Людина робить записи в альбомі, сторінки заповнені фотографіями та наклейками.

  ТВОРЧИЙ ДРУК

  Самовиражайтеся за допомогою творчого журналінгу

  Журналінг може стати способом творчого вираження, а також покращення психічного здоров’я.