ПОРАДИ З ДРУКУ

Назад до школи: п’ять способів організувати навчальний процес за допомогою друку

Від наклейок до індивідуальних закладок — дізнайтеся, як успішно розпочати новий навчальний рік за допомогою простих у використанні принтерів Canon.
Знімок зверху вниз різнокольорових зошитів, календаря, наклейок та паперу для принтера Canon.

Щороку одне й те саме. Здається, що літні канікули тягнуться вічно, даючи вам можливість закінчити всі докучливі організаційні питання, які, здається, неможливо встигнути виконати в напружені місяці — бейджики на форму, календар із розкладом, місце для зберігання цінних витворів мистецтва.

Але потім починаються спортивні табори, канікули за кордоном та одноденні поїздки на море, і не встигнеш озирнутися, як настав час повертатися до школи. Перед початком навчання Індії її мати, Еліша, зрозуміла, що цього року все може бути інакше. Лінійка зручних принтерів та паперу Canon пропонує безліч рішень, від етикеток до друкованих магнітів, які допоможуть вам підготуватися до школи — крім того ви можете залучити до цього процесу всю родину.

Сумка з ініціалами IB лежить на столі поруч із фотографією дівчинки, календарем та упаковкою магнітного фотопаперу Canon.

Якщо перетворити підготовку до навчального року на веселе спільне заняття, діти із ще більшим задоволенням чекатимуть на повернення до школи.

Що вам знадобиться:

 • Принтер Canon, сумісний із програмами та папером для творчості. Тут ми використали принтер Canon PIXMA TS7440 і компактний принтер Canon SELPHY CP1500, оскільки обидві моделі підтримують бездротовий друк професійної якості в різних розмірах.
 • Програма для творчого друку. У програмі Canon SELPHY Photo Layout для пристроїв серії SELPHY ви знайдете багато доступних макетів і параметрів персоналізації. Власникам PIXMA програма Easy-PhotoPrint Editor пропонує широкий вибір готових до використання шаблонів фотографій, а програма Canon Creative Park містить сотні креативних дизайнів.
 • Творчий папір для принтера. Для друку на SELPHY CP1500 вибирайте з низки варіантів розміру паперу з липкою задньою стороною або без неї. Користувачам PIXMA Canon носії для термоперенесення (для світлої або темної тканини), магнітний фотопапір Canon Magnetic Photo Paper і матовий фотопапір Matte Photo Paper надають безліч творчих можливостей.

1. Персоналізуйте речі за допомогою носіїв для термоперенесення

Жінка вирізає літеру B з аркуша паперу. На задньому плані на дерев’яному столі стоїть принтер Canon і ваза із соняшниками.

Друкуйте малюнки з комп’ютера або безпосередньо зі смартфона чи планшета через програму Canon Creative Park. Перейдіть до App Store або Google Play, щоб завантажити програму, після цього вам знадобиться лише обліковий запис Canon ID та підтримуваний принтер Canon.

Жінка допомагає маленькій дівчинці в шкільній сукні зеленого кольору одягнути рюкзак на кухні. На рюкзаку наклеєні ініціали IB.

Для того щоб діти могли вибрати власні малюнки для футболок і сумок, можна використовувати носії для термоперенесення для різних матеріалів.

Погодьмося, шкільні сумки, футболки або пенали дуже схожі один на одного, то чому б не додати до цих речей індивідуальний малюнок, який допоможе дитині легко розпізнати свої речі в метушні наприкінці дня.

У безкоштовному центрі творчих ресурсів Canon Creative Park ви знайдете цікаві шаблони, які можна завантажити й роздрукувати за допомогою принтера Canon PIXMA на аркуші паперу A4 для термоперенесення на світлу або темну тканину. Діти теж можуть взяти участь, обравши дизайн, який, на їхню думку, відображає їхню індивідуальність — як варіант, можна поєднати ініціали з улюбленою твариною, наприклад китом або папугою. Індіа обрала баскетбольний м’яч та свої ініціали, щоб персоналізувати сумку.

Після того як ви роздрукуєте малюнок, акуратно виріжте його ножицями, а потім, дотримуючись простих інструкцій, що додаються до носіїв, перенесіть його на тканину за допомогою праски.

Докладніше про використання паперу для термоперенесення Canon читайте в нашій статті про створення унікального одягу завдяки друку на тканині.

2. Наклейте етикетки на пляшки та ланчбокси

Білий принтер Canon, на якому друкується невеликий знімок молодої дівчини, що повторюється вісім разів.

Друкуйте на принтері Canon SELPHY CP1500 індивідуальні етикетки на папері квадратного формату (KC-18IS, 54 x 54 мм), формату кредитної картки (KC-18IF, 54 x 86 мм) або формату для мініналіпок (KC-18IL, 22 x 17,3 мм).

Пара рук акуратно прикріплює наклейку із зображенням дівчини, що біжить до зеленої пляшки з водою.

Просто відклейте підкладку та прикріпіть наклейку на ланчбокс або пляшку з водою вашої дитини.

У багатьох школах просять дітей щодня приносити власну пляшку з водою. Але оскільки єдинороги, динозаври та деякі герої мультфільмів є дуже популярними серед дітей у початковій школі, речі із цими малюнками можна легко переплутати, що з’ясували Еліша та Індіа.

Використовуйте компактний принтер Canon SELPHY CP1500 для створення персоналізованих етикеток для пляшок, ланчбоксів та футлярів для окулярів за допомогою наклейок Canon SELPHY. У програмі компонування фотографій Canon SELPHY Photo Layout є опція Label Layout (Макет етикетки) — ви можете вибрати фотографію з галереї камери та персоналізувати її за допомогою тексту, печаток і різних кольорів. Також у ній є опція Mini Label (Мініетикетка), яка дозволяє надрукувати вісім невеликих зображень (однакових або різних) на одному аркуші.

Металевий ланчбокс? Немає проблем — надрукуйте на принтері Canon PIXMA наклейки на магнітному фотопапері Canon. Наклейки будуть прилипати до поверхні, а коли потрібно буде помити ланчбокс ви зможете зняти їх.

3. Слідкуйте за розкладом

Знімок зверху вниз людини, що заповнює дати на вересень у календарі.

Перетворіть улюблені сімейні фотографії на персоналізовані календарі, щоб не пропустити факультатив або дитяче свято. Можна навіть зробити невеликі магніти за допомогою магнітного фотопаперу Canon, щоб прикріпити розклад та календар на холодильник.

Білий принтер Canon, на якому друкується знімок дівчини в шкільній формі. Ні знімку також є невеликий QR-код.

Canon SELPHY CP1500 також може друкувати QR-коди, тому ви можете додавати до своїх роздруківок посилання на клуби й організації, щоб можна було легко дізнаватися інформацію про адресу та розклад.

Заняття творчістю в понеділок, ігри у вівторок, заняття з точних наук у середу. Досить складно пам’ятати про все необхідне для різних уроків ваших дітей протягом тижня — і це вже не кажучи про гуртки та позакласні заняття, як-от плавання, спів, гра на флейті й лісова школа.

Роздрукувавши розклад та повісивши його на дошку чи холодильник, ви та ваші діти зможете одразу бачити, що потрібно не забути взяти із собою того чи іншого дня. Більше не доведеться бігти до рецепції, щоб віддати дитині забуті футбольні бутси.

Ви також можете роздрукувати календарі за допомогою програми Easy-PhotoPrint Editor, у яких можна записати дати днів народження, дитячих свят або інших сімейних заходів, а також записати, хто відвозить або забирає дітей зі школи того чи іншого дня.

4. Упорядкуйте папки та виставте напоказ витвори мистецтва

Дівчина в шкільній сукні зеленого кольору відклеює наклейку з аркуша паперу для наліпок. На задньому плані лежать два різнокольорові зошити.

Роздрукуйте наклейки на картоні або папері та вставте їх у передню частину пластикової папки-портфелю або папки для книг. Для зошитів можна зробити та надрукувати наклейки з ім’ям дитини, назвою класу чи шкільного предмета.

Чорний принтер Canon друкує яскраві малюнки дитини. Поруч із принтером лежить оригінальний витвір мистецтва.

Ви можете друкувати красиві, довговічні та деталізовані зображення, щоб належним чином оцінити творчі доробки своїх дітей. Якщо ваш принтер оснащений сканером, ви також можете відсканувати їх та роздрукувати.

Діти часто приносять додому цілу купу виробів ручної роботи. Ви можете зберігати їх у коробках на горищі — наклейки з ім’ям дитини або милим портретом, віком або роком, коли дитина зробила цю річ, допоможуть зберігати їх у порядку, і ви зможете знайти їх знову, коли діти трохи підростуть і ви захочете переглянути спогади.

Перш ніж заховати все, чому б не сфотографувати свої улюблені роботи й не роздрукувати їх на фотопапері Canon, як це зробила Еліша, перетворивши їх на довговічні якісні роздруківки? (Якщо ваш принтер оснащений сканером, ви також можете відсканувати їх роботи та роздрукувати.) Потім ви можете вставити їх у рамки й повісити в кімнатах ваших дітей або ж подарувати бабусі та дідусю.

Ви можете навіть роздрукувати кілька робіт на магнітному фотопапері Canon і повісити їх на холодильник, не переймаючись, що оригінал забрудниться, порветься або зіпсується. Розмір кожного аркуша паперу складає 10 x 15 см, тому ви зможете розмістити на ньому одразу кілька витворів мистецтва.

5. Роздрукуйте закладки

Знімок зверху вниз різнокольорових зошитів, аркушів із наклейками та принтера Canon, на якому друкується знімок дівчинки в шкільній формі.

Принтери Canon SELPHY можна використовувати з будь-якими інтелектуальними пристроями на ходу, тому ви можете швидко й легко друкувати наклейки, де б ви не знаходилися, коли у вас буде вільна хвилинка, а потім наклеїти їх на свої речі.

Діти можуть використовувати програму компонування фотографій SELPHY Photo Layout для створення та друку власних закладок, щоб не загубити місце в підручнику, на якому вони зупинилися.

Виберіть опцію Bookmark Layout (Макет закладки) і папір у форматі листівки (100 x 148 мм), а потім розташуйте вибрані зображення — від улюблених тварин до святкових ілюстрацій — зверху або знизу закладки.

Користувачі PIXMA можуть знайти готові закладки із зображеннями різних тварин у Creative Park. Серед них є навіть милі варіанти у формі будиночка.

Принтери SELPHY та PIXMA дозволяють легко друкувати та вирізати.

Опція Bookmark Layout (Макет закладки) у програмі компонування фотографій SELPHY Photo Layout також підійде для друку фотографій на документи для проїзних і пропусків у бібліотеку.

За допомогою принтера Canon і паперу ви легко впораєтесь із цими завданнями. Виберіть проєкт і перетворіть його на захоплююче та творче заняття, у якому може взяти участь вся родина в день, коли за вікном дощ.


* Папір для термоперенесення на світлу тканину LF-101 сумісний із таким обладнанням: PRO-100/PRO-100S, серія TS (окрім серій TS31xx/TS20x), серія TR (окрім серії TR45xx), серії MG77xx/MG75xx/MG68xx/MG67xx/MG57xx/MG56xx/MG36xx, серія iX68xx

Папір для термоперенесення на темну тканину DF-101 сумісний із таким обладнанням: PRO-100/PRO-100S, серія TS (окрім серій TS31xx/TS20x), серія TR (окрім серії TR45xx), серія G (окрім серій GM40xx/GM20xx), серії MG77xx/MG75xx/MG67xx, серії iP87xx/iX68xxАвтор: Рейчел Сігал Гамільтон (Rachel Segal Hamilton)

Пов’язана продукція

 • Домашні принтери

  SELPHY CP1500

  Створюйте довговічні роздруківки з насиченими кольорами за лічені секунди на цьому простому у використанні компактному фотопринтері.
 • Домашні принтери

  SELPHY SQUARE QX10

  Зберігайте свої особливі спогади як прекрасно виготовлені знімки, які ви можете робити будь-де.
 • Струминні принтери

  Magnetic Photo Paper MG-101

  Зробіть свої фотороздруківки креативнішими та інтерактивнішими з магнітним фотопапером Canon MG-101.
 • Схожі статті