ДРУК

Найкращі принтери для студентів

Знайдіть принтер для студентів, який задовольнить усі ваші потреби й не вдарить по гаманцю.
Хлопець, стоячи спиною до камери, схиляється над столом, на якому стоїть принтер Canon PIXMA, рослини й розкладене канцелярське приладдя.

У вік цифрових технологій більша частина письмової комунікації здійснюється за допомогою текстових повідомлень, електронної пошти й електронних документів, але все ж бувають випадки, коли вам потрібно роздрукувати документ.

Лінійка принтерів Canon відома своєю економічністю, ефективністю та надійністю. Деякі з них найкраще підходять для друку текстових документів, інші призначені для друку графіки та фотографій, також є багато моделей, які чудово справляються з обома завданнями, навіть якщо у вас обмежений бюджет.

Для студентів, окрім необхідності іноді здавати роботу в друкованому вигляді, є і інші менш очевидні переваги друку. Створення фізичних приміток, які можна швидко та зручно переглянути, може допомогти під час навчання і перевірки знань. І навіть якщо ви збираєтеся здавати документи в електронному вигляді, їх попередній перегляд у друкованому вигляді може значно полегшити виявлення помилок, а також дати можливість відпочити очам від екрану. Для курсів із графіки та фотографії, де часто доводиться презентувати фізичні проєкти, друковані матеріали можуть допомогти аналізувати власну роботу й виявляти області, які потребують покращення.

Ноутбук на столі з поверхнею «під дерево» поруч із принтером Canon PIXMA.

Canon пропонує кілька застосунків і програмне забезпечення для друку, які допоможуть розкрити весь потенціал вашого принтера.

Якщо ви не звикли створювати проєкти для друку, програма Canon Easy-PhotoPrint Editor дозволить редагувати фотографії та створювати колажі, плакати й багато іншого за допомогою шаблонів. А за допомогою програми Canon Easy-Layout Editor ви можете власноруч створити кілька файлів (текст, таблиці, PDF-файли, зображення) і надрукувати їх разом на одному аркуші паперу.

Багато коледжів та університетів зараз використовують Google Classroom для організації завдань, тож якщо ваш навчальний заклад належить до їхнього числа, ви можете використовувати принтер Canon для друку матеріалів через хмару. Просто увійдіть до Google Classroom через сенсорний екран принтер або програму на своєму інтелектуальному пристрої, і ви зможете перейти до окремих класів і роздрукувати аркуші із завданнями від ваших викладачів. Якщо ваш бездротовий принтер Canon оснащено вбудованим сканером, то після завершення роботи ви можете навіть відсканувати готові сторінки й надіслати їх назад, знову ж таки через екран принтера або програму.

Читайте далі, щоб знайти свого ідеального помічника для друку.

Бюджетні принтери для студентів

Принтер Canon PIXMA, що стоїть на темно-сірій робочій поверхні. На задньому плані видно невеликий дерев’яний стіл і три стільці.

Canon PIXMA серії TS204 — це найдоступніший однофункційний принтер у цій лінійці. Він не оснащений вбудованим сканером, але має міцну конструкцію і дозволяє друкувати високоякісні документи в монохромному й кольоровому режимах, а також яскраві фотографії без полів розміром 10 x 15 см.

Якщо в студентському житті і є щось постійне, то це спроби вкластися в бюджет. На щастя, струменеві принтери від Canon можна придбати за дуже демократичною ціною, і компактний та стильний Canon PIXMA TS204 — це ідеальний принтер для студентів.

Простий, зрозумілий і зручний у використанні принтер PIXMA TS204 також досить швидкий: він друкує чорно-білі сторінки A4 зі швидкістю 7,7 зобр/хв, а повноколірні — зі швидкістю 4 зобр/хв. На ньому також може друкувати глянцеві фотографії без полів розміром 10 x 15 см трохи більше ніж за хвилину1.

Принтер не лише доступний за ціною, але й не потребує великих експлуатаційних витрат. Вам буде потрібна лише пара чорнильних картриджів — один чорний і один кольоровий, які можна легко та швидко замінити. Для підвищення економічності за потреби друку у великих обсягах можна обрати високопродуктивні картриджі. Кожної пари картриджів XL вистачає приблизно на 400 чорно-білих документів формату A4 або до 300 повноколірних роздруківок.

Принтер Canon PIXMA TS304 оснащений модулем Wi-Fi для бездротового друку, а також сумісний із безкоштовною програмою Canon PRINT, що дозволяє легко друкувати зі смартфонів і планшетів. А ще це означає, що ви зможете копіювати документи, навіть якщо сам принтер не оснащено сканером.

Принтер Canon PIXMA чорного кольору друкує аркуш паперу формату А4, навколо — фотографії та роздруківки, а поруч рука, що тримає смартфон

З принтером Canon PIXMA TS3340 ви можете друкувати бездротовим способом із хмари, а також зі смартфонів і планшетів за допомогою програми Canon PRINT. Принтер оснащений монохромним РК-дисплеєм діагоналлю 3,8 см і може друкувати квадратні фотографії розміром 13 x 13 см, а також матеріали більш стандартних розмірів до 13 x 18 см.

Універсальний принтер Canon PIXMA TS3140 оснащений вбудованим сканером, що дозволяє швидко та легко оцифровувати матеріали або створювати копії наявних друкованих зображень і документів. Він також підтримує підключення до Wi-Fi та сумісний з Apple AirPrint та Mopria™ для Android, тож ви можете друкувати безпосередньо зі свого пристрою. У ньому використовуються такі самі високопродуктивні картриджі, що й у Canon PIXMA TS204 та Canon PIXMA TS304.

Як і PIXMA TS3140, доступний за ціною принтер Canon PIXMA TS3340 оснащено зручним екраном із діагоналлю 3,8 см для контролю поточного стану принтера й дозволяє друкувати великі фотографії без полів розміром до 13 x 18 см. Принтер також може друкувати з хмари за допомогою функції PIXMA Cloud Link через програму Canon PRINT.

Найкращі компактні принтери для студентів

Canon PIXMA принтер, що стоїть на краю стола. На задньому плані видно різні столи та стільці.

Компактний Canon PIXMA серии TS304 — ідеальний варіант, якщо вам не вистачає місця, але при цьому вам потрібен високоякісний друк документів і фотографій.

Кімнати в студентському гуртожитку зазвичай не дуже просторі, тому в цьому випадку підійдуть легкі та компактні принтери. Згадані принтери Canon для студентів мають розміри 426 x 255 x 31 мм та вагу 2,5 кг (пристрої, призначені лише для друку) і 435 x 316 x 145 мм та 3,9 кг (багатофункціональні пристрої). Вони займають дуже мало місця, і за потреби їх можна легко перемістити з місця на місце.

Перевага функції підключення до Wi-Fi, яка є в більшості принтерів Canon, полягає в тому, що принтер можна розташувати в зручному для вас місці, а не прив’язувати його до комп’ютера. Також зручно друкувати з будь-якого місця за допомогою ноутбука або телефона без необхідності фізичного підключення до принтера за допомогою кабелю. Наприклад, ви можете надіслати завдання друку з ноутбука на принтер ще до того, як встанете з ліжка вранці, і забрати його з вивідного лотка, коли вам потрібно буде йти на заняття.

Компактний принтер Canon PIXMA TS304 має розміри 430 x 282 x 143 мм та важить 2,9 кг, а також друкує повнорозмірні документи формату A4 зі швидкістю до 7,7 стор/хв у монохромному режимі та 4 стор/хв у повноколірному режимі. Він також може друкувати глянцеві фотографії без полів розміром 10 x 15 см лише за 65 секунд.

Перехід на новий рівень

Рука тримає документ, який друкується на принтері Canon PIXMA.

У принтері Canon PIXMA TS7640i використовується чорне пігментне чорнило з тим самим складом, що й у принтерах Canon для бізнесу серії GX. Це дозволить отримувати особливо якісні роздруківки з високою стійкістю до розмазування.

Canon PIXMA TS5340a пропонує ще більше можливостей, підвищуючи продуктивність друку. Він підтримує підключення до Wi-Fi та сумісний з Apple AirPrint, Mopria™ для Android і технологією PIXMA Cloud Link від Canon. Він також оснащений сканером більш високої роздільної здатності, який дозволяє захоплювати й копіювати найдрібніші деталі під час сканування документів, фотографій та інших зображень. Також він швидкий: чорно-білі документи формату A4 друкуються зі швидкістю до 13 зобр/хв, а кольорові — до 6,8 зобр/хв. На пристрої також може друкувати глянцеві фотографії без полів у форматі A4 й менше та фотографії без полів розміром 10 x 15 см лише за 43 секунди.

Принтер PIXMA TS5340a оснащений касетою для паперу формату A4 із завантаженням спереду та заднім лотком подавання паперу, у який можна завантажувати папір різних форматів до A4. Це дійсно корисна функція, якщо ви хочете друкувати художні роботи, фотографії і документи, оскільки ви можете використовувати передню касету для звичайного паперу, а в задній лоток за потребою вставляти спеціалізовані носії або фотопапір. Ще однією перевагою в плані економії та екологічності є те, що принтер оснащений функцією автоматичного двостороннього друку для автоматичного друку двосторонніх документів без необхідності перевертати сторінки вручну.

Ще один доступний варіант для студентів — компактний принтер Canon PIXMA TS7640i. Це швидкісний пристрій, який дозволяє отримувати чорно-білі та кольорові роздруківки зі швидкістю 15 зобр/хв та 10 зобр/хв відповідно, а чорне пігментне чорнило навряд чи розмажеться на звичайному папері — і це головна перевага для тих, хто під час навчання використовує маркери.

Принтер PIXMA TS7640i легко налаштувати завдяки поворотному кольоровому екрану та інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу. Він підтримує технологію Wi-Fi, що дозволить вам швидко й легко підключитися до пристрою iOS, усуваючи потребу у використанні паролів. Також до принтера можна підключитися через Wi-Fi Direct, відсканувавши QR-код на екрані принтера за допомогою пристрою iOS чи Android.

Як і PIXMA TS5340a, цей принтер має окрему внутрішню касету для паперу та лоток для подавання паперу ззаду, що дозволяє одночасно завантажувати звичайний і фотопапір. Існує також трохи досконаліша версія принтера PIXMA TS7740i, оснащена вбудованим АПД (автоматичний подавач документів) місткістю 35 аркушів, який допоможе вам максимально заощадити час під час сканування або копіювання документів із великою кількістю сторінок.

Зниження експлуатаційних витрат

Принтер Canon PIXMA з камерою Canon поруч та розкладеними навколо роздруківками фотографій подорожей, їжі та портретів.

Canon PIXMA G640, що ідеально підходить для друку фотографій, — це принтер серії MegaTank із шістьма чорнильницями на основі барвників. Він дозволяє розширити діапазон тонів і колірний простір, забезпечуючи оптимальну якість друку фотографій. Також пропонується однофункційний принтер Canon PIXMA G540 із тим самим набором чорнил, але без вбудованого сканера.

Усі згадані нами принтери для студентів пропонують дуже доступну ціну та конкурентоспроможні експлуатаційні витрати.

Незважаючи на зручність картриджів, вони менш економічні, якщо вам потрібно регулярно друкувати великі обсяги сторінок. Принтери серії MegaTank від Canon пропонують економічну та екологічнішу альтернативу, яка дозволяє значно скоротити експлуатаційні витрати.

Замість картриджів принтери MegaTank оснащені чорнильницями, які можна заправляти фірмовим чорнилом Canon у флаконах, що коштують значно дешевше, ніж картриджі. Конструкція зручних флаконів забезпечує легке та охайне заправляння, а кожен колір має унікальну форму форсунки, завдяки чому ви не зможете помилково залити чорнило в неправильний резервуар.

Молода жінка зі смартфоном в руках сидить за столом, на якому стоїть принтер Canon PIXMA.

Враховуючи привабливу ціну принтерів серії MegaTank, Canon PIXMA G2420 — це вигідне вкладення коштів, якщо врахувати, що до кінця навчання вам, ймовірно, не доведеться більше витрачатися на чорнило. Він також полегшує процес придбання змінних картриджів. Принтер Canon PIXMA G3420 (на фото) має всі ті самі функції, а також вбудовану підтримку Wi-Fi.

Canon PIXMA G3420 — це багатофункціональний принтер серії MegaTank зі звичайними функціями друку, сканування та копіювання, а також підключенням до Wi-Fi і хмари. У комплекті йде достатня кількість чорнила для друку до 6000 чорно-білих сторінок (понад 7600 сторінок в економічному режимі) або до 7700 кольорових сторінок неймовірної якості.

Якщо вам потрібні всі ці функції, але не потрібне підключення до Wi-Fi, Canon PIXMA G2420 буде ще доступнішим за ціною і матиме такі самі низькі експлуатаційні витрати. Крім того, обидві моделі можуть друкувати повноколірні банери довжиною до 1,2 м лише на звичайному папері.

Вибір за вами

Щоб бути продуктивним в процесі активного студентського життя, дуже важливо мати можливість друкувати все, що хочеш і коли хочеш, а не покладатися на інших людей чи служби, які зроблять цю роботу за тебе. Бюджетна лінійка принтерів Canon PIXMA забезпечує максимально зручний, швидкий та легкий друк, а також надійність. Крім того, більшість із них мають можливість підключення до Wi-Fi та сумісні з програмами для ваших інтелектуальних пристроїв, що ще більше підвищує зручність і універсальність друку для студентів.Автор: Метью Річардс (Matthew Richards)

 1. Швидкість друку фотографій визначено для параметрів за замовчуванням із використанням стандарту ISO/JIS-SCID N2 на фотопапері Plus Glossy II без урахування часу обробки на комп’ютері.

Пов’язана продукція

 • TS204

  Домашні принтери

  PIXMA TS204

  Бездоганний друк яскравих фотографій і документів із чітким текстом вдома на цьому доступному за ціною і компактному принтері
 • Домашні принтери

  PIXMA TS304

  Економічний високоякісний бездротовий друк зі смартфонів, планшетів і соціальних мереж
 • TS3140

  Домашні принтери

  PIXMA TS3140

  Недорогий БФП з підтримкою Wi-Fi для друку чітких документів і чудових фото без полів
 • PIXMA TS3340

  Домашні принтери

  PIXMA TS3340

  Багатофункціональність із вражаючими можливостями підключення, можливістю друку без полів та опціональними картриджами XL — усе це за доступною ціною.
 • TS6340

  Домашні принтери

  PIXMA TS5340a

  Виразіть своє творче захоплення разом із PIXMA TS5340a із широкою підтримкою різних типів носіїв, великою кількістю творчих додатків для надзвичайного легкого підключення до смартфону
 • PIXMA TS7640i

  Домашні принтери

  PIXMA TS7640i

  Швидкий, високоякісний принтер, який ідеально впишеться у вашу оселю завдяки компактним розмірам і зручності використання.
 • PIXMA TS7740i

  Домашні принтери

  PIXMA TS7740i

  Швидкий, високоякісний принтер, який ідеально впишеться у вашу оселю завдяки компактним розмірам і зручності використання.
 • PIXMA G640

  Домашні принтери

  PIXMA G640

  PIXMA G640 — перший багатофункціональний принтер у лінійці PIXMA G із шістьма чорнильницями із чорнилом на основі барвників — поєднує в собі можливості для друку фотографій неперевершеної якості у великих обсягах за надзвичайно низьких витрат.
 • Зображення FRT Canon PIXMA G3420

  Принтери MegaTank

  PIXMA G3420

  Продуктивний економічний та універсальний принтер із підтримкою Wi-Fi, що гарантує стабільну надійність і допомагає розкрити творчі можливості

Схожі статті

 • ДРУК

  Найкращі принтери Canon для друку фотографій

  Чи то плануєте ви демонструвати свої фотографії в рамці, в альбомі або на наклейці, ви можете знайти найкращий принтер, який задовольнить усі ваші творчі потреби.

 • ДРУК

  Ідеальна програма Canon для друку саме для вас

  Працюйте творчо та ефективно за допомогою програм для друку від Canon — для кожного проєкту знайдеться ідеальний варіант.

 • ДРУК

  Найкращі принтери для дизайнерів

  Принтери — важливий інструмент для будь-якого дизайнера, і ми допоможемо вам підібрати модель для ваших потреб.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Найкращі портативні принтери Canon

  Ознайомтеся з асортиментом компактних принтерів Canon, щоб знайти модель, яка підійде саме вам.