ПОРАДИ З ДРУКУ

Відкрийте для себе найкращі принтери для студентів

Якщо вам потрібно, щоб ваші роздруківки мали достойний вигляд, принтер Canon прийде вам на допомогу. Знайдіть найкращі варіанти, що відповідають вашим потребам та бюджету.
Принтер Canon, що стоїть на дерев’яному столі з наполовину надрукованим документом. Перед ним сидить жінка з кількома пачками паперу для принтера та дивиться на зображення на планшеті.

У вік цифрових технологій більша частина письмової комунікації здійснюється за допомогою текстових повідомлень, електронної пошти й електронних документів, але все ж бувають випадки, коли вам потрібно роздрукувати документ. При цьому створення друкованої копії може бути доступним і простим.

Лінійка принтерів Canon відома своєю економічністю, ефективністю та надійністю. Деякі з них найкраще підходять для друку текстових документів, інші призначені для друку графіки та фотографій, також є багато моделей, які чудово справляються з обома завданнями, навіть якщо у вас обмежений бюджет.

Для студентів, окрім необхідності іноді здавати роботу в друкованому вигляді, є і інші менш очевидні переваги друку. Створення фізичних приміток, які можна швидко та зручно переглянути, може допомогти під час навчання і перевірки знань. І навіть якщо ви збираєтеся здавати документи в електронному вигляді, їх попередній перегляд у друкованому вигляді може значно полегшити виявлення помилок, а також дати можливість відпочити очам від екрану. Для курсів із графіки та фотографії, де часто доводиться презентувати фізичні проєкти, друковані матеріали можуть допомогти аналізувати власну роботу й виявляти області, які потребують покращення.

Якщо ви не звикли створювати проєкти для друку, ви також можете скористатися програмою Easy-PhotoPrint Editor від Canon, яка дозволяє редагувати фотографії та створювати колажі, плакати й багато іншого за допомогою готових шаблонів. Програма Easy-Layout Editor від Canon дозволяє навіть компонувати кілька файлів (текстові документи, електронні таблиці, PDF, зображення тощо) в один файл і друкувати їх на одному аркуші паперу. Ви також можете вибрати окремі частини веб-сторінки, які потрібно роздрукувати.

Багато коледжів та університетів зараз використовують Google Classroom для організації завдань, тож якщо ваш навчальний заклад належить до їхнього числа, ви можете використовувати принтер Canon для друку матеріалів через хмару. Просто увійдіть до Google Classroom через сенсорний екран принтер або програму на своєму інтелектуальному пристрої, і ви зможете перейти до окремих класів і роздрукувати аркуші із завданнями від ваших викладачів. Якщо ваш принтер Canon оснащено вбудованим сканером, то після завершення роботи ви можете навіть відсканувати готові сторінки й надіслати їх назад, знову ж таки через екран принтера або програму.

Існує великий вибір принтерів на будь-який смак, але ми хочемо дати вам кілька порад, які допоможуть вам знайти принтер для студента, що ідеально відповідатиме вашим вимогам і бюджету. Читайте далі, щоб знайти свого ідеального помічника для друку.

Бюджетні принтери для студентів

Принтер Canon PIXMA, що стоїть на темно-сірій робочій поверхні. На задньому плані видно невеликий дерев’яний стіл і три стільці.

Canon PIXMA TS204 — це найдоступніший однофункційний принтер у цій лінійці. Він не оснащений вбудованим сканером, але має міцну конструкцію і дозволяє друкувати високоякісні документи в монохромному й кольоровому режимах, а також яскраві фотографії без полів розміром 6 x 4 дюйми.

Якщо в студентському житті і є щось постійне, то це спроби вкластися в бюджет. На щастя, струменеві принтери Canon, серед яких є компактний і стильний Canon PIXMA TS204, дуже доступні за ціною.

Простий, зрозумілий і зручний у використанні принтер PIXMA TS204 також досить швидкий: він друкує чорно-білі сторінки A4 зі швидкістю 7,7 зобр/хв, а повноколірні — зі швидкістю 4 зобр/хв. Він також може друкувати глянцеві фотографії без полів розміром 6 x 4 дюйми трохи більше ніж за хвилину.

Принтер не лише доступний за ціною, але й не потребує великих експлуатаційних витрат. Вам буде потрібна лише пара чорнильних картриджів — один чорний і один кольоровий, які можна легко та швидко замінити. Для підвищення економічності за потреби друку у великих обсягах можна обрати високопродуктивні картриджі. Кожної пари картриджів XL вистачає приблизно на 400 чорно-білих документів формату A4 або до 300 повноколірних роздруківок.

Canon PIXMA TS304 оснащений модулем Wi-Fi для бездротового друку, а також сумісний із безкоштовною програмою Canon PRINT для смартфонів і планшетів, що дозволяє легко друкувати з інтелектуальних пристроїв. Це також означає, що ви можете копіювати документи за допомогою камери смартфона, навіть якщо принтер не оснащений сканером, використовуючи функцію копіювання зі смартфона в програмі. Ви також можете використати програму Easy-PhotoPrint Editor від Canon на своєму пристрої для редагування фотографій або створення колажів, листівок та інших персоналізованих матеріалів, які можна роздрукувати.

Принтер Canon PIXMA чорного кольору друкує аркуш паперу формату А4, навколо — фотографії та роздруківки, а поруч рука, що тримає смартфон

З принтером Canon PIXMA TS3340 ви можете друкувати бездротовим способом з хмари, а також зі смартфонів і планшетів за допомогою безкоштовної програми Canon PRINT. Принтер оснащений монохромним РК-дисплеєм діагоналлю 3,8 см і може друкувати квадратні фотографії розміром 5 x 5 дюймів, а також більш стандартних розмірів до 7 x 5 дюймів.

Canon PIXMA TS3140 оснащений вбудованим сканером, що дозволяє швидко та легко оцифровувати матеріали або створювати копії наявних друкованих зображень і документів. Він також підтримує підключення до Wi-Fi та сумісний з Apple AirPrint та Mopria™ для Android, тож ви можете друкувати безпосередньо зі свого пристрою. У ньому використовуються такі самі високопродуктивні картриджі, що й у Canon PIXMA TS204 та Canon PIXMA TS304.

Як і PIXMA TS3140, модель PIXMA TS3340 оснащена зручним екраном із діагоналлю 3,8 см для контролю стану принтера й дозволяє друкувати великі фотографії без полів розміром до 7 x 5 дюймів. Принтер також може друкувати з хмари за допомогою функції PIXMA Cloud Link через програму Canon PRINT.

Найкращі компактні принтери для студентів

Canon PIXMA принтер, що стоїть на краю стола. На задньому плані видно різні столи та стільці.

Компактний Canon PIXMA TS304 — ідеальний варіант, якщо вам не вистачає місця, але при цьому вам потрібен високоякісний друк документів і фотографій.

Кімнати в студентському гуртожитку зазвичай не дуже просторі, тому в цьому випадку підійдуть легкі та компактні принтери. Згадані принтери Canon для студентів мають розміри 426 x 255 x 131 мм та вагу 2,5 кг (пристрої, призначені лише для друку) і 435 x 316 x 145 мм та 3,9 кг (багатофункціональні пристрої). Вони займають дуже мало місця, і за потреби їх можна легко перемістити з місця на місце.

Перевага функції підключення до Wi-Fi, яка є в більшості принтерів Canon, полягає в тому, що принтер можна розташувати в зручному для вас місці, а не прив’язувати його до комп’ютера. Також зручно друкувати з будь-якого місця за допомогою ноутбука або телефона без необхідності фізичного підключення до принтера за допомогою кабелю. Наприклад, ви можете надіслати завдання друку з ноутбука на принтер ще до того, як встанете з ліжка вранці, і забрати його з вивідного лотка, коли вам потрібно буде йти на заняття.

Компактний принтер Canon PIXMA TS304 має розміри 430 x 282 x 143 мм та важить 2,9 кг, а також друкує повнорозмірні документи формату A4 зі швидкістю до 7,7 стор/хв у монохромному режимі та 4 стор/хв у повноколірному режимі. Він також може друкувати глянцеві фотографії без полів розміром 6 x 4 дюйми лише за 65 секунд.

Перехід на новий рівень

Білий принтер Canon на столі. Перед ним стоїть жінка, яка тримає роздруківку з контурами метеликів.

Принтер Canon PIXMA TS534a, який чудово підходить як для творчості, так і для друку документів, має два вхідні лотки для подавання паперу, при цьому вертикальний, який розташований ззаду, ідеально підходить для щільніших карток та фотопаперу, оскільки дозволяє уникнути перевертання носія під час проходження через принтер, на відміну від паперу, що знаходиться в передній касеті. ОСД-дисплей на передній панелі чітко відображає меню, а світлодіодна панель стану підсвічується під час друку.

Canon PIXMA TS5340a пропонує ще більше можливостей, підвищуючи продуктивність друку. Він підтримує підключення до Wi-Fi та сумісний з Apple AirPrint, Mopria™ для Android і технологією PIXMA Cloud Link від Canon. Він також оснащений сканером більш високої роздільної здатності, який дозволяє захоплювати й копіювати найдрібніші деталі під час сканування документів, фотографій та інших зображень. Також він швидкий: чорно-білі документи формату A4 друкуються зі швидкістю до 13 зобр/хв, а кольорові — до 6,8 зобр/хв. Пристрій також може друкувати глянцеві фотографії без полів у форматі A4 й менше та фотографії без полів розміром 6 x 4 дюйми лише за 43 секунди.

Принтер PIXMA TS5340a оснащений касетою для паперу формату A4 із завантаженням спереду та заднім лотком подавання паперу, у який можна завантажувати папір різних форматів до A4. Це дійсно корисна функція, якщо ви хочете друкувати художні роботи, фотографії і документи, оскільки ви можете використовувати передню касету для звичайного паперу, а в задній лоток за потребою вставляти спеціалізовані носії або фотопапір. Ще однією перевагою в плані економії та екологічності є те, що принтер оснащений функцією автоматичного двостороннього друку для автоматичного друку двосторонніх документів без необхідності перевертати сторінки вручну.

Зниження експлуатаційних витрат

Знімок зверху вниз принтера Canon PIXMA, на якому стоїть камера Canon. Під принтером лежить колаж знімків із подорожами, їжею та портретами.

Canon PIXMA G640, що ідеально підходить для друку фотографій, — це принтер серії MegaTank із шістьма чорнильницями на основі барвників. Він дозволяє розширити діапазон тонів і колірний простір, забезпечуючи оптимальну якість друку фотографій. Також пропонується однофункційний принтер Canon PIXMA G540 із тим самим набором чорнил, але без вбудованого сканера.

Усі згадані нами принтери для студентів пропонують дуже доступну ціну та конкурентоспроможні експлуатаційні витрати. Щоб уникнути ситуації, коли чорнило закінчиться в невідповідний момент, принтери Canon інформують вас, коли чорнила закінчуються, і роблять процес повторного замовлення інтуїтивно зрозумілим і простим. Заміна чорнильних картриджів — швидка й проста процедура, яка потребує лише кілька секунд.

Незважаючи на зручність картриджів, вони менш економічні, якщо вам потрібно регулярно друкувати великі обсяги сторінок. Принтери серії MegaTank від Canon пропонують економічну та екологічнішу альтернативу, яка дозволяє значно скоротити експлуатаційні витрати.

Замість картриджів принтери MegaTank оснащені чорнильницями, які можна заправляти фірмовим чорнилом Canon у флаконах, що коштують значно дешевше, ніж картриджі. Конструкція зручних флаконів забезпечує легке та охайне заправляння, а кожен колір має унікальну форму форсунки, завдяки чому ви не зможете помилково залити чорнило в неправильний резервуар.

Молода жінка зі смартфоном в руках сидить за столом, на якому стоїть принтер Canon PIXMA.

Враховуючи привабливу ціну принтерів серії MegaTank, Canon PIXMA G2420 — це вигідне вкладення коштів, якщо врахувати, що до кінця навчання вам, ймовірно, не доведеться більше витрачатися на чорнило. Він також полегшує процес придбання змінних картриджів. Принтер Canon PIXMA G3420 (на фото) має всі ті самі функції, а також вбудовану підтримку Wi-Fi.

Canon PIXMA G3420 — це багатофункціональний принтер серії MegaTank зі звичайними функціями друку, сканування та копіювання, а також підключенням до Wi-Fi і хмари. У комплекті йде достатня кількість чорнила для друку до 6000 чорно-білих сторінок (понад 7600 сторінок в економічному режимі) або до 7700 кольорових сторінок неймовірної якості.

Якщо вам потрібні всі ці функції, але не потрібне підключення до Wi-Fi, Canon PIXMA G2420 буде ще доступнішим за ціною і матиме такі самі низькі експлуатаційні витрати. Крім того, обидві моделі можуть друкувати повноколірні банери довжиною до 1,2 м лише на звичайному папері.

Вибір за вами

Щоб бути продуктивним в процесі активного студентського життя, дуже важливо мати можливість друкувати все, що хочеш і коли хочеш, а не покладатися на інших людей чи служби, які зроблять цю роботу за тебе. Бюджетна лінійка принтерів Canon PIXMA забезпечує максимально зручний, швидкий та легкий друк, а також надійність. Крім того, більшість із них мають можливість підключення до Wi-Fi та сумісні з програмами для ваших інтелектуальних пристроїв, що ще більше підвищує зручність і універсальність друку для студентів.Автор: Метью Річардс (Matthew Richards)

Пов’язана продукція

Схожі статті

 • Жінка сидить за столом домашнього офісу, на якому стоять ноутбук, монітор і принтер Canon MegaTank, а також чотири пляшки з чорнилом.

  ПОРАДИ З ДРУКУ

  Який з них підійде вам?

  Знайдіть найкращий принтер Canon для своїх потреб – від сімей і студентів до працівників домашніх офісів.

 • Людина використовує Easy-PhotoPrint Editor на планшеті для бездротового друку зображення родини на принтері Canon PIXMA, що стоїть на столі.

  ДРУК

  Як користуватись бездротовим принтером

  Інтелектуальні методи отримання максимальної віддачі від бездротового принтера.

 • На столі стоїть відкритий ноутбук із програмою Canon Easy-PhotoPrint на екрані, ліворуч — папір Canon, праворуч — принтер Canon.

  ДРУК

  Ідеальна програма Canon для друку саме для вас

  Працюйте творчо та ефективно за допомогою програм для друку від Canon — для кожного проєкту знайдеться ідеальний варіант.

 • Чорний Canon SELPHY CP1500, зелений Canon SELPHY Square QX10, бірюзовий Canon Zoemini S2 та рожево-золотистий Canon Zoemini 2 розставлено на сірому фоні в оточенні відбитків, наклейок та аксесуарів.

  ТВОРЧИЙ ДРУК

  Найкращі портативні принтери Canon

  Ознайомтеся з асортиментом компактних принтерів Canon, щоб знайти модель, яка підійде саме вам.