ПОРАДИ З ДРУКУ

Безмежні переваги принтера MegaTank

Принтери Canon MegaTank дозволяють друкувати швидше та простіше, забезпечуючи кращу якість і величезну економію простору й коштів. Ось усе, що вам потрібно знати, щоб вибрати модель, яка ідеально відповідатиме вашим потребам.
Невеликий офіс із принтером Canon MAXIFY GX5040, розташованим у середньому відділенні настінного блоку сірого кольору.

Завдяки надзвичайно низьким експлуатаційним витратам і зручним функціям принтери MegaTank від Canon ідеально підходять для завантажених роботою домашніх, офісних і студентських середовищ. Вони оснащені вбудованими багаторазовими чорнильницями з винятковими показниками продуктивності, ніж звичайні картриджі. З одним набором чорнильниць ви зможете друкувати тисячі сторінок, тож вам не знадобиться дозаповнювати їх місяцями або навіть роками. Це також призводить до зменшення пластикових відходів, оскільки замінні чорнила не потрібно буде замовляти так часто.

Ви зможете легко вибрати модель, що відповідає вашим потребам і бюджету, з широкого асортименту в лінійці MegaTank. Для використання вдома — незалежно від того, чи є ви студентом, власником малого бізнесу або батьком, який намагається впоратися з усіма домашніми завданнями, — моделі серії PIXMA G пропонують високий рівень ефективності, а якщо вашим пріоритетом є швидкість друку, то найшвидші моделі PIXMA G3460 та PIXMA G2460 дозволять вам заощадити час. У принтер PIXMA G3460 вбудований модуль Wi-Fi — так само, як і в модель PIXMA G3420, що підключається до хмари й дозволяє друкувати з інтелектуальних пристроїв дистанційно.

PIXMA G2420, PIXMA G2460, PIXMA G3420, PIXMA G3460 та MAXIFY GX6040 — це багатофункціональні принтери «3-в-1», які дозволяють друкувати, копіювати та сканувати, а MAXIFY GX7040 додатково оснащений можливостями для надсилання факсів. Але з погляду довгострокових заощаджень із принтером MegaTank модернізований PIXMA G1420 і новий багатофункціональний Canon MAXIFY GX5040 слугуватимуть вам як принтери без можливості сканування і копіювання.

Якщо ви шукаєте зручний та універсальний принтер для всієї родини, надійний пристрій, що допоможе вам поратися з дедлайнами на роботі, або засіб економного друку великих обсягів для бізнесу, ось шість причин, чому слід звернути увагу на принтер MegaTank.

1. Висока якість і низька вартість друку

Погляд зверху на принтер Canon PIXMA G3420, поруч із яким на столі — вироби з паперу.

Принтери лінійки Canon MegaTank можуть похвалитися насиченими кольорами й здатні створювати винятково чіткі роздруківки з найдрібнішими деталями.

Вид зверху на принтер PIXMA G640, а поруч із ним — фотопапір, надруковані фотографії та камера Canon.

Використовуючи шість чорнил на основі барвників, принтери MegaTank PIXMA G540 та PIXMA G640 забезпечують бездоганну якість фотографій, особливо на глянцевому папері й папері з блиском, і мають достатню ємність для друку 3800 фотографій розміром 6 x 4 дюймів, 3700 сторінок із чорнильниці із чорним чорнилом або 8000 1  сторінок із повного набору чорнильниць.

Принтери початкового рівня MegaTank (PIXMA G3460, G2460, G3420, G2420 та G1420) здатні друкувати до 76001,2 сторінок з однієї чорнильниці із чорним кольором в економічному режимі або до 77001 сторінок із повного набору чорнильниць. Також у ці принтери MegaTank можна завантажувати 100 аркушів через задній лоток, тож ви зможете витрачати більше часу на роботу, замість того щоб перезавантажувати пристрій.

Призначені переважно для домашнього офісу принтери Canon PIXMA G5040, G6040 та G7040 забезпечують виведення до 83003 сторінок в економному режимі із чорнильниці із чорним чорнилом, а автоматичний режим двостороннього друку разом із переднім і заднім лотками загальною місткістю 350 аркушів звичайного паперу ідеально підходять для середовища з високими вимогами щодо продуктивності. G7040 також має автоматичний подавач документів на 35 аркушів і автономний факс.

Принтери серії Canon MAXIFY GX MegaTank ідеально підходять для завантаженого офісного середовища з багатьма користувачами. Моделі MAXIFY GX6040 та MAXIFY GX7040 забезпечують друк монохромних та кольорових документів бізнес-якості із середньою економією 85 % від загальної вартості володіння порівняно з 10 найкращими лазерними та струменевими принтерами4.

Призначені для тих, хто хоче підвищити продуктивність і ще більше знизити витрати, монохромні принтери «3-в-1» GM2040 та GM4040 здатні друкувати 18 000 сторінок із трьох флаконів із чорним чорнилом5.

Визначні економічність і продуктивність принтерів Canon MegaTank не означають, що вам доведеться жертвувати якістю друку. Більшість принтерів MegaTank, коли використовуються для друку документів, забезпечують насичені кольори завдяки чорнилам на основі барвників, а пігментні чорні чорнила гарантують виняткову чіткість документів. Навіть найдрібніший текст і білі символи на кольоровому фоні зберігають високу якість. У MAXIFY GX6040 та MAXIFY GX7040, для порівняння, використовуються пігментні чорнила всіх трьох кольорів, у тому числі чорного, що дозволяє друкувати високоякісні бізнес-документи, надзвичайно стійкі до вологи, тертя та маркерів.

Для друку кольорових фотографій виняткової якості в PIXMA G540 та PIXMA G640 застосовуються шість чорнил на основі барвників. Вони забезпечують оптимальну якість із розширеним діапазоном тонів і колірної гами.

2. Багаторазові чорнильниці, які легко заповнювати

Жінка прикріплює роздруковані фотографії на дошку. Принтер Canon PIXMA G3420 стоїть на столі знизу.

У принтерах Canon MegaTank використовуються багаторазові чорнильниці, що дозволяє друкувати тисячі сторінок і приділити більше уваги важливішим речам.

Багаторазові чорнильниці для принтерів Canon MegaTank.

Не переймайтеся через те, що чорнила проллються: заповнення автоматично припиняється, коли чорнильниця повна.

Заповнення чорнильниць у принтерах MegaTank — це проста процедура, з якою впорається кожен як вдома, так і в офісі. Вбудовані чорнильниці добре видно з лицьового боку принтера, тож ви зможете легко відстежувати рівень чорнил. Коли вони потребують заповнення, достатньо просто зняти зручні кольорові ковпачки й вставити потрібні флакони.

Завдяки конструкції флаконів, що не потребують видавлювання, процедура заповнення чорнильниць Canon проста й швидка. Ще однією перевагою принтерів MegaTank є унікальна форма впускних отворів у чорнильницях. Вона збігається з формою відповідних флаконів, завдяки чому ви не зможете помилково вставити флакон не в той отвір. Ці флакони спеціальної конструкції також припиняють заповнення, коли в чорнильниці вже немає місця.

3. Висока швидкість друку

Принтер MAXIFY GX5040 стоїть на охайно впорядкованому офісному столі з канцелярським приладдям, монітором, клавіатурою і телефоном.

Коли швидкість є головною вимогою, а простір невеликого офісу обмежений, MAXIFY GX5040 пропонує ті ж переваги для бізнесу й високу швидкість друку, що й MAXIFY GX6040 та GX7040, але без сканера та автоматичного пристрою подачі документів, що робить його особливо компактним і елегантним.

У принтер Canon PIXMA G3420 заливаються чорнила.

Усі принтери Canon MegaTank дозволяють легко відстежувати рівень чорнила на передній панелі принтера.

Моделі Canon PIXMA G3460 та PIXMA G2460 забезпечують швидкість друку 10,86 зобр/хв для монохромних або 6,06 зобр/хв для кольорових роздруківок. Вони ідеально підходять на випадок, коли доводиться поратися зі стислими дедлайнами. Якщо йдеться про навіть більш термінові завдання, модель «4-в-1» PIXMA G7040 забезпечує швидкість до 136 зобр/хв для чорно-білих або 6,86 зобр/хв для кольорових роздруківок, а також обладнана автоматичним подавачем на 35 аркушів для тих, кому потрібна зручна можливість копіювати й сканувати багатосторінкові документи.

На максимальній швидкості MAXIFY GX6040 та MAXIFY GX7040 здатні друкувати до 24 зобр/хв6 в монохромному режимі та 15,5 зобр/хв6 у кольоровому режимі, при цьому друга модель також має можливість одночасного двостороннього сканування та повний набір функцій для надсилання факсів для швидкого й легкого сканування, фотокопіювання і надсилання двосторонніх документів. Якщо вам потрібна лише функція друку, компактний принтер MAXIFY GX5040 забезпечує такі самі показники швидкості та якості, що й дві інші моделі GX, але не має вбудованого сканера або автоматичного пристрою подачі документів.

Для повсякденного друку є моделі PIXMA G3420, PIXMA G2420 і PIXMA G1420 зі швидкістю 9,16 зобр/хв для монохромних або 56 зобр/хв для кольорових документів.

Усі принтери MegaTank розроблені таким чином, щоб звести простої до мінімуму. Вони обладнані сервісними картриджами, які легко замінюються, тож зникає необхідність надсилати принтер на ремонт до сервісного центру. Ви також можете відстежувати стан сервісного картриджа через драйвер принтера на ПК чи ноутбуку або через мобільну програму Canon PRINT (моделі PIXMA G3420 та PIXMA G3460) або ж на екрані принтера (усі моделі, окрім PIXMA G1420). Принтер сповіщатиме про будь-які проблеми, що вимагають технічного обслуговування, тож будь-які помилки можна буде легко усунути.

4. Технологія безпроблемного безпроводового друку

Принтер Canon PIXMA G3420 на столі поруч зі смартфоном.

З принтерами Canon PIXMA G3420 та PIXMA G3460, а також іншими пристроями лінійки MegaTank ви можете друкувати просто зі смартфона чи планшета через бездротовий зв’язок, що допомагає ефективніше поратися з терміновими дедлайнами.

Canon PIXMA G3420 та PIXMA G3460, як і певні інші моделі лінійки MegaTank, обладнані вбудованим модулем Wi-Fi. Підключитися та почати друкувати з комп’ютера чи мобільного пристрою легко одним натисканням кнопки. PIXMA G5040, G6040, G7040, GM4040 та GM2040, у тому числі MAXIFY GX6040, GX7040 та GX5040, також підтримують Ethernet-підключення для використання в мережевих середовищ, які потребують високошвидкісного, стабільного й захищеного з’єднання.

Якщо ви працюєте дистанційно й вам потрібно ділитися документами з колегами в офісі чи ви хочете роздрукувати навчальні матеріали з онлайн-курсу, ви можете скористатися принтером MegaTank із підтримкою Wi-Fi через Інтернет із комп’ютера чи мобільного пристрою та розпочати друк з одного з популярних хмарних сервісів, як-от Google Диск, Google Клас, Dropbox, Evernote тощо.

Відтепер можна дуже легко контролювати друк та обслуговування принтерів просто зі смартфона завдяки програмі Canon PRINT, а ціла низка інших програм від Canon допоможуть вам розкрити свій творчий потенціал вдома. У програмі Creative Park7 є безліч моделей від художніх виробів із паперу та налаштовуваних шаблонів вітальних листівок до прикрас для вечірок та інших 3D-моделей, а зручний редактор Easy-PhotoPrint Editor дозволить вам перетворити улюблені фотографії на стильні роздруківки або унікальні подарунки завдяки шаблонам календарів, листівок, плакатів тощо.

Не хочете нічого завантажувати? За виключенням GM2040 та GM4040, принтери MegaTank підтримують служби Apple AirPrint та Mopria для Android, тож користувачі, що підключені до тієї ж мережі, що й принтер, можуть просто підключитися до нього та друкувати за допомогою вбудованого протоколу друку використовуваних інтелектуальних пристроїв.

5. Підтримка широкого спектра носіїв

Жінка друкує на принтері MegaTank із планшета через бездротовий зв’язок.

Принтери Canon MegaTank працюють із різними типами паперу, у тому числі носіями для термоперенесення, і на багатьох із них, наприклад MAXIFY GX5040, можна друкувати банери на звичайному папері довжиною понад 1 м.

Принтери MegaTank створюють високоякісні документи й чудові фотороздруківки8 у форматах до A4, але вони здатні на набагато більше. Ця лінійка підтримує розмаїття носіїв різного розміру й типу, що ідеально підходить для керівників та інших (наприклад, вони дозволять створювати візитні картки з матового чи двостороннього матового паперу). PIXMA G3460, G2460, G3420, G2420, G1420, G540 і G640, а також MAXIFY GX6040, GX7040 та GX5040 можуть навіть друкувати 1,2-метрові рекламні банери на звичайному папері. Принтери MegaTank також можуть використовуватися для друку вдома, і з ними цей процес перетвориться на веселу розвагу для всієї родини. Ви навіть можете друкувати знімки на різних типах глянсового й напівглянсового фотопаперу або магнітного фотопаперу, а також на носіях для термоперенесення.

6. Зручна та зрозуміла конструкція

MAXIFY GX7040 і MAXIFY GX6040 на робочій поверхні поруч із великою стопкою паперу та чорнилом для принтера.

Принтери MegaTanks, як-от MAXIFY GX6040 та MAXIFY GX7040, розроблені так, щоб бути максимально зручними для користувача, що втілено як у компактному дизайні, який заощаджує простір, так і у функціональних можливостях, якими легко керувати.

Більшість принтерів Canon MegaTank9 обладнані дворядковим РК-дисплеєм, який спрощує керування налаштуваннями. На ньому можна не лише легко перевірити стан пристрою та настройки бездротового зв’язку чи налаштувати параметри друку безпосередньо на принтері, а й переглянути, чи не потребує він обслуговування (наприклад, чищення друкуючих головок). Із цим екраном ви також зможете легко перевіряти помилки: він міститиме чіткі інструкції чи коди несправностей, що спрощують їхнє усунення з посібником користувача. MAXIFY GX6040 та MAXIFY GX7040 також мають збільшені сенсорні екрани, що сприяє покращенню зручності та керованості.

Принтери MegaTank підтримують функцію автоматичного вимикання для заощадження енергії в неактивному стані, а функція автоматичного ввімкнення дозволяє розпочати друк, не натискаючи кнопку живлення. Це підвищує зручність пристрою, особливо якщо ви друкуєте документи дистанційно через Wi-Fi або хмару.


Автори: Маркус Хокінс (Marcus Hawkins) і Метью Річардс (Matthew Richards)

 1. Ресурс картриджа — це значення, отримане в результаті індивідуального випробування Canon на основі таблиці ISO/IEC 24712 і методу симуляції неперервного друку з використанням запасних флаконів із тонером після початкового настроювання.
 2. Економічний режим зменшує витрату чорної фарби за рахунок зменшення щільності й дозволяє надрукувати на 26 % більше сторінок, ніж у стандартному режимі.
 3. Економічний режим зменшує витрату чорної фарби за рахунок зменшення щільності й дозволяє надрукувати на 38% більше сторінок, ніж у стандартному режимі.
 4. Орієнтовна середня економія під час друку 1000 сторінок на місяць протягом 5 років на основі первісної вартості обладнання, а також витрат на чорнило або тонер. Моделі для порівняння по показнику зниження сукупної вартості володіння включають 10 найбільш продаваних кольорових лазерних принтерів і 10 найбільш продаваних струменевих принтерів за даними IDC EMEA Hardcopy Tracker (дані за 1-й квартал 2020 р.–3-й квартал 2020 р.). Докладніше див. на офіційному веб-сайті Canon.
 5. Ресурс друку — це значення, отримане в результаті індивідуального випробування Canon на основі таблиці монохромного друку ISO/IEC 19752 та методу імітації неперервного друку із заміною чорнильниць після початкового настроювання. Кількість сторінок, фактично надрукованих, може суттєво відрізнятись залежно від друкованого вмісту та інших факторів.
 6. Швидкість друку документів формату A4 на звичайному папері визначено на основі середніх показників тестування ESAT у категорії офісного обладнання відповідно до стандарту ISO/IEC 24734.
 7. Перелік моделей, що підтримуються, наведено на сторінці https://ugp01.c-ij.com/ij/webmanual/WebPortal/PTA/pta_app_models.html?lng=en&type=non&app=cp. Якщо ваш принтер не підтримується, відвідайте веб-сайт Creative Park.
 8. Окрім моделей Canon PIXMA GM2040 та GM4040.
 9. Принтери Canon PIXMA G1420 та GM2040 не обладнані РК-екраном.

Пов’язана продукція

 • Canon Camera

  Принтери MegaTank

  MAXIFY GX6040

  Із цими надійними принтерами MegaTank із багаторазовими чорнильницями, що здатні щодня друкувати документи бізнесової якості, середня економія становитиме 90 % від загальної вартості володіння (порівняно з 10 кращими лазерними та струменевими принтерами).
 • Принтери MegaTank

  MAXIFY GX7040

  Із цими надійними принтерами MegaTank із багаторазовими чорнильницями, що здатні щодня друкувати документи бізнесової якості, середня економія становитиме 90 % від загальної вартості володіння (порівняно з 10 кращими лазерними та струменевими принтерами).
 • Принтери MegaTank

  MAXIFY GX5040

  Друкуйте документи бізнес-якості щодня за допомогою цього компактного та високопродуктивного принтера MegaTank із багаторазовими чорнильницями.
 • Принтери MegaTank

  PIXMA G3460

  Підключайтеся та заощаджуйте зі стабільно продуктивним і економічним друком
 • Принтери MegaTank

  PIXMA G2460

  Неймовірна швидкість і зручність цього продуктивного універсального рішення дозволяє створювати стабільно чіткі документи й барвисті фото кожного дня.
 • Принтери MegaTank

  PIXMA G7040

  Роздрукуйте до 18 000 сторінок і забезпечте безперебійність виробництва з 35-аркушним АПД для високої якості з низькими експлуатаційними витратами.
 • Принтери MegaTank

  PIXMA G6040

  Принтер із багаторазовими чорнильницями забезпечує визначні показники продуктивності при низькому рівні витрат на одну сторінку.
 • Принтери MegaTank

  PIXMA G5040

  Збільшена тривалість і зниження витрат без клопоту завдяки принтеру із багаторазовими чорнильницями
 • Схожі статті

 • Підвищить ефективність свого бізнесу разом із MAXIFY GX7050

  ДРУК

  Підвищить ефективність свого бізнесу разом із MAXIFY GX7040

  Швидкий і універсальний принтер Canon MAXIFY GX7040, який чудово підходить для задоволення бізнес-потреб і забезпечує високу якість продукції з наднизькими експлуатаційними витратами.

 • Рівні чорнила відображаються на панелі налаштувань принтера Canon.

  ПОРАДИ З ДРУКУ

  Поширені запитання щодо принтерів, чорнил та паперу

  Експерт Canon Сухаїб Хуссейн (Suhaib Hussain) відповідає на поширені запитання про технології друку принтерів, чорнила та папір.

 • Жінка сидить за столом домашнього офісу, на якому стоять ноутбук, монітор і принтер Canon MegaTank, а також чотири пляшки з чорнилом.

  ПОРАДИ З ДРУКУ

  Який з них підійде вам?

  Знайдіть найкращий принтер Canon для своїх потреб – від сімей і студентів до працівників домашніх офісів.

 • ДРУК

  Струменевий чи лазерний: який принтер підійде саме вам?

  Дізнайтеся про відмінності між струменевими та лазерними принтерами Canon і з’ясуйте, який із них найкраще підійде для ваших потреб.