ПОРАДИ З ДРУКУ

Шість причин, чому вам потрібен принтер MegaTank

Чи не настав час перейти на принтер MegaTank? Дізнайтеся про переваги цієї лінійки від Canon.
Canon Camera
У принтерах MegaTank серії Canon PIXMA G замість традиційних картриджів використовуються вбудовані багаторазові чорнильниці з винятковими показниками продуктивності. З одним набором чорнильниць ви зможете друкувати тисячі сторінок, тож вам не знадобиться дозаповнювати їх місяцями або навіть роками. Ці принтери, що є дуже зручними й дешевшими в експлуатації в порівнянні з традиційними моделями, ідеально підходять для активного друку вдома чи в офісі, а також для навчання.

Ви зможете легко вибрати модель, що відповідає вашим потребам і бюджету, з широкого асортименту в лінійці MegaTank. Кожен принтер цієї серії гарантує високу ефективність, але якщо швидкість є пріоритетом, заощадити час допоможуть найшвидші моделі MegaTank PIXMA G3460 та PIXMA G2460. У принтер PIXMA G3460 вбудований модуль Wi-Fi — так само, як і в модель PIXMA G3420, що підключається до хмари й дозволяє друкувати з інтелектуальних пристроїв дистанційно.

PIXMA G2420, PIXMA G2460, PIXMA G3420 і PIXMA G3460 — багатофункціональні принтери «три в одному», що дозволяють друкувати, копіювати й сканувати. Але з точки зору довгострокових заощаджень із принтером MegaTank оптимальною є модель PIXMA G1420 — це автономний принтер без підтримки функцій сканування і копіювання.

Якщо ви шукаєте зручний та універсальний принтер для всієї родини, надійний пристрій, що допоможе вам поратися з дедлайнами на роботі, або засіб економного друку великих обсягів для бізнесу, ось шість причин, чому слід звернути увагу на принтер MegaTank.
Погляд зверху на принтер Canon PIXMA G3420, поруч із яким на столі — вироби з паперу.

Принтери лінійки Canon MegaTank можуть похвалитися насиченими кольорами й здатні створювати винятково чіткі роздруківки з найдрібнішими деталями.

1. Висока якість і низька вартість друку

Усі принтери початкового рівня в лінійці MegaTank (PIXMA G3460, G2460, G3420, G2420, G1420) здатні друкувати до 76001,2 сторінок з однієї чорнильниці з чорним кольором в економічному режимі або до 77001 сторінок з набору кольорових чорнильниць. Також у ці принтери MegaTank можна завантажувати 100 аркушів через задній лоток, тож ви зможете витрачати більше часу на роботу, замість того щоб перезавантажувати пристрій.

Якщо вам потрібно регулярно друкувати у великих обсягах, моделі Canon PIXMA G5040, G6040 та G7040 здатні видавати до 83003 сторінок в економічному режимі з однієї чорної чорнильниці, а автоматичний режим двостороннього друку разом із переднім і заднім лотками загальною місткістю 350 аркушів звичайного паперу ідеально підходять для середовища з високими вимогами щодо продуктивності.

Визначні економічність і продуктивність принтерів Canon MegaTank не означають, що вам доведеться жертвувати якістю друку. Принтери MegaTank забезпечують насичені кольори завдяки використанню чорнил на основі барвників, а пігментні чорні чорнила гарантують виняткову чіткість документів. Навіть найдрібніший текст і білі символи на кольоровому фоні зберігають високу якість.
Жінка прикріплює роздруковані фотографії на дошку. Принтер Canon PIXMA G3420 стоїть на столі знизу.

У принтерах Canon MegaTank використовуються багаторазові чорнильниці, що дозволяє друкувати тисячі сторінок і приділити більше уваги важливішим речам.

2. Багаторазові чорнильниці, які легко заповнювати

Заповнення чорнильниць у принтерах MegaTank — це проста процедура, з якою впорається кожен як вдома, так і в офісі. Вбудовані чорнильниці добре видно з лицьового боку принтера, тож ви зможете легко відстежувати рівень чорнил. Коли вони потребують заповнення, достатньо просто зняти зручні кольорові ковпачки й вставити потрібні флакони.

Завдяки конструкції флаконів, що не потребують видавлювання, процедура заповнення чорнильниць Canon проста й швидка. Ще однією перевагою принтерів MegaTank є унікальна форма впускних отворів у чорнильницях. Вона збігається з формою відповідних флаконів, завдяки чому ви не зможете помилково вставити флакон не в той отвір. Ці флакони спеціальної конструкції також припиняють заповнення, коли в чорнильниці вже немає місця.
Багаторазові чорнильниці для принтерів Canon MegaTank.

Не переймайтеся через те, що чорнила проллються: заповнення автоматично припиняється, коли чорнильниця повна.

У принтер Canon PIXMA G3420 заливаються чорнила.

Ви можете легко відстежувати рівень заповнення чорнильниць, тому що відповідні мітки видно з лицьового боку принтера.

3. Висока швидкість друку

Моделі Canon PIXMA G3460 і PIXMA G2460 забезпечують швидкість друку 10,84 зображень на хвилину для монохромних або 6,04 зображень на хвилину для кольорових роздруківок. Вони ідеально підходять на випадок, коли доводиться поратися зі стислими дедлайнами.

Якщо йдеться про навіть більш термінові завдання, модель «чотири в одному» PIXMA G7040 забезпечує швидкість до 134 зображень на хвилину для чорно-білих або 6,84 зображень на хвилину для кольорових роздруківок, а також обладнана автоматичним подавачем на 35 аркушів для тих, кому потрібна зручна можливість копіювати й сканувати багатосторінкові документи.

Для повсякденного друку є моделі PIXMA G3420, PIXMA G2420 і PIXMA G1420 зі швидкістю 9,14 зображень на хвилину для монохромних або 54 зображення на хвилину для кольорових документів.

Принтери початкового рівня MegaTank також розраховані на мінімальний час простоювання. Вони обладнані сервісними картриджами, які легко замінюються, тож зникає необхідність надсилати принтер на ремонт до сервісного центру. Ви також можете відстежувати стан сервісного картриджа через драйвер принтера на ПК чи ноутбуці або через мобільну програму Canon PRINT (моделі PIXMA G3420 та PIXMA G3460) або ж на екрані принтера (усі моделі, окрім PIXMA G1420). Принтер сповіщатиме про будь-які проблеми, що вимагають технічного обслуговування, тож будь-які помилки можна буде легко усунути.
Принтер Canon PIXMA G3420 на столі поруч зі смартфоном.

З принтерами Canon PIXMA G3420 та PIXMA G3460, а також іншими пристроями лінійки MegaTank ви можете друкувати просто зі смартфона чи планшета через бездротовий зв’язок, що допомагає ефективніше поратися з терміновими дедлайнами.

4. Технологія безпроблемного безпроводового друку

Як Canon PIXMA G3420, так і PIXMA G3460, а також певні інші моделі лінійки MegaTank обладнані вбудованим модулем Wi-Fi. Кнопка Wireless Direct дозволяє легко підключитися і розпочати друк із комп’ютера або мобільного пристрою одним натисканням. Моделі PIXMA G5040, G6040, G7040, GM4040 та GM2040 також підтримують Ethernet-з’єднання в мережевих середовищах, де потрібне високошвидкісне, стабільне й надійне підключення.

Якщо ви працюєте дистанційно й вам потрібно ділитися документами з колегами в офісі чи ви хочете роздрукувати навчальні матеріали з онлайн-курсу, ви можете скористатися принтером PIXMA з підтримкою Wi-Fi через Інтернет із комп’ютера чи мобільного пристрою та розпочати друк з одного з популярних хмарних сервісів, таких як Google Диск, Google Клас, Dropbox, Evernote тощо.

Відтепер можна дуже легко контролювати друк та обслуговування принтерів просто зі смартфона завдяки мобільній програмі Canon PRINT, а ціла низка інших програм від Canon допоможуть вам розкрити свій творчий потенціал вдома. У програмі Creative Park5 є безліч моделей від художніх виробів із паперу та налаштовуваних шаблонів вітальних листівок до прикрас для вечірок та інших 3D-моделей, а зручний редактор Easy-PhotoPrint Editor дозволить вам перетворити улюблені фотографії на стильні роздруківки або унікальні подарунки завдяки шаблонам календарів, листівок, плакатів тощо.

Не хочете нічого завантажувати? Принтери MegaTank підтримують служби Apple AirPrint та Mopria для Android, тож користувачі, що підключені до тієї ж мережі, що й принтер, можуть просто підключитися до нього й друкувати за допомогою вбудованого протоколу друку використовуваних інтелектуальних пристроїв.
Жінка друкує на принтері MegaTank із планшета через бездротовий зв’язок.

Принтери Canon MegaTank працюють із різними видами паперу, у тому числі з клейким фотопапером і носіями для термоперенесення, а багато з них навіть можуть друкувати на банерах довжиною понад метр.

5. Підтримка широкого спектра носіїв

Принтери MegaTank створюють високоякісні документи й чудові фотороздруківки6 у форматах до A4, але вони здатні на набагато більше. Ця лінійка підтримує розмаїття носіїв різного розміру й типу, що ідеально підходить для керівників та інших (наприклад, вони дозволять створювати стікери для систематизації документів або візитні картки з матового чи двостороннього матового паперу). Моделі PIXMA G3460, G2460, G3420, G2420 та G1420 навіть можуть друкувати рекламні банери довжиною 1,2 метра. Якщо вас цікавить друк удома, принтери MegaTank спрощують виконання домашнього завдання і навчальних проектів, а також здатні розважити всю родину завдяки підтримці клейкого фотопаперу та магнітного фотопаперу. Ви навіть можете друкувати знімки на різних типах глянсового й напівглянсового фотопаперу, а також на носії для термоперенесення.

6. Зручна та зрозуміла конструкція

Більшість принтерів Canon MegaTank7 обладнані дворядковим РК-дисплеєм, який спрощує керування налаштуваннями. На ньому можна не лише легко перевірити стан пристрою та настройки бездротового зв’язку чи налаштувати параметри друку безпосередньо на принтері, а й переглянути, чи не потребує він обслуговування (наприклад, чищення друкуючих головок). Із цим екраном ви також зможете легко перевіряти помилки: він міститиме чіткі інструкції чи коди несправностей, що спрощують їхнє усунення з посібником користувача.

Принтери MegaTank підтримують функцію автоматичного вимикання для заощадження енергії в неактивному стані, а функція автоматичного ввімкнення дозволяє розпочати друк, не натискаючи кнопку живлення. Це підвищує зручність пристрою, особливо якщо ви друкуєте документи дистанційно через Wi-Fi або хмару.

Автор: Маркус Хокінс (Marcus Hawkins)
 1. Ресурс картриджа — це значення, отримане в результаті індивідуального випробування Canon на основі таблиці ISO/IEC 24712 і методу симуляції неперервного друку з використанням запасних флаконів із тонером після початкового настроювання.
 2. Економічний режим зменшує витрату чорної фарби за рахунок зменшення щільності й дозволяє надрукувати на 26 % більше сторінок, ніж у стандартному режимі.
 3. Економічний режим зменшує витрату чорної фарби за рахунок зменшення щільності й дозволяє надрукувати на 38% більше сторінок, ніж у стандартному режимі.
 4. Швидкість друку документів формату A4 на звичайному папері визначено на основі середніх показників тестування ESAT у категорії офісного обладнання відповідно до стандарту ISO/IEC 24734.
 5. Перелік моделей, що підтримуються, наведено на сторінці https://ugp01.c-ij.com/ij/webmanual/WebPortal/PTA/pta_app_models.html?lng=en&type=non&app=cp. Якщо ваш принтер не підтримується, відвідайте веб-сайт Creative Park.
 6. Окрім моделей Canon PIXMA GM2040 та GM4040.
 7. Принтери Canon PIXMA G1420 та GM2040 не обладнані РК-екраном.

Схожі статті

 • Принтер Canon PIXMA G540 в оточенні яскравих роздрукованих фотографій 4 x 6.

  ДРУК

  Зустрічайте Canon PIXMA G640 та PIXMA G540

  Дізнайтеся про нові функції наступного покоління принтерів Canon MegaTank.

 • Рівні чорнила відображаються на панелі налаштувань принтера Canon.

  ПОРАДИ З ДРУКУ

  Поширені запитання щодо принтерів, чорнил та паперу

  Експерт Canon Сухаїб Хуссейн (Suhaib Hussain) відповідає на поширені запитання про технології друку принтерів, чорнила та папір.

 • Get-Inspired-PIXMA-TR8550

  ДРУК

  Бездротовий друк

  Бездротовий друк у домашньому офісі та де завгодно — жодних проблем із налаштуванням.

 • Підвищить ефективність свого бізнесу разом із MAXIFY GX7050

  ДРУК

  Підвищить ефективність свого бізнесу разом із MAXIFY GX7040

  Швидкий і універсальний принтер Canon MAXIFY GX7040, який чудово підходить для задоволення бізнес-потреб і забезпечує високу якість продукції з наднизькими експлуатаційними витратами.