eos_760d_lifestyle_9_remote_shooting_1680x1120.jpg
alt text goes here

ЩЕ БІЛЬШЕ МОЖЛИВОСТЕЙ
З НАШОЮ ЛІНІЙКОЮ ПРОГРАМ

Де б ви не були, зробіть свої історії більш переконливими

Наша лінійка програм

Створюйте ще кращі історії просто в камері та підключайтеся без дротів до смартфона або планшета, щоб друкувати та сканувати, дистанційно знімати та легко ділитися результатами.

Сумісність програм, підтримувані мови та завантаження

Canon Photo Companion

Завдяки швидкому доступу до спеціально розробленого та зручного вмісту наша програма Photo Companion допоможе вам ефективно використовувати камеру та розповідати захопливі історії.

Сумісність

Зараз програма пропонує персоналізований зміст для таких камер: PowerShot G7 X Mark III, PowerShot G5 X Mark II, PowerShot G1 X Mark III, EOS 4000D, EOS 2000D, EOS 1200D, EOS 1300D, EOS 100D, EOS 250D, EOS 200D, EOS 700D, EOS 750D, EOS 760D, EOS 800D, EOS 850D, EOS 77D, EOS 80D, EOS 90D, EOS 5D Mark IV, EOS 6D Mark II, EOS 7D Mark II, EOS R, EOS Ra, EOS RP, EOS R5, EOS R6, EOS M200, EOS M100, EOS M50, EOS M10, EOS M3, EOS M5, EOS M6 Mark II & EOS M6. Якщо у вас старіша модель, для неї буде підібрано належний вміст і ви також зможете використовувати програму.


Мови

Англійська, арабська, голландська, датська, іспанська, італійська, німецька, норвезька, польська, португальська, російська, словацька, турецька, фінська, французька, чеська, угорська, шведська.

Canon Camera Connect

Сумісність

Можна використовувати на більшості камер Canon із модулем Wi-Fi, зокрема найновішими моделями EOS, PowerShot та IXUS. Сумісна з iOS 9.3 і 10.3, а також Android 5.0–5.1, 6.0, 7.0–7.1


Мови

Англійська, іспанська, італійська, китайська спрощена, корейська, німецька, російська, французька, японська.

Сумісність програми Creative Park

Щоб отримати інформацію про підтримувані моделі принтерів Canon InkJet, перегляньте цю веб-сторінку: https://ij.start.canon/cpapp-model

Ця програма доступна для пристроїв з iOS та Android і сумісна з операційними системами iOS версій 11.0 та новіших версій та Android версій 5.0 та новіших версій.


Мови

Англійська, арабська, голландська, датська, іспанська, італійська, німецька, норвезька, польська, португальська, російська, словацька, турецька, фінська, французька, чеська, угорська, шведська.

Creative Park — безкоштовна послуга, доступна виключно для власників принтерів Canon. Створіть або увійдіть у свій обліковий запис Canon ID , зареєструйте принтер Canon та завантажте додаток Creative Park, щоб використовувати функції редагування та друку.

Canon Mini Cam

Створюйте групові селфі за допомогою функції дистанційної зйомки, зручна передача зображень можлива за допомогою Canon IVY REC на свій пристрій та діліться ними з друзями.

Сумісність

Для використання додатку Canon Mini Cam потрібно підключити сумісний пристрій до Canon IVY REC за допомогою Bluetooth® чи Wi-Fi®. Програму PIXMA Printing Solutions можна безкоштовно завантажити з App Store і Google Play. Сплата за використання трафіку може бути знята під час завантаження безкоштовного додатку Canon Mini Cam. Підтримуються мобільні пристрої iOS з операційною системою iOS 11 або новішою, а також пристрої Android з Android 5.1 або новішою системою.


Мови

Доступно англійською мовою

Графічний редактор Easy-PhotoPrint

Сумісність

Струменеві принтери Canon

PIXMA серії TS, TR, MG, MX, G, E, PRO, MP, iP, iX, MAXIFY MB та iB

*За винятком окремих моделей


Мови

Англійська, чеська, данська, голландська, фінська, французька, німецька, індонезійська, італійська, японська, корейська, норвезька (букмол), польська, португальська, російська, спрощена китайська, іспанська, шведська, тайська, традиційна китайська

Програма Digital Photo Professional Express

Сумісність

Версія ОС: iOS 11.4 або вище

Пристрої: усі моделі iPad Pro / iPad (6 покоління) / mini4 / Air2 (iPad з обсягом оперативної пам’яті 2 Гб або більше)

Можна встановити на iPad mini2 / mini3 / Air першого покоління, у такому разі підтримка надаватися не буде. Програму не можна встановлювати на старіші версії зазначених вище моделей сенсорних пристроїв iPad та iPhone/iPod


Мови

Японська, англійська, французька, німецька, італійська, іспанська, китайська (спрощена), російська, корейська, турецька, португальська (Бразилія)

Компонування фотографій SELPHY

Сумісність

Програма компонування фотографій SELPHY доступна для безкоштовного завантаження на сайті Apple App Store для пристроїв на платформі iOS або на сайті Google Play для пристроїв на платформі Android.

Програма Canon PRINT

Друкуйте, копіюйте й скануйте по-новому та користуйтеся безпосереднім доступом до хмарних служб на пристроях з iOS і Android.

Сумісність

Програму Canon PRINT можна використовувати з більшістю принтерів PIXMA, MAXIFY і SELPHY, оснащених модулем Wi-Fi.


Мови

Англійська, голландська, данська, індонезійська, іспанська, італійська, китайська (спрощене письмо), китайська (традиційне письмо), корейська, німецька, норвезька, польська, португальська, російська, тайська, фінська, французька, чеська, шведська, японська.

Наші програми для бізнесу


Працюйте ще продуктивніше завдяки програмам, які дають змогу без зусиль друкувати та сканувати з мобільних пристроїв і дистанційно керувати проекторами Canon.

Сумісність програм, підтримувані мови та завантаження

Canon PRINT Business

Сумісність

Офісні принтери i-SENSYS, imageRUNNER та imageRUNNER ADVANCE.


Мови

Англійська, іспанська, італійська, китайська, корейська, німецька, португальська, російська, французька, японська.

Засіб Canon Service Tool для проекторів

Сумісність

Проектори Canon із підтримкою Wi-Fi.


Мови

Англійська, арабська, данська, іспанська, італійська, китайська (спрощене й традиційне письмо), корейська, нідерландська, німецька, норвезька, польська, португальська, російська, словацька, турецька, угорська, фінська, французька, чеська, шведська, японська.