digital photo professional express
alt text goes here

Digital Photo

Professional Express

Завантажити на iOS

Програма Digital Photo Professional Express

Програма Digital Photo Professional Express (DPP Express)* від Canon — це потужні можливості для мобільної і бездротової цифрової фотографії на вашому сумісному iPad, які не поступаються функціям програмного забезпечення DPP для настільних ПК. Canon Digital Photo Professional Express завдяки поєднанню з програмою Camera Connect від Canon дозволяє на ходу імпортувати, переглядати й редагувати зображення у форматі .CR3 RAW або JPEG.

*Звертаємо вашу увагу, що додаток Digital Photo Professional Express версії 1.2.0, починаючи з жовтня 2019 р. буде доступний тільки за умови оформлення підписки на місяць. Більш детальна інформація буде надана пізніше.

Безпроводове підключення

Встановивши програму Camera Connect* на сумісний iPad, можна легко підключатися до камери для завантаження зображень. Програма DPP Express дозволяє миттєво і в автоматичному режимі завантажувати зображення, що зберігаються на картці пам’яті камери, для перегляду, спільного використання або редагування.

camera and app

Створюйте зображення на ходу

Після імпортування зображення повної роздільної здатності формату .CR3 RAW і JPEG можна переглядати, обробляти й редагувати. Використовуючи оригінальний конвертер файлів RAW від Canon, ви гарантовано отримуєте найвищу якість обробки кольорових фотографій.

using the app

Зберігайте та застосовуйте варіанти редагування

Програма Canon Digital Photo Professional Express (DPP Express) пропонує функцію збереження кількох варіантів редагування для створення й порівняння різних версій того ж самого зображення. Ця корисна для оцінювання застосованих ефектів або змін на одному зображенні функція, дозволяє зберігати для подальшого перегляду до чотирьох варіантів редагування. Щоб застосувати один і той же набір виправлень до різних фотографій, скористайтеся функцією копіювання і вставлення варіантів редагування в програми DPP Express.

edit histories on app

Завантажити

Програма Digital Photo Professional Express доступна для завантаження на сайті Apple App Store для сумісних пристроїв на платформі iOS.


Сумісність

Версія ОС: iOS 11.4 або вище
Пристрої: усі моделі iPad Pro / iPad (6 покоління) / mini4 / Air2 (iPad з обсягом оперативної пам’яті 2 Гб або більше) 


Можна встановити на iPad mini2 / mini3 / Air першого покоління, у такому разі підтримка надаватися не буде. Програму не можна встановлювати на старіші версії
зазначених вище моделей сенсорних пристроїв iPad та iPhone/iPod

Мови

Японська, англійська, французька, німецька, італійська, іспанська, китайська (спрощена), російська, корейська, турецька, португальська (Бразилія)