Об’єктиви для EOS R

Дізнайтеся більше про модельний ряд об’єктивів EOS R наступного покоління з бездоганними оптичними характеристиками.
Canon Camera

Об’єктиви для EOS R

Випробуйте кожну можливість

Камера Canon EOS R відкриває фотографам і режисерам безліч нових творчих можливостей. Інноваційні об’єктиви RF гарантують надшвидке фокусування й неперевершену оптичну якість. Адаптери EOS R забезпечують можливість легко використовувати існуючі об’єктиви EF та EF-S без будь-якої втрати якості.
 • ШВИДКІСТЬ І ЯКІСТЬ

  Об’єктиви RF

  Об'єктиви RF пропонують більш високу якість і швидкість з продуктивністю, оптимізованою для камери EOS R. Вони швидкі та гарантують яскраві фотографії винятковими характеристиками, які пропонують новий рівень інтуїтивного контролю.

 • ГАРАНТОВАНА ЯКІСТЬ

  Трійка об’єктивів

  Три базові варіооб’єктиви RF зі швидкою діафрагмою та відмінними характеристиками для надширококутної, стандартної та довгофокусної зйомки. Ці об’єктиви серії L, оптимізовані для камери EOS R, забезпечують високу оптичну якість і стабілізацію зображення.

 • ВДОСКОНАЛЬТЕ СВІЙ ОБ’ЄКТИВ

  Адаптери EOS R

  Адаптери EOS R унікальні й пропонують додаткові налаштування, які дозволяють фотографам і режисерам використовувати існуючі об’єктиви EF і EF-S з повною сумісністю й без втрати продуктивності.

 • ГНУЧКІСТЬ ІЗ ФІКСОВАНОЮ ФОКУСНОЮ ВІДСТАННЮ

  Об’єктиви EF

  Широкий спектр об’єктивів із фіксованою фокусною відстанню, варіооб’єктивів та спеціалізованих моделей, як-от макрооб’єктиви та «риб’яче око», забезпечать неперевершену якість зйомки за допомогою цифрової дзеркальної камери.

 • КОМПАКТНІСТЬ І ЛЕГКІСТЬ

  Об’єктиви EF-S

  Легкі об’єктиви створюють чудові зображення для цифрових дзеркальних фотокамер із сенсором APS-C.

 • ОПТИЧНА ДОСКОНАЛІСТЬ

  Об’єктиви серії L

  Об’єктиви RF та EF серії L пропонують професіоналам та ентузіастам фотографії неперевершені оптичні характеристики, які дозволяють вести зйомку за складних умов навколишнього середовища й слабкого освітлення.

Фільтр для об’єктивів EOS R

Для використання об’єктивів EF та EF-S із системою EOS R потрібен адаптер-кріплення EOS R, який забезпечує повну сумісність без будь-якої втрати якості.

34 Продукти

  34 Продукти

  Застосовані фільтри

  • Об’єктиви RF

   RF 100-300mm F2.8L IS USM

   Компактний і легкий професійний телеоб’єктив зі змінною фокусною відстанню і діафрагмою f/2,8, який забезпечує виняткову різкість і швидкість із неперевершеною гнучкістю.

  • Телеоб’єктив зі змінною фокусною відстанню

   RF 100-400mm F5.6-8 IS USM

   Універсальний, компактний і легкий об’єктив RF 100-400 мм з 5,5-ступеневим стабілізатором зображення для зйомки дикої природи й динамічних сюжетів без зайвих зусиль.

  • Об’єктиви RF

   RF 100-500MM F4.5-7.1 L IS USM

   У компактному супертелеоб’єктиві RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM виняткова різкість знімків та універсальність поєднуються з неперевершеною потужністю і збільшенням та 5-ступеневою стабілізацією зображення.

  • Макрооб’єктиви

   RF 100mm F2.8L Macro IS USM

   Професійний макрооб’єктив RF 100mm F2.8L MACRO IS USM ідеально підходить для зйомки з рук у реальному масштабі з 1,4-кратним збільшенням і зйомки приголомшливих портретів із якістю, притаманною об’єктивам серії L.

  • Об’єктиви RF

   RF 1200mm F8L IS USM

   Супертелеоб’єктив серії RF із фокусною відстанню 1200 мм та вдосконаленим керуванням і дизайном для захоплюючих результатів знімання дикої природи, спортивних подій та деталей на відстані.

  • Надширококутний варіооб’єктив

   RF 14-35mm F4L IS USM

   RF-об’єктив із найширшим на сьогоднішній день кутом огляду виробництва Canon — це точність серії L, діапазон фокусних відстаней від 14 до 35 мм та зручність знімання з рук завдяки 5,5-ступеневій стабілізації зображення.

  • Об’єктиви для EOS R

   RF 15-35mm F2.8L IS USM

   Надширококутний формат і неймовірна чіткість завдяки досконалим оптичним технологіям у серії L та 5-ступеневій стабілізації зображення для динамічних кутів навіть в обмеженому просторі

  • Об’єктиви RF

   RF 24-105mm F4-7.1 IS STM

   Ідеальний об’єктив для щоденної зйомки для власників повнокадрових бездзеркальних камер. Надзвичайно зручна у користуванні, камера RF 24-105mm F4-7.1 IS STM надзвичайно легка та компактна, здатна вивести вашу зйомку на новий рівень.

  • Об’єктиви для EOS R

   RF 24-105mm F4L IS USM

   Легкий та універсальний об’єктив серії L з фокусом 24–105 мм і діафрагмою f/4 із швидким і безшумним автофокусом та 5-точковою системою стабілізацією зображення.

  • Об’єктиви RF

   RF 24-240mm F4-6.3 IS USM

   Універсальний об’єктив із 10-кратним збільшенням, який підходить до системи EOS R, незважаючи на свої компактні розміри забезпечує виняткову універсальність.

  • Об’єктиви RF

   RF 24-50mm F4.5-6.3 IS STM

   Невеликий і надзвичайно легкий об’єктив зі змінною фокусною відстанню 24–50 мм серії RF, який можна використовувати щодня для зйомки подорожей, пейзажів тощо.

  • Об’єктиви RF

   RF 24-70mm F2.8L IS USM

   Зум-об’єктив з фокусною відстанню 24–70 мм зі швидкою діафрагмою й 5-ступеневою стабілізацією дозволить вам робити професійні фотографії за допомогою повнокадрової бездзеркальної камери.

  12 / 34 результати

  Сумісність системи EOS R із байонетом RF

  Система EOS R успадкувала всі переваги системи EOS, а також принесла власний ряд об’єктивів, забезпечуючи повну сумісність з існуючими об’єктивами EF та EF-S з адаптерами та діапазоном спалахів Speedlite та аксесуарами.

  Вас також можуть зацікавити…

 • EOS R8

  EOS R8

  Перейдіть на новий рівень повнокадрової фото- та відеозйомки та втільте в життя свої творчі ідеї.

 • Руки тримають камеру Canon EOS R та об’єктив Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM.

  Засіб для вибору об’єктива

  Наш засіб для вибору об’єктива відобразить вам асортимент наших об’єктивів і допоможе знайти серед них той, що ідеально підходить для вас і вашої камери EOS.

 • homepage-range-module

  RF 24-50MM F4.5-6.3 IS STM

  Невеликий і надзвичайно легкий об’єктив зі змінною фокусною відстанню 24–50 мм серії RF, який можна використовувати щодня для зйомки подорожей, пейзажів тощо.

 • EOS R3

  Завдяки своїй неймовірній швидкості це саме та бездзеркальна камера, на яку так чекали професійні фотографи, що знімають спорт, репортажі й дику природу.

 • Чоловік тримає камеру EOS R

  Система EOS R

  Об’єктиви EOS R надають більше творчих можливостей для захоплення кожного моменту.

 • EOS R5

  Професійна повнокадрова бездзеркальна камера, яка пропонує фотографам та кінорежисерам неймовірно чіткі знімки та відео у форматі 8К.

 • EOS R

  Інноваційна повнокадрова бездзеркальна камера, що встановлює нові стандарти для фотографів та кінематографістів.

 • EOS RP

  Ця компактна, легка та інтуїтивно-зрозуміла повнокадрова бездзеркальна камера була спеціально розроблена для фотографування під час подорожей та повсякденної зйомки.

 • EOS Ra

  Фотографуйте нічне небо з приголомшливою чіткістю і фіксуйте ще більше деталей, ніж будь-коли раніше.

 • EOS 5D Mark IV

  Цифрові дзеркальні камери EOS

  Наша лінійка цифрових дзеркальних камер EOS забезпечує чудову якість зображення незалежно від майстерності фотографа.

 • EOS M Cameras

  Камери EOS M

  Потужність цифрової дзеркальної фотокамери, яка реалізована в бездзеркальній камері APS- C.

 • Конкурс Redline Challenge

  Виконайте завдання, підготоване Лоренцом Холдером, щоб отримати шанс виграти комплект обладнання Canon вартістю понад 14 000 €, а також ексклюзивне фотографічне завдання під керівництвом і наглядом самого Лоренца.