Lenses for EOS R

Об’єктиви для EOS R

Дізнайтеся більше про модельний ряд об’єктивів EOS R наступного покоління з бездоганними оптичними характеристиками.

Випробуйте кожну можливість

Камера Canon EOS R відкриває фотографам і режисерам безліч нових творчих можливостей. Інноваційні об’єктиви RF та RF-S гарантують надшвидке фокусування й неперевершену оптичну якість. Адаптери EOS R забезпечують можливість легко використовувати існуючі об’єктиви EF та EF-S без будь-якої втрати якості.

Фільтр для об’єктивів EOS R

Для використання об’єктивів EF та EF-S із системою EOS R потрібен адаптер-кріплення EOS R, який забезпечує повну сумісність без будь-якої втрати якості.

Шукаєте конкретний об’єктив RF? Уточніть умови пошуку
Фільтр за:

canon-camera

Універсальний, компактний і легкий об’єктив RF 100-400 мм з 5,5-ступеневим стабілізатором зображення для зйомки дикої природи й динамічних сюжетів без зайвих зусиль.

Докладніше

canon-camera

Професійний макрооб’єктив RF 100mm F2.8L MACRO IS USM ідеально підходить для зйомки з рук у реальному масштабі з 1,4-кратним збільшенням і зйомки приголомшливих портретів із якістю, притаманною об’єктивам серії L.

Докладніше

canon-camera

Супертелеоб’єктив серії RF із фокусною відстанню 1200 мм та вдосконаленим керуванням і дизайном для захоплюючих результатів знімання дикої природи, спортивних подій та деталей на відстані.

Докладніше

canon-camera

RF-об’єктив із найширшим на сьогоднішній день кутом огляду виробництва Canon — це точність серії L, діапазон фокусних відстаней від 14 до 35 мм та зручність знімання з рук завдяки 5,5-ступеневій стабілізації зображення.

Докладніше

canon-camera

Потужність і портативність з неперевершеною якість зображення — цей наддовгофокусний телеоб’єктив із кріпленням RF ідеально підходить для зйомки природи, динамічних подій і спорту.

Докладніше

canon-camera

Компактний, тихий і легкий 50-міліметровий RF-об’єктив із фіксованою фокусною відстанню з широкою діафрагмою f/1,8 ідеально підходить для втілення вашого творчого бачення.

Докладніше

canon-camera

Неймовірна якість наддовгофокусного об’єктива в портативній високопродуктивній конструкції для системи RF.

Докладніше

canon-camera

Телеоб’єктив RF 70-200mm F4L IS USM — компактний і легкий телеоб’єктив зі змінною фокусною відстанню серії L, що ідеально підходить для знімання під час подорожування, знімання спортивних подій та дикої природи, а також портретної зйомки.

Докладніше

canon-camera

Супертелеоб’єктив серії RF із фокусною відстанню 800 мм та вдосконаленим керуванням і дизайном, з яким ви розсунете межі своїх можливостей.

Докладніше

canon-camera

Об’єктив APS-C серії EOS R, кут огляду якого варіюється від широкого кута до кута огляду, як у телеоб’єктивів, ідеально підходить для зйомки подорожей, дикої природи, спорту та сцен із життя.

Докладніше

canon-camera

Стандартний об’єктив APS-C для камер серії EOS R ідеально підходить для зйомки повсякденних ситуацій, як-от сімейна зйомка, зйомка сцен із життя, портретів і святкувань.

Докладніше

canon-camera

135-міліметровий телеоб’єктив серії L зі швидкою світлосилою f/1,8 і 5,5-ступеневим стабілізатором зображення для творчої зйомки вдень і вночі.

Докладніше

canon-camera

Компактний і доступний за ціною надширококутний 16-міліметровий повнокадровий об’єктив для камер EOS серії R призначений для влогерів та творців контенту.

Докладніше

canon-camera

Знімайте світ у приголомшливій віртуальній реальності за допомогою цього інноваційного об’єктива серії L, створеного для того, щоб зробити вашу подорож до VR максимально комфортною.

Докладніше

RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM

У компактному телеоб’єктиві RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM виняткова різкість знімків та універсальність поєднуються з неперевершеною потужністю і збільшенням та 5-ступеневою стабілізацією зображення.

Докладніше

Canon RF 15-35mm F2.8L IS USM Lenses

Надширококутний формат і неймовірна чіткість завдяки досконалим оптичним технологіям у серії L та 5-ступеневій стабілізації зображення для динамічних кутів навіть в обмеженому просторі

Докладніше

Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM FRT Packshot

Ідеальний об’єктив для щоденної зйомки для власників повнокадрових бездзеркальних камер. Надзвичайно зручний у користуванні об’єктив RF 24-105mm F4-7.1 IS STM — дуже легкий, компактний і здатний вивести вашу зйомку на новий рівень.

Докладніше

RF 24-105mm F4L IS USM

Легкий та універсальний об’єктив серії L з фокусом 24–105 мм і діафрагмою f/4 із швидким і безшумним автофокусом та 5-точковою системою стабілізацією зображення.

Докладніше

Універсальний об’єктив із 10-кратним збільшенням, який підходить до системи EOS R, незважаючи на свої компактні розміри забезпечує виняткову універсальність.

Докладніше

Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

Зум-об’єктив з фокусною відстанню 24–70 мм зі швидкою діафрагмою й 5-ступеневою стабілізацією дозволить вам робити професійні фотографії за допомогою повнокадрової бездзеркальної камери.

Докладніше

RF 28-70mm F2L USM

Надшвидкий та яскравий об’єктив серії L з фокусним діапазоном 28–70 мм і діафрагмою f/2 забезпечує приголомшливі результати навіть за поганого освітлення.

Докладніше

RF 35mm F1.8 MACRO IS STM

Макрооб’єктив з фокусом 35 мм і швидкою діафрагмою f/1.8 для створення ширококутних знімків, фотографування на коротких відстанях і гібридної стабілізації зображення.

Докладніше

RF 50mm F1.2L USM

Об’єктив із фіксованим фокусом 50 і діафрагмою f/1.2 для створення неймовірно знімків і якісного фотографування за умов слабкого освітлення.

Докладніше

RF 600mm F11 IS STM side

Компактний та легкий революційний супертелеоб’єктив, що ідеально підходить для тих, хто фотографує в умовах дикої природи, сафарі або під час подорожей потягами.

Докладніше

RF 70-200mm F2.8L IS USM

Об’єктив RF 70-200mm F2.8L IS USM, який разом з іншими об’єктивами є невід’ємним елементом тріо професійних телеоб’єктивів, стане ідеальним рішенням для зйомки репортажів новин, спортивних подій, а також зйомки під час подорожей.

Докладніше

RF 85mm F1.2L USM

Об’єктив RF 85mm F1.2L USM пропонує бездоганну чіткість портретної зйомки, а також вражаючі результати в умовах слабкого освітлення і можливості для творчості.

Докладніше

Canon RF 85mm F2 MACRO IS STM

У компактному й легкому телеоб’єктиві RF 85mm F2 MACRO IS STM виняткова універсальність знімання крупним планом поєднується з можливостями майстерного стиснення та 5-ступеневою стабілізацією зображення.

Докладніше

rf800mm-f11-is-stm-side_800x800-bd5f2b9a-6910-11ea-a071-b083fea007f2

Компактний, легкий і потужний супер-телеоб’єктив, орієнтований, перш за все, на ентузіастів, які фотографують дику природу й прагнуть до максимального охоплення під час зйомки.

Докладніше

Сумісність системи EOS R із байонетом RF

Система EOS R успадкувала всі переваги системи EOS, а також принесла власний ряд об’єктивів, забезпечуючи повну сумісність з існуючими об’єктивами EF та EF-S з адаптерами та діапазоном спалахів Speedlite та аксесуарами.

Переглянути статтю

EOS R RF Mount Compatibility

Вас також можуть зацікавити…