Lenses for EOS R

Об’єктиви для EOS R

Дізнайтеся більше про модельний ряд об’єктивів EOS R наступного покоління з бездоганними оптичними характеристиками.

Випробуйте кожну можливість

Камера Canon EOS R відкриває фотографам і режисерам безліч нових творчих можливостей. Інноваційні об’єктиви RF гарантують надшвидке фокусування й неперевершену оптичну якість. Адаптери EOS R забезпечують можливість легко використовувати існуючі об’єктиви EF та EF-S без будь-якої втрати якості.

Фільтр для об’єктивів EOS R

Для використання об’єктивів EF та EF-S із системою EOS R потрібен адаптер-кріплення EOS R, який забезпечує повну сумісність без будь-якої втрати якості.

Шукаєте щось конкретне? Уточніть умови пошуку
Фільтр за:

RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM

У компактному телеоб’єктиві RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM виняткова різкість знімків та універсальність поєднуються з неперевершеною потужністю і збільшенням та 5-ступеневою стабілізацією зображення.

Докладніше

Canon RF 15-35mm F2.8L IS USM Lenses

Надширококутний формат і неймовірна чіткість завдяки досконалим оптичним технологіям у серії L та 5-ступеневій стабілізації зображення для динамічних кутів навіть в обмеженому просторі

Докладніше

Canon RF 24-105mm F4-7.1 IS STM FRT Packshot

Ідеальний об’єктив для щоденної зйомки для власників повнокадрових бездзеркальних камер. Надзвичайно зручний у користуванні об’єктив RF 24-105mm F4-7.1 IS STM — дуже легкий, компактний і здатний вивести вашу зйомку на новий рівень.

Докладніше

RF 24-105mm F4L IS USM

Легкий та універсальний об’єктив серії L з фокусом 24–105 мм і діафрагмою f/4 із швидким і безшумним автофокусом та 5-точковою системою стабілізацією зображення.

Докладніше

Універсальний об’єктив із 10-кратним збільшенням, який підходить до системи EOS R, незважаючи на свої компактні розміри забезпечує виняткову універсальність.

Докладніше

Canon RF 24-70mm F2.8L IS USM

Зум-об’єктив з фокусною відстанню 24–70 мм зі швидкою діафрагмою й 5-ступеневою стабілізацією дозволить вам робити професійні фотографії за допомогою повнокадрової бездзеркальної камери.

Докладніше

RF 28-70mm F2L USM

Надшвидкий та яскравий об’єктив серії L з фокусним діапазоном 28–70 мм і діафрагмою f/2 забезпечує приголомшливі результати навіть за поганого освітлення.

Докладніше

RF 35mm F1.8 MACRO IS STM

Макрооб’єктив з фокусом 35 мм і швидкою діафрагмою f/1.8 для створення ширококутних знімків, фотографування на коротких відстанях і гібридної стабілізації зображення.

Докладніше

RF 50mm F1.2L USM

Об’єктив із фіксованим фокусом 50 і діафрагмою f/1.2 для створення неймовірно знімків і якісного фотографування за умов слабкого освітлення.

Докладніше

RF 600mm F11 IS STM side

Компактний та легкий революційний супертелеоб’єктив, що ідеально підходить для тих, хто фотографує в умовах дикої природи, сафарі або під час подорожей потягами.

Докладніше

RF 70-200mm F2.8L IS USM

Об’єктив RF 70-200mm F2.8L IS USM, який разом з іншими об’єктивами є невід’ємним елементом тріо професійних телеоб’єктивів, стане ідеальним рішенням для зйомки репортажів новин, спортивних подій, а також зйомки під час подорожей.

Докладніше

RF 85mm F1.2L USM

Об’єктив RF 85mm F1.2L USM пропонує бездоганну чіткість портретної зйомки, а також вражаючі результати в умовах слабкого освітлення і можливості для творчості.

Докладніше

Canon RF 85mm F2 MACRO IS STM

У компактному й легкому телеоб’єктиві RF 85mm F2 MACRO IS STM виняткова універсальність знімання крупним планом поєднується з можливостями майстерного стиснення та 5-ступеневою стабілізацією зображення.

Докладніше

rf800mm-f11-is-stm-side_800x800-bd5f2b9a-6910-11ea-a071-b083fea007f2

Компактний, легкий і потужний супер-телеоб’єктив, орієнтований, перш за все, на ентузіастів, які фотографують дику природу й прагнуть до максимального охоплення під час зйомки.

Докладніше

Сумісність системи EOS R із байонетом RF

Система EOS R успадкувала всі переваги системи EOS, а також принесла власний ряд об’єктивів, забезпечуючи повну сумісність з існуючими об’єктивами EF та EF-S з адаптерами та діапазоном спалахів Speedlite та аксесуарами.

Переглянути статтю

EOS R RF Mount Compatibility

Допомогти вам підібрати об’єктив?Знімайте найулюбленіші сюжети з камерою EOS. Скористайтеся одним з наших засобів для вибору об’єктива й знайдіть варіант, що підходить саме вам.

Вас також можуть зацікавити…