Laura El-Tantawy

Canon ambassador

Canon Ambassador and documentary photographer Laura El-Tantawy.

Canon
Конкурс Redline Challenge 2022

Наразі конкурс завершено.

Конкурс Redline Challenge створений для амбітних фотографів-любителів, які хочуть перевірити свої креативні здібності й протестувати технічні вміння. Виконайте завдання, підготоване Лаурою Ель-Тантаві, щоб отримати шанс виграти комплект обладнання Canon, а також ексклюзивне наставництво з фотографування від самої Лаури.

Canon
Конкурс Redline Challenge 2022

І переможцем стає…

Їржі Дурдік із Чехії з його переможною роботою: Dirt bike race (Гонка на мотоциклах по бруду)

Їржі отримає набір EOS R5 і RF 24-70mm F2.8L IS USM, а також проведе особисту зустріч із посланцем Canon і всесвітньо відомим фотографом Лаурою Ель-Тантаві.

Dirt bike race - © Jiří Durdík

ПРИВІТАЙТЕ ПЕРЕМОЖЦЯ

Що робить знімок у динаміці переможним


Переможець конкурсу Redline Challenge 2022 Їржі Дурдік поспілкувався з фотографом динамічних подій і посланцем Canon Володимиром Рисом про витримку, брудні фотокамери та оновлення комплекту обладнання.

ПРИЄДНУЙТЕСЯ

Хочете взяти участь у конкурсі наступного року?


Зареєструйтеся, щоб одним із перших дізнатися про початок конкурсу наступного року, а також отримувати останні пропозиції від Canon, поради та навчальні посібники, новини та запрошення на місцеві заходи.

ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦЯ

Процес суддівства

Дізнайтеся, як наші троє суддів визначили переможця із шорт-листа фотографій, що були відібрані з понад 14 000 робіт, зазирнувши разом із нами та Каєм Вонгом за лаштунки в таємному місці в Лондоні, Великобританія.

ШОРТ-ЛИСТ

Перегляньте деякі з найкращих робіт

Перегляньте деякі з найкращих на сьогоднішній день робіт від фотолюбителів Європи, Близького Сходу та Африки, усі вони — цікаві інтерпретації нашого завдання Split second story (Історія однієї миті).

ЗАВДАННЯ

Закарбуйте історію однієї миті

Поспостерігайте за Каєм Вонгом і посланцем Canon Лаурою Ель-Тантаві під час відкриття конкурсу цього року Split second story (Історія однієї миті). Від активних видів спорту до дикої природи й всього іншого — закарбуйте світ таким, яким ви його бачите, і покажіть нам цю зловлену мить.

Canon Camera

ПОЗНАЙОМТЕСЯ З НАШИМ СУДДЕЮ

Лаура Ель-Тантаві

Лаура — усесвітньо відомий фотограф-документаліст, роботи якої виставлялися та публікувалися по всьому світу. У 2020 р. її було відзначено грантом Фонду меморіалу В. Юджина Сміта. А завдяки серії довготривалих документальних проєктів Лаура виступає в ролі блискучої судді та наставника на конкурсі Redline Challenge.

Розсуньте межі креативності та вдоскональте свої навички за допомогою ексклюзивних порад від професіоналів

Розвиньте знання і навички, взявши участь у конкурсі Redline Challenge.

 • A black and white image of a lion hiding in the long grass.

  ПОРАДИ ТА ПІДКАЗКИ

  Як закарбовувати історії однієї миті

  Наші неймовірні посланці Canon розкажуть про те, як знімати історії однієї миті, і поділяться порадами та підказками, які допоможуть вам виконати завдання Split second story (Історія однієї миті).

 • A top-down image showing groups of people standing in a square. A long exposure has blurred the figures who cast long shadows on the ground.

  ТЕХНІКИ

  Розповідь історії однієї миті

  П’ять професіоналів розповідають про процес створення зображення та діляться порадами щодо того, як розповідати історії за допомогою однієї вражаючої фотографії.

 • Закарбуйте історію однієї миті — як ніколи раніше

  Розкрийте свій творчий потенціал на повну з нашою новаторською лінійкою камер із системою EOS R. Завдяки новітнім технологіям, підтримці революційних RF-об’єктивів і вражаючій швидкості безперервної зйомки система EOS R просто створена для закарбування особливих миттєвостей.

 • Бездзеркальні камери

  EOS R3

  Завдяки своїй неймовірній швидкості це саме та бездзеркальна камера, на яку так чекали професійні фотографи, що знімають спорт, репортажі й дику природу.
 • Бездзеркальні камери

  EOS R5

  Тепер вам доведеться подивитися на бездзеркальні камери іншим поглядом. Неперевершені характеристики моделі EOS R5 повністю змінять ваш підхід до фотографування та відеозйомки.
 • Бездзеркальні камери

  EOS R6

  Щоб ви не знімали і як би ви це не робили, камера EOS R6 допоможе вам розкрити свій творчий потенціал на повну.
 • Бездзеркальні камери

  EOS R7

  Досліджуйте дику природу з камерою, яка поєднує неймовірну швидкість і якість зображення в портативному корпусі формату APS-C, призначеному для майбутнього.
 • Бездзеркальні камери

  EOS RP

  Ця компактна, легка та інтуїтивно-зрозуміла повнокадрова бездзеркальна камера була спеціально розроблена для фотографування під час подорожей та повсякденної зйомки.
 • Бездзеркальні камери

  EOS R

  Повнокадрова бездзеркальна камера, що відкриває нові можливості для фотографів і кінематографістів.
 • Об’єктиви RF

  RF 24-70mm F2.8L IS USM

  Зум-об’єктив з фокусною відстанню 24–70 мм зі швидкою діафрагмою й 5-ступеневою стабілізацією дозволить вам робити професійні фотографії за допомогою повнокадрової бездзеркальної камери.
 • Стандартний об’єктив

  RF 50mm F1.8 STM

  Компактний, тихий і легкий 50-міліметровий RF-об’єктив із фіксованою фокусною відстанню з широкою діафрагмою f/1,8 ідеально підходить для втілення вашого творчого бачення.
 • Програма Canon Professional Services

  Учасники програми мають доступ до технічної підтримки за програмою CPS, як на місцях, так і на великих заходах; пріоритетного обслуговування; і, залежно від типу членства — безкоштовного резервного кредитування обладнання.

  EOS R6
  Промені фар автомобіля у вечірніх сутінках на фоні зігнутого мосту, чиї опори й земля внизу повністю вкриті густим купчастим туманом.

  Piotr Skrzypiec

  Переможець конкурсу Redline Challenge 2021

  Переможець конкурсу Redline Challenge 2021

  Пьотр Скршипець зі Словенії

  «Це величезне досягнення. Для мене як для користувача техніки Canon набір обладнання — це найкращий приз, який я міг собі уявити», — схвильовано каже фотограф, який став власником Canon EOS R5 та додаткового обладнання Canon на загальну суму понад 14 000 євро.

  Вас також можуть зацікавити

 • лінійка камер aps-c

  Знайти ідеальну камеру Canon

 • 201211 плакат об’єктива RFEF 150 мільйонів без логотипу

  Знайти ідеальний об’єктив для камери Canon