Бездзеркальні камери

Компактні, легкі та маленькі, наші незмінні бездзеркальні фотоапарати лінійки відганяють найкращі компактні фотокамери та цифрові дзеркальні фотографії Canon для отримання чудових фотографій та фільмів. Вони варіюються від моделей APS-C з меншими лінзами до повнокадрових електростанцій, де в основі лежить творчість.

Бездзеркальні камери EOS R

Завдяки технології інтелектуального автофокусування і неймовірному асортименту об’єктивів RF відзначена нагородами система EOS R пропонує абсолютно інтуїтивний підхід до фото- та відеозйомки, спрощуючи вам виконання всіх технічних завдань і дозволяючи зосередитися на вашому об’єкті.

12 Продукти

  12 Продукти

  Застосовані фільтри

  • Бездзеркальні камери

   EOS R10

   Переходьте на новий рівень фото- та відеозйомки з бездзеркальною камерою лінійки EOS R, створеної на основі сенсора APS-C.

  • Бездзеркальні камери

   EOS R7

   Досліджуйте дику природу з камерою, яка поєднує неймовірну швидкість і якість зображення в портативному корпусі формату APS-C, призначеному для майбутнього.

  • Бездзеркальні камери

   EOS R8

   Перейдіть на новий рівень повнокадрової фото- та відеозйомки та втільте в життя свої творчі ідеї.

  • Бездзеркальні камери

   EOS R100

   Створюйте ідеальні спогади в чудовій якості за допомогою цієї інтуїтивно зрозумілої камери EOS R, яка завжди готова до роботи.

  • Бездзеркальні камери

   EOS R50

   Від чітких фотографій до відео у форматі 4K і прямих трансляцій — створюйте найкращий контент, що викликатиме захоплення, за допомогою цієї бездзеркальної камери EOS R. Усе в одному спеціалізованому пристрої.

  • Бездзеркальні камери

   EOS R

   Повнокадрова бездзеркальна камера, що відкриває нові можливості для фотографів і кінематографістів.

  • Бездзеркальні камери

   EOS R3

   Завдяки своїй неймовірній швидкості це саме та бездзеркальна камера, на яку так чекали професійні фотографи, що знімають спорт, репортажі й дику природу.

  • Бездзеркальні камери

   EOS R5

   Тепер вам доведеться подивитися на бездзеркальні камери іншим поглядом. Неперевершені характеристики моделі EOS R5 повністю змінять ваш підхід до фотографування та відеозйомки.

  • Бездзеркальні камери

   EOS R6

   Щоб ви не знімали і як би ви це не робили, камера EOS R6 допоможе вам розкрити свій творчий потенціал на повну.

  • Бездзеркальні камери

   EOS R6 Mark II

   Фотографії або відео, екшн або портрети – поєднання продуктивності та якості зображення в моделі EOS R6 Mark II дозволяє розкрити свій творчий потенціал на повну

  • Бездзеркальні камери

   EOS RP

   Ця компактна, легка та інтуїтивно-зрозуміла повнокадрова бездзеркальна камера була спеціально розроблена для фотографування під час подорожей та повсякденної зйомки.

  • Бездзеркальні камери

   EOS Ra

   Потужна повнокадрова бездзеркальна камера для професіоналів-ентузіастів, які шукають компактний і легкий інструмент для астрофотографії.

  12 / 12 результати

  Об’єктиви RF та RF-S

  Об’єктиви RF та RF-S забезпечують кращі якість, швидкість та експлуатаційні характеристики завдяки відмінній оптичній технології та дизайну. Вони створені для задоволення майбутній потреб і можуть похвалитися вдосконаленими можливостям відеозйомки, а також цікавими доповненнями,такими як кільце керування, і компактнішим розміром.

  RF_Lens
  Скористайтеся потужністю системи EOS R для розвитку свого бізнесу

  Скористайтеся потужністю системи EOS R для розвитку свого бізнесу

  Дізнайтеся, як наша система бездзеркальних камер може допомогти вам збільшити бізнес-потенціал за рахунок повної інтеграції в різних галузях застосування.

  Приєднатися до Canon Club

  Продовжуйте займатися улюбленою справою і не проґавте шанс отримати додаткову підтримку, знайти натхнення та скористатися доступними перевагами.

  Клуб Canon Club