mirrorless range
alt text goes here

БЕЗДЗЕР-КАЛЬНІ
КАМЕРИ

Навколо багато цікавого, тож будьте напоготові, взявши із собою нашу компактну бездзеркальну камеру.

Висока якість,
невеликий розмір.

Навколо нас завжди відбувається щось цікаве.
Потрібна тільки фотокамера, щоб закарбувати безцінну мить.

Canon EOS M50

EOS M50

Стильний класичний дизайн, який надихає користувачів створювати незабутні сюжети завдяки використанню формату DSLR, зйомка відео у форматі 4K і просте підключення.

Дізнатися зараз

London river panorama at night.
Знято з EOS M50
  • f/4.0
  • 1/160
  • 8000

Що таке «бездзеркальна камера»?

На відміну від цифрових дзеркальних фотокамер, у яких світло відбивається у видошукачі, у фотокамерах цього типу (які також називають компактними) немає дзеркала або оптичного видошукача, що зазвичай робить їх компактнішими.

Щоб скомпонувати зображення в бездзеркальних камерах, замість видошукача використовується екран на задній панелі. Незважаючи на різницю в конструкції, бездзеркальні камери, як і дзеркальні, відкривають широкі можливості завдяки змінним об’єктивам.

eos m10 lifestyle alina

Приголомшлива якість

Наші бездзеркальні камери увібрали в себе найкраще від компактних і дзеркальних моделей Canon і забезпечують чудову якість і деталізацію фото й відео з точним відтворенням кольорів і атмосфери навіть за слабкого освітлення.

stunning quality

Бездзеркальні й дзеркальні камери

Хоча обидва типи фотокамер мають багато спільних рис, як-от підтримка змінних об’єктивів, додаткова перевага бездзеркальних моделей — значно менші фізичні розміри.

Проте завдяки багаторічним удосконаленням цифрові дзеркальні фотокамери з традиційним видошукачем вирізняються високою зручністю. Завдяки вдосконаленим системам автофокусування вони дають змогу знімати навіть найскладніші об’єкти.

Правильний вибір камери

eos m10 lifestyle holly
eos m5 cinc lifestyle system

Чи можна змінювати об’єктиви?

У бездзеркальних камерах можна змінювати об’єктиви, щоб подивитися на об’єкт зйомки по-іншому. Ці моделі підтримують лінійку ексклюзивних універсальних компактних об’єктивів EF-M, а також (з перехідником Canon EF-EOS M) понад 80 об’єктивів EF-S і EF для дзеркальних камер, зокрема спеціалізовані, як-от макрооб’єктиви та «Риб’яче око».

Докладніше

Що таке об’єктив EF-M?

EF-M — лінійка портативних легких об’єктивів для фотокамер EOS M: від надширококутних і телескопічних до крихітних плоских, які дають вам змогу продемонструвати свої творчі здібності.

Докладніше

eos m3 ambient system

Цифрова дзеркальна фотокамера

Чудова якість зображення й висока ефективність. Дайте волю уяві з цифровою дзеркальною фотокамерою.

Переглянути всю лінійку

Цифрова дзеркальна фотокамера