mirrorless range
alt text goes here

Бездзеркальні камери EOS M

Навколо багато цікавого, тож будьте напоготові, взявши із собою нашу компактну бездзеркальну камеру.

Висока якість,
невеликий розмір

Навколо нас завжди відбувається щось цікаве.
Потрібна тільки фотокамера, щоб закарбувати безцінну мить.

Canon EOS M50

EOS M50

Стильний класичний дизайн, який надихає користувачів створювати незабутні сюжети завдяки використанню формату DSLR, зйомка відео у форматі 4K і просте підключення.

Дізнатися зараз

London river panorama at night.
Знято з EOS M50
  • f/4.0
  • 1/160
  • 8000

Що таке «бездзеркальна камера»?

На відміну від цифрових дзеркальних фотокамер, у яких світло відбивається у видошукачі, у фотокамерах цього типу (які також називають компактними) немає дзеркала або оптичного видошукача, що зазвичай робить їх компактнішими.

Замість того, щоб слідкувати за об’єктами через оптичний видошукач, бездзеркальні камери використовують електронний видошукач або РК-дисплей, який дозволяє попередньо переглянути знімок, перед фотографуванням. Незважаючи на різницю в конструкції, бездзеркальні камери, як і дзеркальні, відкривають широкі можливості завдяки змінним об’єктивам.

eos m10 lifestyle alina

Приголомшлива якість

Наші бездзеркальні камери увібрали в себе найкраще від компактних і дзеркальних моделей Canon і забезпечують чудову якість і деталізацію фото й відео з точним відтворенням кольорів і атмосфери навіть за слабкого освітлення.

stunning quality

Об’єктиви серії EF-M

Портативний легкий об’єктив, призначений для фотокамер EOS M. Від надширококутних і телескопічних до крихітних плоских, які дають вам змогу продемонструвати свої творчі здібності.

Докладніше

Close up of man with dreadlocks shot on the Canon EOS M50
Знято з EOS M50
  • f/3.5
  • 1/400
  • 100
eos m5 cinc lifestyle system

Чи можна використовувати інші об’єктиви?

У бездзеркальних камерах можна змінювати об’єктиви, щоб подивитися на об’єкт зйомки по-іншому. Ці моделі підтримують лінійку ексклюзивних універсальних компактних об’єктивів EF-M, а також (з перехідником Canon EF-EOS M) понад 80 об’єктивів EF-S і EF для дзеркальних камер, зокрема спеціалізовані, як-от макрооб’єктиви та «Риб’яче око».

Докладніше

Яка система EOS підійде мені?

Знайдіть ідеальну камеру, яка відповідатиме вашому стилю фотографії та відео. Для будь-якого типу зйомок: за слабкого освітлення або відео із супер героями — у Canon знайдеться відповідне рішення.

Дізнайтеся більше

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Не можете вибрати фотокамеру?

Скористайтеся засобом вибору фотокамери, щоб знайти ідеальну модель.

Знайти фотокамеру

EOS 7d Mark II

Вас також можуть зацікавити…