Canon Camera

НЕ СТІЙТЕ НА МІСЦІ: СИСТЕМА R

Система R призначена для творців, які не стоять на місці. Це бездоганна система, яка інтуїтивно взаємодіє з користувачами для втілення їхнього унікального бачення.

Блискавично швидкий обмін інформацією між об’єктивом і камерою. Ширше кріплення 54 мм, що відкриває нові можливості для дизайну об’єктивів та підключення. Повна внутрішня реконструкція задля найзначнішого технологічного стрибка останніх десятиліть.

Якщо ви прагнете ніколи не зупинятися на шляху творчого розвитку, вам потрібна система, з якою ви будете попереду часу.

НЕ СТІЙТЕ НА МІСЦІ: СИСТЕМА R

СТАТТЯ

ДОСЛІДЖУЙТЕ ФУНКЦІЇ

Функції, розроблені й реалізовані в системі R, орієнтовані на задоволення потреб усіх творців, які не звикли стояти на місці, а також забезпечення оптимальної продуктивності та розвиток творчих талантів.
EOS R System

Широке кріплення 54 мм

Широке кріплення дозволяє системі R працювати як єдине ціле, переміщувати більші обсяги інформації та забезпечувати, серед іншого, більш високий рівень зменшення тремтіння. Це гарантує неперевершену продуктивність під час як відеозйомки, так і фотозйомки.

 • EOS R System

  Об’єктив наступного покоління.

  Із системою R ви отримаєте доступ до постійно розширюваного асортименту вдосконалених високоякісних RF-об’єктивів і зможете користуватися технологією автофокусування Dual Pixel CMOS для знімання за низької освітленості. Забудьте про будь-які обмеження — незалежно від того, що саме ви знімаєте.

 • EOS R System

  Сенсор Canon — найкраща у світі стабілізація зображення: прибл. 8 ступенів

  Разом із процесором об’єктива сенсор забезпечує оптимальні характеристики деталізації, передачі кольорів та контрастності з 8-ступеневою стабілізацією зображення*. Він інтегрує внутрішню стабілізацію зі стабілізацією об’єктива для знімання неймовірно чітких зображень. Система використовує алгоритм, який визначає обертання Землі та враховує його під час стабілізації зображення, гарантуючи, що воно не впливатиме на чіткість зображення.

 • EOS R System

  Видошукач із безперервним автофокусуванням.

  Відстежуйте об’єкти зі швидкістю до 30 кадрів на секунду. Технологія автофокусування Dual Pixel CMOS забезпечує чутливість за слабкого освітлення, точність і швидкість знімання, дозволяючи використовувати об’єктиви з меншою діафрагмою. EOS R3 оснащена функцією відстеження автомобілів та функцією Eye Control, яка дозволяє миттєво сфокусуватися на тому, на що ви дивитесь.

 • EOS R System

  Ергономіка нового покоління.

  Для оптимального комфорту та зручності використання під час розробки дизайну ручки та елементів керування ми орієнтувалися на розміри рук людей зі всього світу. Ми використовували ці дані для тестування, вдосконалення та створення корпусу, пристосованого до потреб будь-якого невгамовного творця.

 1. * З-поміж усіх цифрових камер зі змінною оптикою. Станом на 9 липня 2020 р. (дослідження було проведено Canon). Відповідно до стандарту CIPA з об’єктивом RF 24-105mm F4 L IS USM із фокусною відстанню 105 мм. Залежно від часу придбання може бути потрібно оновити мікропрограму об’єктива.

ПОРАДИ ТА ПІДКАЗКИ

Розсуньте межі креативності та вдоскональте свої навички за допомогою ексклюзивних порад від професіоналів

Наші неймовірні посланці Canon розкажуть про те, як знімати в умовах недостатнього освітлення, і поділяться порадами та підказками, які допоможуть вам виконати завдання «Світло в темряві».
Усі поради й підказки
 • ПОРАДИ ТА ПІДКАЗКИ

  Магічні портретні знімки, зняті за слабкого освітлення

  Посланець Canon Таснім Аль Султан (Tasneem Al Sultan) досліджує вулиці свого рідного міста та ділиться останніми порадами та підказками щодо того, як максимально ефективно використовувати світло під час знімання портретів у темряві за допомогою звичайних та доступних речей.

 • ПОРАДИ ТА ПІДКАЗКИ

  Колір у темряві

  Приєднуйтеся до посланця Canon Лоренца Холдера й дізнайтеся, як працювати з кольорами під час зйомки в темряві, щоб отримати несподівані та драматичні результати.

 • ПОРАДИ ТА ПІДКАЗКИ

  Життя в сутінках

  Посланець Canon Алін Дешам ділиться порадами щодо використання техніки роботи зі світлом у темряві для створення вражаючих документальних зображень та розкриває, як робота за слабкого освітлення часто може допомогти навчитися знімати предмети.

 • ПОРАДИ ТА ПІДКАЗКИ

  Фотографування найменших об’єктів

  Посланець Canon Лоренц Холдер розповість, як додати знімкам текстури, фотографуючи дощ, туман, сніг та інші природні явища.

 • ПОРАДИ ТА ПІДКАЗКИ

  Секрети роботи зі світлом під час фотографування нічних пейзажів

  Приєднайтеся до посланця Canon Вальтеррі Хірвонена в його нічній подорожі рідною Фінляндією, під час якої він робить магічні пейзажні знімки, дотримуючись простих порад.

 • ПОРАДИ ТА ПІДКАЗКИ

  Магія довгої витримки

  Посланець Canon Лоренц Холдер розповідає, чому фантазія фотографа є єдиним обмеженням під час зйомки за слабкого освітлення.

 • ПОРАДИ ТА ПІДКАЗКИ

  Драматична портретна зйомка за слабкого освітлення

  Посланець Canon Елішка Скай демонструє, як її «світло в темряві» залишається яскравим та барвистим завдяки простим повсякденним порадам щодо роботи зі світлом та її фірмовому сміливому стилю портретного фешн-фотографування.

 • ПОРАДИ ТА ПІДКАЗКИ

  Дізнайтеся про світло більше

  Посланець Canon Лоренц Холдер розповідає, чому фантазія фотографа є єдиним обмеженням під час зйомки за слабкого освітлення.

 • ПІДПИСАТИСЯ ЗАРАЗ

  Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

  Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.

  Новітня технологія, яка доступна вже сьогодні.

  Система EOS R, розроблена на основі досягнень понад трьох десятиліть безперервних інновацій технології EOS, базується на новаторському кріпленні об’єктива, що пропонує більші творчі можливості та ще більш динамічні засоби захоплення кожного моменту. Вона встановлює нові правила у фотографуванні та створенні фільмів.
  EOS R System
  EOS R System
  • EOS R System

   Електронний видошукач

   зі змінним кутом огляду

  • EOS R System

   Кріплення RF

   Повнокадрові бездзеркальні об’єктиви RF з унікальними можливостями

  • EOS R System

   Повнокадровий CMOS-сенсор

   Нові стандарти якості повнокадрової зйомки

  • EOS R System

   Відео у форматі 4К

   Відео і аудіо приголомшливої якості

  • EOS R System

   Технологія автофокусування Dual Pixel CMOS

   Фокусування зі швидкістю світла під час створення фотографій і неперевершена плавність відеозаписів

  • EOS R System

   Вбудовані модулі Wi-Fi і Bluetooth

   Завжди на зв’язку з миттєвим передаванням фотографій

  Характеристики залежать від моделі. Не забудьте уважно ознайомитися з технічними характеристиками кожної моделі перед покупкою.

  Лінійка EOS R

 • Бездзеркальні камери

  EOS R3

  Завдяки своїй неймовірній швидкості це саме та бездзеркальна камера, на яку так чекали професійні фотографи, що знімають спорт, репортажі й дику природу.

 • Бездзеркальні камери

  EOS R5

  Тепер вам доведеться подивитися на бездзеркальні камери іншим поглядом. Неперевершені характеристики моделі EOS R5 повністю змінять ваш підхід до фотографування та відеозйомки.

 • Бездзеркальні камери

  EOS R6

  Щоб ви не знімали і як би ви це не робили, камера EOS R6 допоможе вам розкрити свій творчий потенціал на повну.

 • Бездзеркальні камери

  EOS R

  Повнокадрова бездзеркальна камера, що відкриває нові можливості для фотографів і кінематографістів.

 • Бездзеркальні камери

  EOS RP

  Ця компактна, легка та інтуїтивно-зрозуміла повнокадрова бездзеркальна камера була спеціально розроблена для фотографування під час подорожей та повсякденної зйомки.

 • Кріплення об’єктива RF

  Кріплення об’єктива RF — це основа системи EOS R. Це ідеальний баланс оптичної, механічної та електронної технічної досконалості, що забезпечує інноваційні повнокадрові лінзи, швидше автофокусування та високошвидкісну комунікацію між камерою та об’єктивом.
  EOS R System

  Високошвидкісний обмін даними

  Інженери Canon удосконалили байонет EF спеціально для використання із системою EOS R з унікальним 12-контактним роз’ємом. Ця інновація кардинально покращує обмін даними між об’єктивом і камерою EOS R, прискорюючи його до неймовірної швидкості.

  Байонет RF забезпечує надзвичайно широке поле огляду й малу глибину різкості від кріплення до сенсора. Така конструкція дозволяє наблизити об’єктив до сенсора й підвищити швидкість, чіткість і якість оптики, забезпечуючи неперевершені робочі характеристики.
  EOS R System

  Інтеграція та розширення

  Систему EOS R було розроблено для того, щоб доповнювати та розширювати творчі можливості користувачів. Завдяки інтуїтивно зрозумілим алгоритмам зйомки вона легко вписується в існуючу систему EOS і виводить вас як фотографа чи кінорежисера на новий рівень завдяки феноменальним об’єктивам RF та сумісністю з EF та EF-S.

  Революційна інтелектуальна стабілізація зображення

  Система автофокусування Dual Pixel CMOS AF неймовірно швидка та охоплює практично 100 % кадру. Об’єкти, що швидко й несподівано рухаються, залишаються в зоні фокусу, тоді як функція виявлення обличчя, очей та тварин відстежує обличчя та очі об’єктів із новими рівнями точності та чіткості навіть під час зйомки збоку.
  EOS R System

  Створіть власну систему та використовуйте об’єктиви які підходять саме вам

  Адаптери EOS R унікальні й пропонують додаткові налаштування, які дозволяють фотографам і режисерам використовувати існуючі об’єктиви EF і EF-S з повною сумісністю й без втрати продуктивності.
  EOS R System

  Нагороди

 • EOS R System
 • EOS R System
 • EOS R System
 • EOS R System
 • Ефективні пікселі (прибл. МП)

  24,1 мегапікселя

  45,0-мегапіксельна повнокадрова зйомка

  20,1-мегапіксельна повнокадрова зйомка

  Вбудований у камеру стабілізатор зображення

  Так, до 8 ступенів залежно від об’єктива, що використовується

  Так, 5-осьовий стабілізатор зображення в камері. До 8 ступенів стабілізації в поєднанні із сумісними об’єктивами

  Так, 5-осьовий стабілізатор зображення в камері. До 8 ступенів стабілізації в поєднанні із сумісними об’єктивами

  Визначення об’єкта

  Обличчя, очі, тварини, автомобілі

  Тіло, обличчя, очі, тварини

  Тіло, обличчя, очі, тварини

  АФ для умов слабкого освітлення

  Від –7,5 до –20 EV (за 23 °C та ISO 100)

  Чутливість до –6 EV

  Чутливість до –6,5 EV

  Швидкість безперервної зйомки (кадр/с)

  12 кадр/с зі слідкувальним АФ
  30 кад/с з електронним безшумним затвором і слідкувальним АФ

  12 кадрів/с зі слідкувальним АФ
  20 кадрів/с з електронним безшумним затвором і слідкувальним АФ

  12 кадрів/с зі слідкувальним АФ
  20 кадрів/с з електронним безшумним затвором і слідкувальним АФ

  Відео

  6K 12 біт RAW [RAW / RAW (компактний)] із частотою до 60 кадрів на секунду
  4K із частотою до 120 кадрів/с
  Full HD із частотою до 120 кадрів/с
  Canon Log 3 / HDR PQ, записування у внутрішню пам’ять у форматі 10 біт 4:2:2
  Стиснення у форматі All-I / IPB | IPB (компактний) і форматі 10 біт 4:2:2 4K із частотою до 60 кадрів на секунду без стиснення із записуванням на зовнішній пристрій

  Відео 8K із частотою до 30 кадрів/с
  Відео 4K із частотою до 120 кадрів/с
  Зйомка відео у форматі Full HD зі швидкістю 120 кадрів/с
  Сповільнена зйомка 4K
  Зйомка відео у форматі 8K RAW (два варіанти швидкості передачі даних)
  Canon Log 1 та 3 / HDR PQ, записування у внутрішню пам’ять у форматі 10 біт 4:2:2
  All-I / IPB / стиснення у формат IPB із більш низькою швидкістю передачі даних
  Формат 10 біт 4:2:2 4K 60p без стиснення на зовнішній записувальний пристрій
  Запис ProRes RAW 8K / 30 кадр/с / 10 біт на зовнішній рекордер Atomos Ninja V+

  Відео 4K із частотою до 60 кадрів/с
  Сповільнена зйомка 4K
  Зйомка відео у форматі Full HD зі швидкістю 120 кадрів/с
  Canon Log 1/HDR PQ
  Записування у внутрішню пам’ять у форматі 10 біт 4:2:2
  Стиснення у формат IPB

  Диски керування

  Головний диск
  Диск швидкого керування 1
  Диск швидкого керування 2
  Налаштовна кнопка АФ
  Інтелектуальний контролер
  Дисплей на верхній панелі

  Головний диск
  Диск швидкого керування 1
  Диск швидкого керування 2
  Налаштовна кнопка АФ
  Дисплей на верхній панелі

  Головний диск
  Диск швидкого керування 1
  Диск швидкого керування 2
  Налаштовна кнопка АФ

  Сенсорний РК-екран зі змінним кутом огляду

  8 см / 3,2 дюйма
  РК-дисплей з 4,15 млн точок

  8 см/3,15 дюйми
  РК-дисплей з 2,1 млн точок

  7,5 см/3 дюйми
  РК-дисплей з 1,62 млн точок

  Електронний видошукач

  0,5-дюймовий
  OLED на 5,76 млн точок
  Точка фокуса видошукача 23 мм/0,76-кратне збільшення До 120 кадрів на секунду

  0,5-дюймовий
  OLED на 5,76 млн точок
  Точка фокуса видошукача 23 мм/0,76-кратне збільшення До 120 кадрів на секунду

  0,5-дюймовий
  OLED на 3,69 млн точок
  Точка фокуса видошукача 23 мм/0,76-разове збільшення
  Формат: до 120fps

  Мережа

  Підтримка Wi-Fi 5 ГГц / 2,4 ГГц та Bluetooth™
  5.0 Функції, що підтримуються: службова програма EOS Utility, смартфон, завантаження в image.canon, бездротовий друк, порт Ethernet

  Wi-Fi 5 ГГц / 2,4 ГГц та Bluetooth™ з опціональним безпроводовим передавачем WFT-R10

  Wi-Fi 2,4 ГГц та Bluetooth™
  Внутрішній FTP

  Вага корпусу (з акумулятором і карткою пам’яті)

  1015 г

  738 г

  680 г

  Порти для карт

  1 x CFexpress type B
  1 x SD/SDHC/SDXC та UHS-II

  1 картка CFexpress
  1 шт. UHS-II SD

  2 шт. UHS-II SD

  Ресурс акумулятора

  LP-E19
  620 знімків (з EVF-екраном у режимі енергозаощадження)
  860 знімків (з РК-екраном у режимі енергозаощадження)
  USB-заряджання через PD-E1

  LP-E6NH
  320 знімків (з електронним видошукачем у режимі енергозаощадження)
  490 знімків (з РК-екраном у режимі енергозаощадження)
  USB-заряджання через PD-E1

  LP-E6NH
  380 знімків (з електронним видошукачем у режимі енергозаощадження)
  510 знімків (з РК-екраном у режимі енергозаощадження)
  USB-заряджання через PD-E1

  Усі камери EOS R підтримують знімання у форматі 4K. Дізнайтеся більше про вироби, що підтримують формат 4K, і інші вироби в асортименті.

  Особлива лінійка об’єктивів

 • Об’єктиви для EOS R

  RF 15-35mm F2.8L IS USM

  Надширококутний формат і неймовірна чіткість завдяки досконалим оптичним технологіям у серії L та 5-ступеневій стабілізації зображення для динамічних кутів навіть в обмеженому просторі

 • Об’єктиви RF

  RF 24-70mm F2.8L IS USM

  Зум-об’єктив з фокусною відстанню 24–70 мм зі швидкою діафрагмою й 5-ступеневою стабілізацією дозволить вам робити професійні фотографії за допомогою повнокадрової бездзеркальної камери.

 • Об’єктиви для EOS R

  RF 85mm F1.2L USM

  Об’єктив RF 85mm F1.2L USM пропонує бездоганну чіткість портретної зйомки, а також вражаючі результати в умовах слабкого освітлення і можливості для творчості.

 • Об’єктиви RF

  RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM

  У компактному супертелеоб’єктиві RF 100-500mm F4.5-7.1 L IS USM виняткова різкість знімків та універсальність поєднуються з неперевершеною потужністю і збільшенням та 5-ступеневою стабілізацією зображення.

 • Адаптери

 • Canon Camera

  ПРОДУКТ

  Адаптер кріплення EF-EOS R

  За допомогою адаптера Стандарт кріплення EF-EOS R об’єктиви EF та EF-S можна використовувати з камерами EOS R

 • Canon Camera

  ПРОДУКТ

  Кільце керування адаптера кріплення EF-EOS R

  Кільце керування адаптера кріплення EF-EOS R має таке саме кріплення, що й EF-EOS R, а також кільце керування об’єктивом.

 • Canon Camera

  ПРОДУКТ

  вставний фільтр адаптера кріплення EF-EOS R

  Адаптер EF-EOS R має таку ж функціональність, як і EF-EOS R, і додає можливість використання вставних фільтрів

 • Камера та об’єктиви, створені для відеозйомки

  Система EOS R знімає відео в нові й динамічні способи завдяки передовим технологіям, таким як автофокус Dual Pixel CMOS AF, підтримці роздільної здатності до 8K та професіональному рівню керування і контролю.

  EOS R System

  Розвивайте і розширюйте свій світ

  Лінійка змінних об’єктивів для цифрових камер Canon призначена для того, щоб надати фотографам та кінематографістам максимум можливостей. Тепер, завдяки системі EOS R, у Canon з’явилося комплексне рішення, доступне кожному.

  Повнокадрові бездзеркальні камери EOS R

  Система EOS R приймає сигнал існуючого сенсора DSLR EOS та обробляє його, але є меншою за розмірами й легшою. Вона відкриває новий стандарт якості в сфері фотографії та кінематографа, завдяки новітнім технологіям.

  Canon Camera

  EOS DSLR

  Система DSLR пропонує підтримку оптичного видошукача через призму та систему рефлекторних дзеркал, щоб ви могли побачити повну картину через об’єктив камери. Це один із підходів до серйозної фотографії та кінозйомки з традиційним поводженням і найширшим вибором лінз.

  Canon Camera

  Бездзеркальні камери EOS M

  Якщо потрібно більше вільного місця, і ви бажаєте працювати із системою зйомки такого ж розміру як і DSLR — бездзеркальні камери Canon EOS M пропонують гнучкість та зручність та високу якість зображення: як у відзнятих відео, так у фотографіях.

  Canon Camera

  Підберіть систему саме для себе

  Уже понад 30 років легендарна система EOS дозволяє фотографам і кінематографістам залишатися попереду. Дозвольте розповісти вам про існуючі варіанти (бездзеркальні, дзеркальні, повнокадрові, APS-C) і як вони працюють разом.

  EOS R System
  Canon Camera

  8-ступенева стабілізація зображення

  EOS R5 — це перша камера EOS із вбудованим стабілізатором зображення, який забезпечує до 5 ступенів захисту від тремтіння в руках під час зйомки з об’єктивами, що не обладнані власними стабілізаторами, а в поєднанні з деякими об’єктивами система підтримує 8 ступенів стабілізації — і це неймовірно.

  Пов’язана продукція

 • Canon Camera

  Об’єктиви

  Майстерність і найновіші оптичні технології Canon гарантують приголомшливу якість фотографій та відеозаписів.

 • Canon Camera

  Спалахи Speedlite

  Подивіться на речі в іншому світлі з нашим асортиментом спалахів Speedlite.

 • Canon Camera

  Повнокадрові камери

  Відкрийте світ творчих можливостей цифрових дзеркальних фотокамер із лінійкою Digital SLR.

 • У руках професіоналів

  Дізнайтеся, на що здатна система EOS R у руках професіональних фотографів і кінематографістів.

 • Чоловік, що тримає камеру Canon EOS R6 збоку.

  СТАТТЯ

  Canon EOS R5 чи EOS R6 — що підійде саме вам?

  Canon представляє не одну, а дві революційні повнокадрові бездзеркальні камери. Яка з них підійде вам? Ми порівнюємо EOS R5 і EOS R6.

 • СТАТТЯ

  Перша зйомка на Canon EOS R5: знімання природи

  Улла Ломан (Ulla Lohmann) і Роберт Марк Леман (Robert Marc Lehmann) розповідають про те, як 45-мегапіксельний сенсор камери Canon EOS R5 і технологія автофокусування з відстеженням очей допомогли їм зробити приголомшливі фотографії на природі.

 • Фотографія трюку на гірському велосипеді в повітрі на фоні сонця. Знімок зроблений знизу, по краях — червоні квіти й трава на схилі пагорба.

  СТАТТЯ

  Відеозйомка у форматі 8K та 4K з надлишковою вибіркою на камері Canon EOS R5

  Мартін Бліссіг (Martin Bissig) і Іван д’Антоніо (Ivan D’Antonio) уперше протестували камеру Canon EOS R5 у режимі відеозйомки й з’ясували, як функції записування відео у форматі 8K допомагають розширюють творчі можливості.

 • СТАТТЯ

  Краса в русі: перша відеозйомка з Canon EOS R6

  Фешн-режисер та посланець Canon Хав’єр Кортес (Javier Cortés) знімає «танцювальну» подорож Сицилією на повнокадрову бездзеркальну камеру Canon EOS R6.