EOS R System

СИСТЕМА EOS R

Завдяки технології інтелектуального автофокусування і неймовірному асортименту об’єктивів RF відзначена нагородами система EOS R пропонує абсолютно інтуїтивний підхід до фото- та відеозйомки, спрощуючи вам виконання всіх технічних завдань і дозволяючи зосередитися на вашому об’єкті.

«Завдяки EOS R мені тепер легше зосередитися на творчості».

Брент Стіртон (Brent Stirton), посланець Canon
EOS R by Brent Stirton, Canon Ambassador

Створена за вашими побажаннями. Для вас.

 • Canon EOS R - Because we understand you

  Тому що ми розуміємо вас

  Ми розробляємо й створюємо гнучкі та адаптивні технології обробки зображень, які допомагають вам закарбувати найкращі моменти життя.

 • Canon EOS R - Technology to help you excel

  Технології, що допоможуть вам досягти успіху

  Інтелектуальна технологія глибокого навчання та оптична конструкція, яка дозволяє вам зберегти повний контроль.

 • Canon EOS R - Ready for the future, right now.

  Готовність до майбутнього. Просто зараз.

  Система, яка відповідає вашим творчим потребам не лише сьогодні, але і в майбутньому.

The new EOS generation

Нове покоління EOS. Як усе починалося і до чого все йде.

Дізнайтеся, що інженери Canon розповідають про розроблення серії EOS R та її революційного байонету для об’єктивів — з ширшим діаметром, коротким заднім фокусом і швидшим зв’язком, та опиніться за лаштунками цієї унікальної системи, яка пропонує найкращий баланс механічної, електричної та оптичної конструкції — і все це з безмежними можливостями для вдосконалення.
Читати повністю

Новаторські технології, що розширюють межі

Зрозумійте ключові переваги системи EOS R і дізнайтеся, як інноваційна технологія Canon дозволяє робити неймовірні кадри, про можливість яких ви навіть не підозрювали.

Приголомшлива оптична досконалість

Об’єктиви RF забезпечують оптичну досконалість, мають неймовірний дизайн і гарантують надійну й безвідмовну роботу за будь-яких умов.

Stunning optical RF Lenses
RF 70-200mm F2.8L IS USM

RF 70-200mm F2.8L IS USM: приголомшливий дизайн із надзвичайною якістю зображення. І все це в маленькому компактному корпусі, який менший за будь-який інший професійний об’єктив 70–200 мм Ніхто не думав, що це можливо, але ми це зробили. І все завдяки перевагам байонету RF.

Об’єктиви RF 600mm та 800mm F11 IS USM

Об’єктиви RF 600mm та 800mm F11 IS USM: компактні та легкі телеоб’єктиви f/11, які підтримують неймовірне збільшення і розширюють творчі можливості для кожного. Завдяки конструкції байонету та камерам системи EOS R з автофокусом Dual Pixel CMOS AF для вас відкриті нові можливості фото- та відеозйомки.

RF 50mm F1.2L USM

RF 50mm F1.2L USM: об’єктив RF установлює нові стандарти оптичної досконалості, забезпечуючи найвищу чіткість, додатковий контроль і чудові результати навіть за умов зйомки за недостатнього освітлення.

RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE

RF 5.2mm F2.8L DUAL FISHEYE: закарбовуйте найкращі моменти в приголомшливій віртуальної реальності 8K за допомогою цього новаторського об’єктива серії L, який уможливлений лише завдяки застосуванню байонету RF та короткофокусної конструкції.

Швидке й надійне фокусування

Де б не перебував об’єкт вашої зйомки, камери серії EOS R знайдуть його завдяки чутливому та інтелектуальному автофокусуванню за будь-яких умов. Штучний інтелект глибокого навчання запрограмований для розпізнавання людей, транспортних засобів і тварин, а також очей, обличчя, голови й тіла об’єктів зйомки.

Fast dependable focusing
Canon EOS R - Low Light

Недостатня освітленість

Навіть коли рівень освітленості замалий, це не означає, що ви впустите чудовий кадр або будете змушені встановлювати спалах, який порушує атмосферу. Система стабілізації зображення Canon забезпечує приголомшливі результати за найтемніших умов.

Відео- та фотозйомка

Понад десять років тому компанія Canon вперше застосувала формат відео Full HD в цифрових дзеркальних фотокамерах, а тепер, із системою EOS R, переводить технології на новий рівень: відео у форматі 8K та фотографії високої роздільної здатності завдяки гібридним камерам, де використовуються найкращі з наших новаторських технологій.

Canon EOS R - Video and Stills 8K
Canon EOS R - Fast moving subjects

Швидкорухомі об’єкти

У системі EOS R можливості автофокусування просто неймовірні. Наша технологія стеження за об’єктом установлює стандарт безперервного автофокусування з неймовірним рівнем точності.

Vladimir Rys

«Вам треба лише спрямувати об’єктив в потрібний бік, а все інше буде зроблено за вас».

Володимир Рис (Vladimir Rys), посланець Canon

Потужні оптичний і вбудований стабілізатори зображення

Знімайте впевнено, навіть коли обставини проти вас, завдяки технологіям оптичної та внутрішньої стабілізації зображення Canon.

Powerful Optical and In-body image stabliser
Sure and stable video

Упевнені результати під час зйомки в русі

Довгі експозиції з рук не мають викликати у вас жодних побоювань. Камери з технологією внутрішньої стабілізації зображення Canon In-Body Image Stabilizer (IBIS) працюють разом із сумісними об’єктивами RF, забезпечуючи до 8 ступенів стабілізації*.

Rock Steady results on the move

Впевнена й стабільна відеозйомка

Знімайте з упевненістю, навіть коли обставини проти вас, завдяки функції цифрової стабілізації відеозображення. У поєднанні з технологіями оптичної та внутрішньої стабілізації зображення Canon ця додаткова функція робить ваші відео ще плавнішими.

Інтуїтивно зрозумілий та ергономічний дизайн

Процес зйомки має бути інтуїтивно зрозумілим. Камери Canon серії EOS R були розроблені таким чином, щоб залишатися в гармонії з вашим тілом. Наша ергономіка відома у всьому світі, і завдяки нашим технологіям камера й корпус з’єднуються в неймовірні новаторські способи.

Intuitive, ergonomic design

Камери, які зручно лежать у руках: інженери Canon прагнуть зробити наші камери якомога зручнішими та інтуїтивно зрозумілішими. Усе починається з дизайну, який був розроблений на основі безлічі різних прототипів для створення рукоятки, що чудово лягає в руки.

Інтуїтивно зрозумілі елементи управління, які ніколи не відволікають: керування ними таке легке, що ви ледь це усвідомлюєте. Завдяки продуманій конструкції наших камер ваша увага завжди прикута до об’єкта зйомки — навіть під час налаштувань.

Кільце керування об’єктивом для регулювання на ходу: завдяки конструкції об’єктивів RF та їхній здатності швидко й гнучко взаємодіяти з камерою настроюване кільце на об’єктиві розширює можливості тонкого налаштування параметрів камери під час зйомки.

Зрозумілі й чіткі меню: зручна навігація системою меню EOS була ретельно допрацьована для збереження знайомих груп налаштувань і варіантів регулювання.

Налаштуйте камеру та адаптуйте її під себе: пристосуйте стиль зйомки до своєї камери й точно налаштуйте всі необхідні параметри, щоб досягати бажаних результатів швидше та ефективніше.

Коли більше — це краще. Повнокадрові камери EOS R

Створена для невгамовних творців лінійка повнокадрових бездзеркальних камер Canon EOS R пропонує приголомшливу якість зображення та містить найкращі технології для досягнення неймовірних результатів. Адже ви не погодитеся на менше.

 • Бездзеркальні камери

  EOS R8

  Перейдіть на новий рівень повнокадрової фото- та відеозйомки та втільте в життя свої творчі ідеї.
 • Бездзеркальні камери

  EOS R6 Mark II

  Фотографії або відео, екшн або портрети – поєднання продуктивності та якості зображення в моделі EOS R6 Mark II дозволяє розкрити свій творчий потенціал на повну
 • Бездзеркальні камери

  EOS R3

  Завдяки своїй неймовірній швидкості це саме та бездзеркальна камера, на яку так чекали професійні фотографи, що знімають спорт, репортажі й дику природу.
 • Бездзеркальні камери

  EOS R5

  Тепер вам доведеться подивитися на бездзеркальні камери іншим поглядом. Неперевершені характеристики моделі EOS R5 повністю змінять ваш підхід до фотографування та відеозйомки.
 • Система Cinema EOS

  EOS R5 C

  Знімайте захоплюючі відео у форматі 8K та робіть фотографії з роздільною здатністю 45 Мп за допомогою нашої найменшої камери Cinema EOS, яка готова до будь-яких завдань.
 • Бездзеркальні камери

  EOS R6

  Щоб ви не знімали і як би ви це не робили, камера EOS R6 допоможе вам розкрити свій творчий потенціал на повну.
 • Бездзеркальні камери

  EOS R

  Повнокадрова бездзеркальна камера, що відкриває нові можливості для фотографів і кінематографістів.
 • Бездзеркальні камери

  EOS RP

  Ця компактна, легка та інтуїтивно-зрозуміла повнокадрова бездзеркальна камера була спеціально розроблена для фотографування під час подорожей та повсякденної зйомки.
 • Досягайте більшого. Перевага технології APS-C

  Формат APS-C має багато переваг, серед яких не останню роль відіграють зменшені габарити камер, завдяки чому технологія EOS R доступна всім, хто хоче проявити власний творчий потенціал.

  Об’єктиви RF

  Об’єктиви RF забезпечують оптичну досконалість і чудові динамічні характеристики за будь-яких умов, а адаптери EF для EOS R дозволяють використовувати об’єктиви EF-S і EF на камерах EOS R.
  Переглянути всі об’єктиви Переглянути всі адаптери

  У руках професіоналів

  Дізнайтеся, на що здатна система EOS R у руках професіональних фотографів і кінематографістів.

 • Cinematographer Anthony Dod Mantle films with a Canon camera. He is wearing a warm black jacket, yellow gloves and headphones.

  ВІДЕОЗЙОМКА

  Комплект Canon, що використовувався для зйомки серіалу «Пістол» для FX

  Дізнайтеся, які камери та об’єктиви використовував Ентоні Дод Мантл, оператор-постановник серіалу «Пістол», для висвітлення панк-субкультури на екрані.

 • In the hands of the professionals - Going off-road with EOS R3

  СТАТТЯ

  Поїздка бездоріжжям із Canon EOS R3

  Автоспортивний фотограф Володимир Рис (Vladimir Rys) випробовує революційну технологію автофокусування Canon EOS R3 для відстеження гоночних авто на своїй першій зйомці ралійних електромобілів.

 • In the hands of the professionals - EOS R5 capturing nature

  СТАТТЯ

  Перші знімки за допомогою EOS R5: фотографування природи в неймовірних деталях

  Улла Ломан (Ulla Lohmann) і Роберт Марк Леман (Robert Marc Lehmann) розповідають про те, як 45-мегапіксельний сенсор камери Canon EOS R5 і технологія автофокусування з відстеженням очей допомогли їм зробити приголомшливі фотографії на природі.

 • In the hands of the professionals - Encapsulating Madeira with EOS R5 C

  СТАТТЯ

  Зйомка відео кінематографічної якості про подорожі за допомогою EOS R5 C

  Дізнайтеся, як режисер Кевін Клерк (Kevin Clerc) зняв унікальний вид на Мадейру за допомогою повнофункціональної гібридної камери Canon.

 • In the hands of the professionals - Dancing into the light, shooting with the Canon EOS R6

  СТАТТЯ

  Танцюючи у світлі: зйомка на камеру Canon EOS R6

  Посланець Canon Ванда Мартін (Wanda Martin) розповідає про свою модну зйомку, натхненну мистецтвом: перші кадри, зроблені на камеру Canon EOS R6.

 • In the hands of the professionals - Testing EOS R Low Light Limits

  СТАТТЯ

  Випробування Canon EOS R за умов низької освітленості

  Фотожурналіст Даніель Еттер (Daniel Etter) знімав за темних складних умов у румунських вугільних шахтах за допомогою повнокадрової бездзеркальної системи Canon EOS R.

 • In the hands of the professionals - Adventure Photography with EOS RP

  СТАТТЯ

  Пригодницьке фотографування із системою EOS RP

  Фотограф Джейк Бегелі (Jake Baggaley) розповідає, як легка камера Canon EOS RP забезпечує йому творчі переваги.

 • Пов’язана продукція

  Ознайомтеся з іншими лінійками фотокамер Canon

  1. * 8 ступенів за стандартом CIPA залежно від об’єктива.