Eos R System

Система Canon EOS R

Крок у майбутнє

Новітня технологія, яка доступна вже сьогодні.

Заснована на досвіді більш ніж тридцятирічних безперервних інновацій EOS, система EOS R базується на новаторському кріпленні об’єктива, що пропонує більші творчі можливості та ще більш динамічні засоби захоплення кожного моменту. Вона встановлює нові правила у фотографуванні та створенні фільмів.

EOS R the front

Інтеграція та розширення

Система EOS R була розроблена для того, щоб доповнювати та розширювати ваші творчі можливості. Завдяки інтуїтивно зрозумілим способам зйомки, вона легко вписується в існуючу систему EOS і виводить, як фотографа чи кінорежисера, вас на новий рівень, завдяки феноменальним об’єктивам RF та сумісністю з EF та EF-S.

Особлива лінійка об’єктивів

Розвивайте і розширюйте свій світ

Лінійка змінних об’єктивів Canon призначена для того, щоб надати максимум можливостей для фотографів та кінематографістів, щоб отримати максимум можливостей. Тепер, завдяки системі EOS R, Canon має комплексне рішення, яке доступне кожному.

Повнокадрові бездзеркальні камери EOS R

Система EOS R приймає сигнал з існуючого DSLR EOS сенсора та обробляє його, але є меншою за розмірами та більш легкою. Вона відкриває новий стандарт якості в сфері фотографії та кінематографа, завдяки новітнім технологіям.

EOS R Full-Frame Mirrorless

EOS DSLR

DSLR-системи пропонують оптичний видошукач через призму і систему рефлекторних дзеркал, щоб ви могли побачити повну картину через об’єктив камери. Це один із підходів до серйозної фотографії та кінозйомки з традиційним поводженням і найширшим вибором лінз.

Докладніше

EOS DSLR

Бездзеркальні камери EOS M

Якщо потрібно більше вільного місця, і ви бажаєте працювати із системою зйомки такого ж розміру як і DSLR — бездзеркальні камери Canon EOS M пропонують гнучкість та зручність та високу якість зображення: як у відзнятих відео, так у фотографіях.

Докладніше

EOS M Mirrorless

Підберіть систему саме для себе

Вже більше 30 років легендарна система EOS надає фотографам і кінематографістам великі переваги. З нашим асортиментом камер та об’єктивів шлях до нескінченної творчості стає ще простішим.

ДОКЛАДНІШЕ

Canon EOS 5D Mark IV, EOS R & EOS M50

Розкрийте своє творче бачення

Система EOS R успадкувала всі переваги системи EOS, а також привнесла власний діапазон об’єктивів, забезпечує повну сумісність з існуючими об’єктивами EF та EF-S з адаптерами та діапазоном спалахів Speedlite та аксесуарів.

Докладніше

Realise your creative vision

Подібна продукція

У руках професіоналівДізнайтеся, як професійні фотографи та кінематографісти підвищують якість та деталізацію своїх сюжетів за допомогою системи EOS R.

Переглянути всі статті