Бездзеркальні та цифрові дзеркальні камери APS-C

Висока якість і компактність
зразок порівняння eos r10 aps-c

ОГЛЯД

Що таке APS-C?

Матриця в камері APS-C менша за матриці в полнокадровій камері. Камера APS-C не захоплює всю ширину зображення, яке той самий об’єктив створив би на полнокадровій камері — існує «коефіцієнт обрізання» близько 1,6x, який дає ефект збільшення сцени, оскільки об’єкт зйомки набагато більший у кадрі. Це означає, що використання об’єктива 200 мм на камері APS-C дає поле зору, еквівалентне об’єктиву 320 мм на полнокадровій моделі — іншими словами, ефективне фокусна відстань у 1,6 рази більше.

Ми допоможемо вам знайти ідеальну камеру Canon

Наш засіб для вибору камери відобразить асортимент наших камер і допоможе знайти серед них ту, що ідеально підходить саме вам.

Камери системи EOS APS-C R

Серія бездзеркальних камер APS-C, у яких реалізовано найкращі технології EOS R, дозволяє кожному стати творцем.

 • Бездзеркальні камери

  EOS R100

  Створюйте ідеальні спогади в чудовій якості за допомогою цієї інтуїтивно зрозумілої камери EOS R, яка завжди готова до роботи.
 • Бездзеркальні камери

  EOS R7

  Досліджуйте дику природу з камерою, яка поєднує неймовірну швидкість і якість зображення в портативному корпусі формату APS-C, призначеному для майбутнього.
 • Бездзеркальні камери

  EOS R10

  Переходьте на новий рівень фото- та відеозйомки з бездзеркальною камерою лінійки EOS R, створеної на основі сенсора APS-C.

Камери серії APS-C EOS M

Будьте завжди готові до зйомки завдяки компактній, легкій та малій за розміром камері зі змінними об’єктивами, які забезпечують якість зйомки — порівняну з дзеркальними камерами

 • Бездзеркальні камери

  EOS M6 Mark II

  Портативна, потужна бездзеркальна камера з роздільною здатністю 32,5 МП та можливістю безперервної зйомки до 14 кадрів в секунду.
 • Бездзеркальні камери

  EOS M50 Mark II

  Фотографії, відео або прямі трансляції — створюйте високоякісний контент для своєї аудиторії з власним творчим стилем.
 • Бездзеркальні камери

  EOS M200

  Поєднання якості DSLR та зручності смартфону в інтелектуальному корпусі для використання у будь-якому місці. Гарна фотографія ніколи ще не була простішою чи веселішою.

Цифрові дзеркальні камери APS-C EOS

DSLR APS-C дає ті ж самі можливості зйомки, проте вона має більший корпус, змінні об’єктиви з функцією оптичного видошукача, щоб ви могли точно побачити, що ви знімаєте, безпосередньо через лінзу.

 • Цифрові дзеркальні фотоапарати

  EOS 90D

  Дзеркальна камера, яку оснащено усіма найновішими функціями наближає вас до об’єкту зйомки, дозволяє знімати ще швидше та закарбовувати зображення у неймовірній 32,5 мегапіксельній якості.
 • Цифрові дзеркальні фотоапарати

  EOS 850D

  Зробіть крок назустріч творчості, знімайте красиві деталізовані фотографії та вражаючи фільми у форматі 4K з легким та зручним підключеним до камери, яка надихає.
 • Цифрові дзеркальні фотоапарати

  EOS 250D

  Найлегша дзеркальна камера в світі з екраном із змінним кутом нахилу1, функціями Canon DIGIC 8, можливістю знімати відео у форматі 4K та додатком Creative Assist.
 • Цифрові дзеркальні фотоапарати

  EOS 2000D

  Робіть чудові фотографії 24,1 МП та знімайте відео Full HD. Розширте свої творчі можливості за допомогою цієї легкої та зручної цифрової дзеркальної камери.
 • Цифрові дзеркальні фотоапарати

  EOS 4000D

  Насолоджуйтесь високою якістю та творчими можливостями фотозйомки, притаманними цифровим дзеркальним камерам, та відео у форматі Full HD зі зручною 18-мегапіксельною камерою EOS.

Чому варто вибрати APS-C?

Порівняння повнокадрової камери EOS R10 і камери aps-c

Будьте ближче

Завдяки коефіцієнт обрізання матриці APS-C дрібні або більш віддалені об’єкти займають більше місця в кадрі, що фактично збільшує ефективну фокусну відстань будь-якого об’єктива в 1,6 рази. Це може стати серйозною перевагою в таких жанрах, як дика природа, спортивна фотографія та зйомка в русі. Використання високопродуктивного, але доступного об’єктива, такого як Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM, на камері APS-C дає ефективний діапазон фокусних відстаней 112–480 мм, що переводить його в категорію супертелеоб’єктивів.

Підтримуйте якість

Для створення такого ж ефекту охоплення можна кадрувати зображення з повнокадрової камери, але при цьому кількість мегапікселів зменшиться, тому отримані зображення будуть меншими і, отже, не такими різкими в разі повторного збільшення. Зйомка на камеру формату APS-C також заощаджує час і зусилля на ручне кадрування зображень на етапі редагування.

порівняння повнокадрової камери eos r7 і камери aps-c
EOS 850D

Компактність і мала вага

Оскільки матриці APS-C менші, камери можна зробити компактнішими й легшими, що ідеально підходить для вуличної та туристичної фотографії. Оскільки від об’єктива, створюваного для камер APS-C, вимагається менше коло зображення, такий об’єктив може бути меншим і легшим, а значить, доступнішим.

Сумісність об’єктивів

Дізнайтеся більше про різні типи об’єктивів Canon для камер і про те, як з’ясувати, чи підходять вони для вашої фотокамери.

201211 плакат об’єктива RFEF 150 мільйонів без логотипу