Бездзеркальні та цифрові дзеркальні камери APS-C

Висока якість і компактність
зразок порівняння eos r10 aps-c

ОГЛЯД

Що таке APS-C?

Матриця в камері APS-C менша за матриці в полнокадровій камері. Камера APS-C не захоплює всю ширину зображення, яке той самий об’єктив створив би на полнокадровій камері — існує «коефіцієнт обрізання» близько 1,6x, який дає ефект збільшення сцени, оскільки об’єкт зйомки набагато більший у кадрі. Це означає, що використання об’єктива 200 мм на камері APS-C дає поле зору, еквівалентне об’єктиву 320 мм на полнокадровій моделі — іншими словами, ефективне фокусна відстань у 1,6 рази більше.

Камери системи EOS APS-C R

Серія бездзеркальних камер APS-C, у яких реалізовано найкращі технології EOS R, дозволяє кожному стати творцем.

Камери серії APS-C EOS M

Будьте завжди готові до зйомки завдяки компактній, легкій та малій за розміром камері зі змінними об’єктивами, які забезпечують якість зйомки — порівняну з дзеркальними камерами

Цифрові дзеркальні камери APS-C EOS

DSLR APS-C дає ті ж самі можливості зйомки, проте вона має більший корпус, змінні об’єктиви з функцією оптичного видошукача, щоб ви могли точно побачити, що ви знімаєте, безпосередньо через лінзу.

Чому варто вибрати APS-C?

Порівняння повнокадрової камери EOS R10 і камери aps-c

Будьте ближче

Завдяки коефіцієнт обрізання матриці APS-C дрібні або більш віддалені об’єкти займають більше місця в кадрі, що фактично збільшує ефективну фокусну відстань будь-якого об’єктива в 1,6 рази. Це може стати серйозною перевагою в таких жанрах, як дика природа, спортивна фотографія та зйомка в русі. Використання високопродуктивного, але доступного об’єктива, такого як Canon EF 70-300mm f/4-5.6 IS II USM, на камері APS-C дає ефективний діапазон фокусних відстаней 112–480 мм, що переводить його в категорію супертелеоб’єктивів.

Підтримуйте якість

Для створення такого ж ефекту охоплення можна кадрувати зображення з повнокадрової камери, але при цьому кількість мегапікселів зменшиться, тому отримані зображення будуть меншими і, отже, не такими різкими в разі повторного збільшення. Зйомка на камеру формату APS-C також заощаджує час і зусилля на ручне кадрування зображень на етапі редагування.

порівняння повнокадрової камери eos r7 і камери aps-c
EOS 850D

Компактність і мала вага

Оскільки матриці APS-C менші, камери можна зробити компактнішими й легшими, що ідеально підходить для вуличної та туристичної фотографії. Оскільки від об’єктива, створюваного для камер APS-C, вимагається менше коло зображення, такий об’єктив може бути меншим і легшим, а значить, доступнішим.

Сумісність об’єктивів

Дізнайтеся більше про різні типи об’єктивів Canon для камер і про те, як з’ясувати, чи підходять вони для вашої фотокамери.

201211 плакат об’єктива RFEF 150 мільйонів без логотипу