Canon lens selector compatibility hero

Сумісність об’єктивів

Є три типи об’єктивів для споживчих фотокамер Canon зі змінною оптикою: EF, EF-S і EF-M. Вибираючи об’єктив, переконайтеся, що він зможе працювати з вашою фотокамерою.

Сумісність

Найпростіший спосіб визначити, які об’єктиви підходять для вашої фотокамери, поглянути на позначки на байонеті на передній панелі камери.

Canon 5DS compatibility

Просто зніміть об’єктив із фотокамери, натиснувши кнопку фіксатора та повернувши об’єктив проти годинникової стрілки.

Якщо на байонеті зображено червоне коло, для вашої фотокамери підходять об’єктиви EF.

Якщо ви бачите червоне коло й білий квадрат, вам підійдуть також об’єктиви EF-S.

Canon 80D compatibility

Якщо зображено біле коло, ви можете використовувати тільки об’єктиви EF-M.

Canon M3 compatibility

Доступні типи об’єктивів

EF

Фотокамери серії EOS з’явилися в продажу в 1987 році. Їх було оснащено байонетами для об’єктивів EF, які спочатку підключалися до фотокамер тільки електронними засобами. Крім фізичного зв’язку всі комунікації між цими двома компонентами мали електронний формат, що давало змогу з високою точністю передавати дані в режимі реального часу. Компанія Canon уперше створила двигун, який приводить у рух фокус усередині кожного об’єктива, а не використовує двигун всередині корпусу фотокамери. Незважаючи на постійний розвиток і вдосконалення систем фокусування, технологій стабілізації зображення, спеціальних елементів об’єктива та компонентів герметизації, початковий дизайн байонета EF залишається незмінним. Усі об’єктиви EF сумісні з усіма фотокамерами серії EOS, зокрема новими моделями серії EOS M series (підключаються через перехідник EF на EOS M).

EF 24-70 lens compatibility

EF-S

Об’єктиви EF-S спеціально розроблено для моделей цифрових дзеркальних фотокамер EOS із компактнішим сенсором. Вони мають меншу вагу та вирізняються універсальністю й надзвичайною компактністю. Створюючи об’єктиви серії EF-S, інженери компанії Canon орієнтувалися на сенсори формату APS-C, які не тільки легші й менші, але й забезпечують значно ширший кут зйомки. Власники фотокамер із байонетами EF-S можуть користуватися легкими об’єктивами в діапазоні фокусних відстаней 16–400 мм (еквівалент плівки 35 мм).

EF-S 18-135 lens compatibility

EF-M

Об’єктиви з байонетом EF-M упроваджено в серії оригінальних фотокамер EOS M у 2012 році. Вони ще компактніші, ніж об’єктиви EF і EF-S, і призначені виключно для фотокамер EOS M. Усі ці довгофокусні, надширококутні та макрооб’єктиви досить портативні, щоб їх завжди можна було брати із собою, тому вони чудово підійдуть тим, кого цікавить більш творчий підхід до повсякденної фотографії.

EF-M 15-45 lens compatibility
Canon browse by lens type

Пошук за типом об’єктива

Пошук