ВІДЕОКАМЕРИ LEGRIA

Відеокамери 4K

Відеокамера Canon — ідеальний варіант для зйомки дорогоцінних пам’ятних моментів і розвитку творчих здібностей.
Canon Camera

Відеокамери Canon LEGRIA 4K

Компактні та прості у використанні відеокамери лінійки LEGRIA HF G поєднують передові технології та широкі можливості керування творчим процесом і тому ідеально підійдуть для відеоблогерів, користувачів Youtube, документалістів і незалежних кінематографістів.

Уся лінійка відеокамер Canon LEGRIA

Скористайтеся найсучаснішими моделями лінійки LEGRIA HF G для створення неперевершених відео, що втілюють у собі вашу пристрасть до створення сюжетів.

  • Відеокамери

    LEGRIA HF G70

    Відеокамера 4K із 1/2,3-дюймовим CMOS-сенсором, 20-кратним оптичним збільшенням, системою гібридного АФ та 5-ступеневою стабілізацією, а також виходом USB-C для прямих трансляцій1.

    1 Аудіовихід через USB не підтримується

Передова технологія

Створюйте неймовірно яскраве та плавне відео навіть за складних умов освітлення завдяки таким особливостям, як CMOS-сенсор 4K типу 1.0 або сенсор HD CMOS PRO, вбудований нейтральний фільтр, удосконалена стабілізація зображення за 5 осями із широким динамічним діапазоном.

Canon Camera
Canon Camera

Зручна творча зйомка

Професійний важіль масштабування, поворотний видошукач та інтуїтивно зрозуміле сенсорне керування дозволяють легко здійснювати зйомку з рук. Використовуйте настроювані функціональні кнопки та дисковий регулятор для швидкого керування процесом зйомки і під’єднайте мікрофон і навушники, щоб забезпечити високу якість звуку.

Безпосереднє передавання даних в Інтернет

Ви можете завантажувати фільми відразу в Інтернет, не використовуючи комп’ютер. Для цього досить виконати просте настроювання. Просто підключіть відеокамеру до домашньої мережі Wi-Fi* і завантажте відео на YouTube, Facebook, Twitter та електронну пошту.

Canon Camera
Canon Camera

Дистанційне керування через Wi-Fi

Налаштуйте дистанційне керуванням режимом Live View зі смартфона або планшета в настройках відеокамери LEGRIA Wi-Fi. Ідеальний варіант для зйомки, коли камеру розташовано у важкодоступному місці.

ГОТОВІ ДОПОМОГИ

Довідка та підтримка

Ми завжди готові відповісти на ваші запитання, вирішити проблеми та направити в правильному напрямку, якщо у вас виникла потреба в ремонті виробу.
Підтримка
  1. Аудіовихід через USB не підтримується

    * Функції прямого доступу до Інтернету та надсилання даних через сервер потребують облікового запису image.canon. У деяких країнах і регіонах image.canon може не підтримуватися. Для отримання додаткової інформації відвідайте веб-сайт www.canon-europe.com/cig