Відеокамери

Canon LEGRIA HF G70

Знімайте як справжній професіонал за допомогою відеокамери 4K із 1/2,3-дюймовим CMOS-сенсором. Завдяки вдосконаленому автофокусу, 20-кратному оптичному збільшенню та 5-осьовій стабілізації вона забезпечує плавне та точне відтворення відео.

Представляємо LEGRIA HF G70

Багатофункціональна відеокамера роздільної здатності 4K з 20-кратним оптичним збільшенням, удосконаленою системою автофокусу, 5-осьовою стабілізацією, а також виходом USB-C для прямих трансляцій UVC1.

Технічні характеристики

 • LEGRIA HF G70

  4K UHD / 25P

  MP4: до 150 Мбіт/с

 • LEGRIA HF G70

  20-кратне оптичне збільшення

  29,3–601 мм
  Ширококутний варіооб’єктив 4K

 • LEGRIA HF G70

  Обробка відео високої чіткості з надлишковою вибіркою

  Висока якість у форматі Full HD
  Сенсор 4K UHD дозволяє створювати зображення неперевершеної якості у форматі Full HD

 • LEGRIA HF G70

  Оптична стабілізація зображення

  5-осьова стабілізація зображення
  Високоефективна оптична та динамічна стабілізація зображення

 • LEGRIA HF G70

  Сенсорний екран

  Сенсорний екран із діагоналлю 3,5 дюйми
  Легке керування фокусом і камерою

 • LEGRIA HF G70

  Звук

  Стереофонічний електретний конденсаторний мікрофон та зовнішній мініроз’єм 3,5 мм

 • LEGRIA HF G70

  Два гнізда

  Два гнізда для карток пам’яті
  Одночасне або естафетне записування на SD-картки

 • LEGRIA HF G70

  USB-C

  Транслюйте відео в прямому ефірі через Mac чи комп’ютер1 або GPS-приймач Canon GP-E2

Canon Camera

Довіртеся 4К-сенсору від Canon

4K-сенсор і процесор обробки зображень DIGIC DV6, якими оснащена відеокамера, забезпечують чітке зображення у форматі UHD, сумісному з 4K-телевізорами, а 8-пелюсткова діафрагма допомагає досягнути привабливого вигляду ділянок знімка не в фокусі. Створюйте композиції з 3,5-дюймовим РК-дисплеєм або піднесіть камеру до ока та використовуйте вбудований електронний видошукач.

Творче керування

Додайте ефектного вигляду вашим відеороликам за допомогою динамічних широких кутів та крупних планів, знятих за допомогою потужного 20-кратного оптичного збільшення та удосконаленої стабілізації зображення. Налаштуйте камеру за допомогою п’яти індивідуально налаштовних кнопок і використовуйте вбудовані нейтральні фільтри ND для зйомки з широкими значеннями діафрагми або з меншою витримкою.

Canon Camera
Canon Camera

Швидке та точне фокусування з визначенням обличчя

LEGRIA HF G70 оснащена удосконаленою системою гібридного автофокусування з можливістю регулювання швидкості фокусування: швидке або плавне автофокусування. Використовуйте 3,5-дюймовий РК-дисплей, щоб встановити фокус, торкнувшись потрібної точки автофокусування. Для ще більшої точності та зручності, особливо у напруженій обстановці, коли необхідно тримати об’єкт зйомки у полі зору, доступні функції автофокусування з визначенням облич та відстеженням, а ручне фокусування здійснюється за допомогою кільця керування на об’єктиві.

Записування у форматі MP4

LEGRIA HF G70 підтримує відтворення формату MP4 на сумісному телевізорі. Камера забезпечує запис у форматі 4K UHD зі швидкістю 150 Мбіт/с у режимі 25 кадр/с та у форматі Full HD зі швидкістю 35 Мбіт/с у режимах 50 кадр/с / 25 кадр/с.

Canon Camera
Canon Camera

Кілька варіантів запису, меню користувацьких налаштувань зображення та функція вибору аудіоумов

До числа виходів і опцій записування належать режим повільного відтворення у Full HD з уповільненням x0,5, режим прискореної зйомки у 4K/Full HD з прискоренням до x1200, а також безліч режимів сюжетів. Меню користувацьких налаштувань зображення дозволяє налаштувати відповідність передачі кольорів з іншими камерами Canon, а аудіорежим забезпечує запис звуку відповідно до обстановки. Також доступне одночасне резервне та естафетне записування через дві SD-карти.

legria-hf-g70

Комплектація

 • LEGRIA HF G70

 • Адаптер живлення через USB PD-E1

 • Акумуляторна батарея BP-820

 • Бленда об’єктива зі шторками

Аксесуари

Related products

Вас також можуть зацікавити…

 1. Аудіовихід через USB не підтримується