Hero Image

Камери Canon 4K

Дізнайтесь про зручність та універсальність використання камер Canon 4K.

Що таке 4K?

Це ще більше деталей — ще більше простору для подробиць ваших оповідань. Використання надсучасного сенсору CMOS від Canon дозволяє створювати неповторні відео у форматі 4K. Роздільна здатність, яка в чотири рази перевищує формат Full HD — щоб ви могли насолодитись усіма деталями ваших спогадів, а також додаткові переваги редагування. Відео у форматі 4K Ultra High Definition — рішучий крок уперед і додаткова зручність обробки ваших творчих оповідань.

4K та Full HD

Формат відео 4K, також відомий як 4K UHD, забезпечує роздільну здатність 3840 x 2160 пікселів, що в 4 рази більше, ніж у форматі 1080p Full HD, а не деяких камерах навіть роздільну здатність стандарту DCI 4095 x 2160 пікселів. Це означає, що формат 4K забезпечує приголомшливу, неймовірну реалістичну деталізацію порівняно з відео Full HD.

4K and Full HD

Про Canon 4K

Завдяки зручності й простоті використання камера Canon PowerShot SX740 дозволяє без жодних зусиль створювати незабутні сімейні фотографії. Легкість використання бездзеркальної камери Canon M50 та широкий набір сумісних об’єктивів роблять її ідеальним рішенням для ведення влогу. Потужність і швидкість камери EOS R5 — ключові параметри, які роблять її ідеальною для створення фільмів. Камери Canon, які використовують формат 4K, здатні також знімати відео у Full HD — отже ви можете вибрати оптимальну роздільну здатність відео для кожного творчого проекту. В режимі Full HD — ви можете обрати ту роздільну здатність, яка потрібна саме вам.

4K and Full HD

Створіть найкраще оповідання

Формат 4K надає свободу творчості, дозволяючи масштабувати, панорамувати та кадрувати записи до 200% і водночас створювати відео з роздільною здатністю Full HD, завдяки чому ідеально підійде для любителів відеозйомки та запису художнього відеоматеріалу.

Tell your best story

Основні факти щодо відео формату 4K

Відео формату 4K містить більше даних, тому за тієї ж тривалості запису для трансляції вам знадобляться картки пам’яті більшої місткості з більшою швидкістю передачі даних і швидше інтернет-з’єднання. У разі зйомки у форматі 4K вам знадобиться більше місця на диску для зберігання додаткових даних; крім того, для належного редагування рекомендовано використовувати більш потужний комп’ютер Формат Full HD дозволяє зменшити розмір файлів і тому ідеально підходить для прискореного передавання і трансляції матеріалів онлайн.

Considerations when chossing 4K

Найпопулярніші продукти 4K

Камера яка відповідає вашим вимогам: дізнайтесь більше про модельний ряд камер 4K.

Вас також можуть зацікавити…

Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.

Підписатися зараз