About Us Hero

Про нас

Canon Europe – дочірня компанія Canon Inc., провідного світового постачальника інноваційних технологій і рішень для роботи з зображеннями.


Про Canon >Сталий розвиток >Юридична інформація та дотримання встановлених вимог >Спонсорська діяльність >Новини >

Наша філософія Kyosei

Kyosei – корпоративна філософія Canon, яка є основою нашого бренду, ділової та спонсорської діяльності. Японське слово «кьосей» означає «жити і працювати разом заради загального блага»; цього принципу дотримуються всі працівники Canon. Він визначає наше світосприйняття і наші цінності, наше ставлення до підлеглих і підхід до ведення бізнесу.


Філософія Kyosei визначає не лише діяльність компанії; вона впливає на наші контакти зі спільнотами й іншими організаціями по всьому світу. Ми вважаємо, що соціальна відповідальність бізнесу має першочергове значення, і тому зважаємо на те, як наші дії впливають на клієнтів, колег, партнерів і навколишній світ.


About Canon
Про Canon
Дізнайтеся більше про міжнародну компанію Canon, представництва Canon у Європі та компанії групи Canon.
Розумне використання ресурсів
Дізнайтеся про стратегію сталого розвитку Canon для Європи, Близького Сходу та Африки та напрямки вдосконалення. Ми розширюємо позитивний потенціал технологій та послуг роботи із зображеннями.
Sustainability
Legal & Compliance
Юридична інформація та дотримання встановлених вимог
Ознайомтеся з нашими заявами, позицією та рекомендаціями щодо дотримання юридичних та інших нормативних вимог.
Спонсорська підтримка
Дізнайтеся більше про нашу спонсорську діяльність, що охоплює цілу низку проектів у соціальній, культурній та спортивній сферах.
Sponsorship

Приєднайтеся до розмови на наших соціальних каналах