Про нас

Завдяки нашій унікальній спадщині та досвіду інновації в галузі обробки зображень проникають у всі сфери людського життя, трансформуючи роботу, навчання і розваги у світі, що завжди на зв’язку.
About us

Наша спадщина та принципи

Компанія Canon — це лідер серед постачальників технологій, яку було засновано в Японії у 1937 році. Ми прагнемо допомогти людям переосмислити навколишній світ і розсунути межі можливого за допомогою зображень.

Штат нашої компанії наразі нараховує понад 182 тисячі працівників, зайнятих у виробничих і маркетингових підрозділах у Японії, Північній і Південній Америці, Європі, Азії та Океанії. Kyosei — корпоративна філософія Canon, яка є основою нашого бренду, ділової та спонсорської діяльності. Японське слово «кьосей» означає «жити і працювати разом заради загального блага»; цього принципу дотримуються всі працівники Canon. Він визначає наше світосприйняття і наші цінності, наше ставлення до підлеглих і підхід до ведення бізнесу.

Про Canon

Дізнайтеся більше про міжнародну компанію Canon, представництва Canon у Європі та компанії групи Canon.

about canon
Sustainability

Розумне використання ресурсів

Раціональне використання ресурсів — це ключовий елемент нашої місії використання зображень для перетворення світу. Дізнайтеся більше про соціальні та екологічні ініціативи Canon, спрямовані на раціональне використання ресурсів.

Різноманітність, справедливість та інклюзивність

Дізнайтеся про те, як ми працюємо над формуванням інклюзивного робочого середовища та сприяємо розвитку різноманітного суспільства в більш справедливому світі.

Diversity, Equity & Inclusion
Canon Camera

Новини

Тут можна ознайомитися з останніми новинами та інформацією від Canon, зокрема нашим блогом і платформою VIEW.

Спонсорська підтримка

Дізнайтеся більше про нашу спонсорську діяльність, що охоплює цілу низку проектів у соціальній, культурній та спортивній сферах.

Canon Camera
INSPIRING A WORLD OF CHANGE

Надихаємо світ на зміни

Поля чи міські вулиці, океан чи мікросупутник... Не має значення, що нам принесе завтрашній день — ми будемо готові. Дізнайтеся, як Canon надихає світ на зміни.

Вас також може зацікавити…

Контактні дані

Дізнайтеся, як зв’язатися з нами.