Про нас

Завдяки нашій унікальній спадщині та досвіду інновації в галузі обробки зображень проникають у всі сфери людського життя, трансформуючи роботу, навчання і розваги у світі, що завжди на зв’язку.
About us

Про нас

Наша спадщина та принципи

Компанія Canon — це лідер серед постачальників технологій, яку було засновано в Японії у 1937 році. Ми прагнемо допомогти людям переосмислити навколишній світ і розсунути межі можливого за допомогою зображень.

Штат нашої компанії наразі нараховує понад 182 тисячі працівників, зайнятих у виробничих і маркетингових підрозділах у Японії, Північній і Південній Америці, Європі, Азії та Океанії. Kyosei — корпоративна філософія Canon, яка є основою нашого бренду, ділової та спонсорської діяльності. Японське слово «кьосей» означає «жити і працювати разом заради загального блага»; цього принципу дотримуються всі працівники Canon. Він визначає наше світосприйняття і наші цінності, наше ставлення до підлеглих і підхід до ведення бізнесу.
Дізнайтеся більше про Canon і нашу історію.

Про Canon

Дізнайтеся більше про міжнародну компанію Canon, представництва Canon у Європі та компанії групи Canon.

about canon
Sustainability

Розумне використання ресурсів

Раціональне використання ресурсів — це ключовий елемент нашої місії використання зображень для перетворення світу. Дізнайтеся більше про соціальні та екологічні ініціативи Canon, спрямовані на раціональне використання ресурсів.

Новини

Тут можна ознайомитися з останніми новинами та інформацією від Canon, зокрема нашим блогом і платформою VIEW.

Canon Camera
Canon Camera

Спонсорська підтримка

Дізнайтеся більше про нашу спонсорську діяльність, що охоплює цілу низку проектів у соціальній, культурній та спортивній сферах.

Надихаємо світ на зміни

Поля чи міські вулиці, океан чи мікросупутник... Не має значення, що нам принесе завтрашній день — ми будемо готові. Дізнайтеся, як Canon надихає світ на зміни.

INSPIRING A WORLD OF CHANGE

Вас також може зацікавити…

Контактні дані

Дізнайтеся, як зв’язатися з нами.