Різноманітність, справедливість та інклюзивність

Компанія Canon прагне створити культуру різноманітності, водночас працюючи над формуванням інклюзивного робочого середовища й створюючи більш справедливе суспільство для всіх. У компанії, де працюють понад 22 000 співробітників із 102 національностей у Європі, на Близькому Сході та в Африці та 180 000 по всьому світі, ви зустрінете людей зі всіх верств суспільства.
Group of people standing in front of a park bridge
Ми віримо у філософію Kyosei — жити й працювати разом заради спільного блага. Бажання бути частиною процесу формування кращого суспільства покладено в основу нашого прагнення до більш інклюзивного й справедливого світу.

Ми прагнемо створити різноманітне, інклюзивне та справедливе робоче середовище, яке відображатиме розмаїття спільнот, у яких ми працюємо, і клієнтів, яких ми обслуговуємо в регіоні EMEA. Ми прагнемо досягти цього шляхом створення робочого середовища, де людей цінують і поважають, де вони мають почуття причетності й можуть успішно розвиватися особисто та професійно.

PETER SAAK, Executive Vice President, Canon EMEA Developing Regions Business Group

Реалізація інклюзивного бачення людей

«Різноманітність, справедливість та інклюзивність є основою того, як наші колеги відображають і втілюють нашу корпоративну філософію Kyosei. Таким чином ми також демонструємо свою відданість формуванню організації, де люди можуть бути собою та мають усі можливості, щоб досягти успіху у своїй роботі й розвивати свою кар’єру».
Group of people standing on a softball pitch

Формування культури розмаїття

Разом із нашим керівництвом і співробітниками ми підтримуємо інклюзивність та своїм прикладом демонструємо прихильність культурі розмаїття. Ми прагнемо створити середовище, де кожен відчуватиме повагу, власну цінність і зможе успішно розвиватися особисто та професійно.

Canon Camera

Розвиток інклюзивного робочого місця

Ми прагнемо забезпечувати й формувати всеосяжно інклюзивне та справедливе робоче середовище.

Canon Camera
Group of people at a food buffet
Two people having a meeting

Створення більш справедливого суспільства для всіх

Наша мета — бути відповідальним бізнес-партнером і, дотримуючись принципів філософії Kyosei, сприяти формуванню кращого суспільства для всіх і більш інклюзивного й справедливого світу.

Canon Camera

Дивитися далі

Різноманітність, справедливість та інклюзивність є ключовими принципами нашої програми сталого розвитку й лежать в основі наших корпоративних цінностей. Ми прагнемо надавати можливості для зростання, навчання та розвитку, які підтримуватимуть нашу роботу зі створення передових технологічних інновацій, що працюватимуть на користь бізнесу й покращуватимуть життя людей.