Фотопапір Canon

Знайдіть папір для струменевого принтера Canon, який дозволить задовольнити ваші потреби, незалежно від того, створюєте ви студійні відбитки професійної якості для демонстрації у виставковій залі або реалізуєте свої творчі ідеї для того, щоб розважити дітей.
Вид зверху на принтер та камеру, навколо яких розкладені фотографії різного розміру.

Знайдіть фотопапір Canon, що максимально відповідає вашим потребам

Наша лінійка паперових носіїв сумісна з принтерами PIXMA, PIXMA PRO, MAXIFY та imagePROGRAF PRO.* Високоякісний глянсовий, напівглянсовий, матовий і атласний фотопапір форматів A2, A3+, A3, A4 та формату листівки.*

Мистецтво

Розроблений з думкою про професіоналів та ентузіастів, цей високоякісний папір завжди забезпечує виставкову якість друку.
Кілька широкоформатних зображень висять на темній стіні.

Роздрукуйте витвір мистецтва

Ви зможете легко підібрати папір із глянсовою, лощеною або матовою поверхнею, щоб реалізувати всі свої творчі задуми.

 • МИСТЕЦТВО

  Premium Fine Art Rough

  Високоякісний папір Premium Fine Art Rough для передачі глибини зображення та ефекту тривимірності

 • ЛЕГКА

  Лощений фотопапір Pro Luster LU-101

  Отримуйте яскраві кольори й неперевершену якість друку монохромних фотографій завдяки професіональному легкому фотопаперу Pro Luster, який надає фотографіям, створеним у домашніх умовах, такого вигляду, неначе їх надрукували у фотолабораторії.

 • СТІЙКІСТЬ ДО ВИЦВІТАННЯ

  Фотопапір Pro Platinum PT-101

  Професійний студійний фотопапір із покриттям забезпечує виняткову якість друку й стійкість до вицвітання. Відтворюючи широкий спектр кольорів, цей цупкий глянсовий папір дає змогу фотографам краще проявити свій творчий потенціал.

 • ХУДОЖНІ РОБОТИ

  Pro Premium Matte

  Цей папір із гладкою текстурою з теплим білим тоном для створення роздруківок без відблиску ідеально підходить для друку монохромних і кольорових фотографій, а також художніх робіт.

 • МИСТЕЦТВО

  Premium Fine Art Smooth

  Професійний високоякісний папір для художнього друку дає змогу отримувати зображення з винятково глибоким чорним кольором, точним відтворенням тонів на темних ділянках і широкою кольоровою гамою.

 • Виставкова якість

  Відкрийте для себе папір для художнього друку іншого виробника, який безпосередньо підтримується профілями принтера, щоб забезпечити точність відтворення результатів.

  На екрані комп’ютера використовуються ICC-профілі.

  Профілі ICC

  Установіть додаткові ICC-профілі для того, щоб розширити можливості підтримки фотопаперу, завдяки чому ваші роздруківки матимуть завершений і професійний вигляд.

  Домашні фотографії

  Розкрийте весь потенціал принтера й друкуйте високоякісні фотографії вдома з високою швидкістю.
  Яскраве зображення друкується на принтері Canon, а інші зображення розкладені перед ним на столі.

  Роздрукуйте спогади

  Оберіть глянсовий, напівглянсовий або матовий папір, який відтворить яскраві кольори ваших сімейних і святкових фотографій.

 • М’ЯКЕ ПОКРИТТЯ

  Напівглянсовий покращений фотопапір SG-201

  Папір з атласним покриттям має текстуру справжнього фотопаперу. Цей якісний матеріал забезпечує неперевершений фотодрук, має менше глянцю і м’якшу поверхню.

 • ЯКІСНІ СПОГАДИ

  Щоденне використання глянсового паперу

  Цей папір, який забезпечує стабільну якість на рівні фотолабораторії, ідеально підходить для друку глянсових знімків із відпустки в домашніх умовах.

 • ТВОРЧІ ВИРОБИ ТА ВИРОБИ З ПАПЕРУ

  Матовий фотопапір MP-101

  Матовий фотопапір забезпечує друк високоякісних фото, графіки та тексту на матовій поверхні. Він також підходить для творчого застосування — створення листівок, паперових забавок тощо.

 • ЦИФРОВІ ФОТО ТА ПОВТОРНИЙ ДРУК

  Plus Glossy II PP-201

  Чудовий фотопапір для глянсових відбитків найвищої якості. Він надає професійним фотографіям та іншим відбиткам досконалого блиску.

 • Творчі проекти

  Папір для творчості Canon дозволяє скерувати вашу творчість у новому напрямку.
  Принтер Canon, на якому друкується сімейний знімок. Інші фотографії та роздруківки розкладені на столі, на екрані телефону видно роздруковане зображення і руки, що приклеюють до банера кольорові літери, які утворюють слово «happy».

  Роздрукуйте цікаві ідеї

  Обирайте носії від фотомагнітів, матеріалів для термоперенесення і паперу для бізнес-презентацій до матового паперу, який ідеально підходить для вітальних листівок, календарів і цікавих об’ємних виробів із паперу.

 • СХОВИЩЕ ФОТОГРАФІЙ

  Photo Cube

  Подарункова коробка, що ідеально підходить для зберігання ваших улюблених квадратних фотографій.

 • МАГНІТНИЙ ФОТОПАПІР

  Магнітний фотопапір

  Використовуйте магнітний фотопапір Canon MG-101 для домашнього чи офісного принтера та створюйте креативні та інтерактивні фотоекспозиції.

 • ТВОРЧІ ВИРОБИ ТА ВИРОБИ З ПАПЕРУ

  Матовий фотопапір MP-101

  Матовий фотопапір забезпечує друк високоякісних фото, графіки та тексту на матовій поверхні. Він також підходить для творчого застосування — створення листівок, паперових забавок тощо.

 • ТВОРЧІ ВИРОБИ ТА ВИРОБИ З ПАПЕРУ

  Двосторонній матовий папір Canon MP-101D

  Втілюй ідеї в життя, разом із ціма універсальними носіями. Ідеї для хобі та творчості — кращий вибір для створення святкової листівки, додатків до пам’ятних альбомів чи проектів з Creative Park.

 • ВИСОКОЯКІСНІ ПРЕЗЕНТАЦІЇ

  Папір для друку з високою роздільною здатністю

  Цей крейдований папір забезпечує неперевершену насиченість, чіткість і яскравість кольорів. Ідеально підходить для високоякісного друку документів, електронних таблиць та презентацій, що містять графіку й фото.

 • Паперова упаковка картриджів різного розміру та кольору стоїть на полиці.

  Чорнильні картриджі PIXMA

  Створюйте вражаючі й довговічні фотовідбитки на принтері PIXMA з оригінальними чорнилами Canon.

  Схожі статті

 • ДРУК

  Який папір використовують професіонали для друку?

  Якщо ви готуєтеся до виставки чи випускаєте книгу обмеженим тиражем, якість друку має значення. Пейзажний фотограф Антоніо Гауденсіо розповідає нам про свій вибір.

 • ПОРАДИ З ДРУКУ

  Поширені запитання щодо принтерів, чорнил та паперу

  Експерт Canon Сухаїб Хуссейн (Suhaib Hussain) відповідає на поширені запитання про технології друку принтерів, чорнила та папір.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Друк списків, планів та цілей

  Розкрийте творчий потенціал із принтером Canon PIXMA та залишайтеся організованими й уважними протягом усього року.

 • ARTICLE

  How to pick the right paper for your fine art prints

  Want exhibition-level fine art prints but not sure which paper to choose? A Canon Ambassador and two experts share their advice.