Canon Pro Premium Matte PM-101

Pro Premium Matte PM-101

Гладка текстура з теплим білим тоном для створення роздруківок без відблиску. Ідеальний для монохромних і кольорових фотографій, а також для художніх робіт, які потребують якісного передавання теплих кольорів і сірих тонів.

Переваги

  • Ідеальний для відтворення теплих кольорів
  • Досконале передавання градацій тонів під час монохромного друку
  • Однорідна гладка матова поверхня
  • Ідеально підходить для принтерів PIXMA Pro

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon Pro Premium Matte PM-101

Вишукані вигляд і текстура


Розроблений фахівцями, професійний матовий фотопапір підвищеної якості має м’яку текстуру з теплим білим тоном для створення особливих роздруківок без відблисікв. Цей цупкий папір якісний, жорсткий і дивовижно плаский.

Професійні роздруківки


Професійний матовий фотопапір підвищеної якості розроблений з метою забезпечити оптимальні результати друку на професійних фотопринтерах PIXMA компанії Canon і завжди отримувати дивовижні роздруківки як із чорнилами на основі пігменту LUCIA, так і з чорнилами ChromaLife100+ на основі барвників.

Чудове кольоровідтворення


Цей універсальний папір ідеальний для друку чорно-білих і кольорових фотографій, а також художніх робіт, які потребують точного передавання теплих кольорів і сірих тонів. Зображення, роздруковані на цьому дивовижно гладкому папері, мають вишуканіше покриття порівняно зі звичайними глянсовими фотографіями.

Майже вічні фотографії


Професійний матовий фотопапір підвищеної якості забезпечує виняткову якість і довговічність зображень. Оригінальні чорнила Canon захищають фотографії від впливу повітря та світла, тим самим даючи змогу впевнено демонструвати зображення або продавати їх.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon Pro Premium Matte PM-101, функції та можливості цієї БФП.

210-gsm

Щільність у грамах на квадратний метр

0.31-mm

Товщина в міліметрах

Програмне забезпечення для роботи з фотографіями

Оживіть спогади завдяки програмному забезпеченню, яке допоможе створити яскраві композиції для друку.

Докладніше