Фотопапір для принтерів PIXMA

Виберіть фотопапір Canon, який максимально відповідає вашим потребам. Він підходить як для професійної поліграфії, так і для побутових друкарських потреб. Високоякісний глянсовий, напівглянсовий, матовий і атласний фотопапір форматів A2, A3+, A3, A4 та формату листівки.

Виставкова якість

Розроблений з думкою про професіоналів та ентузіастів, цей високоякісний папір завжди забезпечує виставкову якість. Глянсове, лощене, матове покриття — виберіть папір, який ідеально підійде для втілення ваших творчих задумів.

Домашні фотографії

Розкрийте весь потенціал принтера PIXMA та друкуйте високоякісні фотографії вдома з великою швидкістю. Оберіть глянсовий, напівглянсовий або матовий папір, який найкраще відтворить яскраві кольори ваших сімейних і святкових фотографій.

Творчі проекти

Носії для художнього друку компанії Canon — від фотонаклейок, термоперевідних матеріалів і паперу для бізнес-презентацій до матового паперу, який ідеально підходить для вітальних листівок, календарів і цікавих об’ємних виробів із паперу, — скерують вашу творчість у новому напрямку.