Фотопапір для принтерів PIXMA

Виберіть фотопапір Canon, який максимально відповідає вашим потребам. Він підходить як для професійної поліграфії, так і для побутових друкарських потреб. Високоякісний глянсовий, напівглянсовий, матовий і атласний фотопапір форматів A2, A3+, A3, A4 та формату листівки.

Виставкова якість

Розроблений з думкою про професіоналів та ентузіастів, цей високоякісний папір завжди забезпечує виставкову якість. Глянсове, лощене, матове покриття — виберіть папір, який ідеально підійде для втілення ваших творчих задумів.

Домашні фотографії

Розкрийте весь потенціал принтера PIXMA та друкуйте високоякісні фотографії вдома з великою швидкістю. Оберіть глянсовий, напівглянсовий або матовий папір, який найкраще відтворить яскраві кольори ваших сімейних і святкових фотографій.

Творчі проекти

Носії для художнього друку компанії Canon — від фотонаклейок, термоперевідних матеріалів і паперу для бізнес-презентацій до матового паперу, який ідеально підходить для вітальних листівок, календарів і цікавих об’ємних виробів із паперу, — скерують вашу творчість у новому напрямку.

Створюйте незабутні фотографії

Використовуйте весь потенціал пристрою PIXMA за допомогою програмного забезпечення My Image Garden. Це просте у використанні програмне забезпечення полегшує друк фотографій і надихає на творчі ідеї. Ви можете самостійно створювати та друкувати фотоколажі, листівки й календарі або скористатися автоматичною функцією поєднання фотографій у цікаві компонування, готові до друку.

На сумісних принтерах програма My Image Garden відкриває доступ до унікального онлайнового вмісту зі служби CREATIVE PARK PREMIUM, що надасть вам ще більшого натхнення.

Пошук витратних матеріалів

Знайдіть необхідний картридж, чорнильницю або папір для принтера PIXMA за допомогою засобу для пошуку витратних матеріалів. Створюйте високоякісні й довговічні фотографії та документи, які справляють враження професійних, за допомогою фірмових витратних матеріалів виробництва компанії Canon.

  • Canon
  • Принтери
  • Фотопапір A4, A3, A3+, A2 — глянсовий і матовий фотопапір