ТВОРЧИЙ ДРУК

Списки, плани та цілі: станьте організованими за допомогою друку

Від друкованих планерів харчування до щоденників подяки — дізнайтеся, як створити власні засоби впорядкування інформації за допомогою принтера Canon PIXMA та програми Creative Park.
Знімок зверху вниз відкритого щоденника Bullet Journal, поруч лежать шаблони рамок із програми Creative Park і стоїть принтер Canon PIXMA.

Обіцянка бути організованим — одна з найпоширеніших новорічних обіцянок, але буває дуже корисно розробити стратегії, що дозволяють нам утримуватися на гребені хвилі активного життя цілий рік. Йдеться не лише про планери: якщо підійти до справи творчо, то можна використати можливості друку для створення різноманітних чудових ресурсів, які допоможуть упоратися із численними життєвими труднощами. 

Це можуть бути списки покупок або плани харчування, які допоможуть вам не забути придбати все необхідне в супермаркеті, або щоденник подяки, де можна записувати все, за що ви вдячні. Або це може бути трекер настрою, щоб ви могли проаналізувати, що може впливати на ваше психічне здоров’я. 

Якою б не була ваша ціль, лінійка принтерів Canon PIXMA допоможе вам розвинути свої організаційні навички та творчо підійти до процесу.

Навіщо складати списки та впорядковувати плани й цілі?

Жінка сидить за дерев’яним столом і пише щось у щоденнику, поруч із нею стоїть гарячий напій.

Творець Темі Меннінг любить виділяти час для створення своїх щоденників Bullet Journal. Вона вважає, що посиденьки недільним вечором із гарячим напоєм — це чудова нагода підготуватися до наступного тижня.

Жінка ножицями вирізає тематичні малюнки, завантажені з вебсайту Creative Park. На столі стоїть принтер Canon PIXMA. 

Темі експериментувала з принтером Canon PIXMA TS7440a та програмою Creative Park від Canon, вивчаючи нові способи візуального оформлення планерів за допомогою рамок і тематичних малюнків.

Складання списків, планів та цілей означає не лише швидко записати інформацію та поставити галочку. Темі Меннінг, що живе в Портсмуті у Великобританії, відкрила для себе ведення щоденника після того, як у неї діагностували ментальний розлад і встигла залучити до своєї сторінки в соціальних мережах велику кількість підписників, які слідкують за її красиво проілюстрованими щоденниками у стилі Bullet Journal. «Для мене це був спосіб залишатися зосередженою, а також робити те, що мені подобається, і при цьому записувати свої нав’язливі думки на папері», — пояснює вона. Ведення щоденників Bullet Journal — це спосіб занотовування різних життєвих цілей і досягнень, від виконаних вправ та з’їденої їжі до книг, які ви хотіли б прочитати, або фільмів, які хотіли б подивитися.

Для Темі ведення щоденників і планування стало способом життя, і вона переконалася, що створення власного щоденника або планувальника й складання плану того, чого ви хочете досягти, може зробити цілі реальнішими. «Без цього я б не змогла працювати так само ефективно, — каже вона. — Це має для мене важливе значення, тому що це мотивує мене, допомагає мені бути організованою, і зрештою я отримую задоволення від творчості, красиво оформлюючи сторінки й надихаючи інших на те саме».

У цій статті вона розповідає про поради й методи, які допоможуть вам працювати ефективніше та розвивати власні творчі здібності за допомогою друку.

Вибір теми

Жінка вирізає малюнок листка, сидячи за столом. На столі стоїть принтер Canon, а поруч лежать блокноти та ручки.

Якщо ви вперше створюєте щоденник Bullet Journal, Темі рекомендує прикрашати сторінки своїми улюбленими ілюстраціями, щоб зробити проєкт по-справжньому індивідуальним. Ці малюнки з листям Темі намалювала сама, але ви також можете використовувати готові дизайни з програми Creative Park — там їх сотні на вибір.

Пара рук вклеює в щоденник стікери на тему кави від Canon Creative Park. Поруч на столі лежать різні роздруковані шаблони, рожева клавіатура та канцелярське приладдя.

За словами Темі, головне в створенні вдалого персоналізованого щоденника — «обрати те, що відповідає вашому стилю, або те, що вас цікавить». Для цього проєкту Темі обрала кавово-осінню тему, поєднуючи свої малюнки, намальовані від руки, з шаблонами з програми Creative Park.

Темі часто оформляє щоденники та записи з афірмаціями за допомогою ілюстрацій, намальованих від руки, але ви також можете знайти готові дизайни, які можна роздрукувати й прикрасити ними сторінки. Простий спосіб продемонструвати особистий творчий стиль, як радить Темі, — обрати тему для кожного місяця. Це можуть бути яскраві візерунки, певні кольори або тематика, наприклад Темі обрала тему «кава/осінь» для жовтня. «Я прикрашаю ними кожну сторінку й проводжу вечір, розкладаючи ці малюнки на тиждень уперед», — каже вона.

На вебсайті Creative Park і в програмі Creative Park є безліч шаблонів, візерунків і малюнків, які можна завантажити і роздрукувати в різних розмірах і на різних типах носіїв, сумісних із принтерами PIXMA. Можна додавати рамки, щоб прикрасити плани харчування, а за допомогою різнокольорового паперу з візерунками можна зробити яскраві саморобні календарі. Якщо ви спробуєте щось зробити й вам це не сподобається, можна легко переробити старий дизайн і почати все спочатку.

«З Creative Park я можу шукати готові дизайни у великій бібліотеці й швидко завантажувати готові до друку шаблони через програму Canon PRINT або безпосередньо за допомогою програми Creative Park, — пояснює Темі. — Я закохалася в набір настінних прикрас у стилі кафе: мені подобається сміливий, сучасний дизайн і розмаїття ілюстрацій. Я також прикрасила кухню за допомогою шаблонів кліток для птахів у паризькому стилі».

Друк, сканування та копіювання 

Принтер Canon PIXMA стоїть на столі, на ньому друкується список покупок.

Принтер Canon PIXMA TS7440a з вбудованим сканером, який дозволяє копіювати кілька аркушів у два рази швидше, дозволив Темі швидко виконати копіювання її улюблених шаблонів і прискорити процес роботи.

Жінка за допомогою ручки додає необхідний пункт у красиво оформлений список покупок, прикріплений до холодильника.

Складання списків покупок — це простий спосіб контролювати щотижневі буденні справи. Завдяки магнітному фотопаперу Canon ви можете повісити списки на холодильник. Так ви ніколи більше не забудете купити щось важливе.

Функція сканування на принтері PIXMA TS7440a чудово підходить для копіювання сторінок, тому вам не доведеться щотижня створювати новий розворот, якщо у вас немає на це часу. Ви також можете використовувати цю функцію для створення копій власних дизайнів та ілюстрацій, які потім можна роздрукувати в кількох варіантах і прикрашати ними свої проєкти.

З програмою Canon PRINT також можна друкувати шаблони прямо зі смартфона в різних розмірах, з різним оформленням і на різних типах паперу. Темі друкувала дизайни переважно на матовому фотопапері Canon, а з використанням магнітного фотопаперу Canon можна легко наклеїти списки на магнітні поверхні в оселі.

Занурення в процес

На дерев’яному столі стоїть принтер Canon, лежить планшет і різне канцелярське приладдя. Над столом на стіні до металевої настінної вішалки прикріплені листівки та записки. 

«Ніщо не зрівняється з результатом та задоволенням від роботи з папером та планувальниками, коли ви створюєте красиві макети власними руками», — каже Темі.

Знімок зверху вниз дерев’яного столу з відкритим щоденником Bullet Journal, у якому видно щоденні списки справ, а також малюнки листя та кухлів.

Не обов’язково залишати готові витвори при собі. Вони можуть стати унікальними подарунками для друзів та близьких, які теж хочуть стати організованішими.

Принадність створення щоденників вдома за допомогою таких пристроїв, як Canon PIXMA TS7440a, полягає в тому, що це може спробувати кожен. «Це чудова можливість — роздрукувати всі ці дизайни, якщо ви хочете заощадити час і отримати задоволення від творчості, маючи у своєму розпорядженні бібліотеку завантажених шаблонів», — каже Темі.

Вона також вважає, що найкращий спосіб дотримуватися своїх планів — перетворити організацію на звичну справу. «Я прикрашаю сторінки свого щоденника ілюстраціями та шаблонами щонеділі ввечері, готуючись до наступного тижня. Я заварюю чашку чаю, розслаблююся за робочим столом та насолоджуюся процесом».

На відміну від звичайного планера, купленого в магазині, саморобні засоби організації дають можливість творчо підійти до досягнення цілі та отримати доступні результати, що надає відчуття цінності вашим щоденним, щомісячним і річним планам. Це стосується не лише готового виробу; ви можете насолоджуватися процесом і в майбутньому згадувати все, чого ви досягли.


Автор: Роуен Девіс (Rowan Davies)

Пов’язана продукція

 • Домашні принтери

  PIXMA TS7440a

  Стильний багатофункціональний пристрій для технічно підкованих користувачів із широким спектром можливостей для творчого друку, а також технологією АПД, що спрощує процес копіювання і сканування кількох різних аркушів.
 • Струминні принтери

  Matte Photo Paper MP-101

  Матовий фотопапір забезпечує друк високоякісних фото, графіки та тексту на матовій поверхні. Також підходить для різного роду творчого застосування — створення листівок, паперових забавок тощо.
 • Струминні принтери

  Magnetic Photo Paper MG-101

  Зробіть свої фотороздруківки креативнішими та інтерактивнішими з магнітним фотопапером Canon MG-101.
 • Схожі статті

 • ПОРАДИ З ДРУКУ

  Поради з друку перед початком навчального року

  З принтером Canon ви можете підійти до підготовки до навчального року творчо.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Персоналізуйте свої гаджети

  Створюйте власні наклейки для телефону та інших пристроїв за допомогою портативних принтерів Canon.

 • ДРУК

  Найкращі принтери для студентів

  Кожному студенту потрібен принтер — дізнайтеся про найкращі варіанти, що відповідають вашим потребам.

 • ДРУК

  Найкращі принтери для домашнього офісу

  З принтерами Canon PIXMA та MAXIFY працювати з дому дуже легко.