A Canon PIXMA TS5340 printer next to school books, a pencil case and a pair of scissors.

ПОРАДИ З ДРУКУ

Назад до школи: зробіть навчання цікавішим із принтером Canon PIXMA

Немає нічого кращого, ніж спостерігати, як ваші діти зростають. Дуже приємно бачити, як вони розкривають свій творчий потенціал, коли вони досліджують наш світ. Незалежно від того, де саме — у школі чи вдома — навчаються ваші діти, домашнє навчання відіграє дуже важливу роль у цьому процесі. Вони відчувають себе безпечніше й комфортніше в знайомому середовищі, де можуть досліджувати щось нове, займатися тим, що їм цікаво, й створювати власні проекти. Належні інструменти не лише допоможуть їм досягти успіху, але й суттєво спростять вам вашу власну роль у навчальному процесі.

Коли йдеться про те, що знадобиться дитини для навчання наступного року, зручний сімейний принтер має бути вгорі списку.

Підключайтеся

The hand of a small child touching a smartphone that is on top of a Canon PIXMA TS5340 printer.
Друкуйте просто зі свого смартфона з програмою Canon PRINT — а якщо ваші діти захочуть творче підійти до виконання своєї домашньої роботи, вони зможуть створювати й редагувати власні проекти за допомогою графічного редактора Canon Easy-PhotoPrint і програми Canon Creative Park.

Модель Canon PIXMA TS5340, що займає місце в середині лінійки, є чудовим вибором для багатьох: це зручний і доступний за ціною принтер, яким можна керувати зі смартфона. Вашим дітям дуже сподобається розмаїття наших простих і зручних програм Canon! Ви можете легко налаштувати бездротове з’єднання й підключатися до принтера з кількох комп’ютерів та інтелектуальних пристроїв одночасно, що відкриває гнучкі можливості для всієї родини.

Заощадьте час

A cat looks at a Canon PIXMA TS5340 printer that is surrounded by printouts.
Домашнє навчання буває важко сумістити з домашніми справами, але з принтером Canon PIXMA ви зможете надрукувати необхідні навчальні матеріали та організувати процес.

Принтери PIXMA TS5340 сумісні з багатьма програмами Canon для друку (для iOS або Android), але радимо розпочати з універсальної програми Canon PRINT. Просто завантажте її на свій інтелектуальний пристрій, підключіться до принтера за допомогою інструкцій на екрані — і все готове для друку фотографій і документів, а також сканування й копіювання. Ця програма також підключається до зовнішніх хмарних сервісів, включаючи image.canon, Dropbox, Google Клас, Google Диск, Instagram та OneDrive. Дорослим, підліткам і дітям дуже сподобається можливість доступу й друку безпосередньо із цих популярних платформ і хмарних сховищ, які допомагають заощадити багато часу. Модель Canon PIXMA TS5340 також сумісна із сервісами Apple AirPrint і Mopria для Android відразу після початкового налаштування, завдяки чому ви зможете друкувати з будь-якого зі своїх пристроїв Apple або Android простим натисканням кнопки з будь-якого місця, де є підключення до Інтернету.

A child takes a printout from the paper tray of a Canon PIXMA TS5340 printer. A man sits on a sofa in the background looking at a smartphone.
З програмою Canon PRINT ви можете друкувати навчальні матеріали просто з дивана, щоб зробити навчальний процес простішим і швидшим.

Окрім чудових функцій друку, пристрій Canon PIXMA TS5340 також обладнаний сканером (з роздільною здатністю до 1200×2400 точок на дюйм), який суттєво спрощує та прискорює фотокопіювання навчальних та інших матеріалів. Ви також можете легко налаштувати всі необхідні параметри за допомогою програми Canon PRINT, після чого Canon PIXMA TS5340 виконає для вас всю роботу.

Натхнення й творчість

A Canon PIXMA TS5340 printer on a desk in front of a pinboard covered in printouts.
З матеріалами для домашнього навчання перед вами відкривається безмежний світ творчості, що допомагає задовольнити унікальні потреби ваших дітей. Можливо, їм потрібно попрактикуватися в написанні від руки? Просто надрукуйте для них відповідні посібники!

Прагнете до більшого? Окрім програми Canon PRINT, радимо встановити на смартфон графічний редактор Canon Easy-PhotoPrint і програму Canon Creative Park, що розкривають додаткові творчі можливості. З графічним редактором Canon Easy-PhotoPrint ви зможете створювати колажі з кількох зображень, календарі або плакати, друкувати наліпки, а також втілювати в життя безліч інших творчих задумів. У програмі також є ціла купа стильних шаблонів — від запрошень, що можна гнучко персоналізувати відповідно до ваших потреб, до графічних шаблонів, які відразу готові до використання. З програмою Canon Creative Park ви зможете лише за кілька годин створити сімейний альбом, надрукувати набір карток з літерами або плакат для важливої сімейної події. Цікаві творчі можливості цих програм сподобаються не лише маленьким дітям: вони також безпечні й зручні у використанні для підлітків.

Друк без обмежень

A Canon PIXMA TS5340 printer on a tabletop printing out photo collages.
У принтерах серії Canon PIXMA TS5340 використовуються чорнила Canon ChromaLife100, що забезпечують яскраві й тривалі результати.

Коли принтером користуються всі члени родини, приємно пам’ятати про велику місткість подвійної системи подавання паперу: ви можете завантажити у пристрій Canon PIXMA TS5340 до 200 аркушів звичайного паперу (100 в задній лоток і ще 100 в передню настроювану касету) або до 20 аркушів фотопаперу (лише у задній лоток). Модель Canon PIXMA TS5340 також здатна друкувати з обох боків, що дозволяє зменшити витрати паперу й відходи. Крім того, принтер Canon PIXMA TS5340 обладнаний картриджами з чорнилами двох типів (чорними і кольоровими) й використовує чорнила Canon ChromaLife100, що забезпечують яскраві результати. Картриджі доступні в стандартному розмірі або в розмірі XL: картридж XL дозволяє надрукувати вдвічі більше сторінок, знижуючи вартість кожної з них.

Завдяки корисним програмам пристрій Canon PIXMA TS5340 — це набагато більше, ніж звичайний принтер! Це інструмент, що дозволяє матеріалізувати безмежні об’єми цифрової інформації, зображень і документів одним натисканням кнопки на смартфоні й за допомогою креативних шаблонів.

Вибір принтера

A Canon PIXMA TS5340 printer on a desk next to a pencil case and stationery.
Серія PIXMA TS включає принтери, що задовольнять ваші потреби, і кожен з них відкриває цілу низку можливостей для творчості під час виконання домашньої роботи та інших домашніх справ.

У лінійці струминних принтерів Canon PIXMA є модель для кожного. Окрім принтера Canon PIXMA TS5340, також є серія PIXMA TS.

Canon PIXMA TS3340

A Canon PIXMA TS3340 printer on a desk. Printouts, photos and a notebook are on the desk beside it.

Ця модель початкового рівня друкує зображення без полів розміром до 25 на 35 см та обладнана 1,5-дюймовим РК-екраном. Цей бюджетний принтер — відмінний вибір за свою ціну, якщо вам не потрібна подвійна система подавання паперу. Він чудово підійде для виконання домашніх завдань або звичайного домашнього друку.

Canon PIXMA TS5140

A Canon PIXMA TS5140 printer with its paper tray extended.

Сімейний принтер Canon PIXMA TS5140 розташований у лінійці PIXMA поруч із моделлю Canon PIXMA TS5340 і дуже схожий на неї, але має більший 2,5-дюймовий РК-екран. Як і модель Canon PIXMA TS5340, принтер Canon PIXMA TS5140 обладнаний подвійною системою подавання паперу, а в задній лоток і передню касету можна завантажувати папір і конверти різних типів розміром до A4.

Canon PIXMA TS6340

A Canon PIXMA TS6340 printer surrounded by papercraft materials, pencils and a pair of scissors.

Потрібен пристрій для друку якісних фотографій? Модель Canon PIXMA TS6340 обладнана системою чорнил із п’яти картриджів (пігментне чорне, чорне, блакитне, пурпурове й жовте), завдяки чому ви можете замінювати окремі картриджі в міру закінчення чорнил. Цей багатофункціональний принтер друкує фотографії без полів розміром 10×15 см лише за 21 секунду, і його дуже легко підключити до інших пристроїв через бездротовий канал зв’язку.

Canon PIXMA TS8340

A woman holds a smartphone above a Canon PIXMA TS8340 printer.

Флагманською моделлю лінійки PIXMA TS є елегантний і стильний принтер Canon PIXMA TS8340. Він має шість чорнильних картриджів (пігментне чорне, чорне, блакитне, пурпурове, жовте й фотографічне синє) й здатний створювати дуже якісні фотографії. Він підійде тим, хто цінує якість і хоче друкувати ідеальні знімки. Цей принтер обладнаний гніздом для SD-карток пам’яті, завдяки чому ви можете друкувати безпосередньо з картки, 4,3-дюймовим сенсорним екраном та універсальним багатофункціональним дисковим лотком для таких носіїв, як стікери й наліпки на нігті.

Підготувала Клер Гільо (Claire Gillo)

Схожі статті
Printer fun for everyone

ТВОРЧИЙ ДРУК

Розваги з принтером для кожного

Шість способів зарядити енергією свою оселю, родину та пристрої за допомогою принтера PIXMA.

A child sat at a table with an adult creating colourful papercrafts using a Canon printer.

ДРУК І ХУДОЖНІ ПРОЕКТИ

Сотні безкоштовних цікавих моделей із паперу чекають на вас

Від ляльок до настільних ігор, від навчальних матеріалів до таємничих лабіринтів — асортимент моделей Creative Park допоможе вам розважити своїх дітей.

Подібна продукція

Подібна продукція

Подібна продукція

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів