ПОРАДИ З ДРУКУ

Знову до школи: підготуйтеся до навчання за допомогою принтера Canon

Дізнайтеся, як принтер Canon може допомогти вам і вашим дітям підготуватися до нового навчального року й перетворити навчання на розвагу.
Дитина сидить на колінах усміхненої жінки та розфарбовує роздруківки, надруковані на принтері Canon PIXMA. На задньому плані видно руки, що тримають смартфон.

Більшість дітей люблять шкільні канікули, і сьогодні існує безліч розваг, які привернуть їхню увагу, але не встигнете ви й оком моргнути, як вашим дітям уже пора повертатися до школи. Принтер Canon може допомогти спрямувати ентузіазм під час літніх канікул у потрібне русло й залучити дітей до підготовки до нового навчального року.

Принтери PIXMA та SELPHY CP1500 легко підключаються до комп’ютерів і мобільних пристроїв, тож до процесу може долучитися вся родина. Діти також зможуть швидко й легко друкувати за допомогою однієї із численних програм для друку Canon. Наш посібник із застосунків і програмного забезпечення для друку Canon допоможе вам вибрати потрібний інструмент для вашого проєкту. Ось кілька ідей для початку.

Руки тримають смартфон, на якому відкрита програма для друку Canon. Зображення на екрані смартфона друкується на принтері, що стоїть на задньому фоні.

Програма Canon PRINT дозволяє друкувати зі смартфона, а якщо ваші діти захочуть творче підійти до виконання своїх шкільних проєктів, вони зможуть створювати й редагувати власні проекти за допомогою таких застосунків, як Canon Easy-PhotoPrint Editor і Creative Park.

1. Роздрукуйте розклад

Білий принтер Canon SELPHY CP1500, на якому друкується знімок дівчини в шкільній формі. Ні знімку також є невеликий QR-код.

На Canon SELPHY CP1500 можна друкувати QR-коди, тому ви можете додавати до своїх роздруківок посилання на клуби й організації, щоб можна було легко дізнаватися інформацію про адресу й розклад.

Знімок зверху вниз людини, що заповнює дати на вересень у календарі.

За допомогою принтера Canon можна перетворити улюблені сімейні фотографії на персоналізовані календарі, щоб не пропустити факультатив або дитяче свято. Можна навіть зробити невеликі магніти за допомогою магнітного фотопаперу Canon, щоб прикріпити розклад та календар на холодильник.

Заняття творчістю в понеділок, ігри у вівторок, заняття з точних наук у середу. Досить складно пам’ятати про все необхідне для різних уроків ваших дітей протягом тижня, і це вже не кажучи про гуртки та позакласні заняття.

Роздрукувавши розклад і повісивши його на дошку чи холодильник, уся родина зможе одразу бачити, що потрібно не забути взяти із собою того чи іншого дня. Більше не доведеться бігти до рецепції, щоб віддати дитині забуті футбольні бутси.

Ви також можете роздрукувати календарі за допомогою програми Easy-PhotoPrint Editor, у яких можна записати дати днів народження, дитячих свят або інших сімейних заходів, а також записати, хто відвозить або забирає дітей зі школи того чи іншого дня.

Сумісна з більшістю принтерів PIXMA програма Canon PRINT дає змогу легко друкувати зі смартфона через бездротові мережі. Програму також можна використовувати для друку чи сканування з різних хмарних сервісів, які сьогодні використовуються в багатьох школах для виконання завдань у класі та домашніх завдань, зокрема image.canon, Dropbox™, Google Клас™, Google Диск™ і Microsoft OneDrive®. Більшість принтерів Canon PIXMA також сумісні із сервісами Apple® AirPrint® і Mopria® для Android відразу після початкового налаштування, завдяки чому ви зможете друкувати з будь-якого зі своїх пристроїв Apple або Android простим натисканням кнопки з будь-якого місця, де є підключення до Інтернету.1

2. Наклейте етикетки на пляшки з напоями та ланчбокси

Білий принтер Canon, на якому друкується невеликий знімок молодої дівчини, що повторюється вісім разів.

Друкуйте на принтері Canon SELPHY CP1500 індивідуальні етикетки на папері квадратного формату (KC-18IS, 54 x 54 мм), формату кредитної картки (KC-18IF, 54 x 86 мм) або формату для мінінаклейок (KC-18IL, 22 x 17,3 мм).

Пара рук акуратно прикріплює наклейку із зображенням дівчини до зеленої пляшки з водою.

Просто відклейте підкладку та прикріпіть наклейку на ланчбокс або пляшку з водою вашої дитини.

У багатьох школах просять дітей щодня приносити власну пляшку з водою. Але оскільки єдинороги, динозаври та деякі герої мультфільмів є дуже популярними серед дітей у початковій школі, речі із цими персонажами можна легко переплутати.

Використовуйте компактний принтер Canon SELPHY CP1500 для створення персоналізованих етикеток для пляшок, ланчбоксів і футлярів для окулярів за допомогою наклейок Canon SELPHY різних розмірів замість звичайного паперу, що використовується для друку фотографій або документів. У програмі компонування фотографій Canon SELPHY Photo Layout є опція Label Layout (Макет етикетки) — ви можете вибрати фотографію з галереї камери та персоналізувати її за допомогою тексту, печаток і різних кольорів. Також у ній є опція для створення мініетикеток, яка дозволяє надрукувати вісім невеликих зображень (однакових або різних) на одному аркуші.

Металевий ланчбокс? Без проблем. Легко друкуйте на принтері Canon PIXMA наклейки на магнітному фотопапері Canon Magnetic Photo Paper. Наклейки будуть прилипати до поверхні, а коли потрібно буде помити ланчбокс ви зможете зняти їх.

3. Розкрийте свої творчі таланти завдяки мистецтву

На принтері Canon чорного кольору друкується дитячий малюнок на магнітному фотопапері Canon. Поруч із принтером на столі лежить оригінальний витвір мистецтва.

Ви можете друкувати красиві, довговічні та деталізовані зображення, щоб належним чином оцінити творчі доробки своїх дітей. Якщо ваш принтер оснащений сканером, ви також можете відсканувати їх та роздрукувати.

Діти часто малюють на папері олівцями, крейдою, фломастерами та фарбами. Зі сканерами, вбудованими в більшість принтерів Canon PIXMA, або за допомогою функції копіювання зі смартфона можна швидко та легко перенести дитячі малюнки в цифрове середовище, щоб одразу роздрукувати їх або створити копії оригіналів. Також можна сканувати зі смартфона за допомогою програми Canon PRINT. Ви можете навіть роздрукувати кілька робіт на магнітному фотопапері Canon і повісити їх на холодильник, не переймаючись, що оригінал забрудниться, порветься або зіпсується. Розмір кожного аркуша паперу складає 10 x 15 см, тому ви зможете розмістити на ньому одразу кілька витворів мистецтва.

Ще одним чудовим варіантом для демонстрації дитячих робіт є альбом Canon Photo Cube, який не лише пропонує розумний спосіб зберігання фотографій і відбитків квадратної форми, але й може бути прикрашений знімками ззовні для надання йому унікального вигляду. Діти можуть використовувати його для демонстрації своїх улюблених знімків із літніх канікул або навіть для таких проєктів, як демонстрація зміни пір року. Photo Cube постачається в комплекті з двома картриджами та 40 аркушами квадратного фотопаперу Photo Paper Plus Glossy II.

4. Створюйте власні закладки

Закладки у формі будиночків, створені за шаблонами Canon Creative Park, на відкритих сторінках книги.

У програмі Creative Park є вибір шаблонів для закладок, зокрема ці милі дизайни у формі будиночків.

Знімок зверху вниз різнокольорових зошитів, аркушів із наклейками та принтера Canon SELPHY CP1500, на якому друкується знімок дівчинки в шкільній формі.

Принтери SELPHY можна використовувати з будь-якими інтелектуальними пристроями, тому ви можете швидко й легко створювати закладки та етикетки.

Діти також можуть використовувати принтери PIXMA або SELPHY для створення закладок для шкільних підручників.

Користувачі PIXMA можуть знайти на вебсайті Creative Park вже готові закладки, серед яких є закладки з різними тваринами або навіть милі закладки у вигляді пінгвінів.

Програма Canon SELPHY Photo Layout дозволяє друкувати персоналізовані закладки на принтері SELPHY CP1500. Виберіть опцію Bookmark Layout (Макет закладки) і папір у форматі листівки (100 x 148 мм), а потім розташуйте вибрані зображення зверху або знизу закладки. Опція Bookmark Layout (Макет закладки) також підійде для друку фотографій на документи для проїзних і пропусків у бібліотеку.

5. Друкуйте без обмежень

Усміхнена жінка та дитина сидять за столом поруч із принтером Canon PIXMA MegaTank. Жінка замінює чорнильниці принтера, поки дитина розфарбовує роздруківку.

Якщо ви користуєтесь принтером всією родиною иа друкуєте все від шкільних завдань до домашньої роботи, то принтер Canon PIXMA G3470 Series з лінійки принтерів MegaTank, стане вам у нагоді, адже він має багаторазові чорнильниці, які можуть бути більш економічні при друці великих обсягів.

Для людей, що друкують великі обсяги в домашніх умовах, принтери серії PIXMA G3470 є ще одним хорошим варіантом. Ці принтери MegaTank мають багаторазові чорнильниці великої ємності, які легко заправляються за допомогою флаконів із чорнилом і не створюють бруду. Повний набір чорнильниць забезпечує друк до 81002 сторінок за ціною, нижчою за вартість картриджів, що значно знижує експлуатаційні витрати за великих обсягів друку.

Новий навчальний рік приносить організаційні проблеми як батькам та опікунам, так і дітям. Вони можуть бути ще більшими, коли дитина починає новий навчальний рік або навіть переходить до нової школи. Завдяки своїй універсальності, гнучкості й широким можливостям підключення принтери Canon спрощують увесь цей процес, допомагаючи всій родині організувати процес підготовки та зробити його трохи веселішим і креативнішим.

Автори: Метью Річардс (Matthew Richards), Клер Гільо (Claire Gillo) і Рейчел Сігал Гамільтон (Rachel Segal Hamilton)

 1. Dropbox є торговельною маркою корпорації Dropbox Inc.
  Google, Google Клас і Google Диск є торговельними марками компанії Google LLC, цей сайт не схвалений компанією Google і не пов’язаний із нею.
  Microsoft OneDrive є зареєстрованою торговельною маркою корпорації Microsoft у США та інших країнах.
  Apple та AirPrint є торговельними марками компанії Apple Inc., зареєстрованими в США та інших країнах і регіонах.
  Mopria є торговельною маркою компанії Mopria Alliance, Inc.
 2. Економічний режим зменшує витрату чорної фарби за рахунок зменшення щільності й дозволяє надрукувати на 26 % більше сторінок, ніж у стандартному режимі. Ресурс картриджа — це значення, отримане в результаті індивідуального випробування Canon на основі таблиці ISO/IEC 29103 та методу імітації неперервного друку із заміною чорнильниць після початкового настроювання.

Пов’язана продукція

 • Canon PIXMA G3470

  Принтери MegaTank

  Серія PIXMA G3470

  Друкуйте, скануйте та копіюйте документи вдома за допомогою цього швидкого принтера з підтримкою Wi-Fi з багаторазовими чорнильницями
 • Домашні принтери

  SELPHY CP1500

  Створюйте довговічні роздруківки з насиченими кольорами за лічені секунди на цьому простому у використанні компактному фотопринтері.
 • Струминні принтери

  Magnetic Photo Paper MG-101

  Зробіть свої фотороздруківки креативнішими та інтерактивнішими з магнітним фотопапером Canon MG-101.
 • Схожі статті

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Друк списків, планів та цілей

  Розкрийте творчий потенціал із принтером Canon PIXMA та залишайтеся організованими й уважними протягом усього року.

 • ДРУК

  Найкращі принтери для домашнього офісу

  З принтерами Canon PIXMA та MAXIFY працювати з дому дуже легко.

 • ДРУК

  Як користуватись бездротовим принтером

  Інтелектуальні методи отримання максимальної віддачі від бездротового принтера.

 • ДРУК

  Найкращі принтери для студентів

  Кожному студенту потрібен принтер — дізнайтеся про найкращі варіанти, що відповідають вашим потребам.