image.canon
alt text goes here

image.canon

Фотографії та відеозаписи з вашої камери Canon* автоматично й без проблем передаватимуться на всі ваші пристрої та до веб-сервісів, а крім того, ви отримуєте безкоштовне хмарне сховище.

Дізнатися більше та завантажити

Зручне передавання медіафайлів і безкоштовне сховище

Ваша камера Canon* автоматично підключатиметься до хмарного сховища, де протягом 30 днів** надійно зберігатимуться всі ваші фотографії та відеозаписи, у тому числі необроблені файли у форматах CR3 та 4K, звідки їх можна автоматично передавати на ваші пристрої та переносити до веб-сервісів. Крім того, ви отримуєте довгострокове сховище для своїх медіафайлів у форматі для публікації в соціальних мережах і ще 10 ГБ для найважливіших оригіналів.

Image.canon connects your Canon camera* to your world.

Image.canon — це зв’язок вашої камери Canon зі світом.

Подивіться, як можна змінити спосіб зберігання, обробки та обміну фотографіями, якщо використовувати image.canon. Жодних кабелів, громіздких дисків або пристроїв для зчитування карт. Тільки ви та ваша камера.

Переглянути відео

У серці Інтернету

image.canon — це не лише сховище. Ваші фотографії, які автоматично або вручну передаються з камери Canon* із підтримкою Wi-Fi, централізовано зберігаються на нашій платформі, звідки їх можна легко переслати далі.

At the heart of the internet

Автоматичне перенесення

Камери Canon* із підтримкою Wi-Fi, що виготовлені починаючи з 2020 року, підтримують автоматичне передавання файлів у фоновому режимі безпосередньо до сховища image.canon за умови підключення до Інтернету.

Automatic transfers

Безкоштовне сховище

Зберігайте всі свої медіафайли, у тому числі необроблені зображення у форматі CR3 та відеозаписи 4K, протягом 30 днів ** — часу, якого достатньо для того, щоб завантажити їх на ваші пристрої та опублікувати в улюблених веб-сервісах. Також створюються та зберігаються у вашій персональній бібліотеці зображення у форматі, призначеному для публікації в соціальних мережах. Ви також отримуєте 10 ГБ місця для довгострокового зберігання найважливіших файлів.

Free storage

Швидке підключення

Хмарне інтернет-сховище image.canon дозволяє швидко й легко передавати до ваших улюблених веб-сервісів або на комп’ютер як сімейні знімки, так і професіональні фотографії.

Fast connections

Зручно, просто та інтуїтивно зрозуміло

Простота, інтуїтивність і зручність лежать в основі технології image.canon. Ви можете легко сортувати фотографії за власними параметрами, швидко публікувати їх безпосередньо в соціальних мережах або надсилати на електронну пошту.

Convenient, simple and intuitive

Постійний розвиток

Завдяки співпраці з Google Фото та Adobe Creative Cloud, а також привабливим планам регулярних оновлень, метою яких є створення найкращих умов для вашої творчої роботи, в image.canon ви знайдете інструменти, необхідні для роботи з технологіями 5G і штучного інтелекту.

Continuously evolving

Подібна продукція

* Не всі камери Canon підтримують автоматичне передавання у фоновому режимі. Інші сумісні камери Canon із підтримкою Wi-Fi також дозволяють легко пересилати знімки до сховища image.canon вручну. Докладний перелік сумісних камер можна знайти на сайті http://image.canon (він скоро з’явиться). Сумісні камери мають підключатися до Інтернету через Wi-Fi.
** Через 30 днів оригінали зображень видаляються, якщо їх не було перенесено до довгострокового сховища.