image.canon 1.5.0

ЗАСТОСУНКИ CANON ДЛЯ КАМЕР І ПРИНТЕРІВ

IMAGE.CANON

Насолоджуйтеся перевагами плавного передавання фото- й відеофайлів на свої пристрої та у вебсервіси автоматично з камери Canon1.

Зручне передавання медіафайлів і безкоштовне сховище

Ваша камера Canon1 автоматично підключатиметься до хмари, де протягом 30 днів2 надійно зберігатимуться всі ваші фотографії та відеозаписи, у тому числі файли у форматах RAW і 4K, звідки їх можна автоматично передавати на всі ваші пристрої та до веб-сервісів.

Більш ніж просто зберігання

image.canon зберігає ваші фотографії і відео та розміщує їх там, де вам потрібно, щоб вам було легше розповідати свої історії друзям, родині чи ширшій аудиторії.

Інноваційні функції

Ми постійно додаємо нові функції, щоб ви могли зберігати свої зображення та відео там, де вони вам потрібні, для легкої інтеграції з різноманітними робочими процесами, включно з усіма обліковими записами Google Photos.

 • Підтримка Frame.io

  Автоматично передавайте фотографії та відео, зняті за допомогою камер, у програмне забезпечення для нелінійного редагування, наприклад Adobe Premiere Pro, через Frame.io.

 • Підтримка Adobe Photoshop Lightroom

  Перенесіть свої короткі відеоролики до Lightroom разом зі звичайними зображеннями.

 • Підтримка корпоративних користувачів Adobe Lightroom

  Використовуйте свій обліковий запис бізнес-клієнта Lightroom для бездоганної інтеграції з image.canon.

image.canon — це зв’язок вашої камери Canon1 зі світом.

Подивіться, як можна змінити спосіб зберігання, обробки та обміну фотографіями, якщо використовувати image.canon. Жодних кабелів, громіздких дисків або пристроїв для зчитування карт. Тільки ви та ваша камера.

зберігання та спільний доступ до image.canon

Безперебійне завантаження в хмарні сховища — це лише початок вашої історії.

 • Безперебійне завантаження

  З камери до хмарного сховища, автоматично.1

 • 30-денне необмежене зберігання

  Зберігайте все, поки не перейдете до опції довгострокового зберігання.

 • Автоматичне завантаження

  Автоматично завантажуйте зображення для локальної роботи з ними.

 • Автоматичне пересилання зображень

  Пересилайте дані на свою платформу Adobe, Frame.io, Flickr або Google.

An LCD screen of a Canon camera showing transfer of images to image.canon.

Автоматичне перенесення

Камери Canon1 із підтримкою Wi-Fi, що виготовлені починаючи з 2020 року, ви можете насолоджуватися автоматичним передаванням файлів у фоновому режимі безпосередньо до image.canon — ключа до вашого хмарного сховища або хмарного рішення для редагування.

У серці Інтернету

image.canon — це не лише сховище. Ваші фотографії, які автоматично або вручну передаються з камери Canon1 із підтримкою Wi-Fi, централізовано зберігаються на нашій платформі, звідки їх можна легко переслати далі.

A man is sitting at the desk with a laptop showing image.canon with pictures on the screen. Below there is a smartphone with the same images on the screen. In the background there is a Canon camera and in foreground Canon SELPHY QX10 compact printer.
Image.canon app is shown on a smartphone. Next to it a man is tapping the option on the Canon camera LCD.

Швидке підключення

Хмарне інтернет-сховище image.canon дозволяє швидко й легко передавати до ваших улюблених веб-сервісів або на комп’ютер як сімейні знімки, так і професіональні фотографії.

Безкоштовне сховище

Зберігайте всі свої медіафайли, у тому числі фотографії у форматі RAW і відеозаписи 4K, протягом 30 днів2 — часу, якого достатньо для того, щоб завантажити їх на пристрої та опублікувати в улюблених вебсервісах. Також створюються та зберігаються у вашій персональній бібліотеці зображення у форматі, призначеному для публікації в соціальних мережах.

Seascape image on a smartphone shown on image.canon app. Canon camera is seen in the background.
Чоловік тримає в одній руці смартфон, а в іншій — камеру Canon і дивиться на РК-екран камери.

Зручно, просто та інтуїтивно зрозуміло

Простота, інтуїтивність і зручність лежать в основі технології image.canon. Ви можете легко сортувати фотографії за власними параметрами, швидко публікувати їх безпосередньо в соціальних мережах або надсилати на електронну пошту.

Сумісність із камерами Canon

Ознайомтеся з повним списком камер Canon, які можна підключити до image.canon, тут.

Доступні за підпискою сервіси

Дізнайтеся більше про доступні за підпискою сервіси Canon для обробки зображень на основі нейронної мережі.

Підтримка

Шукаєте це програмне забезпечення для свого продукту Canon?

Подібна продукція

 • Canon Camera Connect

  Підключіть свою камеру Canon до пристрою Apple або Android для дистанційної зйомки та легкого обміну фотографіями.

 • Digital Photo Professional

  Обробляйте зображення за допомогою спеціального програмного забезпечення Canon для редагування, яке дозволяє імпортувати, переглядати та редагувати файли Canon .CR3 RAW, HEIF або JPEG.

 • Програма Canon PRINT

  Відкрийте для себе світ можливостей підключення до Wi-Fi і друкуйте, копіюйте та скануйте по-новому.

 • Google Drive, Google Photos, Google One і YouTube є торговими марками компанії Google LLC. Adobe, Photoshop, Lightroom, Premiere Pro, Frame.io та логотипи цих сервісів є зареєстрованими торговими марками або торговими марками Adobe у Сполучених Штатах та/або інших країнах. Wi-Fi® є зареєстрованою торговою маркою компанії Wi-Fi Alliance. Інші наведені назви компаній, вироби та сервіси є торговими марками або зареєстрованими торговими марками відповідних власників.
  1. Не всі камери Canon підтримують автоматичне передавання у фоновому режимі. Інші сумісні камери Canon із підтримкою Wi-Fi також дозволяють легко пересилати знімки до сховища image.canon вручну. Докладний перелік сумісних камер можна знайти тут: https://image.canon/st/en/connectable-models.html. Сумісні камери мають підключатися до Інтернету через Wi-Fi.
  2. Через 30 днів оригінали зображень видаляються, якщо їх не було перенесено до довгострокового сховища.