Photographer Richard Walch looks out over a coastline, taking a photo with his Canon camera.

Історії

ВІДНОВЛЕННЯ ФОТОГРАФІЙ

Відновлення дорогоцінних фотоспогадів

Відкрийте для себе проект, який допомагає жертвам повеней у Бельгії відновити їхні фотографії, що постраждали від води.

Детальна інформація

Hands holding a damaged photograph of a sleeping baby.

Наші історії

Інтерв’ю з провідними фотографами, історії успіху, а також різні точки зору на творчі жанри – усе це тут, в історіях.

Шукаєте щось конкретне? Уточніть умови пошуку
Фільтр за:

Young Wildlife Photographer of the Year to pro

Посланці Canon Марк Альбіак і Мішель д’Ультремон вперше отримали визнання за свої роботи ще в підлітковому віці. Вони обговорюють проблеми, з якими стикаються молоді фотографи дикої природи сьогодні.

Детальна інформація

A crowd of people watch music on a huge festival stage in the sun. Photo by Bart Heemskerk.

Барт Хеемскерк розповідає, як його любов до музики дала старт його кар’єрі фестивального фотографа, та ділиться порадами, які допоможуть вам створювати чудові знімки з фестивалів.

Детальна інформація

young men play Eton wall game

Едді народився у Великобританії, і він є незалежним фотографом, що знімає спортивні події та репортажі для Reuters. Ми зустрілися з Едді, щоб дізнатися більше про те, яку спортивну подію він найбільше любить знімати, і відповідь здивувала нас...

Детальна інформація

djs perform on stage

Ми поспілкувалися з фотографом Дрю Ресслером (Drew Ressler), також відомим як Rukes, про його неймовірну роботу, про плюси та мінуси зйомки на фестивалях по всьому світу, а також про те, чому наявність телефону з камерою не гарантує, що знімок буде чудовим.

Детальна інформація

smoky black and white pier

Стівен Макналлі (Stephen McNally), перукар і фотограф-ентузіаст Canon, почав займатися фотографією всього 8 років тому. Подивіться, як Стівен представляє свої улюблені сюжети та дає поради щодо фотографування з тривалою експозицією.

Детальна інформація

Music photographer Josh Gibbs holds a Canon EOS 2000D with two young men beside him.

Вас зацікавила модель EOS 2000D? Легке та інтуітивно-зрозуміле користування, ідеальний вибір для першої цифрової дзеркальної камери, для закарбовування та надсилання фотографій із привабливо-розмитим фоном.

Детальна інформація

A little part of the world like nobody else

Знайомтеся з туристичними фотографами Ендрю та Емілі з проекту «На запилених шляхах». Ми розкриємо вам їхні поради щодо фотографії, розповімо про їхні пригоди, а також про плани цього дуету завзятих мандрівників.

Детальна інформація

crying child carried by parent

Усе від дитячих витребеньок до колискових, Ана Пратас (Ana Pratas) намагається зберегти кожну мить. Представляємо вам сімейного фотографа, який використовує прийоми документальної зйомки, фіксуючи неповторні й реалістичні моменти.

Детальна інформація

girl poses with leaf

Стиль творчих портретів Маї Топчагіч (Maja Topčagić) викликав чимало зацікавленості в Інтернеті, особливо стосовно її дивовижних портретних фотографій рудоволосих. Рушаймо у подорож із Маїєю по містах Біхаку та Сараєво, у якій вона фотографуватиме своїх друзів.

Детальна інформація

bike riding through city

Ми спробували дізнатись більше, щоб з'ясувати, як Ерік фотографує магію повсякденного життя. Дізнайтеся, як він перетворю стилі вулиць за допомогою фотографії протягом усього періоду перетворення на вулицях Варшави.

Детальна інформація

children stand on stool in kitchen

Каролін Холт (Caroline Holt) розповіла нам про її власний досвід у світі сімейної фотографії. Ми дізнавалися, як їй вдається передати красу повсякденного життя і чому близьке знайомство з членами родини так потрібно для відтворення їхніх історій.

Детальна інформація

busy road in Cuba

Для багатьох подорожувати впродовж семи років підряд, щоб фотографувати світ, є нездійсненою мрією. Ми попросили Йерона розповісти про його мандрівки різними країнами і його виставку, організовану в місці, яке колись було фабрикою смерті.

Детальна інформація

couple ride through town on scooter

Створити цікавий портрет дуже важко, тому в цій справі важливим є нестандартний підхід і вихід із зони комфорту. Ми ведемо розмову з фотографом міського життя Еммануелем Коулом про його роботу з дослідження найбільш ексцентричних і небуденних персонажів та пейзажів Лондона.

Детальна інформація

snowboarder performs jump on slope of mountain

Лоренц Холдер в ексклюзивному інтерв’ю з автором професійної мережі Canon Стівом Ферклафом (Steve Fairclough) дізнавався про його роботу, підхід до створення фотографій і причини, з яких йому подобається знімати цифровими дзеркальними камерами Canon і об’єктивами EF.

Детальна інформація

cars driving in rain

Сара Керон — французька фотожурналістка з Парижу. Ми зустрілися з нею на Кубі, коли вона вирішила трохи відпочити від бурхливої модної фотосесії, щоб зробити тест-драйв камери EOS M5 і розповісти трохи про свою кар’єру й підхід, який дає їй можливість створювати чудові зображення.

Детальна інформація

shadows cast on wall

Крістофер Андерсон — фотожурналіст-самоук, він народився в Канаді, виріс у західному Техасі й вважає своєю домівкою Нью-Йорк, де прожив більшу частину свого дорослого життя. Ми зустрілися з ним, коли він досліджував своє нове оточення, і розпитали про його уявлення про дім.

Детальна інформація

Prague river at sunset

Люсі Дебелкова (Lucie Debelkova) часто відвідує різні куточки світу та привозить звідти чудові фото. Її філософія полягає в тому, щоб робити позитивні фотографії, підкреслюючи цікаві особливості місцевини.

Детальна інформація

mountain range

Хенрік Спранз (Henrik Spranz) проводить свій вільний час з камерою в австрійській сільській місцевості. Він поєднує технічні навички з творчим чуттям, щоб робити чудові знімки, які стали надзвичайно популярними в Інтернеті.

Детальна інформація

light trails in city

Спеціаліст фотографії за умов слабкого освітлення Найдж Левантерман (Nige Levanterman) спеціалізується на захопленні енергією барвистих міських пейзажів. Дізнайтеся, як він змішує довгі експозиції та яскраві вогні для створення динамічних, освітлених історій.

Детальна інформація

RNLI worker

Клайв Бут (Clive Booth) відомий своїм виразним стилем: ретельно налаштовує фокус відповідно до доступного світла, що надає його роботі атмосферну, ефірну якість. Ми запитали його, як саме він використовує світло в свої фотографіях.

Детальна інформація

Вас цікавить певний жанр?

Зверніть увагу на наші поради та техніки

Сповнилися натхненням спробувати? Поради наших експертів нададуть вам впевненості у власних силах і наснаги для опанування нової творчої техніки

ПЕРЕГЛЯНУТИ ПОРАТИ ТА ТЕХНІКИ

Чоловік стоїть у центрі міста під мостом біля дороги, тримаючи камеру Canon у руках.

Підпишись зараз для додаткового джерела натхнення

Не проґав найостанніші пропозиції від Canon: поради та рекомендації, новини та запрошення на локальні події.

Підписатися зараз