ДОВІДКА ТА ПІДТРИМКА

Де придбати рішення для бізнесу

Незалежно від того, чи шукаєте ви продукцію Canon для дому або бізнесу, ви звернулися за правильною адресою.

Знайти акредитованого бізнес-партнера Canon

Рішення для бізнесу

Країна

Місто

Рішення для бізнесу

 • Партнери із широкоформатного друку

  Партнери, які спеціалізуються на постачанні пристроїв для широкоформатного друку та наданні консультації щодо сервісів і підтримки від Canon. Портфоліо обладнання та послуг, що постачаються, залежить від досвіду партнерської співпраці.

 • Спеціалізовані партнери із широкоформатного друку

  Спеціалісти з надання комплексних рішень для ринку графічного мистецтва та фотопродукції; надаючи комплексні послуги, у тому числі обслуговування, витратні матеріали та носії, вони також мають доступ до повного портфоліо ШФП Canon.

 • Партнери з професійного друку

  Партнери, які постачають пристрої для малотиражного друку та можуть надавати консультації щодо сервісів і підтримки для всіх потреб професійного корпоративного друку.

 • Спеціалізовані партнери з професійного друку

  Партнери, які спеціалізуються на рішеннях для професійного друку. Їхні знання та досвід дають клієнтам впевненість у тому, що вони завжди зможуть порадити й запропонувати правильні рішення для задоволення всіх потреб щодо друку. Швидкість і оперативність обслуговування є ключовими характеристиками цих спеціалістів. Завдяки інвестиціям у продажі, обслуговування та підтримку ці партнери забезпечені найкращими умовами, щоб допомагати своїм клієнтам максимально збільшити час безвідмовної роботи й продуктивність.

 • Партнери зі сканування

  Забезпечують ефективне обслуговування та підтримку сканерів документів Canon imageFORMULA, щоб задовольнити потреби клієнтів, які потребують простого рішення для сканування вдома, у дорозі чи в офісі.

 • Партнери з рішень для сканування

  Спеціалісти, які надають консультації та поради клієнтам, яким потрібне рішення для сканування для вирішення їхніх бізнес-завдань, а також передають цінні знання і навички для вибору найкращого рішення з портфоліо сканерів документів Canon imageFORMULA та роботи з ним.

 • Партнери з рішень для спільної роботи в робочому просторі

  Спеціалісти з комплексного керування документами й передових рішень для управління даними та інформацією, які допомагають покращити бізнес-процеси організацій. Від простих до складних і індивідуальних рішень, які включають цифрові поштові відділення та автоматизовані бізнес-процеси, — вони допоможуть оптимізувати та покращити клієнтський досвід і надаватимуть клієнтам підтримку на їхньому шляху цифрової трансформації.

 • Партнери з керованих сервісів для організації робочого простору

  Експерти з управління компаративним парком пристроїв для друку з рішеннями, сервісами та послугами підтримки з портфоліо Canon, яке охоплює такі області, як сканування, архівування, безпечне зберігання, доступ і пошук документів із різних пристроїв, орієнтованих на друк. Від настільних принтерів і принтерів для дому до офісних багатофункціональних принтерів і принтерів для малотиражного друку.

 • Партнери з організації робочого простору

  Постачають пристрої та рішення для задоволення всіх потреб клієнтів, пов’язаних із роботою з документами, — від настільних пристроїв для друку й сканування до багатофункціональних пристроїв, призначених для використання в офісному середовищі.