A man stands under a city centre bridge beside a road to take a photo with a Canon camera.

Поради й техніки

12 порад про те, як фотографувати малюків

Ці 12 корисних прийомів забезпечать вам і вашому малюку приємні враження та допоможуть вам самостійно робити фотографії дорогоцінних моментів життя.

Детальна інформація

12 tips for photographing babies

Наші поради та техніки

Чи хотіли б ви опанувати основи фотографії, спробувати нову творчу техніку або покращити свої результати? З нашими експертними порадами й рекомендаціями ви отримаєте потрібні навички та впевненість для досягнення успіху вже сьогодні.

Шукаєте щось конкретне? Уточніть умови пошуку
Фільтр за:

A woman touches a paper star hanging from her ceiling, in front of shuttered windows.

Навіть коли залишаєшся вдома, не варто відмовлятися від нагоди продемонструвати свої творчі здібності. Просто візьміть камеру й навчіться робити портрети кінематографічної якості, а також фотографувати в режимі макро та покадрової зйомки.

Детальна інформація

motorbike riding through desert

Іноді об’єкти на фотографіях динамічних сюжетів можуть здаватися завмерлими. Такі знімки не відтворюють драматизм стану на момент зйомки. Щоб зробити зображення справді зворушливим, можна скористатися так званим панорамуванням.

Детальна інформація

star trails over mountain

У більшості випадків камеру потрібно тримати в руках для того, щоб мати можливість швидко зреагувати на ситуацію і зробити ідеальний знімок, проте бувають випадки, коли камеру краще встановити на штатив і знімати дистанційно.

Детальна інформація

Influencer Joel Thorpe taking a selfie on the Canon Zoemini S on Brighton beach front.

Власник популярної сторінки Instagram Джоель Торп (Joel Thorpe) розповідає про те, як він почав використовувати Canon Zoemini S для того, щоб додавати вже роздруковані знімки у свої фотографії.

Детальна інформація

When does black and white work in action photography?

Чорно-біла фотографія досі популярна для зйомка об’єктів, що рухаються. Ознайомтеся з нашими порадами, щодо того, що треба враховувати під час трансформації знімків в чорно-білий, та що ще можна зробити, щоб вони виглядали якнайкраще.

Детальна інформація

See the difference with a specialist action lens

Простий спосіб досягти високоякісних знімків дій — це заповнити кадр дією, детально демонструючи тему у деталях. цього можна досягти за допомогою спеціалізованих об’єктивів, які дозволяють вам наблизитися до об’єкту зйомки. Ознайомтеся з нашими порадами, щодо створення кращого знімка з кращим об’єктивом.

Детальна інформація

landscape of a town at sunset

Немає різниці за допомогою якого об’єктива ви знімаєте, ви завжди отримаєте чудові знімки пейзажів. Тим не менш, за допомогою спеціальних об’єктивів, ви точно отримаєте максимум від об’єкту вашої зйомки.

Детальна інформація

kayaker in water

Серфінг, справ по річці та інші водні види спорту — чудове джерело для захоплюючих знімків. Ми підготували кілька порад, що допоможуть вам робити кращі знімки й друкувати результати своєї роботи.

Детальна інформація

Bokeh photography tips and best lenses

Термін «боке» описує якість і характеристики таких несфокусованих ділянок. Цей ефект найчастіше проявляється у вигляді плям світла. Дотримуйтесь цих порад, щоб додати життя до вашої фотографії.

Детальна інформація

A close-up of table tennis player Rhikesh Taucoory with the ball appearing to hover just in front of his face. Photo by Mark Kolbe.

Любите спорт, але не знаєте, як робити знімки спортивних подій? П’ять професійних фотографів розповідають про техніки, які вони використовували для створення своїх улюблених знімків.

Детальна інформація

A man, shot from the shoulders down, stands by a lake holding a Canon PowerShot G5 X Mark II in his hand.

Джеймс Норт (James North) – фотограф об'єктів у русі, розповість про те, чому легкий та багатофункціональний Canon PowerShot G5 X Mark II – це ідеальна камера-компаньйон для фотографій з подорожей.

Детальна інформація

A crowd of people watch music on a huge festival stage in the sun. Photo by Bart Heemskerk.

Барт Хеемскерк розповідає, як його любов до музики дала старт його кар’єрі фестивального фотографа, та ділиться порадами, які допоможуть вам створювати чудові знімки з фестивалів.

Детальна інформація

A girl playing in a park holds a yellow frisbee in front of her, framing her face. Taken on a Canon EOS M50 by Katja Gaskell.

Сімейний блогер Катя Гаскелл (Katja Gaskell) змінила смартфон на камеру Canon EOS M50 та була надзвичайно вражена результатом — спробуйте і ви, результат вас точно здивує.

Детальна інформація

Christmas decorations made of paper fill a table.

Творчий настрій допоможе вам створювати власні різдвяні подарунки, прикраси та ігри в цей святковий сезон. Всі шаблони можна безкоштовно завантажувати та друкувати.

Детальна інформація

Music photographer Josh Gibbs holds a Canon EOS 2000D with two young men beside him.

Вас зацікавила модель EOS 2000D? Легке та інтуітивно-зрозуміле користування, ідеальний вибір для першої цифрової дзеркальної камери, для закарбовування та надсилання фотографій із привабливо-розмитим фоном.

Детальна інформація

Three cyclists speed along an indoor cycle track.

З функцією панорамування ви зможете передати динаміку, отримавши дивовижні кадри. Дізнайтесь, як і коли використовувати цю функцію, а також найкорисніші поради з панорамування.

Детальна інформація

corgi running

Мистецтво фотографії полягає у фіксації неповторних моментів. Ви маєте поринути у гру, мчати за сноубордистами або балансувати, намагаючись уловити момент, коли серфінгіст опановує хвилю. Але якщо добре підготуватися, не доведеться надто поспішати.

Детальна інформація

dirt bikes perform jumps

Щоб створити чудові знімки серфінгістів, сноубордистів або бігунів у русі, потрібно підготуватися заздалегідь. Спочатку проаналізуйте, що ви зніматимете, як швидко рухатиметься об’єкт зйомки та де буде розташовано камеру.

Детальна інформація

Mirror Photography Tips

За допомогою дзеркал можна швидко й легко додати ще один вимір до своїх портретних фотографій. Ознайомтеся з нашими порадами з використання дзеркал, які допоможуть вам весело провести час і зробити приголомшливі знімки.

Детальна інформація

long exposure of Ferris wheel

Щоб передати рух у кадрі, потрібно вибрати між «заморожуванням» динаміки або використанням функції розмиття фону для відтворення дії на фото. Викладач фотографії Браян Ворлі (Brian Worley), який працює в компанії Canon, ділиться корисними порадами з фотографування рухомих об’єктів.

Детальна інформація

city skyline over water

Міста за своєю природою сповнені життєвої сили та енергії, будь-що в них може стати об’єктом унікальних і потужних кадрів. До вашої уваги наші рекомендації зі створення ідеальних фото міста.

Детальна інформація

mountain range

Хенрік Спранз (Henrik Spranz) проводить свій вільний час з камерою в австрійській сільській місцевості. Він поєднує технічні навички з творчим чуттям, щоб робити чудові знімки, які стали надзвичайно популярними в Інтернеті.

Детальна інформація

time lapse of night sky

Безперечно, ви бачили приголомшливі відеозаписи, з ефектом прискорення Чумацького шляху в нічному небі, або транспортних потоків на вулицях міста. Переглянувши наступне коротке відео з вказівками, ви опануєте основи покадрової фотозйомки.

Детальна інформація

child holding autumn leaf

Від насичених кольорів до м’якого золотистого сонячного світла та раннього ранкового туману осінь - прекрасна пора року. До вашої уваги наші поради, які допоможуть суттєво покращити якість ваших знімків осені.

Детальна інформація

light swirls

Вам не потрібне додаткове обладнання для створення виняткових світлових композиції, все ще потрібно — це практика. Дізнайтесь більше про творче використання світла вночі.

Детальна інформація

building on coastline

Багато пейзажних зображень покладаються на яскраву блакить неба або теплі тони, що випромінюються згасаючим сонцем; чорно-білі пейзажі передають різні відчуття, часто пов’язані з настроєм і драмою.

Детальна інформація

Цікавитеся певним технікою фотографії?

Програма Canon Photo Companion

Удосконалюйте свої навички фотографування, отримуючи персоналізований зміст, цікаві завдання й натхнення від програми Photo Companion — ідеального партнера для кожного, хто полюбляє розповідати історії за допомогою фотографій і відео.

Завантажити програму

A man stands on rocks in front of a bright blue mountain river, taking a photo on a Canon camera.

Стежте за нашими історіями

Читайте інтерв’ю з цікавими людьми і їхні надихаючі розповіді

ПЕРЕГЛЯНУТИ ІСТОРІЇ

Фотограф Рихард Вальх робить знімок берегової лінії камерою Canon.

Підпишіться на наші новини

Отримуйте останні новини та інформацію про продукт

ПІДПИСАТИСЯ ЗАРАЗ