ДРУК

Найкращі принтери для творчості

Від паперових динозаврів до комерційних плакатів — у Canon знайдеться ідеальний принтер для творчості для будь-яких потреб.
Жінка вирізає шаблони з програми Creative Park, сидячи за дерев’яним столом, на якому стоїть принтер Canon PIXMA й лежить набір матеріалів для творчості.

Незалежно від того, чи ви професійний майстер, який прагне вразити клієнтів якісною продукцією, або ж ентузіаст, який пишається власними творчими здобутками, правильні інструменти для роботи можуть мати велике значення. Принтери стали важливою частиною творчого процесу й здатні перетворити звичайний витвір на справжній шедевр.

Правильно підібраний принтер допоможе втілити складні проєкти в життя і розкрити нові сторони вашої творчості. Проте не всі принтери здатні задовольнити різноманітні творчі потреби. У цій статті ми розглянемо кілька найкращих принтерів Canon для творчості, а також те, як їхня сумісність із різними типами паперу може допомогти вивести якість ваших творінь на абсолютно новий рівень.

Найкращий універсальний принтер для творчості

Принтер Canon PIXMA стоїть на столі, у лотку лежить кольорова роздруківка.

Принтер серії Canon PIXMA TS9540 невеликий за розміром, але може друкувати документи формату А3, тому він ідеально підходить для масштабних творчих проєктів.

Якщо ви займаєтеся різноманітними видами творчості або у вашій родині принтер використовується для роботи чи інших проєктів, виберіть той, який відповідатиме всім вимогам, і всі залишаться задоволені — від дітей, які працюють над шкільними завданнями, до дорослих, які продають свої роботи через Інтернет.

Canon PIXMA TS7640i забезпечує швидкий і простий процес друку завдяки кольоровому сенсорному екрану діагоналлю 6,7 см і інтерфейсу Switch UI із можливістю перемикання, який можна налаштувати для різних завдань. Він дозволяє друкувати чорно-білі відбитки зі швидкістю 15 зобр/хв (зображень на хвилину), і кольорові — зі швидкістю 10 зобр/хв завдяки довгій друкуючій головці з більшою кількістю сопел та вдосконаленому об’єму краплі, що зменшує час очікування і залишає більше часу на останні штрихи, які дозволяють справити неабияке враження.

Принтер PIXMA TS7640i підтримує підключення через Wi-Fi, тому його можна використовувати з низкою застосунків Canon, щоб розширити власні творчі можливості, а також сканувати безпосередньо на смартфон або виконувати копіювання одним натисканням кнопки. Крім того, пристрій сумісний із послугою PIXMA Print Plan1. За умовами цього сервісу, доступного за передплатою, залишок чорнила у вашому принтері постійно відстежується, а коли чорнило закінчується, вам доставляють нові картриджі просто додому, що дозволяє заощадити до 50 %, порівняно зі звичайною покупкою чорнил2.

Якщо вам доводиться поєднувати заняття творчістю з роботою в домашньому офісі, Canon PIXMA TS9540 стане чудовим вибором. Незважаючи на компактні розміри принтера формату A4, його задній лоток може вміщати до 50 аркушів паперу A3 для друку великих відбитків без полів, наприклад плакатів для роботи або творчих робіт для виставки. Можна також друкувати на картоні розміром 12 x 12 см, що чудово підходить для скрапбукінгу. Принтер оснащений зручним сенсорним екраном, а друк, сканування та копіювання можна виконувати зі смартфона або планшета за допомогою програми Canon PRINT.

Найкращі принтери для творчих фотопроєктів

Принтер Canon PIXMA, на якому друкуються різнокольорові аркуші паперу, стоїть на дерев’яному столі, а поруч на столі лежить набір кольорових олівців.

Принтер Canon PIXMA TS7440 з високою швидкістю друку (13 зобр/хв для монохромних та 6,8 зобр/хв для кольорових відбитків) спрощує процес виготовлення виробів, дозволяючи швидко отримати необхідні матеріали. Задній лоток для паперу вміщує до 20 аркушів фотопаперу.

Принтер Canon SELPHY CP1500 друкує фотографію, а поруч лежить добірка сімейних фотографій.

Компактний принтер Canon SELPHY CP1500, доступний у різних кольорах, що ідеально впишуться у ваш інтер’єр, є чудовим вибором для майстрів, які працюють у невеликих приміщеннях. Його легко переміщати, а коли він не використовується, його можна прибрати в шухляду або шафу завдяки невеликому розміру.

Під час роботи з творчими фотопроєктами важливо врахувати якість друку, асортимент паперу та сумісність із застосунками для творчості, які можуть значно покращити якість роботи. Створення яскравого альбому чи використання методів декупажу для виготовлення оригінальних подарунків — усі ці фотопроєкти можна зробити ще цікавішими й персоналізованішими заняттями.

Canon PIXMA TS7640i оснащений системою подавання чорнил із пігментним чорним чорнилом, що разом із насиченими кольоровими чорнилами на основі барвників дає змогу друкувати високоякісні фотографії в домашніх умовах. Подвійна система подавання паперу підтримує широкий спектр носіїв, дозволяючи друкувати фотографії на різних видах паперу різних розмірів, як-от популярний квадратний фотопапір розміром 13 x 13 см.

Трохи більша модель Canon PIXMA Ts7740i оснащена додатковим автоматичним подавачем документів на 35 сторінок. Крім програми Canon PRINT, принтери PIXMA TS7640i і PIXMA TS7740i сумісні з графічним редактором Canon Easy-PhotoPrint Editor, який дозволяє створювати різноманітні макети, перш ніж надсилати документи на друк.

Canon PIXMA TS7440 — зручний принтер, що поєднує в собі якість, універсальність і стиль, пропонує безліч бездротових функцій друку, сканування та копіювання, а також оснащений простим у використанні OLED-дисплеєм. Технологія друку FINE завжди забезпечує високоякісні результати й підтримує різні типи паперу, зокрема глянцевий і матовий, різних розмірів, наприклад 10 x 15 см без полів.

Більш компактний варіант SELPHY CP1500 у розкішних кольорах, що чудово вписуються в інтер’єр, ідеально підходить для друку фотографій на різних носіях. Завдяки технології швидкого висихання відбитки виходять одразу готовими, крім цього можна друкувати фотографії різних розмірів — від листівок розміром 10 x 14,8 см до мінінаклейок (22 x 17,3 мм).

Сумісна програма компонування фотографій SELPHY Photo Layout також дозволяє редагувати та друкувати фотографії безпосередньо з різних пристроїв через Wi-Fi.

Чудовим варіантом для демонстрації ваших робіт є Canon Photo Cube, який не лише пропонує розумний спосіб зберігання фотографій і відбитків квадратної форми, але й може використовуватися як цікавий сімейний фотоальбом. Photo Cube постачається в комплекті з додатковими чорнильними картриджами (перед покупкою перевірте сумісність із вашим принтером) і 40 аркушами квадратного фотопаперу Photo Paper Plus Glossy II.

Найкращі принтери для виготовлення паперових виробів

На дерев’яному серванті стоїть принтер Canon PIXMA. Рука виймає з лотка роздруківку із шаблонами для розмальовування.

У принтері Canon PIXMA TS7640i використовуються пігментні чорні чорнила, які забезпечують такі самі високі якість і довговічність, що й професійні офісні принтери. Його довга друкуюча головка забезпечує високошвидкісний друк із низькою початковою вартістю, тож ви можете одразу братися за роботу над проєктом, знаючи, що результат не лише виглядатиме чудово, але й буде доступним за ціною.

Принтер із широкими можливостями підключення, доступом до застосунків для творчості, сумісністю з різними носіями та високою швидкістю друку є просто необхідним для тих, кому подобаються безмежні можливості роботи з папером.

Принтери Canon PIXMA TS7640i і PIXMA Ts7740i, а також принтер серії Canon PIXMA TS9540 оснащені функцією автоматичного двостороннього друку, що ідеально підходить для створення виробів, де видно обидві сторони паперу, наприклад підвісних прикрас та діорам.

Завдяки підтримці Wi-Fi та безкоштовним застосункам Canon, зокрема Creative Park, можна створювати тисячі шаблонів для персоналізації і друку одним натисканням кнопки. Як і Canon PIXMA TS7640i, принтери серії PIXMA TS9540 дозволяють друкувати зі швидкістю друку 15 зобр/хв (монохромний друк) і 10 зобр/хв (кольоровий друк), що дозволяє відразу ж приступити до роботи.

Крім того, принтер серії PIXMA TS9540 має 45 вбудованих шаблонів для додаткових творчих можливостей і сумісний із папером щільністю до 300 г/м2 — ідеальний варіант для створення більш міцних виробів, наприклад великих моделей і вітальних листівок.

Найкраще програмне забезпечення для творчих проєктів

Рука тримає смартфон із моделлю вітряка з каталогу Canon Creative Park на екрані. На задньому плані на столі стоїть принтер Canon PIXMA.

Програма Canon Creative Park пропонує широкий вибір шаблонів — від іграшок і моделей із паперу до прапорців і прикрас для святкових тортів, — які надихнуть вас створювати інші вироби. Тож чому б не переглянути вебсайт на ноутбуку або програму на смартфоні й не обрати свій наступний творчий проєкт, а потім роздрукувати його на принтері Canon і почати складати.

На моніторі комп’ютера відкрите програмне забезпечення Canon PosterArtist з великим вибором шаблонів плакатів.

Якщо ви використовуєте принтер Canon як для роботи в домашньому офісі, так і для занять творчістю, програма Canon PosterArtist допоможе вам поєднати ці два види діяльності, пропонуючи широкі можливості для створення і друку власних плакатів, флаєрів та інших рекламних матеріалів вдома.

Canon пропонує низку безкоштовного програмного забезпечення, яке дозволить вам розширити масштаби творчих проєктів і підтримуватиме вас потенціал протягом усього творчого процесу. Незалежно від того, чи це розвага на вечір, проєкт на вихідні для всієї родини чи професійний дизайн, — знайдеться заняття, яке запалить творчу іскру в кожному.

Програма Canon PRINT забезпечує легке підключення смартфона або планшета до принтера і є незамінним інструментом для легкого друку, копіювання та сканування, а також для перевірки поточного стану принтера й будь-яких проблем з обслуговуванням. Вона оптимізує процес друку та сумісна з різними типами файлів. Ви можете навіть отримувати доступ до фотографій і друкувати їх безпосередньо із соціальних мереж або хмарних сховищ. Функція зйомки й копіювання зі смартфона також дозволяє використовувати смартфон як сканер, що чудово підходить для сканування дитячих малюнків, щоб зберегти або роздрукувати їх, виправляючи будь-які спотворення на ходу.

У програмі Canon Creative Park можна знайти безліч ресурсів для створення будь-яких виробів, від прикрас до об’ємних листівок та іграшок, причому реєстрація безкоштовна. Деякі шаблони прості й не потребують ножиць — ідеальний варіант для дітей, інші — більш складні, для досвідчених майстрів, які не бояться складних завдань.

Canon PosterArtist — це зручний інструмент для розробки плакатів, банерів та інших проєктів, який буде корисним тим, хто прагне використати свої навички для створення рекламних матеріалів. Чи то вивіска для вашого бізнесу, флаєри для реклами шкільної вистави або меню для проведення заходу — програма надає доступ до автоматично згенерованих дизайнерських рішень, шаблонів і мільйонів безкоштовних стокових фотографій, що допоможе надати вашим роботам професійного вигляду. Програмне забезпечення сумісне з низкою принтерів Canon, зокрема imagePROGRAF, PIXMA, MAXIFY та i-SENSYS.

Canon також пропонує програми спеціально для роботи з фотографіями. Графічний редактор Canon Easy-PhotoPrint Editor сумісний із принтерами PIXMA і MAXIFY та дозволяє створювати колажі, календарі, дизайн обгорткового паперу й багато іншого. Крім того, до фотографій можна додавати хмарки з текстом, символи, текст і рамки.

Для сумісних принтерів Canon SELPHY програма компонування фотографій SELPHY Photo Layout містить поради щодо компонування та оформлення, а також дозволяє додавати фільтри, рамки й навіть QR-коди4. Це дає змогу друкувати персоналізовані фотографії, наклейки та закладки безпосередньо з однієї мобільної програми — просто відскануйте QR-код свого принтера для миттєвого підключення до Wi-Fi.

Завдяки безлічі можливостей, що надають принтери й застосунки для творчості Canon, майстри можуть відкрити для себе абсолютно новий світ творчості. Незалежно від того, чи ви тільки починаєте свій творчий шлях і шукаєте натхнення для створення простих виробів, прагнете надихнути своїх дітей за допомогою цікавих проєктів або ж є професійним майстром, який шукає нові шляхи для оптимізації робочого процесу, — ще ніколи не було кращої нагоди, щоб зайнятися творчістю.Автор: Кет Холстед (Kat Halstead)

 1. Програма PIXMA Print Plan доступна лише для мешканців Австрії, Бельгії, Данії, Іспанії, Італії, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Республіки Ірландія, Сполученого Королівства, Фінляндії, Франції, Швейцарії та Швеції.
 2. На основі середньої економії витрат на друк сторінки порівняно з оригінальними стандартними чорнилами, що продаються для 20 провідних струменевих універсальних принтерів у Західній Європі (дослідження Key Point Intelligence, січень 2022 р.). Вартість друку сторінки за умовами щомісячної передплати Canon PIXMA Print Plan (план на 200 сторінок) без додаткових сторінок порівняно з вартістю друку сторінки ISO/IEC 24711 на 20 провідних струменевих універсальних кольорових картриджних принтерах вартістю до 200 євро в Західній Європі з використанням картриджів стандартного об’єму. Середній показник вартості друку сторінки, використаний для визначення відсотка економії порівняно з вартості друку сторінки для програми Canon PIXMA Print Plan (план на 200 сторінок). Ресурс чорнила й ціни наведено на основі інформації з вебсайтів виробників у Німеччині. У цьому дослідженні не враховуються ціни продажу чорнил. Дослідження Keypoint Intelligence за січень 2022 року, проведене на замовлення Canon, на основі загальнодоступної інформації станом на січень 2022 року. Принтери були відібрані за обсягом продажів згідно із щоквартальним звітом IDC Quarterly Hardcopy Peripherals Tracker (остаточні історичні дані за 4 кв. 2021 р., Західна Європа).
 3. Швидкість друку фотографій визначено для параметрів за замовчуванням із використанням стандарту ISO/JIS-SCID N2 на фотопапері Plus Glossy II без урахування часу обробки на комп’ютері.
 4. Відвідайте сторінку конкретної моделі виробу, щоб дізнатися про всі доступні функції.

Подібна продукція

 • PIXMA TS7740i

  Домашні принтери

  PIXMA TS7740i

  Швидкий, високоякісний принтер, який ідеально впишеться у вашу оселю завдяки компактним розмірам і зручності використання.
 • PIXMA TS7640i

  Домашні принтери

  PIXMA TS7640i

  Швидкий, високоякісний принтер, який ідеально впишеться у вашу оселю завдяки компактним розмірам і зручності використання.
 • Домашні принтери

  PIXMA TS9540 Series

  Дізнайтеся про те, як функція бездротового друку, АПД на 20 аркушів та можливість роботи з документами формату A3 стануть у нагоді вашому бізнесу.
 • Домашні принтери

  PIXMA TS7440

  Стильний багатофункціональний пристрій для технічно підкованих користувачів із широким спектром можливостей для творчого друку, а також технологією АПД, що спрощує процес копіювання і сканування кількох різних аркушів.
 • Домашні принтери

  SELPHY CP1500

  Створюйте довговічні роздруківки з насиченими кольорами за лічені секунди на цьому простому у використанні компактному фотопринтері.
 • Струминні принтери

  Matte Photo Paper MP-101

  Матовий фотопапір забезпечує друк високоякісних фото, графіки та тексту на матовій поверхні. Також підходить для різного роду творчого застосування — створення листівок, паперових забавок тощо.

Схожі статті