ТВОРЧИЙ ДРУК

Прикрасьте спальню виробами у вигляді динозаврів за допомогою декору з паперу, придатного для вторинної переробки

Прикраса оселі — заняття не лише для дорослих. За допомогою Canon Creative Park вся сім’я може взяти участь у створенні доступного доісторичного інтер’єру дитячої спальні, який можна переробити.
Різні шаблони динозаврів, роздруковані з програми Canon Creative Park лежать на столі, до одного з них тягнеться рука.

Як і дорослі, діти люблять проявляти свою творчість і індивідуальність через навколишній простір. У дитинстві ваша спальня — це не просто місце, де ви засинаєте наприкінці дня. Це місце, де ви робите домашнє завдання, граєте, де ваші друзі залишаються на ночівлю — це ваш власний маленький всесвіт. Що може бути кращим, ніж надати цьому місцю унікальної атмосфери, створивши те, що вам подобається? З програмою Canon Creative Park, принтером PIXMA, папером та ножицями зробити це стало простіше, ніж будь-коли раніше.

Виберіть свою тему

Дорослий та дитина створюють динозаврів із паперу, шаблони яких були завантажені з сайту Canon Creative Park та роздруковані на принтері Canon PIXMA.

Батько Чі та старший син Оккі із задоволенням разом вирізали динозаврів. «Нам було цікаво займатись цим разом, крім того у програмі є великий вибір шаблонів динозаврів — від досить простих, щоб Ілон міг зібрати їх самостійно, до дуже складних, що не давали нам нудьгувати», — каже Чі.

Існує безліч способів надати індивідуальності дитячій спальні — наприклад, штори або постільна білизна з візерунками, настінні розписи або надруковані фотографії в рамці. Але буває важко встежити за інтересами дітей, що постійно змінюються. В один момент їх цікавить космос і астронавти, в інший — пірати, а потім і зовсім динозаври. Щоразу перефарбовувати стіни і купувати нову постільну білизну або витвори мистецтва може бути дорого, але тепер ви можете надати спальні вашої дитини доісторичного вигляду у більш доступний спосіб.

Тож чому б не спробувати зробити прикраси з паперу? Коли інтереси ваших дітей зміняться, ви зможете просто викинути старі прикраси та зробити нові. У програмі та на вебсайті Canon Creative Park ви знайдете тисячі безкоштовних шаблонів, включаючи різні ідеї для дитячої паперової творчості, але маленьким палеонтологам особливо сподобаються шаблони динозаврів. Виберіть маску на голову, наприклад, птеранодона чи трицератопса, або паперову фігурку апатозавра. А якщо ваші діти захочуть зробити ідеальну об’ємну листівку на день народження друга, то чому б не створити листівку з Т-рексом? Чі-Чіу Лі та його два сини Ілон (7 років) і Оккі (11 років) спробували зробити кілька шаблонів із вебсайту.

Створіть власну прикрасу на стіну у вигляді динозавра

Принтер Canon PIXMA друкує шаблон динозавра з паперу, поряд з горщикам для рослин стоїть готова модель Т-рекса.

Принтер Canon PIXMA TS5340a ідеально підходить не лише для паперової творчості, але і для створення етикеток, а також дозволяє друкувати прямо зі смартфона.

Дитина вирізає ножицями шаблону динозавра, завантаженого з вебсайту Canon Creative Park та роздрукованого на принтері Canon PIXMA.

Заняття творчістю приносить справжнє задоволення, і, залучаючи своїх дітей до самостійного виготовлення речей з раннього віку, ви можете прищепити їм незалежність та стійкість, які допоможуть їм у подальшому житті.

Одна з найкращих речей у виготовленні динозаврів з паперу — це те, що вам не потрібно нове або складне обладнання. Перегляньте інструкції до кожного шаблону — для деяких можуть знадобитись додаткові матеріали, такі як нитки, еластичні стрічки, клей або різнокольорові олівці — але в цілому, вам знадобиться наступне:

 • Принтер Canon PIXMA, наприклад PIXMA TS5340a.
 • Програма Creative Park від Canon (або вебсайт).
 • Ми дуже рекомендуємо використовувати матовий фотопапір Canon, особливо для друку більш яскравих та деталізованих шаблонів, але для простіших шаблонів підійде будь-який папір для принтера формату A4.
 • Ножиці — краще за все для маленьких майстрів підійдуть безпечні ножиці.

Виберіть прикраси у вигляді динозаврів

Дитина розмальовує малюнок з динозаврами коричневим олівцем.

У програмі Creative Park також можна знайти шаблони для розмальовування з динозаврами, це дозволить дітям займатись творчістю, поки дорослі складають та встановлюють складніші елементи. На цьому знімку семирічний Ілон із задоволенням розмальовує роздруківку із динозавром.

Руки дорослого збирають паперову модель динозавра з програми Canon Creative Park, надруковану на принтері Canon PIXMA, позаду лежить пачка фотопаперу Canon.

Чи знаєте ви, що скам’янілості динозаврів було знайдено на всіх семи континентах? І що вважається, що у стегозавра був мозок розміром з волоський горіх? Створюючи прикраси у вигляді динозаврів для спальні, ви можете розповісти ці цікаві факти дітям.

Після того як ви знайшли інструменти, потрібно вибрати дизайн у програмі Canon Creative Park, завантажити шаблони і роздрукувати їх на принтері PIXMA. На вибір пропонується безліч варіантів оформлення — від красивого паперового мобіля, який сподобається маленьким дітям, до плакатів із зображенням Т-рекса, що показує свої великі страшні зуби, які будуть до вподоби старшим дітям. Одинадцятирічного Оккі дуже цікавлять заняття творчістю — «особливо коли бачиш, як після складання усіх загинів утворюється тривимірна фігурка!», — каже Чі.

Обговорення вибору шаблону — чудовий спосіб поспілкуватися з дітьми про різні види динозаврів, дізнатись, які їм більше подобаються і чому. Ви можете бути здивовані тим, чого вони можуть вас навчити!

Це заняття також може спонукати дітей розширити творчі можливості під час вибору кольору. Можливо, вони захочуть обрати власну колірну гаму або доповнити кольори, які вже є на стінах та шторах. Ви також можете використати це як привід для обговорення кольорового кола і того, як протилежні кольори, наприклад, синій та помаранчевий, гарно поєднуються разом. Хоча ми звикли думати, що динозаври мали певне забарвлення, вчені не знають, якого кольору вони були. У програмі Creative Park ви знайдете розмальовки для дітей, щоб вони могли дати волю своїй уяві. Хто заперечуватиме можливе існування блискучого й райдужного динозавра?

Якщо ваші діти люблять постійно робити селфі, ви можете роздрукувати набір реквізиту для фотографій у стилі юрського періоду, попросити всіх вибрати позу і зробити власні грайливі доісторичні портрети, які можна повісити на стіну або дошку для фотографій.

Займайтесь творчістю всією сім’єю

Руки дорослого збирають голову Т-рекса, а руки дитини вирізають просте орігамі динозавра.

У Canon Creative Park є широкий вибір простих шаблонів орігамі динозаврів, які ідеально підходять для дітей молодшого віку, оскільки їх не потрібно склеювати або вирізати. Це дає змогу дорослим зібрати складніші конструкції, такі як голова Т-рекса, поки діти займаються своєю справою.

Дорослий прикріплює виготовлений з паперу нічник у вигляді Т-рекса до білої стіни у спальні.

У програмі Canon Creative Park є великий вибір складніших шаблонів, які дозволяють вийти на новий рівень у створенні динозаврів та надихаючого декору для кімнати. Цю голову Т-рекса можна повісити на стіні, щоб зробити нічник, який працюватиме від батарейок. «Ілону подобається, як світиться голова динозавра у його кімнаті, — каже Чі. — Він показує її своїм друзям, коли вони приходять до нього».

До кожного шаблону додається покрокова інструкція, яку можна переглядати по ходу роботи, зірковий рейтинг для позначення рівня складності та інформація про те, скільки часу потрібно на виготовлення виробу. Оскільки деякі дизайни мають різну складність, це означає, що кожен зможе знайти собі заняття до душі — від дітей, які тільки почали ходити до школи і підлітків до бабусь і дідусів. «Обираючи та друкуючи шаблони динозаврів, хлопчики зрозуміли, що вони створюють щось з нуля», — каже Чі.

Нехай ваші діти самостійно справляються з простішими шаблонами, такими як це миле орігамі трицератопса або простий міні-динозавр, а ви допоможете їм впоратися зі складнішими, такими як ця 3D модель стегозавра. Різні дизайни легко адаптувати до рівня навичок ваших дітей. «Оккі мав достатньо навичок, щоб вирізати складні шаблони та склеювати їх», — каже Чі.

Деякі моделі, такі як паперова іграшка з рухомими деталями (тиранозавр) та стегозавр на резинці, мають рухомі елементи, що сприяє розумінню інженерії та фізики.

Прикрашайте кімнату та діліться своїми творчими доробками

Пара рук прикріплює розфарбований малюнок двох динозаврів до стіни, спереду на столі стоять різні зібрані шаблони динозаврів з програми Canon Creative Park.

У процесі виготовлення динозаврів з паперу можуть виникнути цікаві розмови на теми історії, науки та зміни клімату — це чудовий спосіб дізнатись щось нове за межами шкільної програми.

Зібраний шаблон динозавра з програми Canon Creative Park стоїть у горщику з рослинами, навколо стоять інші рослини.

Знайти іграшки та прикраси не з пластику буває непросто. За допомогою цих шаблонів паперових динозаврів можна перетворити кімнату, не переймаючись впливом на довкілля, і викинути вироби, що порвалися під час гри. Ви можете розставити їх серед кімнатних рослин, щоб ваші паперові травоїдні відчували себе як удома.

Запитайте своїх дітей, як, на їхню думку, вони можуть продемонструвати своїх динозаврів з паперу, щоб справити більше враження. Можливо, вони захочуть створити настінну колекцію з цікавих відбитків з динозаврами? Разом ви можете спланувати, де краще розмістити кожен малюнок. Можливо, ваші діти зробили багато моделей динозаврів або створили власну міні-діораму з динозаврами. Їх можна розмістити на полиці, столі чи комоді, щоб діти могли швидко дістати їх, коли захочуть пограти. «Хлопцям сподобалося розміщувати динозаврів серед кімнатних рослин», — пояснює Чі.

Дорослий і дитина милуються моделлю голови T-рекса, зібраною з шаблону з програми Canon Creative Park, яку дорослий тримає в руках.

Замість того, щоб увімкнути телевізор або ігрову приставку, коли вашій дитині буде нудно, спробуйте зайнятися виготовленням виробів з паперу. Це не лише сприяє згуртованості, але й допомагає розслабитися, покращує концентрацію уваги та допомагає висловити свої почуття, а також є цікавим досвідом взагалі.

Наступного разу, коли на вулиці дощитиме або ви шукатимете, чим зайнятися у вихідний день, не потрібно витрачати гроші на дорогі заняття. Виготовляти динозаврів з паперу не лише весело, це також дозволяє вашим дітям розвинути цілу низку навичок, таких як творчість, концентрація, дотримання інструкцій та командна робота. Вони будуть у захваті, коли побачать результат — унікальну спальню чи ігрову кімнату, і вони зможуть із гордістю сказати, що прикрасили її своїми руками. А коли їх смаки зміняться, ви можете повернутися до Canon Creative Park, щоб знайти нові паперові шаблони на теми, які будуть цікавити ваших дітей.

Зараз найкращий час, щоб прикрасити спальню вашої дитини доступним способом за допомогою доісторичних виробів із паперу від Canon Creative Park. А коли все буде готове, зробіть фотографію та поділіться нею, додавши хештег #MadeWithPixma, щоб надихнути інших, хто бажає спробувати. Тепер залишилося лише вирішити, якого динозавра оживити!

Rachel Segal Hamilton

Пов’язана продукція

 • TS6340

  Домашні принтери

  PIXMA TS5340a

  Виразіть своє творче захоплення разом із PIXMA TS5340a із широкою підтримкою різних типів носіїв, великою кількістю творчих додатків для надзвичайного легкого підключення до смартфону
 • Домашні принтери

  PIXMA TS7440a

  Стильний багатофункціональний пристрій для технічно підкованих користувачів із широким спектром можливостей для творчого друку, а також технологією АПД, що спрощує процес копіювання і сканування кількох різних аркушів.
 • Зображення FRT Canon PIXMA G3420

  Принтери MegaTank

  PIXMA G3420

  Продуктивний економічний та універсальний принтер із підтримкою Wi-Fi, що гарантує стабільну надійність і допомагає розкрити творчі можливості
 • Струминні принтери

  Matte Photo Paper MP-101

  Матовий фотопапір забезпечує друк високоякісних фото, графіки та тексту на матовій поверхні. Також підходить для різного роду творчого застосування — створення листівок, паперових забавок тощо.
 • Струминні принтери

  Matte Photo Paper MP-101D

  Втілюй ідеї в життя, разом із ціма універсальними носіями. Ідеї для хобі та творчості — кращий вибір для створення святкової листівки, додатків до пам’ятних альбомів чи проектів з Creative Park.
 • Струминні принтери

  Photo Paper Pro Premium Matte (PM-101)

  Гладка текстура з теплим білим тоном для створення роздруківок без відблиску. Ідеальний для монохромних і кольорових фотографій, а також для художніх робіт, які потребують якісного передавання теплих кольорів і сірих тонів.

Схожі статті

 • ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

  Твори мистецтва з паперу

  Художник Зак МакЛафлін (Zack McLaughlin) надихнувся шаблоном зимородка із Canon Creative Park.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Зробіть власні іграшки-антистрес

  Паперовими іграшками-антистрес цікаво гратися, і, крім того, вони допомагають заспокоїтися.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Зробіть кольори яскравішими

  Додайте яскравості своїй оселі за допомогою цих чудових веселкових моделей.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Створення моделі Сонячної системи

  Знайдіть час, щоб побути з рідними, дізнатися нове та поекспериментувати з колекцією паперових моделей на космічну тематику від Creative Park.