ТВОРЧИЙ ДРУК

Друкуйте та створюйте оригінальні красиві листівки за шість простих кроків

Якщо у вас є папір та принтер і ви любите займатися творчістю, спробуйте власноруч створити листівки вдома із сім’єю та друзями.
На столі поруч із принтером Canon — колекція власноруч зроблених вітальних листівок.

Вітальні листівки, зроблені власноруч, — це не тільки продумані подарунки, але й чудовий спосіб освоїти навички рукоділля. Існує безліч життєвих подій, на які можуть знадобитися листівки на пам’ять з індивідуальним підходом, наприклад важливі дні народження родичів, весілля друзів, народження нової дитини або ж випускний. І не потрібно бути професійним художником, щоб створювати красиві вітальні листівки; просто спробуйте й дайте волю своїй уяві.

Після переїзду з Пакистану до Сполученого Королівства 13 років тому рукоділля допомогло Тані Ахмед (Tania Ahmed) освоїтися. «У Пакистані важче знайти приладдя для виробів з паперу, ніж у Сполученому Королівстві, — каже Таня. — Тому я займалася вишиванням, виготовленням прикрас, вишивкою бісером і шиттям як творчою віддушиною. Коли я переїхала до Сполученого Королівства, я відкрила для себе YouTube, а через нього й світ виготовлення листівок і виробів із паперу. Я дуже зацікавилась, знайшла магазин поруч із домом і змогла купити деякі товари онлайн. Тому це, у певному сенсі, також був мій спосіб освоїтися в країні».

Таня, майстриня і власниця креативного бізнесу, яка спеціалізується на листівках ручної роботи та проводить мультимедійні онлайн-курси, ділиться найкращими порадами та пояснює, як створювати листівки за допомогою принтера Canon PIXMA TS7440.

1. Зберіть оптимальний набір обладнання

Перш ніж приступити до нового хобі, переконайтеся, що у вас під рукою є все необхідне для виготовлення листівок. Ось, що вам знадобиться:


Додаткова комплектація:
 • Наклейки та декоративні елементи
 • Точки з клейкого піноматеріалу
 • Ножик для рукоділля

2. Виберіть дизайн

Жінка розглядає на смартфоні шаблони листівок, які можна роздрукувати.

Є сотні шаблонів, які можна спробувати в Creative Park, безкоштовному сервісі Canon, де можна знайти багато натхнення. Там можна підібрати щось на будь-яку подію: від листівок на дні народження і запрошень до листівок із подякою, на честь Різдва та з привітаннями.

Жінка використовує свій смартфон, щоб роздрукувати листівку на принтері Canon PIXMA.

За словами Тані, принтер Canon PIXMA TS7440 простий і швидкий у налаштуванні. «Я запустила його за 15–20 хвилин. Я вражена, наскільки легко й швидко вдалося підключити мій телефон до принтера».

Після того як ви знайшли інструменти, потрібно вибрати дизайн. Безкоштовна програма Canon Creative Park містить безліч шаблонів, які можна завантажити й роздрукувати: ви можете вибрати із широкого асортименту міні-листівок і об’ємних листівок, а також тематичних конвертів на будь-яку подію. Напередодні святкового періоду, чому б не роздрукувати власні різдвяні листівки або навіть об’ємну листівку зі сніговиком чи санчатами Санти?

Аби максимально проявити творчий потенціал, спробуйте комбінувати дизайни, щоб зробити цілком оригінальну листівку, або застосуйте дизайн із розділу Paper Craft (Вироби з паперу) у Creative Park. Таня вибрала другий варіант для своїх виробів. «Я вибрала шаблон, який спочатку призначався для виготовлення квіткового вінка, але вирішила використати його в листівці, — пояснює Таня. — Я роздрукувала його на Canon PIXMA TS7440, вирізала квіти та використала всі необхідні елементи».

«Старайтеся мислити нестандартно й шукайте різні речі, які можна було б використати в листівці, — радить Таня. — Починайте з веб-сайту та надихайтеся — ви можете змінювати дизайн так, як вам подобається».

3. Виберіть найкращий папір

Принтер роздруковує аркуш із малюнками з Creative Park на столі поруч із папером для принтера Canon.

Важливо вибрати жорсткий папір, який буде зберігати свою форму, особливо якщо ви, як і Таня, плануєте створювати 3D-прикраси для своїх листівок.

Ідеальний папір для виготовлення листівок міцний, жорсткий і з матовим покриттям для яскравих кольорів та чітких зображень.

Таня використовувала двосторонній матовий папір Canon, який продається з місцем згину посередині та конвертом, для основи своїх листівок і матовий фотопапір для прикрашення. З паперу було легко вирізати, і це дозволило Тані додати своїм листівкам додатковий вимір. «Перш ніж приклеїти квіти, я скрутила пелюстки, — пояснює Таня. — Папір був досить жорстким, тому він би не зім’явся під час відправлення».

4. Роздрукуйте елементи вашої листівки

Жінка посміхається, вирізаючи ножицями квіти.

Можна змішувати й поєднувати методи виготовлення листівок для отримання унікальних результатів. «Існує безліч дійсно дивовижних виробників листівок з різними поєднаннями», — каже Таня.

Жіночі руки вирізають ножицями рожеві паперові квіти.

Як тільки ви освоїте основи виготовлення листівок, ви зможете створювати що завгодно, щоб надати особливий індивідуальний настрій подарунку. Рукоділля і творча діяльність також можуть бути тренуванням майндфулнес.

Тепер, коли у вас є папір, час приступати до друку. Ви можете скористатися веб-сайтом Creative Park або програмою Creative Park і підключити принтер Canon. Таня використовувала зручне бездротове підключення Canon PIXMA TS7440, що дозволяє легко друкувати прямо з комп’ютера або смартфона.

Потім роздрукуйте шаблони, які ви вибрали з сотень доступних варіантів. У вас не заплановано жодних важливих подій? У Creative Park є безліч ідей для листівок «просто так», які чудово підходять, якщо ви просто хочете зробити комусь приємно.

5. Підбір, підбір і ще раз підбір

Жінка обережно притримує паперову квітку за столом, заваленим барвистими листівками ручної роботи, інструментами для рукоділля та принтером.

Чи не найкраще у створенні власноруч зроблених листівок — це те, що ви можете підбирати елементи на свій розсуд, і якщо ви новачок у роботі з папером, це веселий та простий спосіб почати.

Жінка додає срібні намистини до коліс дитячої коляски на власноруч зробленій вітальній листівці.

Використання Creative Park допомогло Тані розкрити нову грань створення листівок. «Це було чудово, тому що я не так часто використовую в роботі цифрові дизайни. Зазвичай я створюю листівки з нуля, що передбачає тиснення і розфарбовування зображення олівцями й маркерами. Для цього потрібно було мислити нестандартно. Існує так багато можливостей, а інструкції можна завантажити і роздрукувати».

Як тільки ви все роздрукуєте й ретельно виріжете кожен елемент, щоб приклеїти його на змодельовану основу своєї листівки, пора приступати до наклеювання і підбору остаточної форми. Від блискіток і фольги до кольорових листівок і наклейок — можна використовувати скільки завгодно технік і матеріалів, щоб від вашої власноруч зробленої барвистої листівки неможливо було відвести погляд.

«Я використала кілька додаткових наклейок і золотистий картон із металевим відливом для створення центру квіток», — розповідає Таня. — Потім я склеїла їх докупи й додала зверху кілька перлин».

Таня каже, що створити додатковий об’єм у вашій листівці просто, якщо знати, як це зробити. «Якщо ви хочете зробити плоску листівку трохи більш тривимірною, і в неї є центральний елемент, який можна легко вирізати, ви можете роздрукувати один шаблон двічі, — пояснює Таня. — Тоді ви можете використовувати ту ж основу, але вирізати центральні декоративні елементи й нанести кілька точок із клейкого піноматеріалу, щоб надати їй трохи об’ємності та зробити цікавішою на вигляд».

6. Зробіть це соціальною діяльністю

Готова тривимірна квіткова листівка на столі поруч із двома упаковками паперу для принтера Canon. На задньому плані видно жінку, що займається рукоділлям.

Таня родом із творчої родини, де творчість — невід’ємна діяльність. «У дитинстві я носила сукні, які шила й продавала моя мама, і я бачила, що люди навколо мене були кожен по-своєму дуже творчими. Мій батько — дуже талановитий столяр, тому він робив ляльковий будинок, книжкові полиці та меблі. У нас у родині також є художники, тому я думала, що всі займаються чимось подібним», — каже Таня.

Враховуючи, що все, що вам по суті потрібно, — це принтер, трохи паперу, клей і ножиці, виготовлення листівок — це чудовий спосіб зібрати друзів і сім’ї та всім разом зайнятися творчістю.

Ви можете влаштовувати вечори з виготовлення різдвяних листівок зі святковими закусками й напоями або збирати друзів, щоб зробити вітальні листівки перед вечіркою до народження дитини.

Якщо ви не можете знайти натхнення, Таня радить переглянути Pinterest у пошуках ідей і колірних поєднань. «Ви також можете переглянути відеоролики з базовою інформацією про теорію кольору», — пропонує Таня.

Не забудьте перевірити хештег #MadeWithPixma, щоб більше надихнутись і поділитися своїми творіннями.

Автор: Лорна Докерілл (Lorna Dockerill)

Подібна продукція

 • Домашні принтери

  PIXMA TS7440

  Стильний багатофункціональний пристрій для технічно підкованих користувачів із широким спектром можливостей для творчого друку, а також технологією АПД, що спрощує процес копіювання і сканування кількох різних аркушів.
 • Струминні принтери

  Matte Photo Paper MP-101D

  Втілюй ідеї в життя, разом із ціма універсальними носіями. Ідеї для хобі та творчості — кращий вибір для створення святкової листівки, додатків до пам’ятних альбомів чи проектів з Creative Park.
 • Струминні принтери

  Matte Photo Paper MP-101

  Матовий фотопапір забезпечує друк високоякісних фото, графіки та тексту на матовій поверхні. Також підходить для різного роду творчого застосування — створення листівок, паперових забавок тощо.

Схожі статті

 • ДРУК І ХУДОЖНІ ПРОЕКТИ

  Друк різдвяної листівки

  Зробіть власне святкове фото й надрукуйте персоналізовані листівки на Різдво.

 • ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

  Поради та рекомендації для особливих подарунків із паперу

  Дізнайтеся, як за допомогою Creative Park від Canon і принтера PIXMA можна створювати змістовні подарунки.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Прикраси для столу з паперу

  Створіть красиві прикраси для столу на всі випадки життя за допомогою Creative Park.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Ідеї для друку на Хелловін

  Сезонні ідеї для веселого й моторошного декору, костюмів, частувань тощо.