How to print yourself a happy Halloween

ВИРОБИ СВОЇМИ РУКАМИ НА ХЕЛЛОВІН

Як «роздрукувати» собі щасливий Хелловін?

Відкрийте для себе неймовірно прості можливості для створення прикрас, костюмів і багато чого іншого своїми руками для святкування Хелловіну в цьому році. Усе, що вам потрібно, — це творче натхнення, папір і принтер PIXMA. Просто виберіть те, що вас надихає, завантажте шаблон, роздрукуйте на рекомендованому папері й дотримуйтеся інструкцій, щоб влаштувати захоплююче святкування Хелловіну!

Прикрасьте свій дім до Хелловіну

Decorate your home for Halloween
Кумедні та страшні прикраси на Хелловін.

Створіть святкову, але трохи моторошну атмосферу веселощів за допомогою цих кумедних і простих виробів: банера «Бажаємо веселого Хелловіну!», паперового гарбузового ліхтаря і листівок на Хелловін.

Get Inspired Halloween
Додавайте власні зображення та персоналізовані копії виробів із програми Creative Park.

Дітям також сподобається ідея зробити для себе сумки на Хелловін, які ідеально підходять для зберігання солодощів. Відкрийте для себе безліч інших ідей тематичного друку для всієї родини на веб-сайті або в програмі Creative Park*.

Зробіть костюм на Хелловін (страхітливу маску для обличчя і футболку).

Get Inspired Halloween mask DYI
Це дійсно так само просто, як і порахувати 1, 2, 3.

Вам не може не сподобатися процес створення костюма для себе власними руками. По-перше, маски для обличчя. Якщо у вас є матовий фотопапір Canon MP-101 Matt Photo Paper або глянсовий папір Plus Glossy II, завантажте шаблон маски для обличчя з гарбузом — або шаблон маски Франкенштейна чи відьми для сміливих — і роздрукуйте його. Вирізавши його, у тому числі очі, клеєм або липкою стрічкою прикріпіть гумові стрічки з обох сторін із дірочками.

Get Inspired Halloween CNT

Готові лякати оточуючих своєю футболкою? Для цього потрібно виконати лише п’ять кроків. Візьміть матеріал для термоперенесення на темну тканину, шаблон, чорну футболку з матеріалу, у складі якого не менше 50 % бавовни, і праску, а потім дотримуйтеся наведених інструкцій..

Зробіть манікюр у стилі Хелловіну

Creative Halloween nail stickers.
Стікери на нігті в стилі Хелловіну.

Не бійтеся одягнути щось незвичайне цього Хелловіну й отримуйте задоволення, відповідаючи на компліменти словами: «Це все зроблено моїми руками». Якщо у вас є принтер серії PIXMA TS8350 і зображення або дизайн, які вам подобаються, їх нескладно перенести на нігті.

Вам знадобляться наші друковані стікери для нігтів і програма для друку стікерів на нігті від Canon для Android або iOS. Потім виберіть тематичний дизайн або створіть власний, перш ніж роздрукувати його й наклеїти стікери на нігті.

Get Inspired Halloween CNT

Дайте волю своїй уяві цього Хелловіну.

* Принтери сумісні з додатком Creative Park.

Схожі статті
Print your party

ДРУК І ХУДОЖНІ ПРОЕКТИ

Друкуйте знімки зі своїх вечірок

Втілюйте святкові ідеї в життя за допомогою мобільної програми Creative Park.

Tis the season to be creative - six things you can make yourself this Christmas using your printer

САМОРОБКИ З ВИКОРИСТАННЯМ ПРИНТЕРА

Час для творчості — шість оригінальних речей, які можна зробити на Різдво за допомогою принтера

Творчий настрій допоможе вам створювати власні різдвяні подарунки, прикраси та ігри в цей святковий сезон. Всі шаблони можна безкоштовно завантажувати та друкувати.

Printer fun for everyone

ТВОРЧИЙ ДРУК

Розваги з принтером для кожного

Шість способів зарядити енергією свою оселю, родину та пристрої за допомогою принтера PIXMA.

Подібна продукція

Подібна продукція

Подібна продукція

Схожі статті

Натхнення — це ключ до створення видатних знімків, також будуть корисними поради для покупців, тематичні інтерв’ю — все це потрібно для втілення у життя найкреативніших ідей.

Повернутися до всіх порад і прийомів