ТВОРЧИЙ ДРУК

Зробіть фотобудку своїми руками за допомогою камери Canon Zoemini S2

Спогади в стилі фотобудки за доступною ціною: ось як створити власну фотобудку для миттєвого друку фотографій.
Дві жінки позують із реквізитом на карнавальну тематику перед рожево-золотою камерою Canon Zoemini S2, що стоїть на столі. На камері Canon Zoemini S2 друкується відбиток цих двох жінок в іншій позі.

Особливі події залишають незабутні враження, а фотозйомка, яка дає змогу закарбувати приємні моменти, може бути як розвагою, так і чудовим способом зберегти спогади про такі дні. Незалежно від того, чи це весілля, день народження або тематична вечірка з друзями, фотобудка — це найкращий формат зйомки, яка дозволить залучити всіх до фотосесії. Ви можете зацікавити гостей розвагами з реквізитом та редагуванням зображень, а також подарувати їм щось на згадку, що змусить їх посміхатися ще довгі роки.

Орендована фотобудка може коштувати дорого й займати багато місця, але з Canon Zoemini S2 ви можете створити власну фотобудку й отримати задоволення від редагування та миттєвого друку фотографій, які можна зберігати та якими можна ділитися з близькими. У цій статті ми розкажемо, як створити власну фотобудку за допомогою камери Canon Zoemini S2 та програми Canon Mini Print.

Де встановити фотобудку Canon Zoemini

Дві жінки посміхаються і позують перед рожево-золотою камерою Canon Zoemini S2, що стоїть на дерев’яному столі.

Ви можете створити простий або складний дизайн для фотобудки Canon Zoemini, створивши фон і додавши реквізит, або ж зробити знімки в різних місцях, щоб додати різноманіття.

Рука лежить на рожево-золотій камері Canon Zoemini S2, що стоїть на дерев’яному столі.

Камера Canon Zoemini S2 доступна в трьох кольорах — зеленувато-блакитному, білому та рожево-золотому — тож ви можете обрати той, який найкраще пасуватиме до вашого стилю та інтер’єру.

Можливо, ви користувалися фотобудкою на весіллі, робочому заході або дні народження, але організація інтерактивного простору для створення знімків може стати чудовим рішенням для будь-якої події. Чому б не встановити фотобудку Canon Zoemini на дівич-вечорі, святкуванні Різдва чи Гелловіну, вечірці з нагоди дня народження, зустрічі випускників або карнавальній вечірці з друзями? Хоча традиційні фотобудки зазвичай установлюються у великих закритих приміщеннях, з Canon Zoemini S2 можливості безмежні. Оскільки немає необхідності підключати великий пристрій до електромережі, вашу фотобудку можна встановити в затишному куточку або навіть на вулиці, на вечірці в саду чи на барбекю.

Ви можете обрати певне місце, щоб знімати гостей у будь-який момент заходу, наприклад розташувати фотобудку біля входу або виходу, щоб фотографувати гостей на вході або виході, або ж змінювати місця зйомки в процесі. Canon Zoemini S2 друкує на папері з клейкою основою, тож ви можете миттєво створити фотостіну. Крім того, ви можете скористатися програмою для редагування зображень і роздрукувати кілька версій одного й того ж кадру, щоб поділитися ним із друзями.

Установіть камеру Canon Zoemini S2 на полиці або столі на потрібній висоті залежно від того, які знімки ви хочете отримати. Якщо в приміщенні немає зручного місця, проявіть творчість і зробіть кілька знімків знизу в стилі фотобудки, де ви та ваші друзі в дивних або кумедних позах.

Як створити фотобудку Canon Zoemini

Дві жінки посміхаються і позують перед рожево-золотою камерою Canon Zoemini S2, що стоїть на дерев’яному столі, їхні відображення видно в дзеркалі для селфі камери Canon Zoemini S2.

Перед тим як обрати позу, ви можете перевірити зачіску та образ у дзеркалі для селфі Canon Zoemini S2.

Рука тримає смартфон, на екрані якого відображається режим Live View в програмі Canon Mini Print.

Режим Live View в програмі Canon Mini Print дозволяє переконатися, що ви виглядаєте якнайкраще під час зйомки у фотобудці.

У традиційних фотобудках люди зазвичай сидять на сидінні в маленькому обмеженому просторі, але з фотобудкою Canon Zoemini S2 ви можете підійти до цього процесу більш творчо. Поекспериментуйте з фоном — розставте прикраси, створіть декорації або просто знайдіть рівну стіну, щоб створити чистий фон, — і подумайте, який реквізит можна роздати гостям, щоб вони могли позувати. Декорації та реквізит із програми Creative Park додали яскравих кольорів до знімків із карнавальної вечірки, а на наступному етапі можна додавати нові елементи декору й персоналізувати знімки.

Після того як ви підготуєте місце для зйомки, визначте, на якій відстані ви хочете розмістити камеру Canon Zoemini S2, щоб робити знімки. Можливо, іноді ви будете стояти прямо перед фоном, а іноді — ближче до камери, залежно від того, що ви хочете отримати в кадрі: тільки обличчя або тіла повністю. 8-мегапіксельна камера дозволяє знімати сцени в найдрібніших деталях із різних відстаней.

Вам не потрібно запрошувати фотографа, щоб також бути в кадрі, адже безкоштовна програма Canon Mini Print дає змогу знімати та друкувати фотографії віддалено. Підключивши смартфон до камери Canon Zoemini S2 через Bluetooth, ви можете використовувати таймер та функцію дистанційного керування затвором, щоб знімки були ідеальними. Перевірте, чи готові ви до макрозйомки (крупним планом) у дзеркалі для селфі, а потім установіть у програмі затримку на три, п’ять або десять секунд, щоб у вас і ваших друзів було достатньо часу, щоб встигнути обрати потрібну позу. Просто розташуйте камеру біля стіни або якоїсь міцної поверхні — і вперед! Ресурс акумулятора дозволяє робити до 25 знімків, тож ви можете продовжувати знімати й закарбовувати безліч спогадів до наступної зарядки.

Способи персоналізації відбитків Canon Zoemini

Палець людини редагує колаж зображень у програмі Canon Mini Print на смартфоні, а поруч на дерев’яному столі стоїть рожево-золота камера Canon Zoemini S2.

Програма Canon Mini Print дозволяє створювати макети колажів, а також додавати текст, зображення, рамки та фільтри до відбитків у стилі японської пурікури. Пориньте в цю атмосферу й діліться знімками в соціальних мережах, позначивши друзів.

Дві жінки сидять поруч, одна тримає в руці рожево-золоту камеру Canon Zoemini S2, з якої виходить відбиток, а інша тримає смартфон із відкритою програмою Canon Mini Print.

Не всі люблять фотографуватися, але інтерактивний аспект зйомки на камеру Canon Zoemini S2 в стилі фотобудки робить цей процес більш цікавим і веселим, а за допомогою програми Canon Mini Print ви можете використовувати фільтри та редагувати знімки за власним бажанням.

Програма Canon Mini Print дозволяє не лише знімати та друкувати віддалено, але й додавати до знімків безліч цікавих елементів і ефектів. З її допомогою можна створювати зображення в стилі культової японської пурікури — фотобудки, яка була популярною серед молоді з 90-х років, а сьогодні в ній люблять фотографуватися інфлюенсери зі своїми друзями. Надзвичайно популярна пурікура — це традиційна фотобудка з можливістю додавати до знімків різні деталі, як-от наклейки, фільтри та графіку, що ідеально підходять для соціальних мереж.

Програма Mini Print відкриває для вашої камери Canon Zoemini S2 такі самі можливості з аналогічним способом зміни макета, додавання тексту, рамок, малюнків і фільтрів, а також використання live-ефекту камери та елементів доповненої реальності для створення індивідуальних знімків, якими можна ділитися з іншими.

Що робити з відбитками

Рука людини наклеює знімки двох жінок на зелену кахельну стіну. Фотографії були надруковані за допомогою камери Canon Zoemini S2 та програми Canon Mini Print.

Фотопапір ZINK TM з клейкою основою дозволяє створювати стійкі до розмиття, розривів і води відбитки, які можна наклеювати в альбоми, а також на телефони, ноутбуки чи інші поверхні, щоб завжди мати під рукою улюблені знімки — або навіть ділитися ними з друзями.

Дві жінки позують із реквізитом на карнавальну тематику перед рожево-золотою камерою Canon Zoemini S2, що стоїть на дерев’яному столі. На дерев’яному столі лежить інший реквізит на карнавальну тематику.

Знімки з фотобудки — чудовий спосіб передати атмосферу та енергетику заходу. Ці знімки на карнавальну тематику сповнені кольорів та емоцій і можуть нагадати гостям про те, як весело вони провели вечір.

Існує безліч варіантів використання знімків, зроблених у фотобудці Canon Zoemini. Чому б не використати папір із клейкою основою для миттєвого створення наклейок для персоналізованих ігор на вечірці? Ви можете завантажити в Canon Zoemini S2 одночасно до 10 аркушів фотопаперу ZINK або попередньо вирізаних круглих наклейок розміром 5 x 7,6 см або 3,3 см, і друк кожного аркуша займе менше хвилини. Гості можуть забрати фотографії на пам’ять.

Завантажте знімки одразу в соціальні мережі або опублікуйте допис із друзями, які тримають їх у руках. Ви також можете зібрати знімки для альбому або створити фотостіну на заході, щоб ваші друзі могли додавати власні зображення, створюючи гігантський колаж, який згодом можна буде вставити в рамку на згадку про цей день.

Крім можливості миттєвого друку, Canon Zoemini S2 має гніздо для карти пам’яті Micro SD, тому ви можете зберегти набагато більше знімків, щоб потім відредагувати та надрукувати їх. Ви можете надіслати фотографії на знак подяки гостям за те, що вони розділили з вами важливе свято, або скористатися програмою для створення колажів чи виразного плаката, що складається з невеликих знімків, який можна повісити на стіну як нагадування про неймовірний день.

Зображення в стилі Flat Lay двох камер Canon Zoemini S2 — рожево-золотої та бірюзової, — навколо яких лежить кілька знімків, зроблених у стилі фотобудки.

Програма Canon Mini Print сумісна з усіма моделями Canon Zoemini та дозволяє додавати рамки до знімків, надаючи їм вінтажного аналогового вигляду, наближеного до вигляду знімків із професійної фотобудки.

Поєднання камери Canon Zoemini S2 з програмою Mini Print — це ідеальний спосіб створити власну фотобудку, що надає безліч можливостей для творчості за доступною ціною. Це чудовий спосіб залучити гостей до процесу створення спогадів, адже існує незліченна кількість способів використати знімки, щоб вони приносили радість протягом багатьох років. Якщо у вас планується новосілля, випускний або просто тематична вечірка з друзями в п’ятницю, чому б не доповнити цю подію власною фотобудкою Canon Zoemini?

Автор: Кет Холстед (Kat Halstead)

Пов’язана продукція

Схожі статті