ДРУК

Розкрийте свій творчий потенціал за допомогою програм для друку від Canon

Canon пропонує низку рішень для друку — для альбомів, рішення адміністративних завдань, просування бізнесу тощо. Дізнайтеся, яке з них підійде для вашого наступного проєкту.
На столі стоїть відкритий ноутбук із програмою Canon Easy-PhotoPrint на екрані, ліворуч — папір Canon, праворуч — принтер Canon.

Друк допомагає досягти багато чого: наприклад, реалізувати творчий потенціал в нові цікаві способи або прискорити виконання адміністративної роботи. Canon пропонує цілу низку програм та інструментів для друку, кожен із яких допоможе вам отримати максимум від вашого принтера Canon під час друку важливих робочих документів, витворів мистецтва та паперових виробів або перенесення дорогоцінних спогадів на фото.

Але не всі програми однаково підходять для будь-якої цілі або сумісні з усіма принтерами, тож як дізнатися, яку з них вибрати? Щоб допомогти вам вирішити, який застосунок Canon найкраще відповідає вашим потребам, ми підготували цей зручний посібник: він ознайомить вас із різноманітними видами друку, а також програмами та інструментами, які допоможуть робити все швидше, простіше та креативніше.

Ідеальний друк фотографій: Canon PRINT

Планшет із відкритою програмою Canon PRINT лежить на принтері Canon, на якому друкується фотографія, а поруч на столі розкидані інші знімки.

Програма Canon PRINT призначена не лише для бездротового друку — її також можна використовувати для копіювання та сканування. Відскановані зображення можна надсилати безпосередньо на смартфон, щоб використовувати їх або ділитися ними на свій розсуд.

Сумісні принтери: моделі Canon PIXMA та MAXIFY

Сумісні пристрої: iOS та Android

Найкращий спосіб продемонструвати неймовірну фотографію — роздрукувати її на такому ж чудовому принтері. Низька якість друку може звести нанівець важку працю і творчі зусилля, які ви вклали у свої знімки, тому важливо зробити все правильно, коли ви перетворюєте свою колекцію фотографій на фізичне портфоліо. Програма Canon PRINT є ідеальним інструментом для перетворення цифрових фотографій на прекрасні витвори мистецтва під час друку зі смартфона. Ви навіть можете використовувати її для перевірки стану принтера та рівня чорнила, аби щоразу отримувати бездоганні відбитки.

Інструмент для рукоділля: Canon Creative Park

Рука тримає смартфон із відкритою програмою Creative Park поруч із добіркою паперу й шаблонів для рукоділля.

Canon Creative Park — ідеальне місце для тих, хто любить створювати речі власноруч. Незалежно від того, готуєте ви прикраси для вечірки на день народження, робите власноруч різдвяні листівки чи просто шукаєте, чим би зайнятися з родиною в дощовий день, у програмі є безліч моделей на вибір.

Сумісні принтери: підтримувані моделі струменевих принтерів Canon

Сумісні пристрої: iOS та Android

Коли справа доходить до рукоділля, єдиним реальним обмеженням є ваша власна уява, але завжди зручно мати в розпорядженні цілу низку ресурсів для ідей і друку шаблонів або моделей. Програма Canon Creative Park — чудове рішення для всіх, хто любить створювати щось із паперу самостійно або разом із сім’єю. Завдяки зручній навігації та пошуку цей ресурс містить понад 4000 безкоштовних шаблонів і варіантів дизайну — від листівок до моделей оригамі. Крім того, ви можете редагувати та налаштовувати моделі, а також миттєво друкувати їх на принтері Canon.

Розкажіть про свій бізнес: Canon PosterArtist

На стіні прикріплений плакат компанії Maria’s Cakes із логотипом у центрі та фотографіями тортів навколо.

Чим би не займалася ваша компанія, ви маєте вирізнятися на фоні конкурентів. Canon PosterArtist надає доступ до сотень професійно розроблених шаблонів, які можна редагувати, додаючи власні написи та зображення.

Сумісні принтери: моделі Canon MegaTank, MAXIFY та PIXMA

Сумісні пристрої: комп’ютери з macOS та Windows

Хоча графічний редактор Canon Easy-PhotoPrint Editor допомагає впоратися з дрібними адміністративними завданнями, для просування свого бізнесу або себе краще підходить програма Canon PosterArtist. Цей вебінструмент надає доступ до тисяч безкоштовних фотографій і дизайнерських ідей, які допоможуть вам виділитися на фоні інших.

Друкуйте плакати, банери та листівки, щоб привернути увагу нових клієнтів, або навіть вивіски, щоб продемонструвати свої нові пропозиції. Використовуйте інтуїтивно зрозумілі інструменти редагування, щоб налаштувати шаблони та створити дизайн, який відображатиме вашу діяльність і індивідуальність. Ви навіть можете генерувати QR-коди — ідеальний спосіб надати потенційним клієнтам простий спосіб дізнатися більше про ваші послуги.

Колажі, альбоми та календарі: графічний редактор Canon Easy-PhotoPrint

Жінка тримає сторінку з календаря перед принтером Canon, а на ноутбуку поруч із нею відкрито програму Canon Easy-PhotoPrint Editor.

Програмну Canon Easy-PhotoPrint Editor розроблено з урахуванням потреб усієї родини. Функція Calendar (Календар) дає змогу створити власний календар, щоб демонструвати сімейні фотографії протягом всього року або зробити персоналізований подарунок коханій людині.

Сумісні принтери: підтримувані моделі Canon PIXMA та широкоформатні принтери

Сумісні пристрої: iOS і Android; комп’ютери з macOS і Windows

Зберіть усі свої спогади про близьких в одному місці, створивши колаж або альбом із фотографій за допомогою графічного редактора Canon Easy-PhotoPrint Editor на смартфоні або комп’ютері.

Завдяки редактору компонування та різноманітним шаблонам ви можете використовувати Easy-PhotoPrint Editor для створення колажів або друку наклейок, які можна додати безпосередньо в альбом або прикріпити ззаду на чохол для телефону. За допомогою цієї програми також можна створювати календарі з улюбленими фотографіями.

Ця програма недарма є насправді простою: редактор Easy-PhotoPrint Editor дуже зручний у використанні й дозволяє вам зосередитися на створенні та друкуванні найдорожчих спогадів.

Виконання рутинних завдань: Canon Easy-PhotoPrint Editor

Знімок екрана програми Canon Easy-PhotoPrint Editor, що демонструє варіанти шаблонів, зокрема візиток, фотографій для посвідчення особи, альбомів і колажів.

Редактор Canon Easy-PhotoPrint Editor пропонує різні варіанти, які допоможуть вам втілити свої проєкти в життя: від візитних карток і фотографій для посвідчення особи до альбомів і колажів.

Жінка використовує редактор Canon Easy-PhotoPrint на телефоні, сидячи на дивані поруч з усміхненим немовлям.

Ви можете вибирати зображення та документи безпосередньо зі свого пристрою, хмарного сховища або сторінок у соціальних мережах, а потім просто редагувати, персоналізувати та друкувати їх.

Якщо ваш список справ постійно збільшується, редактор Canon Easy-PhotoPrint Editor допоможе вам заощадити час і зусилля, прискоривши керування друком за допомогою різноманітних шаблонів. Якщо ви щойно відкрили нову фірму, скористайтеся шаблоном для візитних карток, щоб заявити про себе, або шаблоном фото для посвідчення особи, щоб надрукувати бейджи для співробітників. Потрібно щось систематизувати? За допомогою шаблонів етикеток для дисків Easy-PhotoPrint Editor також можна впорядкувати фізичні носії.

Спрощення робочого процесу: Canon Easy-Layout Editor

Знімок екрана графічного редактора Canon Easy-Layout Editor із вікном для перетягування файлів ліворуч та функціями, зокрема Collect and print (Зібрати та надрукувати), Free Layout (Вільний макет) і Tiling/Poster (Плитка/плакат) праворуч.

Canon Easy-Layout Editor надає швидкий і зручний спосіб зібрати в одному місці різні типи документів, що дозволяє об’єднувати файли (наприклад, PDF-документи й зображення) на одній сторінці.

Знімок екрана графічного редактора Canon Easy-Layout Editor із зображенням собаки, розділеним на чотири частини за допомогою функції Tiling/Poster (Плитка/плакат).

У редакторі Canon Easy-Layout Editor також є зручна функція Tiling/Poster (Плитка/плакат), яка дає змогу розділити зображення на кілька аркушів і надрукувати як єдине велике зображення.

Сумісні принтери: струменеві моделі Canon

Сумісні пристрої: комп’ютери з Windows

Чи то створюєте ви роздаткові матеріали для великої презентації на роботі або вам просто потрібно впорядкувати фізичну документацію, графічний редактор Canon Easy-Layout Editor для комп’ютерів із Windows дає змогу швидко та легко систематизувати PDF-файли, текстові документи, зображення і вебсторінки, тож вам не потрібно друкувати щось із кількох застосунків одразу.

Дозволяючи зіставляти та упорядковувати різні типи файлів і документів, редактор Easy-Layout допомагає заощаджувати папір і час, збираючи все важливе в одному місці.

Розважаємося з мінізнімками: Canon SELPHY Photo Layout

Телефон із програмою Canon SELPHY Photo Layout на столі поруч із портативним принтером Canon SELPHY Square QX10 і бісерним брелоком для телефону.

Швидка, інтуїтивно зрозуміла, проста й зручна програма Canon SELPHY Photo Layout ідеально доповнює принтери Canon SELPHY, наприклад модель SELPHY Square QX10. Друкуйте фотографії зі смартфона просто з програми, оптимізуючи зображення для отримання ідеально збалансованих відбитків.

Екран програми Canon SELPHY Photo Layout із фотографією собаки праворуч і варіантами різних варіантів оброблення відбитків ліворуч.

Програма містить цілу низку варіантів оздоблення та накладання, щоб ви могли налаштувати фотографії саме так, як вам потрібно.

Сумісні принтери: Canon SELPHY CP1500, SELPHY CP1300 та SELPHY Square QX10

Сумісні пристрої: iOS та Android

Якщо ви користуєтеся одним із принтерів Canon SELPHY, програма компонування фотографій Canon SELPHY Photo Layout для iOS та Android ідеально підходить для редагування знімків і створення цікавих ефектів. Вона пропонує численні шаблони, які допомагають компонувати та друкувати одне або кілька зображень за раз: є навіть вертикальний макет, що дозволяє створювати власні закладки1.

У програмі також можна персоналізувати зображення за допомогою тексту, рамок і штампів, додаючи знімкам унікальності. Ви можете обробити відбитки, щоб доробити їхній зовнішній вигляд, а також надрукувати наклейки для альбомів або персоналізації своїх пристроїв.

Програма SELPHY Photo Layout також дозволяє додавати QR-коди1, які можна використовувати для посилання на вебсторінки, онлайн-альбоми або відео. Це ідеальний спосіб дарувати зображення друзям і родичам, адже ви можете здивувати їх цілою низкою улюблених спогадів. Як можна здогадатися, програма SELPHY Photo Layout є інтуїтивно зрозумілою та зручною і підтримує швидкий та безпроблемний друк безпосередньо зі смартфона на принтері SELPHY.

Персоналізація: Canon Mini Print

Пара рук тримає смартфон і принтер Canon Zoemini 2, де програма Canon Mini Print використовується для створення колажу.

Програма Canon Mini Print дає змогу скористатися всіма перевагами портативного пристрою Canon Zoemini 2 або Canon Zoemini S2. Ви зможете швидко редагувати знімки просто на ходу незалежно від того, чи зробили ви їх на смартфон або камеру Canon Zoemini S2, а також друкувати їх безпосередньо з програми, аби подарувати друзям і родичам.

Сумісні принтери: моделі Canon Zoemini

Сумісні пристрої: iOS та Android

Якщо ви є власником однієї з моделей Canon Zoemini, ви, швидше за все, охоче персоналізуєте свої миттєві фотографії. З програмою Canon Mini Print ви можете проявити творчій підхід, додавши сезонні наклейки, рамки, фільтри й написи до фото родичів, друзів і пригод — ідеальні завершальні штрихи перед друком фотонаклейок. Захопленим любителям творчих альбомів програма Canon Mini Print також дає змогу розкрити індивідуальність та оживити знімки за допомогою малюнків і нотаток.

Програма Mini Print легко підключається до камери, і її можна прив’язати до своїх сторінок у соціальних мережах і хмарних сховищах, що дає змогу редагувати, персоналізувати та друкувати знімки зі смартфона та камери. Програму також можна використовувати для створення фотографій із застосуванням динамічних ефектів і доповненої реальності — для селфі, які будуть не менш унікальними, ніж ви самі.


Автори: Петер Волінські (Peter Wolinski) та Клер Гільо (Claire Gillo)


macOS є торговельною маркою Apple Inc., зареєстрованою в США та інших країнах і регіонах.

 1. Функція доступна не для всіх принтерів. Див. таблицю сумісності функцій.

Пов’язана продукція

 • Домашні принтери

  PIXMA TS7440a

  Стильний багатофункціональний пристрій для технічно підкованих користувачів із широким спектром можливостей для творчого друку, а також технологією АПД, що спрощує процес копіювання і сканування кількох різних аркушів.
 • PIXMA G640

  Домашні принтери

  PIXMA G640

  PIXMA G640 — перший багатофункціональний принтер у лінійці PIXMA G із шістьма чорнильницями із чорнилом на основі барвників — поєднує в собі можливості для друку фотографій неперевершеної якості у великих обсягах за надзвичайно низьких витрат.
 • Домашні принтери

  SELPHY CP1500

  Створюйте довговічні роздруківки з насиченими кольорами за лічені секунди на цьому простому у використанні компактному фотопринтері.
 • Домашні принтери

  SELPHY SQUARE QX10

  Зберігайте свої особливі спогади як прекрасно виготовлені знімки, які ви можете робити будь-де.
 • Принтер кишенькового розміру для миттєвого друку

  Canon Zoemini S2

  Виведіть свої селфі на новий рівень із кишеньковою камерою миттєвого друку, що обладнана дзеркальцем, кільцевим спалахом, дистанційним спуском і має режим інтерактивного перегляду.
 • Домашні принтери

  Canon Zoemini 2

  Миттєво друкуйте зі свого смартфона в будь-який час і в будь-якому місці за допомогою кишенькового акумуляторного принтера Zoemini 2.

Схожі статті

 • ДРУК

  Найкращі принтери Canon для друку фотографій

  Чи то плануєте ви демонструвати свої фотографії в рамці, в альбомі або на наклейці, ви можете знайти найкращий принтер, який задовольнить усі ваші творчі потреби.

 • ДРУК І ТВОРЧІСТЬ

  Опис типів паперу

  Дізнайтеся про різні типи паперу Canon за допомогою цього зручного посібника покупця.

 • ДРУК

  Найкращі принтери для творчості

  Від сімейних проєктів до професійних робіт — у Canon знайдеться ідеальний принтер саме для вас.

 • ТВОРЧИЙ ДРУК

  Друк списків, планів та цілей

  Розкрийте творчий потенціал із принтером Canon PIXMA та залишайтеся організованими й уважними протягом усього року.