ОФІСНИЙ ДРУК

Принтери MAXIFY

Кольоровий друк бізнес-документів професійної якості, продуктивність у стислі терміни та економічні результати для малих і домашніх офісів.
MAXIFY GX6050 and MAXIFY GX7050

СТРУМИННІ ПРИНТЕРИ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Який принтер MAXIFY найкраще підходить для моїх потреб?

Від простих принтерів до багатофункціональних пристроїв із функціями копіювання, сканування і надсилання факсів — пристрої MAXIFY забезпечують професійну якість, кольоровий друк і високий рівень продуктивності для малих та домашніх офісів.

Моделі картриджів MAXIFY забезпечують нижчу початкову вартість за малих і середніх щомісячних обсягів друку. Ці моделі невеликі за розміром і прості в установці, експлуатації та керуванні.

Струменеві принтери MAXIFY GX із багаторазовими чорнильницями ідеально підходять для друку великих обсягів ділової документації за низькою ціню. Пропонуючи більш низьку вартість друку сторінки та набагато нижчу сукупну вартість володіння, ці моделі обслуговуються користувачем і вимагають менш частого заправляння флаконів.

ВІДЕО ПРО ВИРІБ

Принтери MAXIFY для бізнесу

Дізнайтеся, як принтери MAXIFY допомагають виконувати роботу в будь-які терміни завдяки професійній якості кольорового друку — із широким спектром можливостей підключення для всіх працівників в офісі.
Canon Camera

Продуктивність, ефективність і багато іншого

Лінійка MAXIFY пропонує високоефективний і високоякісний друк, що відповідає потребам користувача. Скористайтеся широким спектром переваг, які зроблять друк ділової документації продуктивнішим і рентабельнішим.

Принтери MAXIFY для домашніх офісів