Струминні принтери MAXIFY для бізнесу

Принтери MAXIFY для бізнесу забезпечують професійну якість, кольоровий друк і високий рівень продуктивності в умовах невеликого або домашнього офісу.  Лінійка пристроїв MAXIFY, у якій присутні як звичайні принтери, так і багатофункціональні принтери з функціями копіювання, сканування й факсимільного зв’язку, вирізняється високою продуктивністю й широкими можливостями підключення, зокрема для друку з мобільних пристроїв або хмарних служб.

Принтери для роботи вдома

Принтери для невеликого офісу

Бездротові принтери

Завдяки підключенню через Wi-Fi можна без проблем ділитися доступом до функцій вашого бездротового принтера MAXIFY, а також друкувати з будь-якого куточка офісу. Легкий друк зі смартфонів і планшетів за допомогою безкоштовної програми Canon або служби AirPrint™ компанії Apple.

Принтери з підтримкою хмарних технологій

Принтери MAXIFY бізнес-серії надають широкі можливості друку з хмарних служб в Інтернеті, дозволяючи вибирати команди безпосередньо на екрані принтера. Можна друкувати будь-який вміст з Інтернету за допомогою мобільних пристроїв.

Чорнило професійного рівня

Чорнила з високою щільністю та подвоєною стійкістю створюють чіткий текст і барвисті кольори. Ці пігментні чорнила MAXIFY мають відмінні показники стійкості кольорів, зокрема стійкості до витирання та маркерів, що робить їх ідеальними для високоякісного друку ділової документації.

Високошвидкісний друк

Забудьте про очікування документів.  Висока швидкість друку як у монохромному, так і в кольоровому режимі, у поєднанні з швидким друком першої сторінки відчутно зменшують загальну тривалість операцій друку — від натискання кнопки «Друк» до завершення друку.

MAXIFY-Productive-Software

Потужне програмне забезпечення

Програмне забезпечення Quick Toolbox, розроблене компанією Canon, забезпечує зручний централізований віддалений доступ до всіх параметрів принтера. Можна запустити службову програму сканування для багатофункціонального принтера бізнес-серії, а потім настроїти мережеву папку для сканування документів. За допомогою інтерфейсу віддаленого користувача, у який можна перейти з програми Quick Toolbox, можна перевірити стан принтера, настроїти хмарні служби й отримати відомості щодо використання.

Заощадження чорнила та паперу

Високопродуктивні чорнильниці XL дозволяють друкувати кольорові документи з меншою собівартістю однієї сторінки. Мультикомплект із 4 кольорів містить повний набір запасних чорнил для ще економнішого друку. За допомогою автоматичного двостороннього друку можна зменшити кількість використовуваного паперу та створювати двосторонні документи професійної якості.

MAXIFY-Save-money-on-ink-and-paper
MAXIFY-ink-finder

Шукаєте чорнила?

Знайдіть потрібну чорнильницю або мультикомплект для принтера MAXIFY для бізнесу за допомогою нашого інструмента для пошуку витратних матеріалів.

Центр підтримки й завантаження для принтерів MAXIFY

Завантажуйте драйвери, програмне забезпечення, мікропрограми й посібники та отримуйте доступ до онлайнових служб технічної підтримки, ресурсів та усунення неполадок струминних принтерів MAXIFY для бізнесу.

Допомогти знайти принтер?

Знайдіть найкращий принтер для дому або офісу за допомогою засобу вибору принтера. Порівняйте наші настільні багатофункціональні, лазерні та струминні фотопринтери.

AirPrint є торговельною маркою компанії Apple Inc.