MAXIFY MB2740

Багатофункціональний пристрій із кольоровим струменевим друком для домашніх офісів. Принтер Canon MAXIFY MB2740 забезпечує друк із мобільних пристроїв та інтеграцію з хмарою, а також високу продуктивність завдяки місткій касеті на 500 аркушів і швидкості монохромного друку 24 зобр/хв.

MB2740

Переваги

 • Дійсна продуктивність: 24 зобр/хв (монохромний друк) і 15,5 зобр/хв (кольоровий друк)
 • Можливість підключення до Wi-Fi і локальної мережі для друку й сканування
 • Друк із хмарних служб і сканування в них
 • Ресурс чорнильниць: 1200 сторінок (чорне чорнило) та 900 сторінок (кольорове)
 • Містка касета на 500 аркушів і АПД на 50 аркушів

Характеристики

Ознайомтеся з докладними характеристиками продукту Canon MAXIFY MB2740

Для домашніх офісів, де продуктивність має вирішальне значення


Багатофункціональний пристрій (принтер, сканер, копіювальний апарат і факс), який призначено для домашніх офісів. Принтер Canon MAXIFY MB2740 із місткою касетою для паперу на 500 аркушів і автоматичним подавачем документів на 50 аркушів забезпечує високоякісні роздруківки з глибоким, насиченим чорним кольором і чітким текстом завдяки пігментним чорнилам DRHD, стійким до пошкоджень у разі використання гумки або маркера. Якість друку не заважає швидкості: роздруківки формату A4 можна отримувати з приголомшливою швидкістю 24 зобр/хв (монохромний друк) і 15,5 зобр/хв (кольоровий друк), а час виведення першої сторінки складає лише 6 секунд.

Мінімальні експлуатаційні витрати


Цей принтер не обтяжить ваш бюджет, адже витрачає всього 0,2 кВт⋅год (звичайне споживання електроенергії), а його кольорові чорнильниці можна замінювати окремо. Ресурс чорних чорнил за стандартом ISO складає 1200 сторінок, а кольорових — 900. Щоб зробити друк ще економічнішим, можна додатково придбати чотириколірний мультикомплект, який містить повний набір чорнил для заміни.

Виняткова продуктивність


Завдяки двосторонньому друку й підтримці різноманітних форматів і типів паперу: від звичайного паперу A4 до етикеток, конвертів і фотопаперу, — а також двосторонньому копіюванню ідентифікаційних карток ви швидко впораєтеся з усіма робочими завданнями друку. Завдяки кольоровому сенсорному TFT-екрану з діагоналлю 7,5 см (3") та вдосконаленому інтерфейсу для друку, копіювання, сканування та передавання факсів достатньо кількох дотиків.

Підтримка мобільних пристроїв і хмарних служб і бездротове підключення


Підтримка служб Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria та програми Canon PRINT забезпечує швидкий і простий друк і сканування з мобільних пристроїв. Ви можете друкувати документи з хмарних сховищ і зберігати в них скановані зображення. До підтримуваних сховищ належать Google Диск, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive і Concur. Вбудований режим точки доступу надає можливість підключитися до принтера зі смартфона або планшета за відсутності мережі Wi-Fi.

Комплексне відстежування й обслуговування


Фільтрування IP-адрес дає змогу обмежити доступ до принтера, надаючи його тільки певним користувачам, а протокол SMTP забезпечує захищене надсилання сканованих документів електронною поштою. За допомогою низки додаткових параметрів системні адміністратори можуть швидко й легко настроїти принтер і обмежити певні операції, наприклад сканування на USB-носій.

Інтеграція в мережу


IT-керівникам і системним адміністраторам неодмінно сподобається підтримка принтером Canon MAXIFY MB2740 простого протоколу керування мережею (SNMP), що спрощує керування пристроєм і його інтеграцію в наявну офісну мережу. Протокол SNMP передбачає цілу низку функцій обслуговування й відстежування, зокрема надання відомостей про рівні чорнил, стан помилок і кількість сторінок.

Технічні характеристики продукту

Дізнайтеся більше про Canon MAXIFY MB2740, функції та можливості цієї БФП.

Quick 1st Print

Виведення першої сторінки за 6 с

50-sheet ADF

Автоматичне багатосторінкове копіювання

Connectivity (Wi-Fi and Ethernet)

Використовуйте пристрій по бездротовій мережі і з легкістю діліться інформацією

500 Sheet Capacity

Продуктивна обробка документів

Touch Screen

Зручний сенсорний екран із діагоналлю 7,5 см (3")

Scan to Cloud

Вивантаження документів у хмарні служби*

Tablet and smartphone ready

Використання із планшетними ПК та смартфонами

High Page Yield

Ефективні чорнила XL

 • MAXIFY MB2740
 • Силовий кабель
 • Встановлення чорнильниць
 • Компакт-диск із програмою встановлення для Windows (драйвери для ОС Mac доступні в мережі)
 • Посібники
 • Кабель факсу/телефонної лінії